Prodaja - Ostalo

[Prodaja] 3D printer Ender 3 Pro

isalopek pet 16.10.2020 21:24

Ender 3 Pro, kupljen direkt od crealityja, star 6,5 mjeseci, jos pod jamstvom 5.5 mjeseci, sprintao 2 nepune role, ostatak ce s njim.

Dodatna oprema skr mini v1.2, bltouch v1.3, zute opruge, plavi bowden tube, aluminijski extruder, 2x staklo za mizu (od staklara) kao i original magnetsku podlogu, te ledicu spojenu na sve(sve ide preko jednog napajanja)

Mogu jos dodatno ponuditi rpi 4 kao octoprint, u kucistu i s ventilatorima i hladnjacima za bolje hladjenje, kameru rpi, silikonske bumpere za mizu, par dodatnih nozzle...

Printer je u super stanju, podesen i printa super.

Cijena printera sa dodacima 2000kn
Cijena printera sa rpi4/kamerom 2500kn

Sav drugi info na pm

Razlog prodaje...stize treca prinova 😁😁

Rhodin sub 17.10.2020 16:17

Ender 3 pro novi košta 200$ direktno, odnosno 1670kn u RH, mogu pitat, razlika je u dodacima?

Nisam se još susreo sa ovime, gledali smo klinci i ja hobistički ovako nešto, al čini mi se skupo naspram novoga... 

Windowshopam trenutno, nisam vjv ozbiljan kupac, trenutno samo putam što se nudi.

 

EDIT: sad gledam ove dodatke jedan po jedan, nije ovo baš igra za u 5 minuta pohvatat 😂🤣

isalopek ned 18.10.2020 15:07

Pozdrav. Da cijena printera je u originalu negdje oko 1700kn. 

Ali, nadodajte na to skr 1.3 mini plocu (da ne govorim o tisini j brzini ispisa nakon nje), nadodajte originalni bl touch 1.3, (dakle niveliranje kreveta/mize nikad jedjostavnije i lakse) nadodajte zute opruge za stabilnoat printa, ledicu za pregled printa, metalni extruder, bowden plava cijev, 24-12v adapter da ide sve zajedno preko jednog napajanja, stakla...da ne nabrajam dalje, izrada firmwarea koji ce to sve omoguciti da radi bez brige

Evo Vam samo cijene ploce kod nas

 

https://www.njuskalo.hr/3d-printeri/bigtreetech-skr-mini-e3-v1.2-integrirani-driveri-oglas-30726400

 

Cijena bltouch a

https://www.njuskalo.hr/3d-printeri/bltouch-oglas-27528882

 

Uz to jos dobijete par nozzle, 2 napol role pla plastike..

 

Evo samo par radova

https://postimg.cc/gx4grhcq

 

Luka pon 26.10.2020 00:54
isalopek kaže...

Prodano...moze lock

 Vidim jos nema locka, a ujedno vidim da se dosta razumijes u topic, pa ako imas vremena i volje podijeli sa nama.

-Sto si uzeo za prinovu?

-Sto mislis o Ender 5 Plus?

-Koje dodatke preporucavas (onako iz glave nabacaj slobodno).

isalopek pet 30.10.2020 07:43

Pozdrav..
Lock je, printer je prodan u rekordnom vremenu 😁
Za prinovu sam "uzeo" trecu bebu koja dolazi 😂😂😂
Iskreno, nema potrebe za ender 5 i slicnima jer stvarno ender 3 pro odlican za takve stvari. Od obaveznih stvari (makar pod obavezno bih rekao da si olaksas zivot) zute opruge ili silikonske (imam jos jedne viska), skr mini maticnu, metalni extruder i ako bas hoces bltouch al nije nuzan, koristan dodatan al ne pre nuzan, staklo za mizu(odes kod staklara da ti izreze po mjeri), plava bowden tube i neka kvalitetnija dizna.
Po.meni je octoprint stvarno dobra stvar, sve reguliras i kontroliras s racunala a i spagettidetectiv je super stvar ako krene printer brljati zaustavi ga na vrijeme.
Eto, ako imas jos kakvih pitanja, pucaj.