Prodaja - Komponente

[Prodaja] XFX rx580 4gb

Bloodraven uto 21.7.2020 18:18

Pozdrav ekipa, 

 

frend prodaje mining rig koji je imao, rig nije radio zadnjih godinu dana. Grafičke su bile u pogonu znači nekih godinu dana. Ima 6 komada. 

 

XFX 580 4gb Cijena je 550kn

 

Garancija istekla. 

 

Njegova garancija 7 dana. 

 

Sve sam odmah naveo pa ukoliko je netko zainteresiran neka se javi. 

Bloodraven sub 25.7.2020 19:50

Svih 5,6 grafi koje je imao je prodano. Kolegama s foruma.

 

 

Javio se drugi frend imalo god dana novije grafe njegova je cijena 600kn po komadu. Ima takoder 5 komada.

 

 

5x rx580 4gb xfx 600kom nova cijena. Navali narode :)

aladdin pon 27.7.2020 11:52

Nije ništa čudno niti da ih imaš 4-5...

Ono što je vjerojatnije da su to tvoji ringovi tj. grafe nego da kolege prodanu preko trebe.

A u krajnjem slučaju što nije jednostavnije reći prodajem grafe jer ako se prodaju preko tvojeg nika ti bi ionako trebao jamčiti za njih.

darkborg pon 27.7.2020 13:10

Jbt komentare na oglasima treba potpuno ukinuti.
Na 90% njih se sere zbog cijene, a onda kad je u ovih 10% cijena ok, onda se sere zbog blago rečeno retardiranih razloga. Čuj ovo, nisu grafe od frenda nego su tvoje. Šta te boli k čije su, i šta on ima od toga da takve gluposti izmišlja.

aladdin pon 27.7.2020 16:14

A ti si milo dijete javo sa jako dobrim razlogom, izgleda imaš gadnih porblema kad se nađeš niotkud prozvan sa ovako krasnim riječnikom... 

I da slažem se, tržnicu bi trebalo potpuno redizajnirati, a isto tako i forum da 100 000 fake accounta.

DuxCro pon 27.7.2020 20:02

Evo došo i ja srat jer vidim da je "trending." A volim bit u trendu.  Daj prodaj za 200kn da mogu preprodat na njušci. Ko i ova vojska preprodavača tu na forumu koji stalno seru po cijenama i žele sve za šaku kuna da bi isti dan stavili na njušku.

L10N3 pon 27.7.2020 21:54
Bloodraven kaže...

Ne znam zasto je neobicno sto osoba ima 2 prijatelja koju su imali rigove.

 

 

Neobicno je to da su sve iste grafe oba puta, a sad taj tvoj drugi prijatelj cijeni iste grafe 100kn vise. 

Isto tako je neobicno da su preko tebe odlucili prodavati stvari kojima su oni vlasnici, i to ovdje na forumu, a mogli bi mozda i vise dobiti na njuski ili na nekom drugom oglasniku 

 

 

aladdin pon 27.7.2020 22:36

To upravo i govorim ljudima.

Međutim tuplavci ne kuže poantu.

Baš me briga prodaje li za 500kn ili 50kn. Briga me jesu tvoje ili od tvoje sestre...

Nisam kupac i ne zanimaju me.

Međutim nešto ne drži vodu...

 

maks0806 pon 27.7.2020 23:01

Ili ste samo zajedljivi dušebrižnici...

 

Koliko sam ja stvari za druge prodao, ne pamtim. Ljudima se ne zeza s tim. Možda je nama čudno to jer je sve zapravo veoma jednostavna procedura, ali u očima nekoga tko nije upućen nimalo u informatiku i sve povezano s tim i prodajom iste (čitaj 90% ljudi), njima nije problem dati 100kn meni da se oni riješe zajebancije oko toga. Za njuškalo račun treba dati OIB npr, a to je već lampica za oprez u glavama "neinicijaliziranih".

 

Što se mene tiče, igrajte se inspektora i sumnjajte u sve i svašta, ali čovjek je 11 godina na forumu, pomaže frendu riješiti se riga, a ti si se uhvatio toga uhh. Bitno da smo mi tuplavci, a ti 4 posta imaš koji su totalni proser. Sljedeći post je rasplet ove svojevrsne sapunice nadam se 

Bloodraven uto 28.7.2020 01:06

Draga djeco prica bijase ovakva,

 

dva prijatelja jednog dana slozila 2 riga. Treci prijatelj je bio skeptican i nije. Godinu dana nakon treci prijatelj takoder slaze identican rig. Svi su bili sretni i zadovoljni i mali novcici su stizali. Kako se promjenoo zivot i svasta nesto jedan od prve dvojice odluci prodati rig. Kada su graficke planule u 2 dana onaj naknadni me isto zsmolio da stavim jer je odustao. Tu jos imamo trecu osobu za koju mislim da nece tako skoro prodavati.

 

Pouka ove price, zamolili su me da stavim na forum.jer sam aktivan clan i dosta prodajem/kupujem. Ako je nekome problem tih 50 kn vise sto trazi kolega, jednostavno nemojte kupit, najlaksi potez.

 

Hvala i molim vas sjasite mi sa posta.

 

 

ibme74 uto 28.7.2020 08:46
Bloodraven kaže...

Draga djeco prica bijase ovakva,

 

dva prijatelja jednog dana slozila 2 riga. Treci prijatelj je bio skeptican i nije. Godinu dana nakon treci prijatelj takoder slaze identican rig. Svi su bili sretni i zadovoljni i mali novcici su stizali. Kako se promjenoo zivot i svasta nesto jedan od prve dvojice odluci prodati rig. Kada su graficke planule u 2 dana onaj naknadni me isto zsmolio da stavim jer je odustao. Tu jos imamo trecu osobu za koju mislim da nece tako skoro prodavati.

 

Pouka ove price, zamolili su me da stavim na forum.jer sam aktivan clan i dosta prodajem/kupujem. Ako je nekome problem tih 50 kn vise sto trazi kolega, jednostavno nemojte kupit, najlaksi potez.

 

Hvala i molim vas sjasite mi sa posta.

 

 

 

I prodavali su dugo i sretno do locka posta 

paqsha sri 29.7.2020 13:57
Deltron0 kaže...

Kolko je bučan taj model? I jesu još dostupne?

 nije previse al nije ni da se ne cuje, ako patis na to onda mozda bolje neku nvidia karticu.

The_Fichek čet 30.7.2020 19:54
paqsha kaže...
Deltron0 kaže...

Kolko je bučan taj model? I jesu još dostupne?

 nije previse al nije ni da se ne cuje, ako patis na to onda mozda bolje neku nvidia karticu.

 Zato sto AMD nema tihe graficke?? Kao RX 580 trosi jako puno i ne postoje bolji modeli od XFX?

hahhaajaads čet 30.7.2020 21:14
paqsha kaže...
Deltron0 kaže...

Kolko je bučan taj model? I jesu još dostupne?

 nije previse al nije ni da se ne cuje, ako patis na to onda mozda bolje neku nvidia karticu.

 Ovisi koji. Imas 2 modela, sa crnim i crvenim ventilatorima. Ovaj sa crnim je dobar i kartica nije bucna, dok ovaj sa crvenim druga prica i sto se tice buke i temperature.

paqsha čet 30.7.2020 22:37
hahhaajaads kaže...

 Ovisi koji. Imas 2 modela, sa crnim i crvenim ventilatorima. Ovaj sa crnim je dobar i kartica nije bucna, dok ovaj sa crvenim druga prica i sto se tice buke i temperature.

 U pravu si, mislim da se ovdje radi o crvenom jer vecina ima upravo taj model. Nek kolega slobodno napise ako sam se prevario.