Homer J. Simpson ned 19.7.2020 22:18
Valentin17 kaže...

Znači ako ti se ukaže na greške, odmah su toksični klinci, a to kaj ti u isti koš trpaš novo i polovno nema veze. Nemoj to raditi i sve bude pet, budeš dosta novoga naučio.

Mi ovdje ko ekipa smo dugo godina skupa i provjereno znam da nitko od dečkiju koji su ti se obratili nije ni klinac ni toksičan.

Prema tome kako si napisao da si kupio Ryzen 3600X ispred jeftinijega i po performansama istoga Ryzena 3600 mogu zaključiti da nisi uspućen u neke stvari, ali ne mogu

ti to zamjeriti nikako jer čak i kad radiš ovako nešto godinama, možeš pogriješiti, a ljudski je griješiti i sam pogriješim brdo puta, prati forum, sudjeluj u temama, pomaži

drugima, pa onda i oni budu pomogli tebi, ja ti garantiram.

 Plakao sam više na ovo nego na Leočmarda kad je ošo šukurac s Titanikom....

Boskre pon 20.7.2020 11:12
Valentin17 kaže...
Homer J. Simpson kaže...

ošo šukurac

Molim prijevod.

 Dakle .....  

 

UK**ac!

Često vrhunski domet poetičnosti prosečnog Balkanca. Tamo šaljemo svoje nepoželjne goste i sva svoja nerviranja. "Zadnja pošta" na adresnom kodu paketa frustracija i nezadovoljstva bez povratne adrese. Postoje i varijacije zamenom predloga (umestu "u" stavlja se "do" uz odgovarajuću promenu imenice po padežima). Verzija Šu***ac spada kao komentar kolege Homer J. Simpson ja do sada čuo nisam ali vjerujem da je pod verzija istog gore navedenog....!

 

orginalni tekst Vukajlija.

 

Nego mislim se pitam kolegu Augi80 da ovo uzmemo po pola samo da nam kaže zadnju cijenu ?! 

The_Fichek pet 31.7.2020 13:59

Ocito je da ga boli briga. Uostalom radi se o odjavljenom forumasu s novim nickom koji je svasta prodavao i po dobrim/odlicnim cijenama, tako da najvjerojatnije malo trolla da.

volegradele pet 7.8.2020 09:05

51 TD,pa svemoguceg tech gurua Stijepana si stavio na drugo mijesto s ovim oglasom ili mozda i nisi 😏.
Sigurno imas dosta ponuda pa se nemos odlucit tko ce bit sretnik uzet mozda gloden sample doticnog procesora!

R4zOR229 pet 7.8.2020 20:24
ibme74 kaže...

pa novo je 850kn ravno, štediš, šta bi ti sad?

 Ajd kad vec spamate temu, daj mi link. Ja kolko sam gledo nema vise uopce ryzena 1600 po tim cijena, a bome niti AF. Kod nas ih se da nac al preskupi su, za te novce kupim vani 3600. A 1600 i af vani skoro uopce nema. EDIT: vidim da ima u ADM-u za 800, al i dalje nzn kaj je sa AF, nigdje ga vise nema. Jel se presto proizvodit?

Anđeo bez falinge ned 9.8.2020 10:36
R4zOR229 kaže...

 Ajd kad vec spamate temu, daj mi link. Ja kolko sam gledo nema vise uopce ryzena 1600 po tim cijena, a bome niti AF. Kod nas ih se da nac al preskupi su, za te novce kupim vani 3600. A 1600 i af vani skoro uopce nema. EDIT: vidim da ima u ADM-u za 800, al i dalje nzn kaj je sa AF, nigdje ga vise nema. Jel se presto proizvodit?

 AMD je već izdao novu liniju procesora, stiže opet nova pa zašto bi i dalje proizvodio 1600 (2017) i 1600 AF (2018) ?

ukay1000 pon 10.8.2020 16:00

Zaebano je kad nekaj kupis novo i onda nakon nekog vremena oces izvuci neku paru. Jbg, popusio si.

Isto ko i ja. Uzeo gtx 1060 prije dve i pol godine za 2400, sad ne vredi ni 500kn. 8GB dd4 na 3200mhz platio 978kn, sad uzmes u pekari sa burekom - i to sa sirom.

Uzeo nedavno rabljenu za 400kn za drugi kompic... place mi se.