Vader pet 3.7.2020 22:26
rocko9 kaže...
Vader kaže...

Kaj se opće s njim opterećivate, lik je muljator isto ko i 53nja, Valentino046 i slični.

 Zašto je Valentino046 muljator?

Komponente su bile rezervirane za mene. Rekao sam mu da bi došao do njega, ali on je htio da se nađemo kod Luminia. Nakon toga sam mu rekao da bi htio vidjeti da rade komponente. Na što mi nije ništa odgovorio sat i nešto iako je na forumu bio online i bio aktivan. Kažem mu da imam i grafu i napajanje za spojiti, on mi kasnije odgovara 'sorry, prodano'. Pametnom dosta. 

rocko9 pet 3.7.2020 22:30

Hvala na ovome, zato i pitam jer kada je stavio u procjenu konfiguraciju nakon 15min sam mu poslao PP "koliko tražiš za cpu i matičnu" i uopće nije odgovorio na poruku što smatram vrlo neozbiljnim. Makar uredno odgovorit nešto napisat. 

Tomo53nja sub 4.7.2020 08:06
Vader kaže...

Kaj se opće s njim opterećivate, lik je muljator isto ko i 53nja, Valentino046 i slični.

Svi su muljatori kada ne prodaju tebi za sicu...Bravo ti... Eto kupio si komp i sada si miran sto se tice rezervacija, sve imas...

 

Samo sto se bojim da si jedan od onih koji se cigani za "sicu" pa poslije prodaje za skupljer jer eto moze ti se...Postedi nas tih djecjih fora i ohladi malo, mlad si, skodit ce ti kasnije...

Vader sub 4.7.2020 11:59
Tomo53nja kaže...
Vader kaže...

Kaj se opće s njim opterećivate, lik je muljator isto ko i 53nja, Valentino046 i slični.

Svi su muljatori kada ne prodaju tebi za sicu...Bravo ti... Eto kupio si komp i sada si miran sto se tice rezervacija, sve imas...

 

Samo sto se bojim da si jedan od onih koji se cigani za "sicu" pa poslije prodaje za skupljer jer eto moze ti se...Postedi nas tih djecjih fora i ohladi malo, mlad si, skodit ce ti kasnije...

Ti si stvarno zadnji na ovom forumu koji ima pravo raspravljati o ciganjenju...

https://forum.bug.hr/forum/topic/prodaja-komponente/prodaja-procesor-amd-ryzen-7-2700x-37-ghz-am4/276158.aspx

 

Takvi ko ti su sa svih normalnih foruma banani davno...

 

lp

Tomo53nja sub 4.7.2020 16:59
Vader kaže...

Ti si stvarno zadnji na ovom forumu koji ima pravo raspravljati o ciganjenju...

https://forum.bug.hr/forum/topic/prodaja-komponente/prodaja-procesor-amd-ryzen-7-2700x-37-ghz-am4/276158.aspx

 

Takvi ko ti su sa svih normalnih foruma banani davno...

 

lp

Neka ljudi pogledaju malo tvoje teme pa vide kako ide tvoja "kupovina" opcenito, hrpa tema za kupovinu, a nista nisi kupio, pametnome dosta...Ako se pogledaju moje prodaje, ja sam sve uspjesno prodao i to bez da sam nekog zahebao, prevario i slicno, sto se isto vidi u temi o iskustvima sa forumasima na bivsoj bol trznici...Ti jos tada nisi ni znao sto je trznica i kupovanje pa ne znam zasto se uopce pravis pametan...Hoces za sicu sve i to je to, kraj price...Od mene i od nekih to neces dobit...Ne znam zasto mislis da forum mozes iskoristit za to, imas njuskalo i izvoli, takvima nije mjesto na forumu nikad ni bilo, 2016. godine mlade od 18 nebi ni pustili za registraciju, no eto, ti si tu nazalost...

 

P.S. Vidio sam temu za prodaju od Valentina0406 i sigurno si se opet pokusao i tamo ciganiti iako je cijena bila dobra i niska...Ispada da sve sto je na forumu povoljno i dobre se treba tebi prodati, jer ako se ne proda, ti se naljutis i svi su ti prevaranti...Haha, svasta cu procitati ovdje...

ZerobRo sub 11.7.2020 18:12

Imam i ja 1600 ryzena kojeg nebi dao ispod 700kn. Proc jede malu djecu kad se podesi kako treba. Strimao, editiriao i igrao sam preko njega. Ametiziram je ali je u budgetu. Ako neko moze nabaviti bolji proc za manje pare neka kupi. A downvoteri nek ga puse xD. 

CelticFrost sub 11.7.2020 18:36

Nećeš ga dati ispod 700kn jer ti treba, kolega koji ga prodaje ga očito ne treba. Stvari vrijede onoliko koliko je netko spreman platiti, neovisno koliko ljudi tražili. Pušit će kasnije sve više na vrijednosti, jbš dw.

Valentin17 sub 11.7.2020 19:26
ZerobRo kaže...

podesi kako treba.

Ne možeš tako nešto napisati bez ikakvoga objašnjenja, daj nam opiši malo da i mi ostali znamo. Ja osobno volim uvijek naučiti nešto novo.

paqsha kaže...

cuj ovo kad se podesi kako treba 

Možda on zna nešto što mi ne znamo, mene baš zanima na kaj je mislio točno.

Damir22 sub 11.7.2020 22:24

Danas, 450-500 kn je plafon za ovaj cpu, dobiti vise mozes jedino ako je netko bas zapeo za taj cpu, a nitko drugi ga ne nudi.

 

Prosle godine su ryzeni 1600 isli za 600-700kn, stari par mjeseci, sa hr garancijom (znam, ubo jednog starog 6 mjeseci).....

 

Jbt, pa za 800kn imas 2600 star par mjeseci po oglasima.....

ibme74 sub 11.7.2020 22:29
ZerobRo kaže...

Kad ga podesis sa ostatkom hardwera. Da imas dovoljno memorije odgovarajucu grafiku + oc. <B

 

I kakav ti je to razlog da ga ne bi dao ispod 700kn? Sta ove nove iz trgovine ne mozes "podesit"? Sto je najjace garant i ti imas stari AE model dok su ovi novi od 800kn AF koji je prepakirani r5 2600

ZerobRo sub 11.7.2020 23:47

Osobno usporedujem cijene preko Amazona i ebaya a tamo se cijene krecu od 100$ sto je 666kn+,-. Dodaj postarinu i eto ti 700kn. Jedini razlog. Presao sam na 3600x i skuzio da je razlika minimalna. Prije 2 godine isti procesor sam platio 1250kn nov. I sad da ga dajem za 500 kn bio bi smjesan bez obzira sto af Kosta 800kn.

hahhaajaads sub 11.7.2020 23:49
ZerobRo kaže...

Osobno usporedujem cijene preko Amazona i ebaya a tamo se cijene krecu od 100$ sto je 666kn+,-. Dodaj postarinu i eto ti 700kn. Jedini razlog. Presao sam na 3600x i skuzio da je razlika minimalna. Prije 2 godine isti procesor sam platio 1250kn nov. I sad da ga dajem za 500 kn bio bi smjesan bez obzira sto af Kosta 800kn.

 Sigurno si na 1440+p da ti je razlika minimalna.

nicky.sl ned 12.7.2020 03:38
ZerobRo kaže...

Osobno usporedujem cijene preko Amazona i ebaya a tamo se cijene krecu od 100$ sto je 666kn+,-. Dodaj postarinu i eto ti 700kn. Jedini razlog. Presao sam na 3600x i skuzio da je razlika minimalna. Prije 2 godine isti procesor sam platio 1250kn nov. I sad da ga dajem za 500 kn bio bi smjesan bez obzira sto af Kosta 800kn.

 Znaš li ti uopće o čemu, gdje i kome pričaš te svoje mudrolije ???

ZerobRo ned 12.7.2020 09:13

Ocito da ne. Prosvijetli me dobri covjece. Ukazi na moje greske a nemoj pisati izmedu redova. Necu vas vise uznemiravati ima previse toksicnih klinaca na ovom forumu. Svaka cast pojedincima. Bye Bye 

Kolacic ned 12.7.2020 09:36
ZerobRo kaže...

Ocito da ne. Prosvijetli me dobri covjece. Ukazi na moje greske a nemoj pisati izmedu redova. Necu vas vise uznemiravati ima previse toksicnih klinaca na ovom forumu. Svaka cast pojedincima. Bye Bye 

 Kakav Amazon ili eBay u Cro si. 

Novi procesor s hladnjakom kosta 760kuna u Hrvatskoj. 

Ovaj prodaje za 700 bez hladnjaka. Razmisli. Puff

Valentin17 ned 12.7.2020 11:03
ZerobRo kaže...

Necu vas vise uznemiravati ima previse toksicnih klinaca na ovom forumu. Svaka cast pojedincima. Bye Bye 

Znači ako ti se ukaže na greške, odmah su toksični klinci, a to kaj ti u isti koš trpaš novo i polovno nema veze. Nemoj to raditi i sve bude pet, budeš dosta novoga naučio.

Mi ovdje ko ekipa smo dugo godina skupa i provjereno znam da nitko od dečkiju koji su ti se obratili nije ni klinac ni toksičan.

Prema tome kako si napisao da si kupio Ryzen 3600X ispred jeftinijega i po performansama istoga Ryzena 3600 mogu zaključiti da nisi uspućen u neke stvari, ali ne mogu

ti to zamjeriti nikako jer čak i kad radiš ovako nešto godinama, možeš pogriješiti, a ljudski je griješiti i sam pogriješim brdo puta, prati forum, sudjeluj u temama, pomaži

drugima, pa onda i oni budu pomogli tebi, ja ti garantiram.