Prodaja - Komponente

[Prodaja] RTX 3060 mini Itx

Alchemist uto 5.7.2022 20:33

Prodaje se Palit StormX RTX 3060 12GB

 

Kupljena 5mj 2021.

garancija istekla jer je bila samo jednu godinu.

Odlično stanje, ima kutiju. Može proba u Vašem računalu.

 

cijena 2500kn 2300kn

Zagreb ili slanje postom

Alchemist uto 5.7.2022 23:43
ZerobRo kaže...

Trebala bi zakonski imat 2godine. Provjeri si racun, mozda pise na racunu 24mjeseca za jamstvo.

 

 Na jamstvenom listu piše jedna godina.
Nažalost to je bila kupnja u "najgore" vrijeme kad je mining bio na vrhuncu i mogli su raditi sto žele. Frend kad je kupovao 1-2mj 2021. isto je dobio jednu godinu garancije, drugi proizvođač i druga trgovina ali opet ista stvar...

Alchemist sri 6.7.2022 18:02

Čemu uvijek takva pitanja i kalkulacije? 😂

Želim prodati i iskoristiti novce za nešto drugo i zato postoji rok.

bez brige, sve radi kako treba, može se i probati. Jeftinije od ovoga nema nigdje

Bero_ng95 sri 6.7.2022 22:55

Ajde Silvio naporan si, dečko dao do znanja da se može isprobati i tu je kraj priče o sumnjama...

Ima sto stvari na koje mozes novac potrosit.

Ljeto je dani su dugi.

Admini znam da ćete pročitati: Teške ste lijene šupčine koje ne rade svoj posao.

Nema oglasa gdje ekipa ne kenja po drugome umjesto da objasni samo normalno da je cijena previsoka.

Objašnjavanje ekipe koja blage nema o pc u osim sto zna za zelene i crvene zna u dosta puta napravit veci problem umjesto rjesenja.

Da ne pričam o svađama u grupama "čiji je veći"

Meni moš dat ban tak mi se fućka samo mi je žao ekipe koja je tu iz pravih razloga jer ekipa koja nema pametnija posla samo kenja i kenja i nestaje s tim...

Dajte napravite grupu serem po svima i premjesti ih tamo.

Frende sretno s prodajom Silvio nađi si pametniju zanimaciju kupac nisi

silvio3105 sri 6.7.2022 23:34

Ne kakam da GPU ne valja. Još je i okej cijena (ima TU od mene). Ono što me je trigeralo(potaknulo na post) je taj rok. Kao da je GPU našao na drvetu pa ako prođe prođe, ako ne ostavljam sebi. Čisto moje razmišljanje. Ako prodaje da kupi novu(=bolju), rok mu nema smisla. Ako prodaje jer je višak, opet mu rok nema smisla jer će i dalje GPU biti višak (i gubit na vrijednosti s vremenom).

Bero_ng95 čet 7.7.2022 08:09

Dobro tko si ti meni da ti se pravdam, nitko i ništa.

Vremena nisu laka svima no nije ni bitno tko ima razumit neće nikad...

Meni uistinu nije jasno kud ovaj svijet ide pored svih info mozes reci jos pa mozda je rudarila.

Želite li dnk?

Svi pametnjakovići a kupaca nigdje....

forumaš pet 8.7.2022 20:57

Nemoj ju prodavati, 2300 kn ili manje koliko ti nude danas zdrobiš na par ručkova u restoranu, sve je otišlu u nebesa sa cijenama. Ta lova je trenutno kurac od ovce.

miki_the_pirat pet 8.7.2022 21:48
Alchemist kaže...

Javilo se 6-7 ljudi ali začudo ili traže još nižu cijenu ili imaju neke sulude zamjene/kombinacije i slično...sto reci? Koju posluku porati?

 ma problem je (pretpostavljam) što je to single vent model... nije neka sreća s temperaturama.

Alchemist pet 8.7.2022 22:48
forumaš kaže...

Nemoj ju prodavati, 2300 kn ili manje koliko ti nude danas zdrobiš na par ručkova u restoranu, sve je otišlu u nebesa sa cijenama. Ta lova je trenutno kurac od ovce.

 A realno si i tako mislim, imam još fore par dana, ak ne ode ostaje meni, i uopće mi nije žao.

miki_the_pirat kaže...
Alchemist kaže...

Javilo se 6-7 ljudi ali začudo ili traže još nižu cijenu ili imaju neke sulude zamjene/kombinacije i slično...sto reci? Koju posluku porati?

 ma problem je (pretpostavljam) što je to single vent model... nije neka sreća s temperaturama.

 Pa onak, MAX temp u gamingu je oko 78 uz relativno los airflow case, u sintetičkim testovima je oko 84

Zaporožac sub 9.7.2022 11:04
Alchemist kaže...

 Pa onak, MAX temp u gamingu je oko 78 uz relativno los airflow case, u sintetičkim testovima je oko 84

 normalne temp. za jedan vent...

mala kartica s jednim ventom, pravljena za mala kućišta.