Prodaja - Komponente

[Prodaja] Prodajem rx 580,rx590

Valentin17 uto 24.5.2022 14:55
nixi123 kaže...

I dalje najeftinije drugi traze min 1500 na dalje

Ma mogu drugi tražiti i 5500 kn i neće prodati nikada po tim cijenama isto kako nećeš prodati ni ti po svojim cijenama. To vrijeme je prošlo, fala Bogu.

Vjerujem da bi ovo mogao prodati na njuškalu prije, na forumu ljudi znaju dobro što koliko vrijedi i to ovdje ne prolazi.

Damir22 uto 24.5.2022 16:40

A cuj.....

Kao i uvijek, cijena ovisi o onome koliko netko zeli platiti....

Cijene padaju, kroz koji mjesec ce se te grafe (nadam se) vratiti na 600-700kn sto realno vrijede....

Do tada.... Nije ni ovo losa cijena ako bas netko mora i zeli....

Entropija sri 25.5.2022 14:34

...neovisno o komentarima...

Tražim neke stare grafe pa me zanima kako ti zvuči 1000 kn za ovu saphire rx590?

I usput gdje se nalaziš?

Javljam se ovako jer mi baca error na mobu kada ti želim poslat PM

Valentin17 čet 26.5.2022 10:27
nixi123 kaže...

Prodane najvjerojatnije dolazi covjek po njih u 4 danas ako ne javim

Ako si prodao po cijenama koje si gore napisao, ja ti skidam kapu jer nije danas lako pronaći budalu koja je spremna platiti toliko za te izraubane kartice.

segregator čet 26.5.2022 15:01
Valentin17 kaže...
nixi123 kaže...

Prodane najvjerojatnije dolazi covjek po njih u 4 danas ako ne javim

Ako si prodao po cijenama koje si gore napisao, ja ti skidam kapu jer nije danas lako pronaći budalu koja je spremna platiti toliko za te izraubane kartice.

 

A što se novo bolje dobije za te novce? RX 550?

Damir22 čet 26.5.2022 15:22

Neki ljudi nikad nece shvatiti da postoje ljudi koji itekako znaju da postoji bolje,brze,novije. Isto tako su svjesni da preskupo placaju necije rabljeno, ali nemaju izbora....

Jer lako je reci, pa u trgovini xy kosta samo 300kn vise, a slicno je,novo je, ali nekima taj iznos predstavlja razliku izmedju imati nesto ili nemati nista....

Naravno da nitko tko da 1000kn za 10godina stari model graficke nije napravio posao stoljeca, ali kupio je ono sto mu financije dozvoljavaju....

Ja prvi nebi dao te novce za tu graficku, no, da okolnosti zahtjevaju da moram uzeti novu, i da mi je to limit.... Naravno da bi uzeo, kartica je ok, za bolju ionako nemam novaca, jbg, tako je kako je.....

rokonja čet 26.5.2022 20:05
Damir22 kaže...
Neki ljudi nikad nece shvatiti da postoje ljudi koji itekako znaju da postoji bolje,brze,novije. Isto tako su svjesni da preskupo placaju necije rabljeno, ali nemaju izbora....

Jer lako je reci, pa u trgovini xy kosta samo 300kn vise, a slicno je,novo je, ali nekima taj iznos predstavlja razliku izmedju imati nesto ili nemati nista....

Naravno da nitko tko da 1000kn za 10godina stari model graficke nije napravio posao stoljeca, ali kupio je ono sto mu financije dozvoljavaju....

Ja prvi nebi dao te novce za tu graficku, no, da okolnosti zahtjevaju da moram uzeti novu, i da mi je to limit.... Naravno da bi uzeo, kartica je ok, za bolju ionako nemam novaca, jbg, tako je kako je.....

  Ukratko - "Sirotinjo i Bogu si teška!"

nixi123 pet 27.5.2022 07:46

Prodano sve prodao sam 6 kartica od 1000 do 1200 po komadu sto je i vise nego ok cijena jer kartice nisu izraubane nego ona ili radi ili ne a s obzirom sta novo mozes dobit za 1000 kn nista najeftinija je rtx 3050 a nije neko veselje

segregator pet 27.5.2022 08:40
nixi123 kaže...

Prodano sve prodao sam 6 kartica od 1000 do 1200 po komadu sto je i vise nego ok cijena jer kartice nisu izraubane nego ona ili radi ili ne a s obzirom sta novo mozes dobit za 1000 kn nista najeftinija je rtx 3050 a nije neko veselje

 

Nije, najjeftinije su rx6400 i rx6500, a one su još manje veselje :)

Zaporožac pet 27.5.2022 09:04

koliko god mi potcijenjivali polovne ovo nije normalno.

ne znam tko će prodati rx 580 8 GB koja još ima garanciju bar 2 mjeseca ispod 1700kn. 

cijene novih kartica u trgovinama i dalje su nenormalno visoke i za slabe kartice.

 

hoće li biti bolje ?

 

proizvođači i prodavači su se sad navikli na te lude cijene.

Wiz3m4n uto 7.6.2022 17:29
cvaja997 kaže...

Na nabavi RX 6600, 2795. Nova. Bolja je situacija.

 Kakve to ima veze sa ovim oglasom...trolate čovjeku oglas, modovi bi trebali zabranit bilo kakvo piskaranje i komentiranje oglasa...ako ima normalnih obrisat će ovaj moj post  i vaše nebulozne komentare kojih je bezbroj po svuda ne samo ovom oglasu....lp

ansha uto 7.6.2022 18:05
Wiz3m4n kaže...
cvaja997 kaže...

Na nabavi RX 6600, 2795. Nova. Bolja je situacija.

 Kakve to ima veze sa ovim oglasom...trolate čovjeku oglas, modovi bi trebali zabranit bilo kakvo piskaranje i komentiranje oglasa...ako ima normalnih obrisat će ovaj moj post  i vaše nebulozne komentare kojih je bezbroj po svuda ne samo ovom oglasu....lp

Zasto bi modovi zabranjivali kad je onaj koji je postavio oglas omogucio komentiranje?!?

perix231 sri 8.6.2022 06:49
Wiz3m4n kaže...
cvaja997 kaže...

Na nabavi RX 6600, 2795. Nova. Bolja je situacija.

 Kakve to ima veze sa ovim oglasom...trolate čovjeku oglas, modovi bi trebali zabranit bilo kakvo piskaranje i komentiranje oglasa...ako ima normalnih obrisat će ovaj moj post  i vaše nebulozne komentare kojih je bezbroj po svuda ne samo ovom oglasu....lp

 14god si tu, a ne znaš kako forum funkcionira i da davatelj oglasa određuje može li se komentirati ili ne. Aja cirkusa