Prodaja - Komponente

[Prodaja] Monitor Asus MX25AQ - NOVO!!

Sickness pon 9.9.2019 14:52

Takva pitanja najviše volim. Pa šta te briga zaš čovjek prodaje ? I da je ukraden, neće ti sigurno reći: DA , ukro sam ga pa ga brže bolje prodajem. Imaš jasno istaknutu cijenu (koja je i više nego fer), nov, zapakiran, račun, garancija, a ti još trebaš razlog 

DarthMarkus uto 10.9.2019 10:37
Sickness kaže...

Takva pitanja najviše volim. Pa šta te briga zaš čovjek prodaje ? I da je ukraden, neće ti sigurno reći: DA , ukro sam ga pa ga brže bolje prodajem. Imaš jasno istaknutu cijenu (koja je i više nego fer), nov, zapakiran, račun, garancija, a ti još trebaš razlog 

Fair point, možda malo naivno od mene, al yebi  ga zato što je cijena takva kakva je i pitam.

 

Novi, neotvarani sa turbo fer cjenom. Ne možeš da se nepitaš.

 

Skužaj ono.

 

 

WithSkill uto 10.9.2019 14:34
DarthMarkus kaže...
Sickness kaže...

Takva pitanja najviše volim. Pa šta te briga zaš čovjek prodaje ? I da je ukraden, neće ti sigurno reći: DA , ukro sam ga pa ga brže bolje prodajem. Imaš jasno istaknutu cijenu (koja je i više nego fer), nov, zapakiran, račun, garancija, a ti još trebaš razlog 

Fair point, možda malo naivno od mene, al yebi  ga zato što je cijena takva kakva je i pitam.

 

Novi, neotvarani sa turbo fer cjenom. Ne možeš da se nepitaš.

 

Skužaj ono.

 

 

 Ne moraš se pitati, logika nalaže da ljudi mogu za obavljene poslove dobiti i pod račun artikle.

Da dobiješ ti pod račun i da prodaješ, jel bi prodavao po cijeni iz dućana ili bi spustio da što prije ode i da se ne moraš natezati za cijenu.

Ovo je IT forum i ako je netko 3+ godine tu i aktivan je, što te briga otkud i zašto on prodaje.

U 10 godina staža nisam upoznao nepouzdanog prodavača na tržnici, a ovakva prozivka javno je totalni disrespekt. Komotno si mogao poslati PM i pitati broj, nazvat čovjeka..

DarthMarkus uto 10.9.2019 14:53
WithSkill kaže...
DarthMarkus kaže...
Sickness kaže...

Takva pitanja najviše volim. Pa šta te briga zaš čovjek prodaje ? I da je ukraden, neće ti sigurno reći: DA , ukro sam ga pa ga brže bolje prodajem. Imaš jasno istaknutu cijenu (koja je i više nego fer), nov, zapakiran, račun, garancija, a ti još trebaš razlog 

Fair point, možda malo naivno od mene, al yebi  ga zato što je cijena takva kakva je i pitam.

 

Novi, neotvarani sa turbo fer cjenom. Ne možeš da se nepitaš.

 

Skužaj ono.

 

 

 Ne moraš se pitati, logika nalaže da ljudi mogu za obavljene poslove dobiti i pod račun artikle.

Da dobiješ ti pod račun i da prodaješ, jel bi prodavao po cijeni iz dućana ili bi spustio da što prije ode i da se ne moraš natezati za cijenu.

Ovo je IT forum i ako je netko 3+ godine tu i aktivan je, što te briga otkud i zašto on prodaje.

U 10 godina staža nisam upoznao nepouzdanog prodavača na tržnici, a ovakva prozivka javno je totalni disrespekt. Komotno si mogao poslati PM i pitati broj, nazvat čovjeka..

Imam pravo pitat i to mi nitko ne može zabraniti. Jbte što je tebe briga što je mene briga ? U 10 godina nisu upoznao nepouzdanog prodavača ? Svaka čast. Ja jesam. Više njih. Od neispravnih ventova na kartici koja je registrirana na nečiju treću firmu, faulty core procesora, do legendarnog Brbe i nove robe iz Italije po turbo povoljnim cijenama. Tad je bilo poželjno znati da je HW iz Trsta.

 

I koji klinac ti znači koliko je netko na forumu ? Što je to neko mjerilo nečega ?

 

Za zadnje rečeno si u pravu. 

 

 

 

Luka123 čet 12.9.2019 17:52

Isti monitor sam sa garancijom kupio od bug forumaša za 1600kn i prodao za istu cijenu. Starije revizije imaju problema sa dp portom, gdje se monitor neće upali kad se PC pali, dok HDMI radi bez problema, slika je fenomenalna i 25" je taman.

 

Nov zapakiran sigurno vrijedi 2k. Nemojte krivo shvatiti post, moj je bio korišten i bila je starija revizija iz 2015. s garancijom iz Comp. Universe.

 

LP 

 

 

IvanBrekalo čet 12.9.2019 18:18

Za 2200kn se uzme IPS/Va od 27-32, ima ih na biranje, dijagonala od 25" je cista glupost, u moru jeftinijih 24" istih/losijih ili boljih specki takoder ima na bacanje, ovo je iskljucivo za fanboyeve asusa. 24" s 1440p rezom ima vec od 800kn...bacanje novaca!

guzda22 čet 12.9.2019 21:35
IvanBrekalo kaže...

Za 2200kn se uzme IPS/Va od 27-32, ima ih na biranje, dijagonala od 25" je cista glupost, u moru jeftinijih 24" istih/losijih ili boljih specki takoder ima na bacanje, ovo je iskljucivo za fanboyeve asusa. 24" s 1440p rezom ima vec od 800kn...bacanje novaca!

 Hvala na stručnom odgovoru.. cijenim komentar 

IvanBrekalo sri 9.10.2019 23:21
PuXhc kaže...

Gdje to ima 24" 1440p za 800kn ?

Ne trolam nego me zanima

 u vrijeme pisanja gornjeg posta je cijena najeftinijem bila 800 i nesto sitno kuna, sad je to vjerovatno zbog tecaja i 1000kn.