Prodaja - Komponente

[Prodaja] Kućište Fractal design MOD REDEFINE

Valentin17 čet 9.7.2020 17:41
Mrrockwell kaže...

Otvoren sam za punude ako je netko zainteresiran.

Zaš to ne ostaviš sebi? U kućište stane praktički bilo kakva konfiguracija, a vidi se da si uložio puno rada, truda u njega.

hahhaajaads čet 9.7.2020 17:45
Valentin17 kaže...
Mrrockwell kaže...

Otvoren sam za punude ako je netko zainteresiran.

Zaš to ne ostaviš sebi? U kućište stane praktički bilo kakva konfiguracija, a vidi se da si uložio puno rada, truda u njega.

 Vjerovatno zato dok jos nesta vrijedi, kuciste stvarno je lijepo ali vec je dosta dugo popularan prednji mesh zbog airflowa, da je tipa modao cijelu prednju stranicu u jedan mesh onda bi to bilo cakum pakum.

Valentin17 čet 16.7.2020 09:42
hahhaajaads kaže...

 Vjerovatno zato dok jos nesta vrijedi

Vrijedi možda tebi i meni, vrijedi možda još i više nekom drugom, ali iskreno nikada ne bude dobio te novce koje traži jer za te novce

nađeš Fractal R6 koji je kud i kamo napredniji, nikada garantiram ti ne bude vratio uložen trud i znanje, zato je to po meni neisplativo prodavati.

Nađeš R5 za 450 kn ovdje na forumu, za ovo prodati treba sreće što se i vidi iz priloženoga, a to je da i dalje stoji na oglasu, a da ne govorim

o nekom Phanteksu mesh za 700 kn novom i nekorištenom.

The_Fichek čet 16.7.2020 10:03

Phanteks mesh za 700kn je limenka za Fractal, Be Quiet pa i NZXT. Gledao sam bas nedavno kucista u tom rangu i zanimljivo je kolko se stranice savijaju sa svih strana kod P300A i P400A, tek kod novog P500A je konstrukcija cvrsca. Isto je zanimljivo kolko dugo treba trazit reviewove da naletis na 5 sekundi gdje to netko pokazuje. Fractal R5 se nadje na forumu, ali jednom u pola godine.. Ima ih nesto na njuski, ali od 550kn. Ovom njegovom modanom kucistu treba samo malo spustit cijenu i navest modele ventilatora te koje staklo je koristio. Meni izgleda kao plexi glass, ali moze bit i da je kaljeno staklo. Eventualno navest cijenu kompleta s kablovima, ako prodaje i kablove i nace se kupac..

The_Fichek čet 16.7.2020 10:22

Evo ispred mene FD Mini C, matx cini mi se zadnja verzija koju su izbacili i ne razlikuje se puno od R3 kolko vidim sa slika. Najvecu manu kod ovog njegovog vidim u plasticnom filteru sprijeda, mozda bolje to maknut i kupit aftermarket filtere. Uglavnom da, treba nesto korigirati cijenu i naravno da nece vratit ulozeni trud i vjerojatno novac, ali vjerujem da ce kad tad naci kupca.

Buba666 čet 16.7.2020 14:15
The_Fichek kaže...

Phanteks mesh za 700kn je limenka za Fractal, Be Quiet pa i NZXT. Gledao sam bas nedavno kucista u tom rangu i zanimljivo je kolko se stranice savijaju sa svih strana kod P300A i P400A, tek kod novog P500A je konstrukcija cvrsca. Isto je zanimljivo kolko dugo treba trazit reviewove da naletis na 5 sekundi gdje to netko pokazuje. Fractal R5 se nadje na forumu, ali jednom u pola godine.. Ima ih nesto na njuski, ali od 550kn. Ovom njegovom modanom kucistu treba samo malo spustit cijenu i navest modele ventilatora te koje staklo je koristio. Meni izgleda kao plexi glass, ali moze bit i da je kaljeno staklo. Eventualno navest cijenu kompleta s kablovima, ako prodaje i kablove i nace se kupac..

 Zamjenio sam P400 za r5, najveca pogreska u zivotu nista nisam dobio osim nesto veceg volumena, ostalo sve zali boze, p400/a je fenomenalno osmisljeno kuciste, definitivno jedno ako ne i najbolje kuciste za do 100€ barem onih sto se mogu s njim mjeriti makar i skuplji bili!

The_Fichek čet 16.7.2020 14:37

Mozda je onda obrada na P400 nesto bolja nego na P300, iako je P300 navodno smanjeni P400, no ima par videja di se vidi da se straznja stranica gdje se stavlja ventilator savija na P300 kao zapravo i sve njegove stranice. Ne kuzim zasto si kupovao R5, ako ti odgovara manje kuciste, ali oke. Znaci ja sam pricao o debljini stranica, a dizajn je pogodjen kod svih tih kucista samo gledas kaj ti je zgodnije/funkcionalnije.

Buba666 čet 16.7.2020 14:41
The_Fichek kaže...

Mozda je onda obrada na P400 nesto bolja nego na P300, iako je P300 navodno smanjeni P400, no ima par videja di se vidi da se straznja stranica gdje se stavlja ventilator savija na P300 kao zapravo i sve njegove stranice. Ne kuzim zasto si kupovao R5, ako ti odgovara manje kuciste, ali oke. Znaci ja sam pricao o debljini stranica, a dizajn je pogodjen kod svih tih kucista samo gledas kaj ti je zgodnije/funkcionalnije.

 Uzeo ga jer su rekli da je vece i bolje, dobio sam šipak, ako je nekome zadnja stranica tj gdje stoji zadnji vent jedini problem na p400/a neka se ubije i kani se hw.

Jovanka pet 17.7.2020 10:05
Buba666 kaže...
The_Fichek kaže...

Mozda je onda obrada na P400 nesto bolja nego na P300, iako je P300 navodno smanjeni P400, no ima par videja di se vidi da se straznja stranica gdje se stavlja ventilator savija na P300 kao zapravo i sve njegove stranice. Ne kuzim zasto si kupovao R5, ako ti odgovara manje kuciste, ali oke. Znaci ja sam pricao o debljini stranica, a dizajn je pogodjen kod svih tih kucista samo gledas kaj ti je zgodnije/funkcionalnije.

 Uzeo ga jer su rekli da je vece i bolje, dobio sam šipak, ako je nekome zadnja stranica tj gdje stoji zadnji vent jedini problem na p400/a neka se ubije i kani se hw.

 

Usporedjivati noise insulated kuciste i kuciste koje je flow centric, zasto?!

 

PS Kolko ono diskova stane u P400? :D

Valentin17 pet 17.7.2020 16:12
Jovanka kaže...

 PS Kolko ono diskova stane u P400? :D

A istina je da svako kućište ima svoju namjenu, ja zbog toga i jesam spomenuo R5 ili R6 model sa oglasa kao jako dobru alternativu.