Prodaja - Komponente

[Prodaja] Corsair SF600 Platinum

MEGATAMA ned 4.10.2020 10:48

Prodajem navedeno napajanje tojest bit ce u prodaji kroz desetak dana kad dodjem u Hr,garancija je jos oko 6 godina ali posto je kupljeno u Njemackoj prodajem komponentu kao da nema garanciju.

Napajanje je kupljeno prosle godine,prodajem ga za 700kn najeftinije na Nabavi je 1300kn tako da ovo smatram korektnom ponudom.Samo primopredaja Zgb,Zagorje ili Bjelovar....

 

https://www.kitguru.net/components/power-supplies/aris-bitziopoulos/corsair-sf600-platinum-sfx-psu-review/

mariolla79 ned 4.10.2020 13:28

I btw mislim da nije bitno posto je corsair..reklamiras ga direkt corsairu..rma vrijedi kod njih..samo je bitan racun..imao sam cors ventove kupljene u de koje sam reklamirao direkt corsairu..kupljeni polovni na njusci na tudje ime...rma je prosla tak da nema beda

MEGATAMA sri 7.10.2020 10:36

Iako sam rekao da prodajem bez garancije uz napajanje cu prilozit racun, komponenta je kupljena prosle godine krajem 3 mjeseca sveukupna garancija je 7 godina pa ako ce kupac imat ikakve probleme sa komponentom u buducnosti da ima nacin za rijesit problem.... bilo bi steta bacit toliku garanciju kad vec postoji🥂🥂