sandokan111 sub 6.6.2020 16:30

Crkla mi na starom kompu 1156 socket maticna, i naravno, tog nigdje nema, odnosno ima ali kad sve stavim na papir radije bi to nadogradio onda s minimalnim troskovima pa sam mislio uzet noviji socket maticnu + proc pa sam miran neko vrijeme (s rabljenim mi se ne da trosit vrijeme, a aliexpress se ceka predugo + moguci problemi ako ne radi). Ako bi morao mjenjat memoriju onda to vec prelazi investiciju potrebnu.

 

Stoga, ako ima koji prijedlog. Gledao sam rabljene, aliexpress itd, ali rabljeno mi moze samo zadavat probleme ako nesto ne radi ne da mi se natezat za te pare s ljudima, a aliexpress opet carina mozda i cekanje. Tako da bi najradije ili narucio kod nas, ili EU i zamjenio proc+maticnu i ostavio sve sto imam do sad. Sto novije to bolje. Intel i dalje preferiram. Vecinom sluzi komp sada da djeca nesto igraju i to je to. Ima 24gb rama i 970gtx i coolermaster 212 hladnjak. Treba mi i pci slot. Ako ima neko preporuku im all ears. Ili da cekam alija. Za nekih 1500kn mi se cini da bi se nabavio proc+maticna al jos nisam pogledao dal je sve s svim kompatibilno.