Maky355 uto 12.3.2013 10:33

Ako sam pogriješio temu, ispričavam se!

Čuo sam da postoji neki program koji prevari printer i resetira stanje boja i onda on printa non-stop, bez obzira jel ima boje. Jel tko zna kako se taj program zove i može li se to uopće na Epsonu SX100?

Hvala!

ifkaaa ned 6.9.2015 20:06

Pozdrav! Molim vas preporuku za printer za kućnu upotrebu. Printanje cc 100 stranica mjesečno, koristio bi najviše za c/b printanje (tekst, tablice), windows 7, cijena nekih 400-500 kuna i da je cijena tonera razumna. Unaprijed zahvaljujem

zombie ned 20.9.2015 20:18

Zanima me sljedeće: šta mi je potrebno da bi mi printer printao u boji? Imam neki stari printer koji dobro radi, ali ako bih ja želio da printa u boji, da li trebam kupiti toner namijenjen za to ili kupiti novi printer?

lllnuclearlll ned 20.9.2015 20:44
zombie kaže...

Zanima me sljedeće: šta mi je potrebno da bi mi printer printao u boji? Imam neki stari printer koji dobro radi, ali ako bih ja želio da printa u boji, da li trebam kupiti toner namijenjen za to ili kupiti novi printer?

 koji printer imaš?

zombie ned 20.9.2015 20:46
lllnuclearlll kaže...
zombie kaže...

Zanima me sljedeće: šta mi je potrebno da bi mi printer printao u boji? Imam neki stari printer koji dobro radi, ali ako bih ja želio da printa u boji, da li trebam kupiti toner namijenjen za to ili kupiti novi printer?

 koji printer imaš?

 hp officejet v30

ATJLučko čet 21.4.2022 09:52

Obzirom nema neke "specifične" teme za CANON pisače, postam u ovoj! 
U ovim danima, skužio sam da moj pisač CANON PIXMA IP8500 više nije podržan driverima za novije verzije operativnih sustava, a u skorom je mint stanju, -10/10! 
Ustvari pitam ovo, mogu li danas prodati nekom takav komad gadgeta, budem i stavio oglas, samo da provizorno saznam koju bih fer cijenu trebao staviti, obzirom ga je stvarno šteta ne koristiti, a funkcija ima dosta, čak neke nisam nikada niti koristio, kao printanje po CD-ima! 

Ako se netko može referirati, kuda i kako dalje sa starcem koji još puno toga ima za dati?!