Periferija

Logitech G413 Carbon

LogicusMPS uto 13.2.2018 10:02

Momci. Šta bi bilo najpametnije?

Uglavnom, imam navedenu tipkovnicu od iza ljeta 2017. Naime, nedavno, prvo otpadne lijevi Ctrl. Ispadne, okrenem ga, pukle nožice dvi koje sjedaju u switch. Nakon toga tipka E, jučer dok igram CS ostane mi W na prstu, isto pukle noge. Jedva ih iščaška vani i stavia ove zamjenske s gejmerskim profilom. U mjesec dana 4 tipke ostale bez dvije (kraće nožice) i jednostavno ispadaju.

Tipkovnica nikad udarana, normalno je korištena cilo vrime.

Dat na garanciju, ili kontaktirat support, ili pak uzet zamjenske tipke. Ovo je užas.

Athalansy uto 13.2.2018 12:37

Javi se Logitechu u istom stilu kao što si napisao ovu temu (nemoj zahtjevati ništa od njih) i lijepo ih pitaj što da radiš. 99% šansa da će ti oni poslati sve nove keycapove, možda čak i cijelu tipkovnicu.

Btw. imam istu tipkovnicu (silver doduše), i sad si mi pošteno usadio strahove 

LogicusMPS uto 13.2.2018 15:04
Athalansy kaže...

Javi se Logitechu u istom stilu kao što si napisao ovu temu (nemoj zahtjevati ništa od njih) i lijepo ih pitaj što da radiš. 99% šansa da će ti oni poslati sve nove keycapove, možda čak i cijelu tipkovnicu.

Btw. imam istu tipkovnicu (silver doduše), i sad si mi pošteno usadio strahove 

 Probat ću baš. Hvala na savjetu.

A neznan šta da ti kažen. Neznam jel do serije. Al na tipkama su one dvi noge, kraće očito krhke. Meni je sve štimalo od 9og miseca do 1og kad je otišla E. Pa stavim zamjensku onu gejmersku. Pa onda livi Ctrl, pa W. stvarno kaos. I još je najgore šta je noge onda teško izvadit iz utora za stavit novu tipku, jučer san se zaebava sa skalperon, kargava, pa iglom za šivanje...