picajzla0707 pet 29.4.2022 22:08

uzeo sam logi signature m650 miš (large verziju) i da ga jebeš nemerem ga spojiti na laptop preko bluetootha

 

ne prepoznaje ga preko swift pair opcije, ne prepoznaje ga niti preko manualnog traženja u bluetooth opcijama

sa reciverom radi, al jebiga zato sam ga i uzimao jer ima bluetooth da mi ne zauzima jedan od dva usb slota na laptopu

 

probao sam skinut logi firmware update tool, no to smeće uopće ne prepoznaje logi hardwer čak niti kad je reciver uključen i miš radi - iako je softver od miša uredno instaliran i radi (nažalost u tom programu samo pokazuje verziju firmware, ali se nemere uspdejtat isti)

isto sam s tim sranjem prošao i na dječjem kompu gdje je ubačem mouse&keyboard kombo mk240, isto ga firmware update tool nije vidio

 

nekako sam razočaran u logi, odjebao sam ih prije desetak godina zbog double clicka i sad kad sam probao već drugi wirelles proizvod, ne radi kako bi trebao 

ima li tko sličnih iskustava da pomogne?

 

EDIT

bluetooth u laptopu je vidljiv u device manageru, driver je updejtan na zadnju verziju i uredno 'vidi' neke uređaje okolo poput samsung televizora i slično