Periferija

Bluetooth slusalice za mob

RedHill uto 29.6.2021 22:11

Trebam dobre, a jeftine slusalice. Znam da je to tesko, ali svaka kategorija odnosno cjenovni rang ima best buy. Imam neke kineske bluetooth slusalice koje ako dugo ne koristim treba puniti odnosno prikljuciti da bi radile ili se nece spojiti na mobitel ili gubim signal odnosno zvuk na jednoj od slusalica, pa me zanima da li ima nekakvih dobrih bluetooth slusalica a da su jeftine. do 200kn nesta? Vidio sam neke Xiaomi bluetooth do 200kn, uostalom imam i Xiaomi mobitel, Redmi Note 5 Pro

 

Eld uto 29.6.2021 22:56

 Ja sam prije 20-ak dana kupio te slusalice i po svemu sudeci bacio novac. Nije neki ali ipak ... Imam samo jedan problem s njima ali koji mi ih cini prakticno beskorisnim. Dogadja se da povremeno prekida pa i zavlaci zvuk. I to random. Slusalice mi najvise trebaju za slusanje glazbe dok trcim i bicikliram i dogadjalo mi se u tih 20-ak dana da sve bude ok i normalno rade za cijelo vrijeme aktivnosti a dogadjalo se da toliko prekidaju u reprodukciji da sam ih morao iskljuciti! Koliko sam proguglao to je problem bluetooth signala. A isto imam Xiaomi mobitel!

Tako da sam i ja i dalje u potrazi za pouzdanim wireless bluetooth slusalicama a da nisu preskupe, recimo do 350-400 kn.