Wolf88 sri 13.10.2021 21:33

Igrao sam alphu dosta toga su popravili, ali ima još jako puno posla pogotovo oko zvuka.

Iskreno baš mi se nesviđa što je free2play, jer to nakraju bude pay2win.

Samo me zanima koji je luđak kupio president pack. Cijena prava sitnica samo 5000000$

MRSKI pet 15.10.2021 13:33
Wolf88 kaže...

Igrao sam alphu dosta toga su popravili, ali ima još jako puno posla pogotovo oko zvuka.

Iskreno baš mi se nesviđa što je free2play, jer to nakraju bude pay2win.

Samo me zanima koji je luđak kupio president pack. Cijena prava sitnica samo 5000000$

 Šeikov mali 

fila2208 pon 22.11.2021 16:36
MRSKI kaže...
fila2208 kaže...

Ovo je bf koji nismo dobili...indie studio...patetično, po dice.

 Ma daj. Ovo je prekomplicirano za populaciju kojoj je novi BF namijenjen.

 Pa vidiš da u temi bf2042 ljudi uživaju u igri, trče, uče specijalce, beru cvijeće, nose štit itd.
Ovo će bit nešto ozbiljnija igra i svakako ćemo ispratiti još kad je džaba.

Džaba treba bit i beta 2042

fila2208 uto 23.11.2021 20:49

Čekaj dal ne reče ti dama da 25tog to ide free to play?

 

vidim samo ako kupiš betu 14.99 da moš igrat. Ma da ne bi plaćao bete..debili šta sad ne pokupe bf igrače ladno i onda žive od mikrotransakcija itd.

fila2208 uto 23.11.2021 23:53
Soldier977 kaže...

Ma ne. 25. je closed beta u koju možeš upasti ako imaš igru otprije, ili kupiš pristup za 14usd. A igra full izlazi u 3.2022 i bit će free to play.

 ma ništa, otpisujem to, nedam nikom 15usd da im testiram igru

Soldier977 pon 29.11.2021 08:52

Igrao sam jedno 3-4 sata ovu closed betu. 

 

Igra ima vrlo potencijala. za sad je situacija ovakva:

 

  • Loš zvuk (izgleda da dosta ovisi o setupu u opcijama za audio - stavio sam na headphones, a bilo na HiFi i bolje je, ali i dalje loše)
  • Ako se postave jače postavke na grafici, zna biti blagi lag (kao i na ostalim igrama) dok na low sve glatko klizi
  • Pucanje, kretanje je vrlo imerzivno
  • Timski rad je odlično sređen
  • Osjećaj igre je fantastičan

 

 

Nisam vozio vozila i to ne znam, ali customizacija oružja je vrhunski odrađena i ima se osjećaj da se želi još dalje igrati da bi se otključali novi dodaci (kojih ima milion). Podsjetilo me na očekivanje otključavanja heavy barrela, ili angled gripa ili tako nešto u BF3....

 

Primijetio sam da drastično poboljšavaju stvari sa svakim novim patchom.

 

 

 

Ovu igru čini mi se da može jedino upropastiti cheateri (jer će biti free to play) i opasnost od pay-to-win miogućnosti. 

U glavnom bit će zanimljivo kada izađe u 3.2022.

 

 

Grozni_Zabac pon 29.11.2021 11:16

Dok igra radi, pokazuje da ima dosta potencijala. Steta sto je i ovaj launch bete bio dosta problematican kao i onaj otprije 2 godine tako da se nadam da ce ovaj tjedan pofixat nekoliko najvecih problema (matchmaking i lobby generalno) pa ce ekipa moc malo vise igrat i usput testirat ovo cudo da se vidi gdje ima problema.

 

Malo je tesko ocijeniti kako bi tactical ops trebali izgledati kad imas 15 ljudi na jednoj strani a 6 na drugoj, bez ikakvog dodavanja igraca tokom runde pa cesto budu steamrolleri. 

Soldier977 pon 29.11.2021 11:20
Grozni_Zabac kaže...

Dok igra radi, pokazuje da ima dosta potencijala. Steta sto je i ovaj launch bete bio dosta problematican kao i onaj otprije 2 godine tako da se nadam da ce ovaj tjedan pofixat nekoliko najvecih problema (matchmaking i lobby generalno) pa ce ekipa moc malo vise igrat i usput testirat ovo cudo da se vidi gdje ima problema.

 

Malo je tesko ocijeniti kako bi tactical ops trebali izgledati kad imas 15 ljudi na jednoj strani a 6 na drugoj, bez ikakvog dodavanja igraca tokom runde pa cesto budu steamrolleri. 

 Sredili su matchmaking i lobby

Grozni_Zabac pon 29.11.2021 11:39

Radili jesu na tome, ali i dalje postoje problemi. Ima najavljen update za danas, pa se nadam da ce tad biti i ti fixevi ukljuceni. Jucer nakon update-a u 6 popodne sam i dalje bio u rundama gdje sam bio steamrollan i gdje sam steamrollao. Obje situacije nisu zabavne

Grozni_Zabac čet 2.12.2021 17:16

Za sad (danas, 2.12.2021) ne jer postoje dobre sanse da se neces uopce moci ulogirati u igru :) No, koliko vidim na njihovom discordu ekipa je svjesna toga i "rade" na rjesavanju. Vidjet cemo koliko brzo ce doci do toga, no nije da ces propustiti nesto s obzirom u kakvom je igra trenuto stanju. Ako se kroz koji tjedan-dva stanje popravi i login bude radio uredno, MM balansirao timove i nece biti dropova konekcija kod pokretanja matcheva, onda bi dao sansu igri. Generalni koncept nije los, samo ima hrpu djecjih bolesti koje su u procesu rjesavanja

Wolf88 čet 2.12.2021 18:01
Alchemist kaže...

Ima li smisla kupovati sada igru?

100kn nije neka lova, iako je Beta...

Ako sada to platimo hoćemo li imati neke pogodnosti kada dođe 3mjesec 22. kad bude free to Play?

puno mi se bolja od BF cini

Čekaj izlazak igre ne isplatiti se sad uzimati, jer sad nema još puno sadržaja, ima dalje određenih mrežnih problema.

Bar za mene su popravili spajanje na servere. Ono što mi smeta što nema server browser, Ui je defintivno bolji od BF2042, ali ima još dosta toga što trebaju poboljšati.

Trenutačno to je jedna prosječan FPS sa velikim potencijalem, sad sve ovisi o Farm51 hočeli iskoristiti još jedan promašaj od DICE-a zvan BF2042.