ED63 čet 25.11.2021 23:25
Dragone kaže...
5TBKDE4AGR6EW8

 EDGEB0Y!

We've sent messages with presents so many times that you can trust us when we say it's a very easy thing to do. It's also quite pleasant! In a giving mood and want to try it?

Activate it yourself first, then share it with your friends. You can share it with as many friends as you wish—we have enough presents for everyone! 

This bonus code is guaranteed to grant you:

1x Supercontainer

7 days of Premium Account 

5,000,000 Credits

But what about your friends—what can they expect?

There are three possibilities: the same items as you; 2x random containers; or Premium cruiser Charleston with a Port slot and Commander.

Important: To receive the presents, you need to activate the bonus code and enter the game no later than December 3.

ED63 sub 27.11.2021 17:38
Dragone kaže...

Ed code ne radi, invalide code format ali nije neki bed možda proradi kasnije.

 kolega je naveo KOD sa RAZMAKOM na kraju, kopi pejstaj ga BEZ razmaka na kraju

taj isti kod sam ja dobil u mejlu sa onom gore porukom, utipkal ga i nije bilo nikakve poruke

doduse wows kodivi ne javljaju gresku i ak ne rade ne javljaju da su neispravno ko wot kodovi

ja sve gore navedene ukucal al nisam iso gledat kaj sam dobil

u WG centru sam vidio da ima  7 dana wows premiuma i to je to

ED63 sri 5.1.2022 19:56
Dragone kaže...
STCSCHARITY2021DEC11
CHARITY2021STCSTREAM
DEC10CHARITY202124H

 codes expired !!!

quickr kaže...

OGHXMASWOWS21
2x New Year Sky
....
WDLZ3YTFESTIVE
3 small Santa crates

 prvi RADI, a DRUGI NE

Dragone kaže...

2022HAPPYNYCOMMANDERS

 RADI !!!

ED63 čet 20.1.2022 20:49

konacno sam skupil uglja

imam za tir 9 premium

pa sad gledam jel se isplati uzet pommern il neki tir 10 koji bi isto zaradjival sa smanjenim troskovima borbi i dodatnim kredit koeficijentom

kakav je ovaj novi talijan BB T9?

moja generalna misao je "one ship to finance them all"

kaj je ise isplativo, T9 premium il TX special ship??!?

neam neke statse, rjetko igram, od premiuma imam

8 - atago

7 - sims, stlanta, nelson

6 - graff spee,  duca d'aosta

5 - mali miljon malih - kamikaze R, gremyashchy, marblehead, murmansk, kirov, oklahoma, ARP kirishima (kongo u biti)

pa ak neko ima neki kratki i suvisli savjet nek nabaci , ionak za sve zivotne mudrosti ja citam po forumima

DrNasty čet 20.1.2022 21:16

Ako gledaš zaradu, onda tier 9. Ovi ''speshul'' tier 10 ne zarađuju toliko, koliko su namijenjeni klanskim borbama i sl. Mislim da su oni kao obični tier 10 brodovi s perma camo (+100% xp, -50% troškovi).

quickr pet 21.1.2022 07:31

Može Missouri zarađivati masne pare ali što to vrijedi kad netko ne zna igrati BB.

Što želim reći, manje je bitno dal je tier 7, 9 ili 10 premium. Najbolje da to bude brod u kojem si dobar i u kojem možeš dobre partije odigrat. Nakrkaj ga zastavama i obrtat ćeš milju svaku partiju.

 

 

DrNasty sub 22.1.2022 09:26

Na ovoj slici je Missouri daleko prvi, ali to su maknuli. Rekli su da će biti perma misija za one koji su nabavili brod prije toga da kompenziraju gubitak, ali je onda misija bila vremenski ograničena pa su popušili PR flak.

Brki1994 uto 1.2.2022 10:17

Zadnji santa gift sam kupio dan prije nego su ih povukli. Prvo dobijem 1500 golda i onda s tim kupim još dva Big gifta i dobijem Agincourt i Missouri . Luda sreća 

 

Agincourt je seal clubber, a Missouri (unatoč credit nerfu) je i dalje respektabilan. 

 

Mali podsjetnik; s updateom 0.11.1 koji izlazi idući mjesec, njemački battleship Grosser Kurfurst i sovjetski destroyer Khabarovsk biti će zamijenjeni novim brodovima, a oni će postati "Special ships". Od nadalje će ih biti moguće otključati u Armoryu preko ugljena. U linku više o tome tko je van toka: https://blog.worldofwarships.com/blog/263

Brki1994 sri 2.2.2022 09:35

Stigao službeni roadmap za ovu godinu!

 

https://worldofwarships.eu/en/news/general-news/roadmap-for-2022/

 

Novi battlecrusieri za Britance, Španjolci, novi francuski cruiseri, US carrier split, novi dockyard event (meme battleship Atlantico) i dosta toga...

 

Doduše, nekoliko stvari mi je zapelo za oko:

1. Art department ponovno briljira tako da će na snježnim mapa doći efekti smrzavanja morske vode na brodovima. Čini mi se da će kroz narednih nekoliko godina prijeći na novi engine.

2. Potencijalno proširenje tehnoloških stabala supershipovima ako testiranje prođe.

3. Overhaul ekonomije gdje zastavice niti kamuflaže više neće davati ekonomske benefite već će biti razrađeno na drugi način.