Dragone pet 15.5.2020 20:30
ED63 sri 20.5.2020 19:53

decki imam pitanje, i to ozbiljno

na sva tri akaunta imam cca 30k coal-a, mozda malo vise

na glavnom imam atago,sims, atlanta, graf spee, duca daosta, male ne brojim...

na altovima imam warspite i texas

nisam ni blizu da uzmem brod za free exp cak ni nelsona

nemoram naglasit da sam casual igrac TU-I-TAM igram

niti na jednom acc nisam dalje od tira 3 francuza, pan asia nisam ni igral

na main acc imam onog 10 point kapetana za pan asia ak to kaj znaci, i evropski tir 5 kupljen i otkljucan al kapetan je sranje

 

pa sam kontal kaj se isplati uzet kao coal ship..

nude se u mom cjenovnom rangu bliskavica, anshan i aigle

kaj se od toga isplati uzet?

za tir 9 nema sanse da skupim tak brzo, makar uzimam sve kontejnere za ugljen

bliska je nekad bila OP meta, a sad mi se cini da je sranje sa 120mm

jedino ju spasava tir 7 zbog vise kredita po partiji, al na main acc mi to ne igra ulogu

a nebi htio imat skupi ukras u luci

kaj vi mislite, jel da se strpim i cekam uzet tir 9 za ugljen?

na druga dva akaunta bi donekle mogel "isprobat" koji je t6 bolji, u bliskavicu sumnjam da kaj valja u danasnje doba

 

dakle djoker pitaj publiku:(po receptu informaticara starog kova ™©®)

1) bliskavica t7

2) t6   2A) anshan

          2B) aigle

ajde pomoc, na muci se poznaju morski vuci

Jovanka čet 21.5.2020 09:40
ED63 kaže...

 

na sva tri akaunta imam cca 30k coal-a, mozda malo vise

 

Jab' reko da bi ti trebao poceti igrati jedan account, pa ce biti malo lakse skupiti za T9 coal :)

 

Od tri ponudjena, eventualno Anshan. Blyska is ded, Aigle meh.

 

Da moram potrosit coal na tvom mjestu uzeo bih eventualno Oktobarsku.

ED63 pet 22.5.2020 21:09
quickr kaže...

Ni jedan od ponuđenih, ja bih na tvom mjestu štedio za T9

 mislim da dugorocno imas pravo, t6 cesto ide u t8 MM

a jedino t8+ premium dobro zaradjuje

free expi i ćumur za t9

MRSKI kaže...

A zašto uopće imaš tri accaunta na kojima usporedo pomalo grindaš? 

 jedan sam napravio rezervni za tenkove ak slucajno dobijem ban dok je bilo team killanja i general chata

a drugi sam napravil jel sam htel probat onog micro mausa premiuma koji se dobil samo za invajt novih, i tak... malo tenkovi, malo brodovi, malo avioni

kaj je najbolje, uspjel sam oba invajtat kao "prijatelja" za tenkove i dobit prem t8 x2 na main

a za brodove, na jednom sam dobil texas i warspite, a na drugom samo warspite, a oba sam dvaput invajtal kao "prijatelje"

Jovanka kaže...

Jab' reko da bi ti trebao poceti igrati jedan account, pa ce biti malo lakse skupiti za T9 coal :)

Od tri ponudjena, eventualno Anshan. Blyska is ded, Aigle meh.

Da moram potrosit coal na tvom mjestu uzeo bih eventualno Oktobarsku.

 gledal sam i ja te revjue za anshan al su svi stari, makar mi je simpa brod, t6 mi nije potreban na jednu t8, 2x t7 i 2xt6 premiuma

jedino devetka ima smisla dugorocno, ili cak desetka

ajme mislim da mi je dosta premiuma t5, a i skup je ko sedmica

nije da MORAM potrosit coal, zato pitam tu na forumu

stvar je da se je skupilo za neki brod, a znas kaki su hrvati, razmislja na sta ce potrosit prije nego uopce i skupi

ED63 sub 30.5.2020 02:14

ako neko nije skuzio, evo kaj se tice podmornica:

svaki dan za log in se dobije token koji u armory - submarines se mjenja za "bundl" hebo ih bundle

ili se dobije po 500 ugljena ili 3 podmornice na 20 dana rente

svaka ima kapetana sa 19 skill pointa tako da sav exp tj. sav comander exp iz svake borbe ide u elite comander EXP, reset skilova je za njih besplatan

a moze se i ubacit bilo koji drugi comander da se trenira

VooDooZg pon 1.6.2020 12:28
quickr kaže...

Jučer pobrisao pa da vidimo kako će ići odvikavanje

 

 

 

Moj je na bubnju već 2 tj pa se nadam da bu ubrzo nekog drugog "usrecio"  - ja sam na odvikavanju uspješno na Warzone-u,, nije ni Warzone neka sreća ali je za brodove mila majka ...  

ED63 uto 2.6.2020 20:56

evo ja sam na ne-odvikavanju, igram sa 3 luke i na obicnim i  test serverima

disclaimer - skrin$hotovi budu neki drugi put, sve sam usliko sukladno pravilima foruma

nakon probne borbe sa warspite-om na jednom akauntu ,dao mi wg- i nagradu za "returning player" 14 dana premiuma i 2 superkontejnera... nije moglo bit nista drugo, nista u opisima i porukama u igri i nije mi dao vrag mira pa sam iso trazit i eto...

nakon nagrade za regruta, i nagrada za povratak igraca na istom akauntu...

i ako ste mislili da je to sve, reko bi josko lokas: ALI, to nije sve...

dobijo i na 3 dana rente Anshan koji sam tolko htio (probat) i 50% popusta ako ga kupim u shopu za ojr€

koga zanima, u super kont. su bili 15 soma uglja i 1 marblehead

 

a na drugom akauntu sam dobijo velikodusno Molotova na isto 3 dana i popust ak ga kupim

posto sam bas jucer grajndal Kirova jer sam videl da je neki patch danas , na kraju samo neke zakrpe za odina

evo kratki "rivju" Molotova:

skoro isti kirov al tir visi

topovi isti

AA je ko stock hull kirov

zarada je super al je brod "mehbote" ™©® Little white mouse

hull B od kirova dobije defensive AA uz hydro(ALI uzima se ili hydro ili AA) i domet od 5.8 (stock je 4.0)

posto u zadnje vrijeme malo igruckam, primjetio sam da je AA postala jako vazna jer CV-a ima u svakoj drugoj partiji

 

kaj vi mislite, jel se vraca meta AA buildova?

Omaha hull C sa boljim AA i dodatni fighter kao skill komandera?

nemojte se smijat na tir 5 komentar, ko hoce igrat usa kruzere se ionak moral vratit na omahu da otkljuca dallasa

TheDarkSide sri 3.6.2020 16:36

Ja mogu rec da sam zadovoljan zasad, ...skupio sam steel za burgonju, stalina vec ionako, Djeli me jos 10k research pointova do Ohia, imam sve coal i free xp brodove, osim salema( ne vidim poantu posto imam DM-a). Imam sve battleshipe i kruzere osim zaoa i worcestera(ne vidim poantu uzimat zao kad imam yoshina, a worcester me uopce ne privlaci) S klanom u tajfunu smo, i mogli bi pokusat zadnji push prema huricaneu. Tako da ide ide dobro zasad. Ceka se Shikirishima(yamato sa 510) 

esko sri 3.6.2020 20:34

Jedno pitanje oko 7 dana besplatnog premiuma. Ne igram wow ali sam klikno da dobijem te premium dane i pise mi "You are already participating in this offer." Na wotu nisam dobio premium dane. Kako to claimat mozel neko objasnit? Hvala. 

ED63 čet 4.6.2020 03:59

postoje 3 premiuma, da, TRI

jedan je wot, jedan je wows, koji su svaki zasebno

i postoji wowp tj. wg premium koji je za sve tri igre al manje daje u wotu i wowsu

zavisi u kojoj igri si kliknuo i koji premium si dobio

 

u wowsu daju 1 dan ako se u igri klikne na vjest o prelasku na gejm centar

a neznam o kakvih 7 dana pricas

zgmmax pon 3.8.2020 11:37

Ako ima netko, a da nije u klanu ili ga želi promijeniti ili želi igrat klanske i zarađivati željezo mogu mi se javiti na PM ili potražiti CCN klan i tam pošaljite request (samo recite da ste sa BUGa)

Imamo 5-6-7 standardnih igrača i uvijek nam fali jedan :D
Neki zahtjevi su barem 2-3 T10 broda, i discord i da znate kaj treba raditi.

Svaki dan navečer nas ima barem 6-7 tako da uvijek ima netkoga za diviziju.

Ako je netko zainteresiran za počet igru iz 0 ili se želi vratiti u igru nakon dužeg perioda ne igranja može iskoristiti ovaj invite link
https://warships.net/zg_mmax

nagrade za novoga igraća:
https://1.bp.blogspot.com/-FV7_2UAY9F0/XPT79yTrrII/AAAAAAAATGs/8ha3nNSIHZc1RQpwjFDmNRVff4FF-pY6wCLcBGAs/s1600/New%2BPlayer%2Breward%2Bbanner%2B1300.jpg

Nagrade za postojećeg igraća:
https://1.bp.blogspot.com/-aXdPGiMLjRY/XPTRQQJVLHI/AAAAAAAATFg/6keteOxpBzoIhhh_4UpHRP0BYFWVP2phwCLcBGAs/s1600/Veteran%2Breward%2Bbanner%2B1300.jpg

ED63 uto 4.8.2020 23:00

kad sam malo bolje pogledaj, nakon kaj su pokrpali armory (jer se nije moglo otvorit ships tab jedno dva tjedna, stronk programink)

idem malo bolje filtrirat brodove kaj su coal premiumi

i jedini velki tir je Bb IX Georgia

sranje, moracu se dobro potrudit da to skupim, jer bliskavica i tir 6 nisu bas za zaradit pare

 

i pitanje za upucene, jel se isplati uzet Nelson za 375k free expa ili ici isto na tir 9-10

p.s. vuuduu ZG dase nisi usudio odgovorit jer cu te prijavit da iako si na odvikavanju, dajes savjete "koja je droga bolja"

quickr sri 5.8.2020 11:09
ED63 kaže...

 

i pitanje za upucene, jel se isplati uzet Nelson za 375k free expa ili ici isto na tir 9-10

 

 

Ja sam uzeo nelsona tek kad sam uzeo svaki high tier free xp premium koji me zanimao. Tipa, ako nemaš alasku, bolje idi po nju nego da trošiš na nelsona.

 

krakovv kaže...

Bolje ti je uzeti nekog kapetana za taj coal ako ih nemas

Isti savjet kao gore. Kapetana za coal uzimaš tek kad pobereš sve high tier coal brodove koji te zanimaju (thunderer, georgia, yoshino...). U biti, možda ni tada, već štediš za sljedeći coal ship. Mislim da nikad ne bih bacio 175k coala na kapetana.

quickr sri 5.8.2020 13:04
krakovv kaže...

Isplati se, brodova imaš koliko hoćeš, oni ne čine razliku sami po sebi, ali dobar kapetan je velika razlika, a pogotovo Kuznetzov recimo.

 Tom logikom kapetana imaš koliko hoćeš I svi oni imaju isti set skillova. Special kapetani imaju posebne perkove koji su dosta situational.

krakovv sri 5.8.2020 13:46

Ja govorim o posebnim kapetanima kao Kuznetsov Lutjens itd. Oni će svaki brod učiniti boljim, npr Kuznetsov ima prvo pasivni skill buff kojim smanjuje reload consumablesa za 10%, zatim svaki puta prvi put u igri kada ti HP padne ispod 10%, automatski te heala za 7.5%, gasi sve vatre i floodinge i smanjuje preciznost svih koji te gađadju za 20%, te još svaki puta kada napraviš First Blood dobiješ jedan charge svih consumablesa gratis. Znaci poboljša ti svaki brod u koji ga staviš, ja preporucam da se prvo uzmu brodovi ako nemaš drugih tier 8 ili više preimum brodova, a inace definitvno uzmi posebne kapetane ako želiš biti bolji s brodovima koje imaš.

ED63 sri 5.8.2020 22:17

imam 8 atago, 7 sims i atlanta, 6 graf spee i duca daosta, al pomalo suxam u igranju s kruzerima, nikak da me potrefi skillset

sad bi mi tir 9 prem dobro dosao za kredit grajnd

i mislim da imate pravo za nelsona, prvo uzet t9 fre exp,  makar je nelson skoro 3 puta jeftiniji, mislim da t9 puuuno vise zaradjuje po borbi tj. jedinici vremena pa je samim time i puno efektivniji

kad sam konj i nisam uzo mizurija dok ga se moglo izgrajndat...

a BB vise zaradi jer je sporiji i samim tim nemogu se odma uputit u krivom smjeru i glumit vrecu za napucavanje

sad gledam da ce sa patchom sutra ubacit i svabu BB za istu cijenu ko georgia Đurđa

 

IX Pommern for 228, 000 Coal, and from bundles that are available in exchange for doubloons. Pommern is a variant of the H-class battleship project that's armed with twelve 380 mm guns. Decent armor, powerful secondary armament, the Hydroacoustic Search consumable, and torpedoes allow the ship a high degree of confidence in close quarters engagements.

 

mislim da ce i on imat svoju publiku, sa tipicno svapskim osobinama-secondaries, torps, hydro

enivej, sa kuponom je tir 9 prem brod 171k uglja, a ja sam na 51k, imam dosta jos za istovarat....

zgmmax čet 6.8.2020 11:54

Uzmi za FXP Alasku. 

Ona je T9 premium brod za kojega kažu da je OP za T9. 

Igra se kao hybrid BBa i CA ali zahtjeva dosta skilla kako bi se pokazao sav njen potencial.

Imaš sada i T9 Agira, njemačka CA isto premium, fali mi još malo FXPa do nje.

 

T7 u igri je dosta težak jer znaš završiti u većini slućajeva u T9 MM i onda si pušiona pa ne znam dal ti se isplati uzet Nelsona.

 

Kaj se tiće zarade najviše zarađuju T9 premium brodovi. 
Imam Alasku i Georgiju i u izgubljenim bitkama za premiumom imam oko 400-500 tisuća zarade. ako pobijedimo to se penje ponekada i preko 1m

 

 

 

VooDooZg pet 7.8.2020 08:59
ED63 kaže...

 

p.s. vuuduu ZG dase nisi usudio odgovorit jer cu te prijavit da iako si na odvikavanju, dajes savjete "koja je droga bolja"

 

 

  znaš da je to jače od mene 

 

Alaska ako hoćeš t9  ali buš dost igrao protiv 10ki makar je i za to ok,, ali ako baš hoćeš BB koji možeš igrati kao battlecruiser onda je samo jedan kralj - Thunderer   u pm sad kad se sjetim opet mi se igra ali ne smijem, mogu ja to, izdrži 

TheDarkSide uto 11.8.2020 20:03

Slava stize u port za 5 dana, a uskoro bi mogla sjest i Shikishima :)

 

btw coal comandere uzimas kad doslovno sve coal shipove imas, i ocito u zalihama coala, low tier coal shipove se ne isplati uzimat, osim opet ako imas coala na bacanje, i vrijedna napomena, do kraja godine dolaze Black, Neustrashimy i Flint za coal.

ED63 uto 11.8.2020 23:40
VooDooZg kaže...

 u pm sad kad se sjetim opet mi se igra ali ne smijem, mogu ja to, izdrži 

 nadam se da nisi na odvikavanju di je bio i kolega dole , on nam se vratio jer je odvikavanje bilo neuspjesno

NixaFX kaže...

Vračam se nakon dugeee pauze .

 dobro dosao "captain captain oh my captain"...

 

p.s. jel sam napomenuo da radim sezonu u MARINI.... svaki dan gledam brodove, a odma pored je suhi dok

i ne, ne izgleda ovako:

MRSKI sri 12.8.2020 14:02

Skoro sam skupio 250K coala i mislim se koji tier X uzeti. Prst me vuče na Thunderera, imam Conquera i zabavan mi je igrati, čak sa njim imam najbolju statistiku. Da li je Thunderer kopija ili ima neke velike razlike između njih?

VooDooZg sri 12.8.2020 14:25
MRSKI kaže...

Skoro sam skupio 250K coala i mislim se koji tier X uzeti. Prst me vuče na Thunderera, imam Conquera i zabavan mi je igrati, čak sa njim imam najbolju statistiku. Da li je Thunderer kopija ili ima neke velike razlike između njih?

 

 

Bolji, sve mu je bolje i brži reload samo nema superheal - ali je zato pravi battlecruiser