ED63 sri 1.9.2021 16:25
fanaticni gejmer kaže...

Ovde u wot kupis premium tenk i account i boli te kurac. Cak bi me kupovina accounta preko njuskala manje kostala od bacenij para na gay on duty mobile.

 ljudi su tu na forumu i davali cak akaunte , nemoj trosit pare si lud

nego kolege imam dva pitanja:

1) iako u garazi pise da ni stug 4 ni excalibur ne dolaze sa posadom, moj stugi je imao posadu kad sam ga dobio pa me zanima:

jel excalibur dodje sa posadom (planiranje buducih posada...)

2A) znate vi dobro cija je ovo podjela

kolektorska vozila™ se otkljucaju sa istrazivanjem istog tira i nacije, pa me zanima kolko je to strogo i jel neko probo:

kupit 121B za bondse (ili ako ga ima, a nema istazene desetke kineza) i dobit otkljucan 113 iz kolektor shopa, jel to moguce?

da ne ruknem bondse bezveze

 

2B) nemoj da nekog utepem da ide guglat cija je ovo podjela

ovo kaj je kolega reko gore za bonus kod

dobije se rental primo viktorija

inace se kod bonus rental vozila kad isteknu, ostaje posada

posto je u P.V. specijalna posada, jel ona ostaje kad istekne renta??!?

zanima me da ne aktiviram kod prerano i bezveze

 

P.S. uskoro na akauntu od "prijatelja" uzimam liberte (jer je french main), fali mi ciglih 32 bonda, ak rijesim misiju danas falice mi samo 2 bonda (džejms bond i jos jedan)

nisam do sad uzimal nista za bonde, jel dodje posada s tenkom? pise da dodje al ne vjerujem brki

Žiga82 čet 2.9.2021 08:27
ED63 kaže...
fanaticni gejmer kaže...

Ovde u wot kupis premium tenk i account i boli te kurac. Cak bi me kupovina accounta preko njuskala manje kostala od bacenij para na gay on duty mobile.

 ljudi su tu na forumu i davali cak akaunte , nemoj trosit pare si lud

nego kolege imam dva pitanja:

1) iako u garazi pise da ni stug 4 ni excalibur ne dolaze sa posadom, moj stugi je imao posadu kad sam ga dobio pa me zanima:

jel excalibur dodje sa posadom (planiranje buducih posada...)

2A) znate vi dobro cija je ovo podjela

kolektorska vozila™ se otkljucaju sa istrazivanjem istog tira i nacije, pa me zanima kolko je to strogo i jel neko probo:

kupit 121B za bondse (ili ako ga ima, a nema istazene desetke kineza) i dobit otkljucan 113 iz kolektor shopa, jel to moguce?

da ne ruknem bondse bezveze

 

2B) nemoj da nekog utepem da ide guglat cija je ovo podjela

ovo kaj je kolega reko gore za bonus kod

dobije se rental primo viktorija

inace se kod bonus rental vozila kad isteknu, ostaje posada

posto je u P.V. specijalna posada, jel ona ostaje kad istekne renta??!?

zanima me da ne aktiviram kod prerano i bezveze

 

P.S. uskoro na akauntu od "prijatelja" uzimam liberte (jer je french main), fali mi ciglih 32 bonda, ak rijesim misiju danas falice mi samo 2 bonda (džejms bond i jos jedan)

nisam do sad uzimal nista za bonde, jel dodje posada s tenkom? pise da dodje al ne vjerujem brki

 ja od kineza imam samo tda desetku iz stabla,121b jos nisam uzo,nemam trenutno bondića,imam i 113 a da bi uzo morao sam ga istrazit nacrtima prije

 

unky čet 2.9.2021 11:32

Igrao od 2012 godine prestao 2018! poceo malo 2019 pa odustao!

Opet krenuo 2020 nakon 2 tjedna odustao!

Ove godine odigrao 15 partija i opet odustao bezveze je igra to jest katastrofa!Nekad je bila 100 puta bolja

Spiridon čet 2.9.2021 19:41
ED63 kaže...

u najavi novih ranked battles, najava za novosti u bond shopu !!! - od sutra, 2.9.

senlac, alpine tigor, t-103, is-2 shielded

 

Shortly before the start of Ranked Battles 2021–2022, on September 2, we'll update the list of items available for bonds in the in-game Store. You’ll be able to exchange bonds for the various items below:

https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/ranked-battles-2021-season-1/

 Imam 10 000 bonda na tri accounta, malo sam na tabletu istraživao navedena 4 tenka i dolaze u obzir IS-2 Shielded i T 103.

E sad sam pokrenuo igru i vidim da se nude i Chrysler K GF, IS-6 B, M46 Patton KR, AMX M4 49 Liberte... IS5 (Object 730), STG Guard...

 

Preferiram hevije i lovce na tenkove...

 

Što je najbolje od te zvjeradi?

 

Također, na starom acc imam 3000 bonda, jel se isplati uzeti T-34 Shielded i M10 RBFM? Svaki je 1500 bonda...

 

Hvala.

 

P.S. Koliko dugo traje ova akcija?

Žiga82 čet 2.9.2021 20:13
Spiridon kaže...
ED63 kaže...

u najavi novih ranked battles, najava za novosti u bond shopu !!! - od sutra, 2.9.

senlac, alpine tigor, t-103, is-2 shielded

 

Shortly before the start of Ranked Battles 2021–2022, on September 2, we'll update the list of items available for bonds in the in-game Store. You’ll be able to exchange bonds for the various items below:

https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/ranked-battles-2021-season-1/

 Imam 10 000 bonda na tri accounta, malo sam na tabletu istraživao navedena 4 tenka i dolaze u obzir IS-2 Shielded i T 103.

E sad sam pokrenuo igru i vidim da se nude i Chrysler K GF, IS-6 B, M46 Patton KR, AMX M4 49 Liberte... IS5 (Object 730), STG Guard...

 

Preferiram hevije i lovce na tenkove...

 

Što je najbolje od te zvjeradi?

 

Također, na starom acc imam 3000 bonda, jel se isplati uzeti T-34 Shielded i M10 RBFM? Svaki je 1500 bonda...

 

Hvala.

 

P.S. Koliko dugo traje ova akcija?

 ja bi uzo ovog tda,libertea mos zet u referalu,is5 je shit a gf i is6 su ok ak ti nije problem stisnut dvojku malo cesce :) a te male 5 ti je glupo uzet jer sa njima nemres nis zaradit

Spiridon čet 2.9.2021 21:31

Za referal bih uzeo nećakov acc (ne igra momak) ali, koliko bi se to moralo grindati, onak, laganica?

 

EDIT: Kupio sam T 103, odigrao jednu partiju na non premium acc, napravio oko 1900 HP štete (5 penetracija i dva kill-a), pobijedili 15-3 i bio sam treći po Expima. Zarada 35 000 silvera (tenk nije bio uništen, samo oštećen i potrošio 7 običnih granata)... Nije loše...

ED63 pet 3.9.2021 17:10
Žiga82 kaže...

 ja od kineza imam samo tda desetku iz stabla,121b jos nisam uzo,nemam trenutno bondića,imam i 113 a da bi uzo morao sam ga istrazit nacrtima prije

 to je bilo prije dok je bil u tech treeju, sad je prebacen u collectors vehicles, a zamjenila ga je druga, nova desetka

mene zanima jel neko kupil desetku za bondse pa mu je to otkljucalo desetku iz kolektors vehicles?

a da nije istrazival taj tech tree do desetke, mislim jel se moze hvatat krivina hebemu

Spiridon kaže...

 Imam 10 000 bonda na tri accounta, malo sam na tabletu istraživao navedena 4 tenka i dolaze u obzir IS-2 Shielded i T 103.

E sad sam pokrenuo igru i vidim da se nude i Chrysler K GF, IS-6 B, M46 Patton KR, AMX M4 49 Liberte... IS5 (Object 730), STG Guard...

Preferiram hevije i lovce na tenkove...Što je najbolje od te zvjeradi?

Također, na starom acc imam 3000 bonda, jel se isplati uzeti T-34 Shielded i M10 RBFM? Svaki je 1500 bonda...

P.S. Koliko dugo traje ova akcija?

 "akcija" nema vremensko ogranicenje kaj se tice dodavanja novih tenkova u bond shop ak si to mislil

ja sam jucer uzo M4 49 Libertea na francuskom akauntu

tenk dodje sa posadom !!!

i ja sam gledal taj T-34S jer ga nisam uzo u mini maratonu, kao ni RBFM

poanta je da posada pashe samo u T-34, T-34S i T-34 '41. ovaj zadnji gift tenk, 4 clana bez gunnera, comander je gunner, znaci treba snap shot obavezno nakon 6th, a taj t-34s sam vidio da ima 76mm top kao i obican t-34 al ima veci pen i bolje tj. brze granate (neznam napamet jel mu je apcr standard granata) (je, provjerio ingame, 120 pen i skoro 1000m/s) kaj je skoro jednako ko i 57mm zis kaj ima standardni t-34

jedini je zajeb da taj tenk ne sluzi nicemu, nije OP osim za trolanje nubina,od misija vrijedi za StuG4 i T28 koncept, i nista vise, nema druge kampanje ni betl pesa , a otkad su nerfali bondse da se ne dobiju za medalje nego tek u tiru X() ni seal clubbanje nema smisla

 

IS-2 Kokošinjac je tir 7, obrati paznju i na to, ja imam kv-122 i to je u biti isti tenk, bez dobre posade top je jako neprecizan, znaci BiA minimalno, i hrana se preporuca(ja ne koristim nikad) a i bond ili improved oprema bi dobro dosla - NEMOZES stavit VERTIKAL do tira 8

 

isto tako sa dodatkom ovih novih poboljsanja kaj se otkljucavaju (neznam napamet kak se zovu), tek tir 8 na zadnjem stadiju otkljucava opciju da se definira drugi slot za opremu pa se moze dodatno popraviti gun handling

a da ne pricam kak bi na tom d-25T topu trebalo imat vent, Bia, vertikal, rotation device, GLD i ono govanjce kaj smanjuje max spread sve odjednom da top bude necemu, a sa granatama po soma kredsa nije za snepshotanje bezveze i na standard akauntu

Spiridon kaže...

Za referal bih uzeo nećakov acc (ne igra momak) ali, koliko bi se to moralo grindati, onak, laganica?

 MAX dnevno je 100 onih bodova, a za kompletan ugovor 1500, znaci 15 dana

ak ti je do team pleja, javi se pa mogu i ja uskocit/preuzet gejmanje/ jer dobijes vise kad igras u platunu sa onim ko te regrutiral PLUS dok god si regrut dobijes +50% kredita(sigurno) a i expa (mislim)

 

racunaj da dobijes 2 boda za win,(top 12 po expu moras bit), 2 za DMG (znaci kaj ti napravis + assistance/spoting/tracking mora biti kolko je hit points na tvom tenku) s tim da NEMA OGRANICENJA po tiru

jos 10 dobijes po medalji - sniper, top gun, kamikaze(novo uvedeno) itd, vise ovdje, znaci mozes dobit i 20-30-40 bodova po partiji

ak bas si afk onda imas 2 boda po gejmu, znaci 50 gejmova dnevno, ak si aktivan, zanci akut, il roknes sve arty, i tak to, mezes i u 5 gejmova rjesit

https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/referral-program-s8/

znaci mozes igrat velik tir i strategizirat il trolat u pzr IIG ili IC i sprejat sa auto cannonom i eto bodova

 

ja sam na svojim akauntima uzel su-122-44 i kv-122 jer su tir 7 i odgovarali su po nacijama-posadama, a i gledal sam da su najvredniji-najskuplji u slucaju da ikad izvrsim tank trade-in da bude isplativo

tak sam vec prije se rjesil pantere m10 sa ruskog akaunta i t-34-85m sa njemackog akaunta

makar za prvi premium tenk je za regruta najbolje uzet panter M10 ili onaj T26E3 Eagle 7, nesto kao mini super per$in, makar ga nisam ja probal

Panter M10 imam i super je zbog preciznosti topa, al je malo losiji(7.5cm L70) od elitanog pantera (7.5 L100) zbog topa

Žiga82 pet 3.9.2021 20:24
ED63 kaže...
Žiga82 kaže...

 ja od kineza imam samo tda desetku iz stabla,121b jos nisam uzo,nemam trenutno bondića,imam i 113 a da bi uzo morao sam ga istrazit nacrtima prije

 to je bilo prije dok je bil u tech treeju, sad je prebacen u collectors vehicles, a zamjenila ga je druga, nova desetka

mene zanima jel neko kupil desetku za bondse pa mu je to otkljucalo desetku iz kolektors vehicles?

a da nije istrazival taj tech tree do desetke, mislim jel se moze hvatat krivina hebemu

Spiridon kaže...

 Imam 10 000 bonda na tri accounta, malo sam na tabletu istraživao navedena 4 tenka i dolaze u obzir IS-2 Shielded i T 103.

E sad sam pokrenuo igru i vidim da se nude i Chrysler K GF, IS-6 B, M46 Patton KR, AMX M4 49 Liberte... IS5 (Object 730), STG Guard...

Preferiram hevije i lovce na tenkove...Što je najbolje od te zvjeradi?

Također, na starom acc imam 3000 bonda, jel se isplati uzeti T-34 Shielded i M10 RBFM? Svaki je 1500 bonda...

P.S. Koliko dugo traje ova akcija?

 "akcija" nema vremensko ogranicenje kaj se tice dodavanja novih tenkova u bond shop ak si to mislil

ja sam jucer uzo M4 49 Libertea na francuskom akauntu

tenk dodje sa posadom !!!

i ja sam gledal taj T-34S jer ga nisam uzo u mini maratonu, kao ni RBFM

poanta je da posada pashe samo u T-34, T-34S i T-34 '41. ovaj zadnji gift tenk, 4 clana bez gunnera, comander je gunner, znaci treba snap shot obavezno nakon 6th, a taj t-34s sam vidio da ima 76mm top kao i obican t-34 al ima veci pen i bolje tj. brze granate (neznam napamet jel mu je apcr standard granata) (je, provjerio ingame, 120 pen i skoro 1000m/s) kaj je skoro jednako ko i 57mm zis kaj ima standardni t-34

jedini je zajeb da taj tenk ne sluzi nicemu, nije OP osim za trolanje nubina,od misija vrijedi za StuG4 i T28 koncept, i nista vise, nema druge kampanje ni betl pesa , a otkad su nerfali bondse da se ne dobiju za medalje nego tek u tiru X() ni seal clubbanje nema smisla

 

IS-2 Kokošinjac je tir 7, obrati paznju i na to, ja imam kv-122 i to je u biti isti tenk, bez dobre posade top je jako neprecizan, znaci BiA minimalno, i hrana se preporuca(ja ne koristim nikad) a i bond ili improved oprema bi dobro dosla - NEMOZES stavit VERTIKAL do tira 8

 

isto tako sa dodatkom ovih novih poboljsanja kaj se otkljucavaju (neznam napamet kak se zovu), tek tir 8 na zadnjem stadiju otkljucava opciju da se definira drugi slot za opremu pa se moze dodatno popraviti gun handling

a da ne pricam kak bi na tom d-25T topu trebalo imat vent, Bia, vertikal, rotation device, GLD i ono govanjce kaj smanjuje max spread sve odjednom da top bude necemu, a sa granatama po soma kredsa nije za snepshotanje bezveze i na standard akauntu

Spiridon kaže...

Za referal bih uzeo nećakov acc (ne igra momak) ali, koliko bi se to moralo grindati, onak, laganica?

 MAX dnevno je 100 onih bodova, a za kompletan ugovor 1500, znaci 15 dana

ak ti je do team pleja, javi se pa mogu i ja uskocit/preuzet gejmanje/ jer dobijes vise kad igras u platunu sa onim ko te regrutiral PLUS dok god si regrut dobijes +50% kredita(sigurno) a i expa (mislim)

 

racunaj da dobijes 2 boda za win,(top 12 po expu moras bit), 2 za DMG (znaci kaj ti napravis + assistance/spoting/tracking mora biti kolko je hit points na tvom tenku) s tim da NEMA OGRANICENJA po tiru

jos 10 dobijes po medalji - sniper, top gun, kamikaze(novo uvedeno) itd, vise ovdje, znaci mozes dobit i 20-30-40 bodova po partiji

ak bas si afk onda imas 2 boda po gejmu, znaci 50 gejmova dnevno, ak si aktivan, zanci akut, il roknes sve arty, i tak to, mezes i u 5 gejmova rjesit

https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/referral-program-s8/

znaci mozes igrat velik tir i strategizirat il trolat u pzr IIG ili IC i sprejat sa auto cannonom i eto bodova

 

ja sam na svojim akauntima uzel su-122-44 i kv-122 jer su tir 7 i odgovarali su po nacijama-posadama, a i gledal sam da su najvredniji-najskuplji u slucaju da ikad izvrsim tank trade-in da bude isplativo

tak sam vec prije se rjesil pantere m10 sa ruskog akaunta i t-34-85m sa njemackog akaunta

makar za prvi premium tenk je za regruta najbolje uzet panter M10 ili onaj T26E3 Eagle 7, nesto kao mini super per$in, makar ga nisam ja probal

Panter M10 imam i super je zbog preciznosti topa, al je malo losiji(7.5cm L70) od elitanog pantera (7.5 L100) zbog topa

 pa udi sad u collectors pa ces vidit jel ga mozes uzet,mislim da to kaj bus kupio 121 za bondove ti ga ne bude otkljucalo

ED63 sub 4.9.2021 23:11

jucer sam igral, danas vise nemogu

opet me hebe nece se spojit

kolko sam ja tudum skonto, stvar je u windoz defenderu i firewallu

kad wot posegne za serverom, ovaj ga uhvati za rukav i neda mu da se spoji

ILI se nakoj 1 il 2 odigrane partije nece spojit u trecu, tenk ode u borbu, a meni se vrti slika pred borbu i mogu micat kursorom - ne nestane ko inace

probal sam sve

onaj nedavno uninstal i ponovni install je bil bezveze jer uopce nije do wota

nekaj se dogodilo sa windows update kaj je pak prckal po firewallu i sad ga drzi u kravati

nista od mog grajnda danas

SVE druge igre rade ko i dosad, nema nikakvih problema

nakon reseta se firewall opet sam aktivira

cak sam iskljucil real time protection, al nece se spojit

mogu lupat glavom o stol

 

nego kaj velite na evoluciju specijala za vikend?

sad je samo jednom godisnje popust na opremu i konsumablese 50%

ovaj vikend - DOUBLE CREW EXP

sitnim slovima pise : samo prvih 5 gejmova il winova(kaj vec) a dalje se ti korisnice hebi

nema vise ko nekad cjeli vikend dupli expi / crew expi / popusti u pola cijene...

nego evo vam tir DEVET premium ko je zainteresiran... isti kredit koeficijent ko i tir 8 al eto, cijena je nova, veca naravno, ipak je ovo tir 9

 

P.S. od onog skilovog bonus koda primo viktorija dolazi sa obicnom posadom, nema pjevaca

 

nego kak vam je sjelo da kad kupite / dobite premium osmicu, dodje STOCK

LordNIbbler čet 9.9.2021 13:51

Is 6 ima oklop bar za t6 7 mobilniji je iako je sporiji po brzini, nedostatak 225 apcr pen kao gold, doslovo treba dobar roll za vk t8 kupolicu da pena, t9 super hevije jedino ko medium..

wz111 ili alpine tigar losiji tenk po svemu osim sto ima bolji gold shell heat 250 tako da efektivno moze se borit protiv svega sto moze srest da tako kazemo, oklop je pike nose dakle pred nakosen i ne pretjerano dobar pri tome, ammo rack lako puca i ima kupolice, ako mozete uzmite 112 koji je zapravo mix is 6 i wz111. Iako ima boljih tenkova ovo je zanjimljivo samo radi pref MM pa radi toga dobro farma xp tokom maratona.  

 

LordNIbbler čet 9.9.2021 14:36

Cijena shelova je msm ista , ne vjerujem da jedan ima credit multiplier drugi ne, rekao bi da is 6 vise zaraduje jer je oklop pouzdaniji alfa defender tj defender prije nego je defender bio cool, tako da ce duze prezivit i samim time potencialno vise stete se da napravit, no ovisno o mm i tenkovima na koje se naleti treba stisnit 2  iako sad mozda manje jer je base  pen oko 200mm bio prije 175mm   A i is 6 je rus pa iako je 0.4+ preciznost relativno cesto pogodi u pokretu dodatno bolji reload. Ako ocete farmat kredite onda s slicnim game playom al puno bolja opcija vam je super pero, sad s turbom je tenk op, ima 258 apcr gold ko svi ostali mediumi t8 a najvise sto vidi je t9  no za kredite obican ap je sasvim dovoljan i ekstremno jeftin, a oklop dok se ne pokaziva side ekvivalentan is 6/ wz111 totalno trool za casual igrace pogotovo na srednjim udaljenostima, bolji camo bolje view range. Posto budete sami spotali i za druge s boljom posadom dobivate pola $$$ od stete kaj oni urade.  Meni su to primarni tenkovi za credite pershing, scorpion, progeto, akad mi nestane battle pass poena onda obicno uzmem is6 ili ako je maraton pa brain off yolo 

No opet mene credits ne muce    

Iako po meni vam je za kredite isplativije uzet bond opremu na premiumu kojeg zapravo uzivate igrat ako vec morate farmat $$$.  

plavi_medved pon 27.9.2021 09:57

Oni su potpuno upropastili grindanje, ti vise nemozes normalno grindat, kao olaksali nam ubacili sve te boostere i picke m... upalis booster npr 3x po 2h ti imas MM u tih 4 sata kolko igras stalno X ak grindas IX ili VIII, a postotak pobjeda 20%... jebeni su svaka im cast, najlakse je sad zapravo igrat samo premium i boli te tuki, ionako vec IX preumim postoji 10 komada...tak da polako sve svodi na to..

 

ED63 pon 27.9.2021 21:28
Spiridon kaže...

Da, Windows Defender ga koči. Na kompu u podrumu (ondje budem po vrućini), WoT pokrećem preko Game centra i odmah mi kaže da Defender "nešto ne da"... Kliknem na "dopusti" i igra fino ide...

 blago tebi, nekad je i mene to pital, sad vise ne

neki update je to sve shebal, trebal bum neko softversko servisiranje, ja vise neznam kaj da napravim

neki put oce, neki put ne

a kad oce, cesto dopusti JEDAN gejm i vec za drugu borbu nece se prikljucit borbi nego izbaci konekciju sa servera

xfire975 kaže...
Is 6 ili alpine tiger

 ako se neko slucajno sprema za "cunning plan, milord" kad bude trade-in, alpine u biti kosta vise(vec sam pital racunovodstvo) i moze se mjenjat za T8 prem light za samo 300 GOLDA (is-6 za 500) nadoplate

jedini je zajeb kaj su u ponudi samo amx elc 90 i hawk-30 ( t92 su makli iz shopa za golde a onaj UK fv1066 il kak se vec zove jos nije ni uvrsten)

tako da ako neko NEMA NIJEDAN prem t8, ja bi preporucio alpine tiger (sa knjigama se digne posada) i onda ga se jashe do trade-ina pa se zamjeni za light uz minimalnu nadoplatu, ili neki medium za 1400-1700 golda

LordNIbbler kaže...

wz111 ili alpine tigar losiji tenk po svemu osim sto ima bolji gold shell heat 250 tako da efektivno moze se borit protiv svega sto moze srest da tako kazemo, oklop je pike nose dakle pred nakosen i ne pretjerano dobar pri tome, ammo rack lako puca i ima kupolice, ako mozete uzmite 112 koji je zapravo mix is 6 i wz111  

 znam da je nekad bila razlika 112 i 111 jer je jedan imal HEAT a drugi APCR (neznam tocno kaji kaj), sad OBA imaju HEAT, i 112 ima ravnu plocu napred a wz-11 je pike nose

gun handling je bio ko u kv-2 sa pijanom posadom

sad se to sve moze sa opremom "tvikati" os' aim time il' os' accuracy, uz napomenu da ja nikad ne koristim FOOD jer jednostavno ne igram tolko da mi je isplativo nit sam tolko dobar

xfire975 kaže...
Ma sve to znam, ova dva su mi ostala za bondove, pa me interesuje koji vise zaraduje.

 mislim da vise zaradjuje onaj za kojeg imas bolju posadu, oba su pike nose

sad samo zavisi o detaljima soft statsa kao sto je ground ressistance, accuracy on the move i SIGMA (koja se nemoze nigdi vidit kolko znam, a znaci stat koji kaze kolko top ima raspored granata unutar naciljanog kruga a kolko ide na rub kruga tj. izvan) (sigurno ste primjetili da neki topovi pogadjaju i polu naciljani, a neki fulaju skroz naciljani, u pod il van kruga)

plavi_medved kaže...

Oni su potpuno upropastili grindanje, ti vise nemozes normalno grindat, kao olaksali nam ubacili sve te boostere i picke m... upalis booster npr 3x po 2h ti imas MM u tih 4 sata kolko igras stalno X ak grindas IX ili VIII, a postotak pobjeda 20%...

 promasio si "ceo fudbal", nekad nije bilo nicega i ti sad tu kukas, tenkovi su imali +3 MM, lightovi +4 i nije bilo boostanja osim vikend specijala

sad imas boostere koje aktiviras kad ti pashe, ne iscure, imas 5 puta dnevno na prem acc-u da sam aktiviras dodatnih x3 exp po zelji

imas misije za x5 exp nakon wina, koji isto tako ne isticu, imas top of the tree x5 exp nakon prvog wina dnevno

20% win reate u tiru X sa osmicama? -SUUUPER, vise expa protiv X-a

ukucas kod/ dobijes od battle passa/ kupis golde za premium - aktiviras boostere i lupaj 2-3 tenka koje grajndas

nek si nub-los MM- lemming team pa skupis 500 expa po gejmu, sa boosterom je soma, ak je win onda je dva soma, ak se upletu specijali sa x5 win ili misije sa x5 uz dodavanje x3 od daily wina, mozes natuc prek 10 soma expa po gejmu

prema tome, treba samo se mentalno pripremit i grajndat

uz booster se 200k exp do iduceg tira pretvara u 100k, uz x5 to drasticno pada, uz top of the tree jos vise(dodatno x5 nakon wina) PLUS jos nakon svakih 20k DMG-a se dobije mislim da 6.5k exp

bez obzira kakvi su timovi, MM, tenk i ti kao igrac, uz dobru posadu i opremu za bolji view range, a da ne spominjem dmg napravljen vecim tirovima, expi se jednostavno nakupljaju

plus, mozes uzivo proucavat mentalitet krda, ljudsku glupost, istrazit granice svoje tolerancije (steta kaj nema team dmg-a vise ) i postati bolji igrac, a samim time i bolji covjek, jer glupost iz wota je prisutne i u zivotu

tnakir kaže...

Šta uzet za 10k bonda?

 bondage equipment™

anarky1988 kaže...

 Čuvati za neki t10? Tj. skupiti još.

 bas gledam skilla u videu i kaze kad neznas sto napravit, najbolje je nista. cekaj dok budes znal pa onda napravi, pametan coek

a da trolam, reko bi ti da odvagnes dal is-5 il kv-4, nezna se #kojijebolji

plavi_medved pon 27.9.2021 21:51
ED63 kaže...
plavi_medved kaže...

Oni su potpuno upropastili grindanje, ti vise nemozes normalno grindat, kao olaksali nam ubacili sve te boostere i picke m... upalis booster npr 3x po 2h ti imas MM u tih 4 sata kolko igras stalno X ak grindas IX ili VIII, a postotak pobjeda 20%...

 promasio si "ceo fudbal", nekad nije bilo nicega i ti sad tu kukas, tenkovi su imali +3 MM, lightovi +4 i nije bilo boostanja osim vikend specijala

sad imas boostere koje aktiviras kad ti pashe, ne iscure, imas 5 puta dnevno na prem acc-u da sam aktiviras dodatnih x3 exp po zelji

imas misije za x5 exp nakon wina, koji isto tako ne isticu, imas top of the tree x5 exp nakon prvog wina dnevno

20% win reate u tiru X sa osmicama? -SUUUPER, vise expa protiv X-a

ukucas kod/ dobijes od battle passa/ kupis golde za premium - aktiviras boostere i lupaj 2-3 tenka koje grajndas

nek si nub-los MM- lemming team pa skupis 500 expa po gejmu, sa boosterom je soma, ak je win onda je dva soma, ak se upletu specijali sa x5 win ili misije sa x5 uz dodavanje x3 od daily wina, mozes natuc prek 10 soma expa po gejmu

prema tome, treba samo se mentalno pripremit i grajndat

uz booster se 200k exp do iduceg tira pretvara u 100k, uz x5 to drasticno pada, uz top of the tree jos vise(dodatno x5 nakon wina) PLUS jos nakon svakih 20k DMG-a se dobije mislim da 6.5k exp

bez obzira kakvi su timovi, MM, tenk i ti kao igrac, uz dobru posadu i opremu za bolji view range, a da ne spominjem dmg napravljen vecim tirovima, expi se jednostavno nakupljaju

plus, mozes uzivo proucavat mentalitet krda, ljudsku glupost, istrazit granice svoje tolerancije (steta kaj nema team dmg-a vise ) i postati bolji igrac, a samim time i bolji covjek, jer glupost iz wota je prisutne i u zivotu

 

Brate lako oni ubace Armatu i bog pitaj sta, niti se plačem... igram od 2014 igru, znam svu mehaniku igru... ali sad evo na drugom accu isao grindat T69, kojeg je vreme pregazilo u ovoj igri, ti mi pricas o dmg, rokam s gold koji ima pen 250 i mogu si sisat jaja u X.

Uglavnom mentalitet krda su igraci koji igraju ovu igru da budi ljubicice , da se osjecaju uspjesno barem u necem ako nemogu u rl... moji statsi su okej, za zelenog kojem se dade jos jebavat u ovoj igru koju igram i gasim svaka 3 4 mjeseca jer se smije wgu koliko su retardi jer toplu vodu izmisljaju i bog pitaj kakve sve ne evente da privuku nove playere a zapravo i vise novca vade iz njih... igra je pay to win tamo od 2016 do danas...a team damage su bas izbacili radi takvih kao mene kad vidis nekog krivog tenka u krivoj poziciji njega sam gasio, pa se hladio po 3 dana s banom al barem sam uzivao jer mozda tom liku pokazao da radi ljudsku glupost... a o MM i RnG necemo raspravljati, niti o timovima niti o rezultatima koji su unaprijed upisani 15-3 15-2 i tako u carobni krug... i plus evo dns nakon 40 partija otvorio vec IX , prodao T69... i sad ide dalje borba do X ;)

ED63 pon 27.9.2021 23:59
Spiridon kaže...

Da, Windows Defender ga koči. Na kompu u podrumu (ondje budem po vrućini), WoT pokrećem preko Game centra i odmah mi kaže da Defender "nešto ne da"... Kliknem na "dopusti" i igra fino ide...

 ja sam probal ovo, mozda nekom pomogne

https://eu.wargaming.net/support/en/products/wot/article/15242/

makar po forumu pisu ljudi da se isto to i njima dogadja

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/776352-server-kicking-you-while-in-queue-andor-cant-connect-to-server/

tnakir kaže...

Šta uzet za 10k bonda?

 a sad ozbiljno, ak imas nekoliko premium osmica pa netrebas novi

uzmes DVA komada bond equipmenta sa popustom za 9 umjesto deset soma( dobri su po pet soma, optika 4 soma)

ak bas oces pimpat neki tenk za CW / sealclubbing / credit grind / field modifications

ja se igram sa idejom da ubacim bond opremu na tenk koji grajndam da to malo ubrzam, uz tesko probaljivi trosak skidanja od 200 bonda po komadu

makar za grajnd npr tira X sa devetke koja je ,kao, keeper, pa jos i field modifications, dodje se do jaaako puno expa kaj treba "nablanjat" ™©® a oprema ce olaksat / popravit / smanjit RNG

 

P.S. "nemoj da nekog utepem" (©® Informaticar Starog Kova) da ide guglat kaj je blanjanje

tnakir uto 28.9.2021 08:47

Imam Strv S1, Obj 702 II, T55, Kan Jpz 105, T77 i T26E5Patriot, da onda čekam do neke desetke? Bondsi se ne moraju potrošit u nekom određenom vremenu? Sporo me ide skupljanje pa da ne propadnu...

Žiga82 uto 5.10.2021 16:24
plavi_medved kaže...
ED63 kaže...
plavi_medved kaže...

Oni su potpuno upropastili grindanje, ti vise nemozes normalno grindat, kao olaksali nam ubacili sve te boostere i picke m... upalis booster npr 3x po 2h ti imas MM u tih 4 sata kolko igras stalno X ak grindas IX ili VIII, a postotak pobjeda 20%...

 promasio si "ceo fudbal", nekad nije bilo nicega i ti sad tu kukas, tenkovi su imali +3 MM, lightovi +4 i nije bilo boostanja osim vikend specijala

sad imas boostere koje aktiviras kad ti pashe, ne iscure, imas 5 puta dnevno na prem acc-u da sam aktiviras dodatnih x3 exp po zelji

imas misije za x5 exp nakon wina, koji isto tako ne isticu, imas top of the tree x5 exp nakon prvog wina dnevno

20% win reate u tiru X sa osmicama? -SUUUPER, vise expa protiv X-a

ukucas kod/ dobijes od battle passa/ kupis golde za premium - aktiviras boostere i lupaj 2-3 tenka koje grajndas

nek si nub-los MM- lemming team pa skupis 500 expa po gejmu, sa boosterom je soma, ak je win onda je dva soma, ak se upletu specijali sa x5 win ili misije sa x5 uz dodavanje x3 od daily wina, mozes natuc prek 10 soma expa po gejmu

prema tome, treba samo se mentalno pripremit i grajndat

uz booster se 200k exp do iduceg tira pretvara u 100k, uz x5 to drasticno pada, uz top of the tree jos vise(dodatno x5 nakon wina) PLUS jos nakon svakih 20k DMG-a se dobije mislim da 6.5k exp

bez obzira kakvi su timovi, MM, tenk i ti kao igrac, uz dobru posadu i opremu za bolji view range, a da ne spominjem dmg napravljen vecim tirovima, expi se jednostavno nakupljaju

plus, mozes uzivo proucavat mentalitet krda, ljudsku glupost, istrazit granice svoje tolerancije (steta kaj nema team dmg-a vise ) i postati bolji igrac, a samim time i bolji covjek, jer glupost iz wota je prisutne i u zivotu

 

Brate lako oni ubace Armatu i bog pitaj sta, niti se plačem... igram od 2014 igru, znam svu mehaniku igru... ali sad evo na drugom accu isao grindat T69, kojeg je vreme pregazilo u ovoj igri, ti mi pricas o dmg, rokam s gold koji ima pen 250 i mogu si sisat jaja u X.

Uglavnom mentalitet krda su igraci koji igraju ovu igru da budi ljubicice , da se osjecaju uspjesno barem u necem ako nemogu u rl... moji statsi su okej, za zelenog kojem se dade jos jebavat u ovoj igru koju igram i gasim svaka 3 4 mjeseca jer se smije wgu koliko su retardi jer toplu vodu izmisljaju i bog pitaj kakve sve ne evente da privuku nove playere a zapravo i vise novca vade iz njih... igra je pay to win tamo od 2016 do danas...a team damage su bas izbacili radi takvih kao mene kad vidis nekog krivog tenka u krivoj poziciji njega sam gasio, pa se hladio po 3 dana s banom al barem sam uzivao jer mozda tom liku pokazao da radi ljudsku glupost... a o MM i RnG necemo raspravljati, niti o timovima niti o rezultatima koji su unaprijed upisani 15-3 15-2 i tako u carobni krug... i plus evo dns nakon 40 partija otvorio vec IX , prodao T69... i sad ide dalje borba do X ;)

 najbolji su ovi sta jos uvijek misle da mm nije nariktan a od 10 partija 9 15-3 il 5 -15 kao slucajno jedan tim uvijek dobije puno losije igrace..jedan dal lagano 70%wr drugi tryhard da budes malo prek 40.. i rng isto jednu partiju pogadas sve i u voznji ak treba ,palis ih ,pa u ammo ez  i onda drugu dojes liku sa tvp na dupe 2 dinga 2 promasis sa 50m itd pa kad ti neda da ubijes lika na sut,neki dan lik na 319hp ja imam top koji skida 390,maznem ga za 317 i ubije me :) il ak je neki specijalac koji ima 200wn sa 30k partija njega nemres ni pogodit a kamoli probit,koda ima nek stit

ED63 čet 7.10.2021 15:53
tnakir kaže...

Imam Strv S1, Obj 702 II, T55, Kan Jpz 105, T77 i T26E5Patriot, da onda čekam do neke desetke? Bondsi se ne moraju potrošit u nekom određenom vremenu? Sporo me ide skupljanje pa da ne propadnu...

 bondsi nemaju rok trajanja . ja sam se tak zahebo na 3 svoja akaunta i uzo bond equipment jer duuugo nije bilo nista drugo za uzet i davali su ih za one godisnjice. onda su dodali premium osmice , sad i camose(preporucam doggo camo - such camo, much wow ™ ), direktive za equipment su za bondse (za posadu su za kredite), a vjerojatno ce i nesto dugorocno dodati

imas premiume, netrebaju ti novi

upravo gledam neki skilov video i spominje blyat market i aukcije

kaj nije neki tenk bil dostupan za bondse, kroz aukciju??!?

P.S. provjerio, nije, pomjesal sam tonkove i brodove

ALIIIII P.S.S. vidi ovo

http://forum.worldoftanks.com/index.php?/topic/652146-black-market-2022-could-include-bond-sales/

Žiga82 kaže...

 najbolji su ovi sta jos uvijek misle da mm nije nariktan

 da, je, nariktan je, i svito znamo

davno je silenstalker na svom blogu pokazal neki algoritam koji omogucava takav mm

rusi, sovjeti, kak ih oces zvati, putinistanci () jos od WW2 pate na jake snage koje pregaze neprijatelja

upravo to je i implementirano u MM, da jedna strana zgazi drugu

 

nekad to nije bilo tolko vidljivo jer je manje ljudi igralo, tezak je bil grajnd, nista se nije samo tako davalo i dijelilo, dok si goldima od CW-a placal gold ammo i prem consumablese, dok je armor imal smisla

igraci su morali puno vise uciti, jer su vec u tiru 5 imali +3 MM, a lightovi koji su bili oznaceni kao scoutovi i +4

 

sad je igra prilagodjena debilima, kreditnim karticama i djeci, sve odmah da se izbjegne ucenje i ulaganje vremena

nakon treninga dobijes tir 6 otkljucan, i hrpu svega ostalog

lakse se dodje do vecih tirova bez ikakvog znanja, truda i puno igre, i to rezultira da je vise tomatoa koji su nekad bili na t4-5 sad na T9-10 i to uvelike utjece na MM

 

mala sitnica, neke linije otvaram otpocetka, i evo odma razlike nekad i sad:

sve nove linije dodju sa tirom 1 sa 100% posadom, kaj je nekad bilo 50% , i svaki rental tenk ili premium daje 100% posadu u njemu, uz malo citanja, evo odma 2-3 skilla bez jednog gejma

pocinjem sa kinezima od tira 1 a u baraci imam dvije T10 posade od nekog eventa, nemogu ih dignut sa knjigama jer nemam tenk, al mogu sa free exp dignut mentora na 50%, snap shot, off road, kaj je bitno za svaki tenk, i kad ih prebacim u type t-34 i posle drugu u 59-16, krenut ce sa 80% a ne sa 75% da ih klasicno regrutiram (jako rijetko trosim golde na posadu)

uz top of the tree i X2 crew exp, moze se elitat tir 4 il 5, zavisi kako posada odgovara za dalje, ubacit boostere i bez premiuma imas u jedno popodne posadu na 100%

ubacis crew books, buum, posada sa 6th sense, ak imas kredita napretek, mozes ju odma dignut na treci skil sa BiA i 6th, nekad nezamislivo

ili personal training manual, koji mozes bacit na BILO KOJEG clana posade, nemora bit 100%, niti mora biti u tenku, uz rezultat 3 skila nakon tri klika

ili crew directive 6th sense, znaci stok tenk i ghetto crew, za 20k po gejmu imaju 6th. ili full camo, ili full firefighting

i to sve bez bilo kakvog botanja

vidi sad battle pass, mozes misije doslovno rjesavat sa tirom 1 i dobijas gudize, netrebas ni imat tir 4-5 (za personal misions) ili 6 (battle pass+ campaign)

Žiga82 sub 9.10.2021 11:22
ED63 kaže...
tnakir kaže...

Imam Strv S1, Obj 702 II, T55, Kan Jpz 105, T77 i T26E5Patriot, da onda čekam do neke desetke? Bondsi se ne moraju potrošit u nekom određenom vremenu? Sporo me ide skupljanje pa da ne propadnu...

 bondsi nemaju rok trajanja . ja sam se tak zahebo na 3 svoja akaunta i uzo bond equipment jer duuugo nije bilo nista drugo za uzet i davali su ih za one godisnjice. onda su dodali premium osmice , sad i camose(preporucam doggo camo - such camo, much wow ™ ), direktive za equipment su za bondse (za posadu su za kredite), a vjerojatno ce i nesto dugorocno dodati

imas premiume, netrebaju ti novi

upravo gledam neki skilov video i spominje blyat market i aukcije

kaj nije neki tenk bil dostupan za bondse, kroz aukciju??!?

P.S. provjerio, nije, pomjesal sam tonkove i brodove

ALIIIII P.S.S. vidi ovo

http://forum.worldoftanks.com/index.php?/topic/652146-black-market-2022-could-include-bond-sales/

Žiga82 kaže...

 najbolji su ovi sta jos uvijek misle da mm nije nariktan

 da, je, nariktan je, i svito znamo

davno je silenstalker na svom blogu pokazal neki algoritam koji omogucava takav mm

rusi, sovjeti, kak ih oces zvati, putinistanci () jos od WW2 pate na jake snage koje pregaze neprijatelja

upravo to je i implementirano u MM, da jedna strana zgazi drugu

 

nekad to nije bilo tolko vidljivo jer je manje ljudi igralo, tezak je bil grajnd, nista se nije samo tako davalo i dijelilo, dok si goldima od CW-a placal gold ammo i prem consumablese, dok je armor imal smisla

igraci su morali puno vise uciti, jer su vec u tiru 5 imali +3 MM, a lightovi koji su bili oznaceni kao scoutovi i +4

 

sad je igra prilagodjena debilima, kreditnim karticama i djeci, sve odmah da se izbjegne ucenje i ulaganje vremena

nakon treninga dobijes tir 6 otkljucan, i hrpu svega ostalog

lakse se dodje do vecih tirova bez ikakvog znanja, truda i puno igre, i to rezultira da je vise tomatoa koji su nekad bili na t4-5 sad na T9-10 i to uvelike utjece na MM

 

mala sitnica, neke linije otvaram otpocetka, i evo odma razlike nekad i sad:

sve nove linije dodju sa tirom 1 sa 100% posadom, kaj je nekad bilo 50% , i svaki rental tenk ili premium daje 100% posadu u njemu, uz malo citanja, evo odma 2-3 skilla bez jednog gejma

pocinjem sa kinezima od tira 1 a u baraci imam dvije T10 posade od nekog eventa, nemogu ih dignut sa knjigama jer nemam tenk, al mogu sa free exp dignut mentora na 50%, snap shot, off road, kaj je bitno za svaki tenk, i kad ih prebacim u type t-34 i posle drugu u 59-16, krenut ce sa 80% a ne sa 75% da ih klasicno regrutiram (jako rijetko trosim golde na posadu)

uz top of the tree i X2 crew exp, moze se elitat tir 4 il 5, zavisi kako posada odgovara za dalje, ubacit boostere i bez premiuma imas u jedno popodne posadu na 100%

ubacis crew books, buum, posada sa 6th sense, ak imas kredita napretek, mozes ju odma dignut na treci skil sa BiA i 6th, nekad nezamislivo

ili personal training manual, koji mozes bacit na BILO KOJEG clana posade, nemora bit 100%, niti mora biti u tenku, uz rezultat 3 skila nakon tri klika

ili crew directive 6th sense, znaci stok tenk i ghetto crew, za 20k po gejmu imaju 6th. ili full camo, ili full firefighting

i to sve bez bilo kakvog botanja

vidi sad battle pass, mozes misije doslovno rjesavat sa tirom 1 i dobijas gudize, netrebas ni imat tir 4-5 (za personal misions) ili 6 (battle pass+ campaign)

 vjeruj mi ima ih jako puno sta su sigurni da je random bas random bilo bi super da je to tak stvarno

ED63 ned 10.10.2021 23:47

kolege forumasi i drugovi tonkisti, imam pitanje

jel se IKAKO moze napravit da se uzme onaj PRIME gaming loot ( komander) a da se ustvari nista ne plati?

ima nekih uputstava na netu al nekak ne vjerujem amerikancima jer se hrpa stvari danas gleda po IP adresi i hrpa toga nije dostupna bas svima

pa me zanima jel neko od vas ima iskustva "zaobilazenja" pretplate na taj prime gejmink i kak se to napravi?

nije da necu platit al nisam spreman odvojit se od love

svaka budala moze platit

HAALP PLIZ