mystik pet 6.11.2020 23:01

Znači nikad nisam slao replay wargamingu, al evo danas prvi put ću to napraviti.

Ovim putem želim sve najgore balkanskom glupanu u EBRu koji se nakon što se zabušio u mene na početku bitke odlučio parkirati prve dvije minute ispred tenka. 

Pa ako kojim slučajem ikad naletiš na ovaj post, sam da znaš da se smrad osjeti. nikolic1 iz nekakvih O-S-A. Lik s 122k bitki i 47% WRa se uzjebo zbog prve 2 sekunde bitke. Hvala na izgubljenom čevronu smrade. 

 

hoss sri 18.11.2020 13:00

Ima li jos netko problema s trzanjem igre zadnjih nekoliko dana. Konstantni lag na svim serverima. Resetirao ruter, stavio nove drivere za grafičku, nista ne pomaze. Imate neku ideju? Mozda bi pomogla deinstalacija i ponovna instalacija igre??

ED63 pon 23.11.2020 08:17
1BIT kaže...

Šok i nevjerica...

Čovjek me optužio da sam cheater, a iskreno i ja sam ustao šokiran kako sve prolazi

Ne da nemam nikakve modove, nego ni xvm nemam haha

 i kod mene $ok i nevjerica kaj si javno postal, ne samo da nisi prvi po ekspiju™, nego nije masteri a ti zaljepijo

jesi, ćiter si, uhvaćen na djelu     kako ti je pro$lo postat sekond kles™

nabavi si mod koji ce ti blokat postanje slika koje je Dedaa zabranijo, a to je sve osim masterija, prvi po expu i demiđu, i bez fulanih granata !!!

zbog ovog ces ic na razgovor, makar informativni plus virtualni, pa ne's vise postat ovakve stvari

 

P.S. jos se sjecam gejma u starom Kv-1 Sportu tir 6, kad sam u punoj brzini u pokretu sa preko 300 metara roknul čerčila za hrpu hp-a na starom mannerheim line-u, a inace je top znal fulat i potpuno naciljane mete na 100 metara

pa sad ti znaj...

 

dreadmoore pon 23.11.2020 15:41
1BIT kaže...

Šok i nevjerica...

Čovjek me optužio da sam cheater, a iskreno i ja sam ustao šokiran kako sve prolazi

    

REPLAY

 

Ne da nemam nikakve modove, nego ni xvm nemam haha

 Ma citer si 100% mozes ti nama pricati sta kod hoćeš, samo zato sam i prestao igrati tenkova.

1BIT pon 23.11.2020 23:01
ED63 kaže...

 i kod mene $ok i nevjerica kaj si javno postal, ne samo da nisi prvi po ekspiju™, nego nije masteri a ti zaljepijo

jesi, ćiter si, uhvaćen na djelu     kako ti je pro$lo postat sekond kles™

nabavi si mod koji ce ti blokat postanje slika koje je Dedaa zabranijo, a to je sve osim masterija, prvi po expu i demiđu, i bez fulanih granata !!!

zbog ovog ces ic na razgovor, makar informativni plus virtualni, pa ne's vise postat ovakve stvari

 

P.S. jos se sjecam gejma u starom Kv-1 Sportu tir 6, kad sam u punoj brzini u pokretu sa preko 300 metara roknul čerčila za hrpu hp-a na starom mannerheim line-u, a inace je top znal fulat i potpuno naciljane mete na 100 metara

pa sad ti znaj...

 

 Ma bil je masterij, samo sam ja loš u fotošopu, pa je slika čudno ispala

Neće se ponovit

Bilo je previše pive za jedan gejm

dreadmoore kaže...

 Ma citer si 100% mozes ti nama pricati sta kod hoćeš, samo zato sam i prestao igrati tenkova.

 haha, a šteta da ne uživaš u ovako dobroj igri...i pivi...i normabelima

Evo možemo zajedno koji gejm, čisto da vidiš šta propuštaš

 

Mada moram se još malo branit, lik u mediumu stoji cijelu bitku na istom mjestu, ja sam do kraja bitke već i zaboravio da sam njega 3 puta za redom pogodio, a našao mi se na putu jer cijelu bitku nije mrdnuo kamper

I sad sam ja citer jer sam dosao do njega, a on mrdnuo nije

ED63 sri 25.11.2020 00:50

evoooo bonda stizuuu

bice za premium osmicu (p.s. uzo sam patriota od jednog pravog regruta kojeg sam ja uclanio u svoju sektu dok sam mu "cuval akaunt" pa kad je opet zaigral natuko sve u tjedan-dva, a i on je dobil neku sedmicu

https://worldoftanks.eu/en/well-deserved-reward-2020/

cak su mene strpali medju "bete - tostere" po datumu pravljenja "svog akaunta" dok ce dva moja"prijatelja" koja sam "regrutiral" dobit ipak malo tanje nagrade

crew books, boosteri za kredite, x5 exp za win u "bandlu", miljoni kredita, dani premiujuma....

jedino kaj bi radje uzel awful pantera nego kefija™, al neka, mozda budu u kutijama

 

ostaje samo pitanje kaj sad uzet od osmica:

patriot i liberte imam al bez tih skinova, a ne uzima mi se opet iste tenkove

ostaje guard, mutzi, krajzler GF, is-6 i paton koreja

is-6 sam mjenjal jer se pokvario, koreja je isti t25 pilot vise-manje

bice tijesno izmedju krajzlera i mutzija, jer guard nema neki gun handling ni depru (bar tak mislim...)

koje je vase misljenje decki, jel neko ima mozda sva tri pa da napise kak ga sluzi tenk?

 

ED63 sri 25.11.2020 02:05
Dr. Vicko pet 27.11.2020 00:47

Ekipa dobio sam 4000 bondova na poklon kroz ovaj event i sada imam 12400 i razmisljam si upiknuti neki od ovih tenkova iz garaze. 

FV 215 mi je oduvijek bio privlacan i imam dovoljno za njega, a mogao bih cekati da dodjem na 15k pa da idem na M60. 

 

Koji je vise zabavan za igrati od ova dva ??

 

Ili ici na neku osmicu tipa IS5 ili onaj Crysler ako su onako vise trolovski tenkovi da se moze zabaviti u partijama sa njima??

 

Sta mi preporucujete??

AirLive pet 27.11.2020 13:13
ED63 kaže...

bice tijesno izmedju krajzlera i mutzija, jer guard nema neki gun handling ni depru (bar tak mislim...)

koje je vase misljenje decki, jel neko ima mozda sva tri pa da napise kak ga sluzi tenk?

 Imam chrystera i mutza i ovaj 1. puno više prašta iako mu je minus turret od iza i mali pen na AP, ali sa 100 granata možeš kombinirat. Na sidescrape može i protiv viših tierova. Mutz je neka loša verzija leoparda u tieru 8.

ED63 pet 27.11.2020 18:40
Dr. Vicko kaže...

 ...FV 215 mi je oduvijek bio privlacan..a mogao bih .. da idem na M60.

Ili ici na neku osmicu tipa IS5 ili onaj Crysler ako su onako vise trolovski tenkovi da se moze zabaviti u partijama sa njima??

 kaj se tice desetki neam pojma

Is the M60 Worth it in World of Tanks? - YouTube

Bonds For Tanks || World of Tanks

al da znas da je IS-5 debelo popljuvan kao neisplativi

This Tank is a WASTE of Bonds? ⛔ | World of Tanks IS-5 (Object 730) Bond Shop Tank Review - YouTube

skill4ltu i dez gejms su skupili revjue od svih tenkova iz bond shopa samo ih treba malo chekirat

a vjerojatno je i QB dal svoje misljenje

AirLive kaže...

 Imam chrystera i mutza i ovaj 1. puno više prašta iako mu je minus turret od iza i mali pen na AP, ali sa 100 granata možeš kombinirat. Na sidescrape može i protiv viših tierova. Mutz je neka loša verzija leoparda u tieru 8.

 pa i mislil sam si da je mutzi nest kao premium indijan panzer...suplji i "snajper šnicl"™

a krajzli je za side skrejpanje, makar jos nisam otkljucal ni jedan tenk sa kupolom otraga, kupil sam IS-M al nisam ga vozal, i imam dosta dok dodjem do vk4502B, a mislim da se OBJ416 ne broji jer je medium ( a tu spada i guard)

nisam jos nist uzel, ne zuri mi se

P.S. jel ste krenuli sa maratonom?

LordNIbbler pet 27.11.2020 23:27

Cuvajte si bondove za stavit opremu u neki tenk koji vam se igra ili je meta, ovi iz bond shop su vecinom bond sink da povrate nazad jedino sto donekud vrijedi su amx i patriot i ako ste mazohista guard. Ali opet  se ti tenkovi mogu uzet na referal programu i jos bondova nafarmat 

Žiga82 sub 5.12.2020 12:49
izvone kaže...

jel netko uzeo ovog polarnog tenka sa maratona,jel k čemu? na 50% sam,no neznam uzet il ne,60 mi nedistižno. Tako nisam ni bourasquea uzimao jer mi se on ko i stil njegovog igranja nije svidio.

 orzanel kaze da mi je to jedan od najboljih med premijuma sad,meni se necini bas tako :)

Žiga82 sub 5.12.2020 13:00
Asterix040 kaže...

Pozdrav svima!

 

Jeste imali situaciju da uđete u igru i da vam u garaži ne iskoči onaj pop-up prozor gdje aktivirati ovu dnevnu adventsku misiju? Od 1. do 3. mi je radilo normalno, jučer i danas ništa.

 sad i meni nije iskocilo,uđes u store pa na calendar pa si tam aktiviras misiju

mystik sri 9.12.2020 14:44

Bacio gamble opet ove godine sa 25 new year boxeva.

Borat + ISU + GSOR + Matilda, 25 dana premiuma, 7000 golda, 1,25 milja kredita. Nažalost ništa skinova. Da sam imao Borata to bi bilo ljepih + 9k golda. 

Možda do kraja godine odlučim kupiti još jedan paket ali čisto sumnjam. 

 

ED63 sri 9.12.2020 22:27

decki jedno upozorenje:

kao i svake godine, ja redovito pretvaram sve ukrase u shard, osim onih lvl 5, koje postavljam

od shardsa u deko rajderu™ kraftam random level 5 ukrase

jedino kaj je zajeb da ove godine se puuuuno vise craftaju oni za isto mjesto

za sad ih imam 6, al sam ih 4 raskopal ponovo jer se dobiju po namjestenom RNG-ju ukrasi ZAREDOM za isto mjesto

tak sam dobil 3 puta zaredom za isto mjesto u dvoristu i onda 2 puta za vrh bora

 

makar sam ja nadobudan pa ovu na brzinu i naj efikasnije levelat atmosferu(sad na 6) i to je dosad najbrze islo ovak

NE KUPUJEM velike kutije niti cu ih kupovat, i cini mi se da je ove godine WG i Brko™©® u dogovoru napravili sve da se USPORI napredak i UBRZA KUPOVINA kutija

ak malo bacite oko na kolekciju, vidjecete da se treba skupit 40 razlicitih lvl 5 ukrasa po tipu, znaci 160 komada levela 5

malo sam kontal da cu prvo otkljucat snow maidens kolko brzo ide, al nejde brzo jer se broj malih kutija brzo nafarma i onda cekaj sutra...

jos sam ih upgradeal da daju bolje kutije, sad su na lavelu 2, uskoro na 3

 

cini mi se to isplativije iskoristit shardse na njih jer je direktno placanje za pocetak, nema kockanja

a ak se rade ukrasi, random lvl5 kosta 360 a ak je dupli raskopa se za 250, odma gubis 110 na kocku

 

ak neko ima neke savjete, slobodno utipkajte

ED63 sri 9.12.2020 23:57

jos jedna stvar, obratite paznju

ako vam je ostalo x5 exp za win od well deserved reward ili od bilo cega drugog...

snow maidens daju kutiju sa ukrasom i x5 exp za win onolko komada kolko ih imate u garazi otkljucano

slucajno sam skuzil:

ako je neki tenk uzo dejli win

i ak opet pobijedite, aktiviraju se obadvije misije i dobijete efektivno x10 za win

ali to ispadne ovak (da, racunal sam):

expi od borbe, i posto se ne mnoze nego zbrajaju multiplieri

dobijete X + 4X i to je efektivno x5 za wg, a obje misije aktivne daju dva puta tolko

znaci X + 8X i to se obracuna n kraju, uz dodatak ak je premium tenk ili personal reserves, ili je tenk u posebnom slotu kaj daje vise expa za hevije i medse

ak bi se sve to natrpalo, moze se nabit i x+8X+1X(personal reserves) + 0.5X holiday ops vehicle + 0.5X za prem tenk(to je za tir 5)

pa dodje do X + 10X u jednoj borbi, ne racunajuci x3 dodatne expe od premium akaunta

ak nekom pomaze, sretno s grajndom

Dragone čet 10.12.2020 11:16
ED63 kaže...

jos jedna stvar, obratite paznju

ako vam je ostalo x5 exp za win od well deserved reward ili od bilo cega drugog...

snow maidens daju kutiju sa ukrasom i x5 exp za win onolko komada kolko ih imate u garazi otkljucano

slucajno sam skuzil:

ako je neki tenk uzo dejli win

i ak opet pobijedite, aktiviraju se obadvije misije i dobijete efektivno x10 za win

ali to ispadne ovak (da, racunal sam):

expi od borbe, i posto se ne mnoze nego zbrajaju multiplieri

dobijete X + 4X i to je efektivno x5 za wg, a obje misije aktivne daju dva puta tolko

znaci X + 8X i to se obracuna n kraju, uz dodatak ak je premium tenk ili personal reserves, ili je tenk u posebnom slotu kaj daje vise expa za hevije i medse

ak bi se sve to natrpalo, moze se nabit i x+8X+1X(personal reserves) + 0.5X holiday ops vehicle + 0.5X za prem tenk(to je za tir 5)

pa dodje do X + 10X u jednoj borbi, ne racunajuci x3 dodatne expe od premium akaunta

ak nekom pomaze, sretno s grajndom

 Evo bez boostera taj slučaj, a da sam ih upalio onda bi bilo još puno više. Amx 13 57 tenk je u pitanju.