Žiga82 pet 11.9.2020 21:46
1BIT kaže...
ED63 kaže...

 vidim, vidim ...

 hahaha, znao sam da sam se bacio u vražja posla, koji me vrag tjerao na osvajanje tog tenka

misija nije pre teška ali je ogroman time consuming, baš gledam cca svaki dan bi trebao 20 bitaka odigrati i to samo tier IX i X, da bi osvojio 130 reward tokensa po danu...

Ja obično upalim wot, krenem optimistično, izgubim tri u nizu i ugasim, rijetko kad pređem 10 bitaka po danu, pa mi je ovo hardcore natezanje, prisilna igra

 

Kod mene u klanu su se zainteresirali za ovaj IS-5 prem 8cu, ali je ispalo da je tenk drugo pakiranje IS-6, ništa posebno a još manje vrijedno kupnje, tako da da, chrysler gf bi od svih tih bio best buy za bondove, a ako sakriješ donju ploču, čak ni pres 2 for win igrači te ne probiju tako lako, jedino se X-ki treba čuvat, njihov pen ga skoro svaku probije...

 ak ces gasit igru svaki dan nakon 2,3 poraza tesko bus doso do tira 5 na nagradama

Žiga82 pet 11.9.2020 22:02
mystik kaže...

Niš od toga u bond shopu realno nije vrijedno tih bondova. Možda Patriot, al i onda bolje potrošit par dana i odradit referral i tamo odabrat non skinned verziju, a bondove ostavit za equipment ili tier10 ako ti se baš jako želi.

 

 dobijes prem tenk za 0 kuna kak se to neisplati?pogotovo ak neko nema nijedan il nema para il nezeli davat wg-u lovu

marionezi82 sub 12.9.2020 12:51

Koliko kosta odricanje od nekoga preko novina? Mada bi ga prije ubio al ne mogu, zena bi onda mene  . Imo 10k bondova i reko kad svi kazete da nisu vrijedni toga, skupljati cu jos pa neka ih. Al neces ti vraga, ovaj moj najstariji igro s mog profila i kupio is6b, tak da sad imam jos jedan ruski teskas i 2k bondova. 

Žiga82 sub 12.9.2020 19:34
mystik kaže...

Upravo kao što sam i rekao, onda mu je bolje odigrati ref sa drugim accountom, neće izgubiti puno vremena, a bondove bolje nek iskoristi na opremu.

 

 meni se nije dalo igrat taj referal sa malim tirovima,tako da sam pokupovo dosta njih za bondove,uzo gurada, mutza,partiota,amx-a i chryslera i svi su mi ok nije mi zao

 

a i neznaci mi puno bas kaj ce mi npr is7 punit pol sekunde brze sa ljubicatim nabiajcem tak da sam i od tog odusto,makar sam prije pokupovo nekoliko komada te ljubicaste opreme koja mi stoji na desetkama koje ni ne igram skoro

kaj nema ljubicasti turbo odma bi ga uzo :) ts5 razmice guzove sa turbom

1BIT sub 12.9.2020 22:51
marionezi82 kaže...

Koliko kosta odricanje od nekoga preko novina? Mada bi ga prije ubio al ne mogu, zena bi onda mene  . Imo 10k bondova i reko kad svi kazete da nisu vrijedni toga, skupljati cu jos pa neka ih. Al neces ti vraga, ovaj moj najstariji igro s mog profila i kupio is6b, tak da sad imam jos jedan ruski teskas i 2k bondova. 

 hahaha ajmee

 

A niš, sad čekaj onaj exchange, zaboravio sam kako se zove, mijenjaš prem 8cu za drugu prem 8cu uz nadoplatu nešto sitno golda...
IS6 je bio vrh kad se pojavio, ali je ispao iz igre uz sve premiume koji su došli nakon njega, tj pojavili su se way better premiumi od njega...

Sad za kaznu mu daj da ti svak idan min 10 bitaka odigra sa isključivo X-kom da zaradi bondove koje je nepromišljeno spiskao

BTW: al sa jedne strane možeš biti ponosan na njegov odabir, bez obzira što nije nešto, odabrao je ruski tenk... brki©®™ se negdje osmjehnuo brk kad je to vidio

 

 

 

 

Off topic:
Zajebant sam bio i ostao

  

 

 

 

BTW:
Ja smatram da sam pokraden u ovoj bitki...
Kako...kako maus dobi više exp-a od mene, više je fulao, manje penao, manje dmg napravio, manje blokanog dmg ima, ajde ima nešto spot dmg i 3killa but still hoooow???
  

fanaticni gejmer pet 2.10.2020 18:09

Cesto mi se dogodi da se igra nece ucitat, pa moram nista drugo nego resetirat pc na tipku. Crna slika i nista ne funcionira.

 

btw koji premium 8 tank je najbolje kupit? Pocea sam igrat nakon dugo vrimena i sad nemam pojma o nicemu. Vidim da su t34 makli, kakav je lowe?

toxic sub 3.10.2020 15:05
fanaticni gejmer kaže...

Cesto mi se dogodi da se igra nece ucitat, pa moram nista drugo nego resetirat pc na tipku. Crna slika i nista ne funcionira.

 

btw koji premium 8 tank je najbolje kupit? Pocea sam igrat nakon dugo vrimena i sad nemam pojma o nicemu. Vidim da su t34 makli, kakav je lowe?

 za mene odlican... pitanje je samo koji je tvoj playstyle... ako ne volis spore tenkove onda izbjegavati gotovo sve premium teskase...

ali sto se tice teskasa i premium 8 lowe je jedan od boljih

marionezi82 pon 5.10.2020 19:16

Haha,sto me ukaki prekjuce. Ostalo mi 1,2e na kartici posle zenine kupovine i reko ajd kupim onaj jedan box, i dobijem super peru iz njega. Pojma nemam kakav je tenk a cujem da ga svi hvale al posle nekoliko partija dosta slican je ono patriotu za bondove.

1BIT sri 7.10.2020 07:21

Jutro tenkisti

Imam jedno pitanje, kolegi iz bivšeg klana su premanentno banali acc jer je navodno koristio modove/cheat-ove pa su ga otkrili...bla bla
Uglavnom zamolio me ako mu mogu pomoć na engleskom složit nekakvu molbu da pošalje wargamingu da mu nekako vrate acc i da je zabuna sve to, covjek 8 godina ima acc, nakupovao se premiuma, naosvajao premium X-ki u kampanjama i sad sve to izgubio


Di se šalje molba, na koji mail?
Ima li negdje primjera ako je netko već slao, pa da malo pogledam kako se okvirno to piše?
Te što mislite, ima li šanse kolega da mu vrate acc?

Čitatelj sri 7.10.2020 08:54

Gle, to mu ocito nije prvi ban - jer kao upozorenje dobije 7 dana ban, a drugi put kad prekrsi je perma-ban.

 

Imali smo i mi lika u klanu sa tim problemom, dobio 7 dana, priznao da koristi modove, maknuo ih i sve OK.

Naravno, rating mu je pao gadno, al zna i sam da je slijedeca greska - perma-ban.

 

Ako stvarno nije koristio (u sto sumnjam da nije), mozes mu sastaviti mail, al ako krkan ne zna engleski,

nek pise ruski. Ako ne zna ni ruski - sta se zamaras, krkan je cheatao i to je to. Drugi put pametnije.

 

Eh da - tu moze provjeriti, pod "My Tickets", desno je "My Bans":

https://eu.wargaming.net/support/en/products/wot/my-tickets/

https://eu.wargaming.net/support/en/products/wot/my-bans/

 

Kod mene ima 2 ticketa sto sam poslao, i 0 bansa.

 

https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/amnesty-for-banned-players/

LordNIbbler sri 7.10.2020 16:37
1BIT kaže...

Jutro tenkisti

Imam jedno pitanje, kolegi iz bivšeg klana su premanentno banali acc jer je navodno koristio modove/cheat-ove pa su ga otkrili...bla bla
Uglavnom zamolio me ako mu mogu pomoć na engleskom složit nekakvu molbu da pošalje wargamingu da mu nekako vrate acc i da je zabuna sve to, covjek 8 godina ima acc, nakupovao se premiuma, naosvajao premium X-ki u kampanjama i sad sve to izgubio


Di se šalje molba, na koji mail?
Ima li negdje primjera ako je netko već slao, pa da malo pogledam kako se okvirno to piše?
Te što mislite, ima li šanse kolega da mu vrate acc?

 Ako je svjesno koristio cheatove i jos igro competivne modove realno mislim da koliko god grubo bilo da ostane bez svega msm da je ok pogotovo, sto wg  ne djeli perma banane iz prvog pokusaja vec ide kao 24h ,7dana ,30 dana, pa ako do tad nije naucio error of his ways ok je da plati danak, iako je gadno kad se ostane bez svega, jer se upusto u nesto svjesno na sto je bio upozoren da nije ok!!!

 

No ne znajuci detalje  komentirat je ne zahvalno.

 

 

Osobno meni u randomu ne smeta, ali modat i chetat u kampanjama i eventima je big no no for me, a ljudi koji ih opravdavaju ili im pokusavaju pomoc da se izmigolje su po meni  gori...

No opet mozda ja zato imam samo 907 jer ne igram kampanje i nisam htio sherat acc da mi se boosta 

 

p.s Ako nije problem jel moze nick(moze i pm nece bit witch hunta ili sheranja) ili screen shot s nekih wn8 stranica cisto me zanjima statistika i koliko modovi daju prednost "for research purpose only"  

 

Sta bi opce u wotu bilo korisno od chetova da se vidi gdje padaju stabla ili objekti se ruse, aim bot osim za ebr ne vidim poantu igre rade bi iso igrat nfs 

nine ned 18.10.2020 11:39

ovaj steel hunter je jebeno dosadio, a žao mi odustati kada sam praktički riješio 3/4..

a i ne pomaže kaj sam više puta naletio na ekipu koja se teama, a i loosere koji quitaju prije smrti da ne dobiš kill..

Spiridon pon 26.10.2020 20:39
srco1978 kaže...

Ne želi se danas updejtati game center! Ima li netko još ovakvih problema?

 Da bi samu igru apdejtao otiđi u WoT file na disku, otvori ga i na WoT Launcher (Aplication) šibni lijevi dvoklik pa će se pokrenuti apdejt... Tako nekad treba i igru pokrenuti kad zabrljaju apdejt ili što već.