Žiga82 sri 5.8.2020 21:54
Dr. Vicko kaže...
Žiga82 kaže...
Dr. Vicko kaže...
Žiga82 kaže...
dreadmoore kaže...
Pa ne valja igra samo zbog ebr-a

 da kopiram ponovo kaj sam napiso vidim da ti je promaklo

gameplay, mm ,mape, tenkovi,goldspam,rng,eberovi  i arte u svakoj itd

 Ajde malo dodaj koji argument na ovo ovdje navedeno, najalkse je nabrojati svasta nesto i kao ostavio sam neki pametam komentar.

 

1. Gameplay: sta to fali gameplayu, vozas tenkove, napucavas se sa drugima, nacin na koji se to radi se fakticki nije mijenjao od pocetka.

 

2. MM: Jeste mogao bi biti bolji, mogao bi uparivati igrace slicnog skila ali koliko bi onda cekao u redu na neku partiju, onda bi kukao kako je MM uzasno spor, partije bi sigurno bile dosta duze pa bi i tu kako kako je sve sporo, opcenito iskustvo igranja bi se sigurno pogorsalo jer koliko god mi svi mrzili kada upadnemo u neki los tim gde izgubis 15:2 isto tako obozavamo kada smo u timu koji tako pobjedjuje. Zamisli samo na sta bi licile partije gdje su sve unicurm igraci, pa pogledaj samo par partija sa onih turnira, to je dosadno do bola, a zamisli da je vecina partija takva. Ili partiju u kojoj su sve shrot i odron igraci, pa ne bi se znalo gdje ko ide. MMO igre su nazalost takve, ogromna vecina barem. 

 

3. Sta fali mapama bgti?? Vecina mapa su dobro izbalansirane, imas veliki izbor i otvorenih i gradskih, a i kombinovanih mapa.

 

4. Tenkovi: Jeste uvijek ce biti buffanja i nerfanja, ne volim ni ja kad mi onaj britanski tier X TD otkine 1600+ healtha ili me oneshotuje ili kad mi izleti neki autoloader sjebe ammorack a ja maloprije potrosio repairkit i onda me ono dokrajci lagano ali nista ni mene ne sprjecava da izgrindam te tenkove ako zelim pa se okusam i sa njima, na dohvat ruke ti je. Ali ogromna raznloikost tenkova u igri je upravo i jedan od najjacih aduta, imas toliki izbor, slican a opet toliko razlicit i raznovsan da biras sa cime i kako ces da igras. 

 

5. GOLD municija: Sta joj fali??  I u stvarnom zivotu si imao vise vrste municije u tenkovima i koristila se po razlicitim potrebama. Svi je vec uveliko koriste tako da ako se do sada nisi navikao onda je do tebe. 

 

6. RNG: Ahhhh nista gore nego kada lijepo naciljas nekog papir tenka, opucas i kontas da ces ga roknut kad ono ostetio si neki modul ili dingas. Ali zato sigurno obozavas kad onako u letu opucas i razvalis nekome ammorack, tada ti je RNG dobar pretpostavljam??

 

7. EBR: priznajem ovo im nije trebalo i fakat je potreban neki opceniti nerf te linije jer znaju totalno prevagnuti tok igre pogotovo u platoonima. 

 

8. Artiljerija: Zar i nakon 10 godina igranja se idalje prica o artiljeriji koja je toliko nerfana i izmijenjena da fakat vise ne vidim niti jedan razlog da se kuka na nju. Pa zamisli samo koliko bi neke partije bile camping festival da nema artiljerija. Meni licno se svidjaju ove promjene sa stunom.

 

Ocigledno je da si isfrustrirana licnost (nista licno i nije mi namjera da vrijedjam) jer u principu sve ti smeta u igri i imam osjecaj da bi ti igru u kojoj bi skoro uvijek da pobjedjujes i da ti sve nekako bude po tvojoj volji. Ako ne uzivas, ako ti je tolika neka frustracija izbrises igu sa kompa, prestanes praiti ovu temu i prestanes smarati nas ovdje koji uzivamo u igri i ne ocekujemo da uvijek bude naklonjena pema nama. 

 

Ne znam od kada igras WoT ali ovo danas je odlicna igra kakva je bila u pocetku i do mozda nekih 5 godina unazad pa i skorije. Zamisli samo partiju u kojoj igras sa Pz4 i baci te MM sa IS7 ili partiju u kojoj igras sa mausom i tavi te sa jos dva heavija i 12 artiljerija ili gdje si imao lika koji ima debeo novcanik, koji nakupuje golda koliko hoce i onda dere sa gold municijom koja se tada kupovala iskljucivo za golde. 

pod sugava gameplay sam mislio kak se svi stekaju,za mm bi rade ceko malo vise da dobim ravnopravine timove i ne nije mi gust pobijedit 15-3 u 4 min ko  tebi jer to nije radi mene neg do boljeg tima kojeg sam dobio,vecina mapa je sa jedne srtrrne puno bolja/laksa za igrat,kaj ti znaci oklop na tenku ak svi deru gold i da bi tak igro moras kartcu provlacit cesto,sto nezelim a i zadnje 2 godine nisam i opet mi ide ok jer itak u 95% slucajeva sve mozes probit sa obicnom,posebno mi nisu jasni ovi kaj pucaj gold sa artama i sa tier 10 tdima di itak imas 300pen,rng je ko i mm kad ti igra da ide kad ne mos se fuckat,ti izgleda neprimjecujes da se kampa vise kad su 3 arte neg kad ih nema hehee,primjer prohorovka sa 3 arte os ic na sredinu?pa i ne bas a? kad ih nema na toj mapi svi su tam...nisi neki psihijatar :) fulo si u svemu, i nas kak zaboli kaj misli/prica neki lik sa foruma

 Ja fakat nemam obicaj nesto puno komentarisat i odgovarat ali ti si mi bas zapao za oko za lika koji bas puno  i cesto "pljuje" po ovoj igri i koji cesto nesto komentarise, pretezno u negativnom kontekstu, pa nisam odolio da ti ne odgovorim. 
Puno komentarises i ucestvujes u nekim raspravama za lika kojeg zaboli za tudja misljenja. Takvi likovi obicno ne komentarisu i jos manje kukaju i zale se na nesto 

 

Ja volim kada nesto napisem i da pokusam da potkrijepim koliko mogu, ti se koliko vidim vrtis u krug, uvijek isti argumenti koji se vrte otkako je WoT nastao. 

Najbolje ti je onda da igras klanske bitke, tu bi ti trebali biti ravnopravniji timovi, pa uzivaj u njima do mile volje. 

 

Ali posto sam u izolaciji i imam vremena na pretek ovih dana, inace rijetkost u mom zivotu, a vidim da ti dugi i obrazlozeni odgovori ne sjedaju da bacim ti par replika.

 

U WoT-u se svi stekaju otkako je igra izasla, iskreno kako bi se drugacije igralo. Sta trebamo igrati svi na nacin da se svi zaletimo na sredinu mape i porokamo tu i to je to. Steka se jer nitko ne zeli da pogine odmah, poenta i jeste da duze ostanes u igri, a ako ces izvirivati kao budala onda to ocigledno i jesi. Najveci gust i jeste ako uspijes da nadmudris protivnika ili da sto bolje iskoristis karakteristike vozila sa kojim igras, a vecina ima jake kupole, slabije donje ploce pa stekanje je i neki prirodni nacin igranja. Zato imamo lightove u igri, da otkrivaju protivnicke igrace pa prave taj neki balans. De mi molim te objasni kako bi ti zamislio drugaciji gameplay?? Na koji nacin, a da ukljuci sve klase vozila ??

 

Ti bi cekao mozda po par minuta na partiju sa tim skill MM-om ali vjeruj mi vecina ljudi ne bi, a WG nije tu da udovoljava zeljama par pojedinaca. Siguran sam da bi se velika vecina boljih igraca nakon mjesec dva igranja sa MM-om u kojem je ukljucen skill pobunila jer na kojim igracima bi onda nabijali svoj rejting, bas me to zanima?? 

 

De navedi koje to mape imaju neku stranu bolje pozicioniranu od druge, u kojim mapama jedna strana ima takticku prednost nad drugom??  Sve se to svodi na timove na kraju, ja sam primjetio da nebitno na kojoj mapi igram ako na pocetku se tim lose postavi, ako jedna strana ostane slabije zasticena da u vecini situacija ta partija ne zavrsi dobro, nema to veze sa mapama vec sa odlukama igraca u timu. 

 

Evo opet idemo kukati po pay to win, gold ammo, gold warriorsi i sl. Prvo igra je besplatna, mozes napredovati do kraja, otkljucati sve tenkove u igri da ne platis ni centa. Hej jbt ljudi ti cak s vremena na vrijeme organizuju evente da osvojis neki premium tenk da ti je lakse zaradjivat srebro. Pa imas svako malo neke misije u kojima mozes osvojiti svakakve dodatke koji se mogu kupiti. Gold municija ti je dostupna i za srebro. Ne vidim zasto moras provlacit karticu cesto da bi derao gold ammo. Ne moras, to je sigurno ali moras igrati vise sa nekim premium tenkom ili tenkom nizeg ranga da bi imao srebra. WG je firma, firma ciji jedini cilj je profit i sta ti ocekujes od njih bgti?? Da placaju vojsku uposlenika koji svakodnevno jbg rade na igri, a da tebi i takvima poput tebe bude sve na izvolite, da netko radi za vasu srecu ??

Pa imas MMO igara koje moras platiti po 50 eura i onda jos dodatno traze lovu za svakojake zajebancije. Ovdje ti nitko ne trazi nista, dadnu ti sve mogucnosti da igras bez placanja i ne valja opet. 

 

Nitko i nista ne sprjecava ni tebe da izgindas tier X TD i deres golde sa njim. 

 

O artiljeriji fakat vise ne vrijedi raspravljat, ne valja ti kad je ima, a kad bi je ukinuli ti bi onda pisao kako ne valja jer je sada nema. 

 

Nisam psihijatar ali u jedno sam siguran, kada nekom covjeku smeta sve oko njega, nije sigurno do okoline.

 

Ne moras nista odgovarati na sve ovo jer se vec moze pretpostaviti kakav ce odgovor biti ali de molim te odgovori, ako ti sve to sto si ti naveo smeta u igri zasto je idalje igras ??

 

da se svi stekaju  je glupost totalna,puno dobrih igraca igra agresivno,naravno da necu u rhm al da sjedim u zadnjoj kockici sa e3 jer je on td :) tesko,a mm je tak dobar da vecina ljudi kaj igraju otpocetka su vec odavno odustali osim onih kaj strimaju il zive od tog+reko sam vec da neigram vec neko vrijeme i ti opet pitas zakaj igram :)

Žiga82 sri 5.8.2020 22:02
hummer0 kaže...
Žiga82 kaže...
hummer0 kaže...
Žiga82 kaže...
nine kaže...

zakaj igraš ak te živcira? ja sam malo burnoutao od silnih evenata pa sam uzeo pauzu..

 pa neigram je zakaj mislis da igram?skino se lako,naso puno bolju igru :)

od proslog mjeseca samo russian fishing 4 ,acc dao jednom klincu u zgradi

 

 Žiga82

Ne igraš,ali si tu došao nama soliti pamet kako igra ne valja. 

Ajde promućkaj glavu prije upotrebe.

 nisi mi odgovorio  kaj je to tak super u wotu? sjedit u zadnjem grmu i klikat sa artom?

 Nemam ti što odgovoriti jer si obični glumac i vjerojatno loš igrač kojem su svi krivi kad izgubi partiju,a i trenutno sam na moru i uživam neda  mi se sa tobom prepucavati.

 il se nisi mogo sjetit niceg

ED63 sri 5.8.2020 22:38
Žiga82 kaže...
+reko sam vec da neigram vec neko vrijeme i ti opet pitas zakaj igram :)

 ja pitam zakaj onda posta$ tu na forumu? 

Žiga82 kaže...
il se nisi mogo sjetit niceg

 il se nisi mogo sjetit niceg boljeg i konstruktivnijeg za napravit sa svojim vremenom?

ED63 sri 5.8.2020 22:53
1BIT kaže...

Osvojio sam Lansena C ..

@Nadam se da će nadležne službe©®™ progledati kroz prste što nije ace, ali u ovakvoj izvanrednoj sitluaciji moramo misliti jedni na druge, pa ostavljam ovaj replay za sve one u samoizolaciji, da im ne bude dosadno

Dečki držite se, možda će pive ponestat, ali tenkići su tu

 naravno da sam svojim strogim okom odma pogledo skrin $hot i krenuo mrmljat u bradu:

no da evo ga opet, zaljepil je frst kles a ljepo je reko "Onaj Cije_Ime_ne spominjemo(_a_nije_iz_herija_potera) da se nesmije nist osim ejsa postat(kao ni borbe sa T14)

al onda procitam dole "disklejmer" pa reko, ajde, korona je, treba se drzat na 2 metra razmaka, nije lako ko nekad natuc ejs, ajd nek mu bude...a i ja moram ponekad radit na poslu pa nemam puno "slobodnog radnog vremena" ™ da detaljno sve prijavljujem sluzbii

trudim se drzat radnu efektivnos ispod 4% jer nemam ni vent na poslu da bude +5%

AirLive kaže...

Meni je ženska posada + commander skill4ltu, tako da skilla svakako ne fali :)

 bome je babuun bas ljepo ispal na slici, ostace vjecno mlad u igri...sa 3, slovima TRIII svedjanke da sluze ispod njega

Žiga82 čet 6.8.2020 01:53
ED63 kaže...
Žiga82 kaže...
+reko sam vec da neigram vec neko vrijeme i ti opet pitas zakaj igram :)

 ja pitam zakaj onda posta$ tu na forumu? 

Žiga82 kaže...
il se nisi mogo sjetit niceg

 il se nisi mogo sjetit niceg boljeg i konstruktivnijeg za napravit sa svojim vremenom?

da ti odgovorim kad si tak znatizeljan jer mi je tak doslo

Dr. Vicko čet 6.8.2020 15:52
Žiga82 kaže...
ED63 kaže...
Žiga82 kaže...
+reko sam vec da neigram vec neko vrijeme i ti opet pitas zakaj igram :)

 ja pitam zakaj onda posta$ tu na forumu? 

Žiga82 kaže...
il se nisi mogo sjetit niceg

 il se nisi mogo sjetit niceg boljeg i konstruktivnijeg za napravit sa svojim vremenom?

da ti odgovorim kad si tak znatizeljan jer mi je tak doslo

 Da mi je imati tvoje zivotne probleme, odmorio bih dusu i tijelo 

 

Ako si odustao od igre de molim te odustani i od ove teme, ucini i sebi i svima nama uslugu 

Žiga82 čet 6.8.2020 23:43
Dr. Vicko kaže...
Žiga82 kaže...
ED63 kaže...
Žiga82 kaže...
+reko sam vec da neigram vec neko vrijeme i ti opet pitas zakaj igram :)

 ja pitam zakaj onda posta$ tu na forumu? 

Žiga82 kaže...
il se nisi mogo sjetit niceg

 il se nisi mogo sjetit niceg boljeg i konstruktivnijeg za napravit sa svojim vremenom?

da ti odgovorim kad si tak znatizeljan jer mi je tak doslo

 Da mi je imati tvoje zivotne probleme, odmorio bih dusu i tijelo 

 

Ako si odustao od igre de molim te odustani i od ove teme, ucini i sebi i svima nama uslugu 

 mogu ti rec da bi se bas odmorio,zamisli si da nemoras radit,vremena kolko oces,radis sta oces i kad oces:)ti stvarno mislis da cu nesto prestat radit radi tebe:)+naporan si  ides na blok listu

Horatio_Hornblower pon 10.8.2020 14:05

Ja sam stao igrat u 4 mjesecu shvatio sam da me igra vise frustrira nego mi je gust i ne znam sto bi komentirao mislim vidio sam taj change log i po meni igra kao cijelina stagnira odnosno wg nema pravac niti ima neki razvojni put sto i kako malo su se pogubili. Ipak financijski mora biti sve ok jer ako to stima nece se nista znacajnije mjenjat iako ako dode do smanjenja brija igraca i pada love nesto ce se mjenjat... 

Po meni wot sad nije zabavan za igrat dapace frustrirajuce je iskustvo zbog vise razloga ali ja sam osobno prestao igrad nakon grindanja svedskog tier 8 td koji ima najbolji cammo u igri a koji je za onu stvar kad jer te svi spottaju bez obzira na statse... Zasto je to tako jeli mehanika igre losa jeli to ebrovi i light tenkovi i ostalo nije me briga jer igra je na eng.  BROKEN... 

To je iz razloga sto rade vatrogasne mjere popravljaju jednu stvar a onda drugih 5 se pokvari... 

kristinadgo uto 11.8.2020 23:20

Molim Vas ako mi netko može pomoć,uzela sam sinu novi laptop i na njemu nije bila igrica worl of tanks..pokušava već danima instalirat ali ne uspijeva... Izbacuje non-stop poruku kao na slici ...isto ima problem kod otvaranja web stranica...neke otvori a neke ništa...

 

instaliran je window 10 pro na laptopu predator 17...

 

hvala unaprijed
 

ED63 sri 12.8.2020 00:55
kristinadgo kaže...

uzela sam sinu novi laptop i na njemu nije bila igrica worl of tanks..

 vrati ga odma i trazi novi

koji vec ima igricu na sebi instaliranu....

 

p.s. ak sin nezna instalirat igricu, netreba mu ni taj laptop

kolko godina ima ak mama pita za njega na forumu?

kako bi reko I.S.K. nek to rjesi mali o'tete

Jarvan sri 12.8.2020 07:21
kristinadgo kaže...

Molim Vas ako mi netko može pomoć,uzela sam sinu novi laptop i na njemu nije bila igrica worl of tanks..pokušava već danima instalirat ali ne uspijeva... Izbacuje non-stop poruku kao na slici ...isto ima problem kod otvaranja web stranica...neke otvori a neke ništa...

 

instaliran je window 10 pro na laptopu predator 17...

 

hvala unaprijed
 

 Nemojte se spajat na gradski ili susjedov WiFi.

ovajonaj čet 13.8.2020 11:34
kristinadgo kaže...

Molim Vas ako mi netko može pomoć,uzela sam sinu novi laptop i na njemu nije bila igrica worl of tanks..pokušava već danima instalirat ali ne uspijeva... Izbacuje non-stop poruku kao na slici ...isto ima problem kod otvaranja web stranica...neke otvori a neke ništa...

 

instaliran je window 10 pro na laptopu predator 17...

 

hvala unaprijed
 

 Vjerovatno je problem u mreži tj. internet konekciji.

 A nekad može biti i nešto banalno kao pogrešno vrijeme i datum na laptopu...

Dr. Vicko čet 13.8.2020 16:36
kristinadgo kaže...

Molim Vas ako mi netko može pomoć,uzela sam sinu novi laptop i na njemu nije bila igrica worl of tanks..pokušava već danima instalirat ali ne uspijeva... Izbacuje non-stop poruku kao na slici ...isto ima problem kod otvaranja web stranica...neke otvori a neke ništa...

 

instaliran je window 10 pro na laptopu predator 17...

 

hvala unaprijed
 

 Neka uradi unistal Game centra, onda nadje gdje je na disku instaliran i pobrise citav folder. Nakon sto to uradi restart windowsa pa neka pokusa ponovo instalaciju prvo Game centra.

 

Kod frenda je bilo da je pokusao instalirat igru, nesto mu je pukla konekcija u tom postupku i izbacivalo mu je ja mislim slicnu poruku. Nakon sto je pobrisao sve i sa diska proradilo je. Mislim da je problem u Game centru. 

marionezi82 čet 13.8.2020 19:48
ovajonaj kaže...
kristinadgo kaže...

Molim Vas ako mi netko može pomoć,uzela sam sinu novi laptop i na njemu nije bila igrica worl of tanks..pokušava već danima instalirat ali ne uspijeva... Izbacuje non-stop poruku kao na slici ...isto ima problem kod otvaranja web stranica...neke otvori a neke ništa...

 

instaliran je window 10 pro na laptopu predator 17...

 

hvala unaprijed
 

 Vjerovatno je problem u mreži tj. internet konekciji.

 A nekad može biti i nešto banalno kao pogrešno vrijeme i datumna laptopu...

 Ovo je bilo kod sestrica na lapu, samo prepravio vrijem i sat pa sve radilo kako treba...

ED63 pet 14.8.2020 00:05

mozes vidjet vijest u game centru

posto su uneredili portal da nemres pristupit

ajme to jos nisam videl nikad prije ni na jednom sajtu

da se tak brzo salta stranica i pokusaj ulogiravanja

najstronkiest programink by brko ™ i radna snaga u vrijeme post-korone

sigurno je neko na serveru di pise 386 SX / 25Hz stisnul gumb TURBO pa je server na 33 Hz brzi od hrcka u kotacu i hrcak se tumba ko u centrifugi upal u warp

Žiga82 ned 16.8.2020 18:19
WHO2fckru kaže...

Koju konfiguraciju equipmenta koristite na "novom" E100?

 ko i na starom,vertikalni i nabijac 3 kaj os ,ja imam optiku ,a ak se zelis uklopit u danasnji nacin igranja teleskop,mreza i alat i u zadnji grm sa napunjenim goldom :)

Dr. Vicko pon 17.8.2020 11:42
Horatio_Hornblower kaže...

Ne igraj e 100 ustedit ces sebi zivce... 😂 

 Zasto, uz gold municiju zna biti poprilicno zabavan. 

 

Meni je E100 jedan od drazih tier X heavija, ima solidan oklop i ako znas nakosit kupolu i sakrit donju plocu vise dingas nego sto popijes, top uz gold municiju je poprilicno dobar i ima dobar alpha damage, za onu masu i velicinu tenka je solidno pokretan, tako da nije los tenk i zna biti dosta partija zabavnih sa njim. 

Stric_Jura pon 17.8.2020 12:28

ma jedva dočekao da ga uberem, prva bitka - 2x skršio jednim, prvim pogotkom i još napravio štete za 5400 sveukupno...

 

a sad sam na 40% pobjeda s njim, imam onaj poboljšani punjač, mrežu i optiku...

 

čim me uoče, eto mi poklon od T92 i najčešće mene srede prvim pogotkom...

 

ima par mapa gdje mogu iz daljine mlatiti, ali najčešće me primjete unutar prvih 5-6 minuta...