Cansee ned 30.8.2020 20:50

 

je li ima netko ovdje da igra? ja sam tek počeo, imam oko 10 sati, znam dugo za ovu igru ali eto nikako nisam počeo dosada. Čudi me da je ovo mrtva tema s obzirom da igra godinama ne silazi sa top 10 najigranijih steam igara

Chaky pon 31.8.2020 08:52
Cansee kaže...

 

je li ima netko ovdje da igra? ja sam tek počeo, imam oko 10 sati, znam dugo za ovu igru ali eto nikako nisam počeo dosada. Čudi me da je ovo mrtva tema s obzirom da igra godinama ne silazi sa top 10 najigranijih steam igara

Vjerojatno svi grindaju, pa nema vremena za pisanje :D 

Cansee pon 31.8.2020 09:01
Chaky kaže...
Cansee kaže...

 

je li ima netko ovdje da igra? ja sam tek počeo, imam oko 10 sati, znam dugo za ovu igru ali eto nikako nisam počeo dosada. Čudi me da je ovo mrtva tema s obzirom da igra godinama ne silazi sa top 10 najigranijih steam igara

Vjerojatno svi grindaju, pa nema vremena za pisanje :D 

 

hahaha, moguće 

 

Jel ti igraš? Meni je ovo baš otkriće, baš mi se sviđa igra

Skullscar1989 pon 31.8.2020 11:21

Bilo nas je nekoć podosta, ja osobno sam igrao od bete još prije steam verzije. Ali s vremenom se sve raspada i trenutno više nikoga ne znam a da još igra. Kad imaš sva oružja i sve warframes postane ti dosadno. Prestao sam igrati na drugom open world području jer mi je cijela zona bila glupa. Više se nisam vraćao u igru. A kad se sjetim da sam imprinte za kubrowa plaćao po 1500 platine haha...

Cansee pon 31.8.2020 11:28
Skullscar1989 kaže...

Bilo nas je nekoć podosta, ja osobno sam igrao od bete još prije steam verzije. Ali s vremenom se sve raspada i trenutno više nikoga ne znam a da još igra. Kad imaš sva oružja i sve warframes postane ti dosadno. Prestao sam igrati na drugom open world području jer mi je cijela zona bila glupa. Više se nisam vraćao u igru. A kad se sjetim da sam imprinte za kubrowa plaćao po 1500 platine haha...

 kolko vidim bude redovito novih eventa, i masa ljudi igra. Naravno da i dosadi kad stvarno dugo igraš i skupiš hrpu stvari, ali ja ću bome malo to istražiti, i priča me baš privlači

Cansee pon 31.8.2020 12:53
Skullscar1989 kaže...

Bilo nas je nekoć podosta, ja osobno sam igrao od bete još prije steam verzije. Ali s vremenom se sve raspada i trenutno više nikoga ne znam a da još igra. Kad imaš sva oružja i sve warframes postane ti dosadno. Prestao sam igrati na drugom open world području jer mi je cijela zona bila glupa. Više se nisam vraćao u igru. A kad se sjetim da sam imprinte za kubrowa plaćao po 1500 platine haha...

 

e de mi molim te reci gdje ste se okupljali kad vas je igralo više? vidim da ovdje na ovoj temi ima samo 3 stranice, jeste bili negdje drugdje? Ako da možda tamo pronađem nekoga da igra još. Možda neki discord ima?

Chaky pon 31.8.2020 17:01
Cansee kaže...
Chaky kaže...
Cansee kaže...

 

je li ima netko ovdje da igra? ja sam tek počeo, imam oko 10 sati, znam dugo za ovu igru ali eto nikako nisam počeo dosada. Čudi me da je ovo mrtva tema s obzirom da igra godinama ne silazi sa top 10 najigranijih steam igara

Vjerojatno svi grindaju, pa nema vremena za pisanje :D 

hahaha, moguće 

 

Jel ti igraš? Meni je ovo baš otkriće, baš mi se sviđa igra

Nazalost ne. Oduvijek ju imam instaliranu. Probao malo na PC-u u samim pocecima, ali kanta mi bila dosta slaba.

Pa se nadao da ce biti cross-play/save na PS4. Na kraju moraju biti odvojeni racuni, pa nisam znao vise na cemu igrati.

Kanta je sad malo jaca, ali igra stoji u backlogu s drugim stotinama igara.