PC igre

Visual Novel igre - DrPinkCake

Azmo sub 29.8.2020 17:47

Hello everybody!

 

U svojoj dugoj gamerskoj karijeri, koja je počela s COMMODORE 64, zbilja sam se naigrao igara i isprobao valjda sve žanrove koji postoje. Ili barem veliku većinu njih.

 

Međutim, tek sam nedavno "otkrio" igre koje spadaju u žanr VISUAL NOVEL. Nisam se previše zamarao s njima jer sam ih smatrao dosadnima. Ono čitaj, izaberi reakciju, grananje... Who cares! Penzija!

 

Sve dok slučajno nisam naletio na STEAMU na 2 igre od u naslovu spomenutog DrPinkCake. Čovjek je OneManBand i do sad je napravio 2 igre. Ono što me privuklo su Overwhelmingly Positive ocijene na STEAMU. Čudio sam se kako to? Onda valjda mora nešto vrijediti. Reko hajde da probam nešto novo. I probao sam. I ostao iznenađen. Zapanjen. Slomljen. Sretan. Tužan. I otkrio sam novi omiljeni žanr!


Radi se o igrama ACTING LESSONS i BEING A DIK.

Acting Lessons - je gotova igra s 8 poglavlja koja priča vrlo dirljivu i zanimljivu priču. I može utjecati na vas. Na razne načine. Čak dolazi i s upozorenjem na početku! :)

Being a DIK - je igra u razvoju. Sezona 1 je gotova i to su 4 epizode. Sezona 2 na pola. Koliko će biti sezona? Kažu 4 ili 5 tako da ima do kraja. I isto je odlična!

 

Replay value obije igre je popriličan jer se priča ovisno o akcijama nepovratno grana. tako da ako se želi vidjeti sve treba se proći popriličan broj puta!

 

Na žalost ne mogu staviti linkove sa STEAMA jerbo su označene kao ADULT games. Dakle da, ima seksa. Vrlo detaljno prikazanog :) Ali to nije fokus. Zbilja.

Ono što mogu staviti je Patreon stranica od DrPinkCake pa tamo možete pogledati detaljnije o čemu se radi. Ili se logajete na STEAM pa potražite igre! :)

 

Pišem ovo kako bih skrenuo pozornost na ovog lika i njegove 2 igre jer zbilja to zaslužuju. Nemam riječi niti dovoljno veliku pohvalu kojim bih pohvalio i preporučio ove 2 igre. Reći ću samo da sam do sad već obije odigrao 3 puta i namjeravam još nekoliko. A to se nije dogodilo od Prvog Doba! :)

 

Svima koji žele probati nešto novo ili su već probali VN igre pa traže dalje ili jednostavno traže nešto mirnije sa zanimljivom pričom, emocijama i moždanim vijugama preporučio bih ove 2 igre. Nećete se razočarati!

Lovac sub 29.8.2020 18:04

Odigrao obje :D
Sjajno je u smislu da ljudi nisu kakvi se na prvu čine, a nezaobilazna golotinja ipak ima i ozbiljnih veza/emocija pa više cijenite i real-life parternicu.

Isto tako preporučam i Depraved Awakening (mislim da su ti likovi zapravo skupa počeli, pa se onda razdvojili).

EDIT: Prati i City of broken dreamers (još nije gotovo, al se može probat)

Azmo sub 29.8.2020 18:22
Lovac kaže...

Odigrao obje :D
Sjajno je u smislu da ljudi nisu kakvi se na prvu čine, a nezaobilazna golotinja ipak ima i ozbiljnih veza/emocija pa više cijenite i real-life parternicu.

Isto tako preporučam i Depraved Awakening (mislim da su ti likovi zapravo skupa počeli, pa se onda razdvojili).

EDIT: Prati i City of broken dreamers (još nije gotovo, al se može probat)

Znaći ima nas! :) Hvala na preporukama!

 

A kod Being a DIK Maya FTW!!! :)

SuperHeroj ned 30.8.2020 23:00

Beeing a dick je luda igra, smijeh, seks, ma ludilo, ali prvu na listi moram spomenuti Milfy City, to je najbolja igra ovoga kako da recem "zanra" iako je developer teski debil i mislim da skoro godinu dana nije izbacio updejt iako "radi" na njoj jos "opet, IAKO" se uhvatio raditi jos jednu igru u isto vrijeme. Za sve ljubitelje, pravac na https://f95zone.to/ Tu imate apsolutno SVE,ogroman community, hrpa developera tu gradi reputaciju i s time patrone za ljude koji mogu donirati, neke igre izbace isti dan, neke cekaju tjedan dana (jako rijetko i ovo ovisi o developeru, neka klasika je za patreone koji placaju vise da odmah izbace, a za ostatak tjedan kasnije), ali uglavnom sve se tu izbaci. Ne idite na XY stranice gdje ima hrpa reklama, popova, cekanje download linka itd, ako zapnete negdje, pitajte u temi te igre, siguran sam da ce vam netko pomoci.   Member since 2018 :p

 

 

 

Prte pon 21.9.2020 11:18

Evo presao sam Being a DIK pa drugi puta. Prvi put sam sam igrao onako kako sam mislio da je ispravno i bilo je super. 

Drugi put sam igrao tako da budem "massive DIK" i mogu reci da je ispalo puno bolje nego kad sam "neutral". Pogotovo jer sam drugi put skuzio da mi je dosta toga promaklo u prvom igranju tipa brawler i onaj shuffle. Kad sam to skuzio imao sam vise para nego Thibault (ili kako mu je vec ime) .

Super mi je kako različiti odgovori utječu na razvoj priče i otvaranje/zatvaranje pojedinih scena.

Jos cu jednom odigrati jer su mi ostale Jill i Isabella za "odradit" pa cu nakon toga bacit oko i na Acting Lessons.

Ali za sad mi je Quinn top, a pretpostavljam da ce tako i ostati