doktor1 pon 15.9.2014 17:08

Jesam...

 

P.S. otišla grafička u vječna lovišta... Mjesec dana sam se igrao na GTX 770, (ne moja) vratio GTX 650 TI i artefakt fest na monitoru, (i prije su bili, ali jako malo)... memory stress test - milijaru grešaka...

No još imam garanciju i rekli mi u Linksu da će GTX 650 TI biti zamjenjenja sa GTX 650 TI Boost ili GTX 750 TI... {#}

dedaa pon 15.9.2014 23:00
Kill Frenzy kaže...

Pada mi court nobles i neznam šta da radim.na30% sam

ja se uvijek trudim da se vrti izmedu 45 i 55%. ak je to tvoja dinastija onda moras ili koknut nekog od konkurenata, ili ono spread rumor a svojima secure position.

Kill Frenzy pon 15.9.2014 23:24
dedaa kaže...
Kill Frenzy kaže...

ali to mi je sve minus a ne plus a ja trebam povisiti

 

pa ak su tvoji na 30% znaci da je jaca protivnicka dinastija pa njih trebas sabotirati

jep logicno.smaknuo sam njihove generale i pao na 16%.:D čekam civil war

Vakaka sri 17.9.2014 09:30

Vidim popravili su dosta grafiku, s mojom 6870 1GB vrti sve na high i izgleda odlično, što me je iznenadilo.

U ovakom je stanju trebala bit igra prilikom izlaska.

 

Ubacia sam ssd u računalo i sad mi je loading ekran "brz ko munja", nakon ovog patcha i ssd-a prodisalo računalo.  :)

Vakaka sri 17.9.2014 13:04
Et_Tu_Brute? kaže...

Od vas koji igrate sada emperor edition. Što vam se čini jeli igra toliko bolja kao sto se govori? Vrijedna cijene?

Nakon patcha 14 a pogotovu sad igra je odlična, bar meni.

Ovakva je trebala bit prilikom izlaska.

 

Ja obično nabavljam na G2Play stranici, budu dosta jeftiniji nego preko steam-a.

Što se tiče preporuke to neznam, 100 ljudi 100 ćudi, najbolje bi bilo da pogledaš malo lets play videa po youtube pa sam vidiš.

Tsar čet 18.9.2014 12:03

Eto i mene opet malo na forumu, nakon dugo vremena. 

 

Napokon je ovo sada proizvod kakav je trebao biti na početku.

Igra radi jako dobro što se optimizacije tiče, AI je dosta bolji, a najviše mi se sviđa šta su izmijenili cijeli building sistem koji sada funkcionira puno bolje. Sada građevine više ovise o hrani, a ne kao prije da skoro svaka donosi negativni public order. I ima veći i bolji izbror građevina, uglavnom za svaku pohvalu. Također dorađen je taj politički sistem koji je sada bolji i puno je lakše kontrolirati ishod, odnosno mogućnost građanskog rata.

Počeo sam sa Oktavijanom, vreme je za carstvo! {#}

Rocinante2112 pet 31.10.2014 15:50

hm rome 2 je manje kompleksan od rome 1.

 

with that said skoro pa ti je tak svejedno di počneš. Public order je lagano odrzavat,ja uglavnom pucam na growth napocetku da mi se gradovi brze razviju (pa da mogu vise zemljista imat pa must pare).

 

Vojsku zadnju investiram,prvih xx turnova ovak i onak gotovo uvijek ništa ne radim,samo se razvijam ekonomski.

 

Al ovisi o playstyleu i koja si frakcija i gdje si na mapi. Negdje se isplati odma vojsku radit ako recimo imas 3 od 4 grada pa ti treba za provincial bonus ili takvo nešto.

 

 

fanaticni gejmer pet 31.10.2014 16:32
Rocinante2112 kaže...

hm rome 2 je manje kompleksan od rome 1.

 

with that said skoro pa ti je tak svejedno di počneš. Public order je lagano odrzavat,ja uglavnom pucam na growth napocetku da mi se gradovi brze razviju (pa da mogu vise zemljista imat pa must pare).

 

Vojsku zadnju investiram,prvih xx turnova ovak i onak gotovo uvijek ništa ne radim,samo se razvijam ekonomski.

 

Al ovisi o playstyleu i koja si frakcija i gdje si na mapi. Negdje se isplati odma vojsku radit ako recimo imas 3 od 4 grada pa ti treba za provincial bonus ili takvo nešto.

 

 

Dobro tako i igram, growth i income prioritet prvo pa onda vojska i osvajanja. No novitet je army supplies (food) koji me malo hebe, jer ako zelim gradit nove zgrade gubim hranu, ako zelim imat bolji public order onda takodjer gubim hranu.

 

Inace igram sa makedonijom, mozda restariram jer nisam dobro poceo.

Fanu sub 22.11.2014 18:23
dado80 kaže...
Dal postoji samostalna (stand-alone) ekspanzija za Rome?znaci da ne zahtjeva orginalnu igru.

 

to ce ti sad biti nadolazeci total war: atila (slicno kao sto je bio empire total war i napoleon total war)..

 

user2206 čet 20.5.2021 19:02

Zasitio se Rome 1 Remastera pa sam odlučio probati i ovaj dio. Nisam nikad igrao pa me zanima par stvari:

1. Jel ovo normalno da flota ovako sporo kreće Mediteranom, može li se to kako ubrzati?

2. Već u trećem satu sam uspio istražiti Mariusove reforme i dobiti legionare, to mi malo prebrzo da dođem do last tier jedinica?

3. Sada sam najjužiije pokrajine u Africi i želim tu vojsku prebaciti na sjever u Galiju, upravo zbog malog radijusa kretanja to bi trajalo 10+ poteza, dal je bolje da ih rasformiram dolje i podignem u nekom od gradova koji graniče s Galijom? Čini mi se da gameplay podrazumjeva rasformiranje vojski kada ispunu svoj cilj?