MEGATAMA pet 23.12.2022 12:04
forumaš kaže...

Ne vidim nikakvu razliku u grafici dx11 ultra + i dx 12 ultra + bez RTa 

Nisam usporedjivao vizuale ali dx11 se bolje vrti nego dx12 bez RTa.

 

Opet nas vuces u rasprave o performansama a nisi napisao nista o prici....to ce bit tvoj kraj sad kad te rulja dohvati 😪

dax-lax pet 23.12.2022 14:52

Kaj ta igra s ngen apdejtom nebi trebala moći raditi na 1080ti, odnosno dx12 funkcijama? 

Na dx12 se igra digne, možeš si sve podesit ali čim treba loadat igru, ctd. Svaki svaki put. Na dx11 nema nikakvih problema u radu na ultra fhd.

MEGATAMA pet 23.12.2022 14:56
dax-lax kaže...

Kaj ta igra s ngen apdejtom nebi trebala moći raditi na 1080ti, odnosno dx12 funkcijama? 

Na dx12 se igra digne, možeš si sve podesit ali čim treba loadat igru, ctd. Svaki svaki put. Na dx11 nema nikakvih problema u radu na ultra fhd.

Trebala bi ali update je jos uvjek u kaoticnom stanju na kompu.

GSP pet 23.12.2022 16:13
MEGATAMA kaže...
forumaš kaže...

Ne vidim nikakvu razliku u grafici dx11 ultra + i dx 12 ultra + bez RTa 

Nisam usporedjivao vizuale ali dx11 se bolje vrti nego dx12 bez RTa.

 

Opet nas vuces u rasprave o performansama a nisi napisao nista o prici....to ce bit tvoj kraj sad kad te rulja dohvati 😪

 Prvi put ti je bila kul fora sad si vec naporan i glup

MEGATAMA pet 23.12.2022 16:25
GSP kaže...
MEGATAMA kaže...
forumaš kaže...

Ne vidim nikakvu razliku u grafici dx11 ultra + i dx 12 ultra + bez RTa 

Nisam usporedjivao vizuale ali dx11 se bolje vrti nego dx12 bez RTa.

 

Opet nas vuces u rasprave o performansama a nisi napisao nista o prici....to ce bit tvoj kraj sad kad te rulja dohvati 😪

 Prvi put ti je bila kul fora sad si vec naporan i glup

Zasto onda nisi procitao samo prvi put,smatrao bi me kull i fora clanom a sada mislis da sam naporan i glup.

Iduci put moje postove citaj samo prvi put....

MEGATAMA sub 24.12.2022 11:03
Spacecraft kaže...

Da vas Geralt cuje kakvim pizdarijama se bavite umocio bi mac u Hanged Man's Venom i potamanio bi vas.

Da Geralt vidi u koliko fps se mora borit protiv hrpe protivnika i uz kakav input lag zaputio bi se instant u urede Project Reda.

4ucker sub 24.12.2022 14:54
MEGATAMA kaže...

Salu na stranu,ova igra ima sadrzaja koliko 10 drugih igara.

Podsjetilo me zasto smo svi toliko zavoljeli Project Red i zasto smo iscekivali CP kao da je dolazak Isusa....

 Kakva je borba u odnosu na keca? Ja sam igrao dvojku, a keca i tricu nisam recimo, lol.

Santana sub 24.12.2022 15:10
4ucker kaže...
MEGATAMA kaže...

Salu na stranu,ova igra ima sadrzaja koliko 10 drugih igara.

Podsjetilo me zasto smo svi toliko zavoljeli Project Red i zasto smo iscekivali CP kao da je dolazak Isusa....

 Kakva je borba u odnosu na keca? Ja sam igrao dvojku, a keca i tricu nisam recimo, lol.

 Pa slicna ko dvojka kolko se sjecam

Proslo je puno vremena od kad sam dvojku igrao

MEGATAMA sub 24.12.2022 15:59
4ucker kaže...
MEGATAMA kaže...

Salu na stranu,ova igra ima sadrzaja koliko 10 drugih igara.

Podsjetilo me zasto smo svi toliko zavoljeli Project Red i zasto smo iscekivali CP kao da je dolazak Isusa....

 Kakva je borba u odnosu na keca? Ja sam igrao dvojku, a keca i tricu nisam recimo, lol.

Jedinica je vrlo razlicita dok su dvojka i trojka slicne po tom elementu.

forumaš sub 24.12.2022 16:44
Kant kaže...

Priča je sjajna!

 

A znate li kakve su performanse, bilo je malo riječi o tome?

30fpsa konzole RT, 60 fps  bez RT-a.

Na PC-u rtx 4080 i 4090 RT pc master race vijori dugačka plava kosa na vjetru iz kompa koji baca 500W topline u cikloni ventilatora, ostali se srame priznati ali ostale im pare u džepu.

njuskac čet 29.12.2022 10:12
Taraba kaže...

Probao novu verziju i odmah deinstal. Nije bolje od stare ni po čemu osim po potrošnji i zagrijavanju pc komponenti.

 Da igra je postala smeće.Lošija grafika, slabije performanse, crashevi.. imam oko 400 sati igranja kad je izasla i sad sam mislio opet igrat ali nista.. rtx totalno nepotreban i neigriv za 90% grafičkih, totalno nepotreban update i gubitak vremena. imam osjecaj da je to radio jedan čovjek i sklepao nekako u par mjeseci i sad taj isti lik radi hotfixeve koji nemaju veze sa mozgom.. ostavi igru koja je radila ,koja je bila 10/10 i bok.

HowYesN0 ned 5.2.2023 12:16
MEGATAMA kaže...

Dosao je patch za PC te konzole,probao sam samo PC verziju nakon patcha i dojma sam da igra radi losije nego do sad...a patch je kao donio performance boost....

 u pravu si. na gtx1080ti, 1440p, jedva 40fps. ultra+. imao prije bar 48. an na ultra (bez+) bilo 60.

nikako oni na zelenu granu.

Lovac ned 5.2.2023 12:20

Daj me nemojte... Jel stvarno? :/

Mislim, imaju jedan baš pravi klasik. I onda ga idu ovako mrcvariti. Išao sam nakon par godina komplet W3 playthrough i o-ho-ho desetaka sati kasnije stanem jer se bližio next gen update, reko idem dalje tako. Ispalo da ne valja pol q-a. Čekaj patch. Uzalud, revert na 'classic'. U međuvremenu su prošla 2 mjeseca i toliko sam izgubio touch s pričom da mi se više neda. Bit će to-to od W3. Na žalost.

fromcelltohell pet 17.2.2023 17:20
zabranjeniples kaže...

Još nisam odigrao ovu igru.

Mislim da bih mogao nakon što odigram RDR2, pa da vidim zašto ju svi hvale.

 

GSP kaže...

zavidim ti

 Baš ovo mi je palo na pamet kad sam vidio kolegin gornji post.

Iako sam igru odigrao tamo negdje početkom 2016. još uvijek mi je živo u sjećanju pa me to pomalo zeza.

Pustit ću još neko vrijeme, možda "ispari" a nadam se i upgrade-u konfe pa da to mogu odigrati ponovo na

boljim postavkama na većoj rezi od Full HD.

 

Edit: početkom 2016. a ne 2015.

Minneyar sub 18.2.2023 10:47

Radi relativno ok sada nakon zadnjeg patcha. Sav RT on, Global Illumination na Performance presetu, DLSS Balanced, skoro sve na Ultra+, imam uvijek iznad 60 fps (2k rezolucija). Doduse nisam jos bio u Novigradu. Ovaj mod/tweak je jako pomogao:

 

https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/7886

 

Bez toga je padalo do 45 fps sa svim RT opcijama ukljucenim.

 

Komp iz Moj PC - RTX 3080, Ryzen 5800X

 

A inace vec sam skoro zaboravio kolko je igra savrsena, sad sam tek osvjestio da na zalost od 2015 nije izaslo nista ni upola toliko dobro i sanse su da nikad ni nece... Nesto slicno kao LotR za filmove :)

Cansee sub 18.2.2023 13:28
Minneyar kaže...

Radi relativno ok sada nakon zadnjeg patcha. Sav RT on, Global Illumination na Performance presetu, DLSS Balanced, skoro sve na Ultra+, imam uvijek iznad 60 fps (2k rezolucija). Doduse nisam jos bio u Novigradu. Ovaj mod/tweak je jako pomogao:

 

https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/7886

 

Bez toga je padalo do 45 fps sa svim RT opcijama ukljucenim.

 

Komp iz Moj PC - RTX 3080, Ryzen 5800X

 

A inace vec sam skoro zaboravio kolko je igra savrsena, sad sam tek osvjestio da na zalost od 2015 nije izaslo nista ni upola toliko dobro i sanse su da nikad ni nece... Nesto slicno kao LotR za filmove :)

 

aj baš ću i ja instalirati ako je dobar patch izašao.

 

A ovo za LOTR se potpuno slažem, nažalost teško da ćemo vidjeti išta slično, možemo samo biti sretni što smo to doživjeli. Sjećam se kao da je bilo jučer kad sam izašao iz kina tamo 2001-2002, nakon što sam pogledao Prstenovu družinu, potpuno sam bio opčinjen viđenim.