Cansee sri 8.9.2021 22:07

moram priznati da mi nije baš jasan marketing ove igre. Bethesda je nekad imala lijep običaj da pokaže igru 6 mjeseci prije izlaska. Ovo mi nije baš jasno zašto pokazuju ovako malo. Ako igra nije spremna onda ne bi trebali ništa stavljat, eventualno koji screenshot sa objavom da je sve ok sa developmentom i da treba vremena

Hexfire sri 8.9.2021 22:13

Pa igra izlazi za više od godinu dana, ne žele previše otkrivati sad kako bi imali materijala za full marketing kampanju. A opet žele da ljudi znaju da i dalje rade igre, a ne samo Skyrim rereleasove.

Cansee sri 8.9.2021 22:49
Hexfire kaže...
Pa igra izlazi za više od godinu dana, ne žele previše otkrivati sad kako bi imali materijala za full marketing kampanju. A opet žele da ljudi znaju da i dalje rade igre, a ne samo Skyrim rereleasove.

 

e vidiš, ja sam nekako totalno fulao da igra ima datum izlaska. ok, sada mi ima više smisla. Bojao sam se da smo još godinama od releasa

Dragonbane čet 9.9.2021 15:59

Ona blasfemija od Cyberpunka treba biti za nauk svima! Tako dobra igra, potencijalni hit koji izađe jednom u nekoliko godina, doći u onakvom stanju je nekorektno prema svima nama koji smo ga toliko željno čekali. Glavešinama iz CDPR-a treba opaliti jednu jaku čvoku da sednu i razmisle malo o svojim postupcima! Krpi se igra iz peča u peč ali godina dana od izlaska a stvari još uvek nisu najbolje. Ekspanzija nigde, a o nekoj ful ediciji da ne govorim. Dakle još godina dana do toga sigurno

 

Baš mi je milo što je Starfield next-gen igra. Ako sve bude kako treba Bethesda se vraća na velika vrata i to sigurno znači da se TES 6 kreće u dobrom smeru. Nema više opravdanja ni za koga i ni za šta! Imate sad dobre mašinke sa brzim SSD-om, dobre procesore (ovo dvoje su bile glavne boljke) i izvolite radite. CDPR se debelo za*ebao što je igru izbacio na onim starudijama...

Cansee čet 9.9.2021 21:14
Dragonbane kaže...

Ona blasfemija od Cyberpunka treba biti za nauk svima! Tako dobra igra, potencijalni hit koji izađe jednom u nekoliko godina, doći u onakvom stanju je nekorektno prema svima nama koji smo ga toliko željno čekali. Glavešinama iz CDPR-a treba opaliti jednu jaku čvoku da sednu i razmisle malo o svojim postupcima! Krpi se igra iz peča u peč ali godina dana od izlaska a stvari još uvek nisu najbolje. Ekspanzija nigde, a o nekoj ful ediciji da ne govorim. Dakle još godina dana do toga sigurno

 

Baš mi je milo što je Starfield next-gen igra. Ako sve bude kako treba Bethesda se vraća na velika vrata i to sigurno znači da se TES 6 kreće u dobrom smeru. Nema više opravdanja ni za koga i ni za šta! Imate sad dobre mašinke sa brzim SSD-om, dobre procesore (ovo dvoje su bile glavne boljke) i izvolite radite. CDPR se debelo za*ebao što je igru izbacio na onim starudijama...

 

 CDPR je zasrao šta god je mogao s tom igrom. Aktivno su se hvalili kako su oni najpošteniji developeri, kako oni daju za iste novce više od ostalih. Izbacili su nedovršenu igru sa hrpom užasnih problema, s namjerom obmanjivali gejmere, direktno pokušavali utjecati na recenzente. Provodili preagresivan marketing igre nauštrb developmenta i svojih developera. Najavljivali čuda a isporučili govno.

 

Meni osobno su od najboljeg developera postali najgori. ubuduće se klonim od svega što ima veze s njima kao đavo od tamjana. Da se razumijemo, i većina drugioh su također govna, Bethesda također nije cvijeće, ali CDPR su ispali najveći licemjeri u gaming povijesti bez premca. 

Dragonbane čet 21.10.2021 16:43

Novi trejler pokazuje neke nove concept artove i objašnjava priču igre.

 

https://www.youtube.com/watch?v=zjh5DJCEpxY

 

  • Game setting: 2330

  • The settled systems: An area that extends outwards from solar system for approximately 50 light years.

  • Colony War: Happened between two largest factions of settled systems, the united colonies and free star collective, about 20 years before the game setting.

  • Current situation: An uneasy peace between the major factions, but it's still pretty dangerous.

  • Current human threats: Ecliptic mercenaries, Crimson fleet, violent spacers, House Va'ruun.

  • Constellation: An organization committed to uncovering the mysteries of the galaxy.

Dragonbane pet 22.10.2021 14:56
Cansee kaže...

 

sve zvuči predobro, priča, lore, frakcije, evo odmah sam se poželio utopiti u to

 I ja isto. Najviše me interesuje koliko su napredovale veće naseobine, a prema dosadašnjim concept artovima reklo bi se drastično jer gradovi deluju ogromno. Nadam se da će populacija takođe biti.

zhUPer_C18 kaže...
Hoce imat coop?

 Kakav crni co-op Pa da fejluju kao Fallout 76.

zhUPer_C18 pet 22.10.2021 15:22

Pa htio bi s frendom pucat po svemiru, a da je igra zapravo gotova... jos od freelancera nisam letio neku pricu s frendom. Pa proslo je 20 godina, fakat zalosno.

Jel ce ova igra uopce imat space flight? Ili ce taj dio biti fast travel?

Cansee pet 22.10.2021 15:27

ne treba coopovi, ni multiplayeri, treba nam prava AAA space RPG singleplayer avantura, sa dubokom pričom i loreom, po mogućnosti nekakav "open world" koncept gdje po svome izboru letimo sa planeta na planet, sa svojim brodom i posadom. Nešto slično nismo imali od zadnjeg Mass Effecta.

 

Bethesda ima znanja da to napravi, ima vremena i novaca, samo nek naprave kako treba, dao bi im i 100 eura ako je jebena igra

Cansee sri 1.12.2021 09:25
blackdevil kaže...

^ sve je to super al kad vidim release date muka mi malo :D

 

kužim, al proći će i to brzo, a osim toga vrlo zanimljive igre izlaze na samom početku 2022., tako da će se imat šta za igrati dok ovo ne izađe

Cansee sri 1.12.2021 11:12
Dragonbane kaže...

Izlazi 2022 dosta dobrih igara a Starfield će vrlo moguće biti igra goidne 

 

Od sveg srca bi želio da bude toliko dobra igra da bude igra godine. 

 

Al je konkurencija žestoka, objektivno očekujem Elden Ring da dobije GOTY, jer je From dosad dokazao više puta da zna zaokružiti igru i izbaciti remek djelo. Ali tu je naravno i Starfield, Dying Light 2, Horizon 2, Stalker 2. Daj Bože da se za godinu dana od danas svi po forumu žestoko svađamo oko toga koja je od navedenih igara najbolja.

Dragonbane sri 1.12.2021 13:37
Cansee kaže...
Dragonbane kaže...

Izlazi 2022 dosta dobrih igara a Starfield će vrlo moguće biti igra goidne 

 

Od sveg srca bi želio da bude toliko dobra igra da bude igra godine. 

 

Al je konkurencija žestoka, objektivno očekujem Elden Ring da dobije GOTY, jer je From dosad dokazao više puta da zna zaokružiti igru i izbaciti remek djelo. Ali tu je naravno i Starfield, Dying Light 2, Horizon 2, Stalker 2. Daj Bože da se za godinu dana od danas svi po forumu žestoko svađamo oko toga koja je od navedenih igara najbolja.

 Ne kažem da nije moguće, međutim Starfield je pure next gen naslov i od te igre se očekuje da ima mnogo mehanika i stvari koje bi trebale biti prilično inovativne za Bethesdu. Ako se očekivanja ostvare i mi budemo u mogućnosti da krstarimo svemirom i imamo zanimljivu priču i questove teško da će išta moći da mu parira. Zamisli ako tu bude i posada, građenje odnosa sa ostalim članovima, putovanja, avanture, spletke... Uh, može biti dream come true...

zhUPer_C18 sri 1.12.2021 14:58

Slažem se.

Kvalitetnu AAA svemirsku igru koja uključuje aktivno letjenje po svemiru, vrhunsku grafiku i dobru priču, po mom mišljenju, nismo dobili 20 godina, još od vremena freespace 2 i freelancera.
Zato se baš veselim Starfieldu i imam velika očekivanja.

Santana sri 1.12.2021 15:03
Dragonbane kaže...
Cansee kaže...
Dragonbane kaže...

Izlazi 2022 dosta dobrih igara a Starfield će vrlo moguće biti igra goidne 

 

Od sveg srca bi želio da bude toliko dobra igra da bude igra godine. 

 

Al je konkurencija žestoka, objektivno očekujem Elden Ring da dobije GOTY, jer je From dosad dokazao više puta da zna zaokružiti igru i izbaciti remek djelo. Ali tu je naravno i Starfield, Dying Light 2, Horizon 2, Stalker 2. Daj Bože da se za godinu dana od danas svi po forumu žestoko svađamo oko toga koja je od navedenih igara najbolja.

 Ne kažem da nije moguće, međutim Starfield je pure next gen naslov i od te igre se očekuje da ima mnogo mehanika i stvari koje bi trebale biti prilično inovativne za Bethesdu. Ako se očekivanja ostvare i mi budemo u mogućnosti da krstarimo svemirom i imamo zanimljivu priču i questove teško da će išta moći da mu parira. Zamisli ako tu bude i posada, građenje odnosa sa ostalim članovima, putovanja, avanture, spletke... Uh, može biti dream come true...

 Jedini problem je taj kaj znamo tko je developer hehe

Cansee sri 1.12.2021 15:08
Santana kaže...
Dragonbane kaže...
Cansee kaže...
Dragonbane kaže...

Izlazi 2022 dosta dobrih igara a Starfield će vrlo moguće biti igra goidne 

 

Od sveg srca bi želio da bude toliko dobra igra da bude igra godine. 

 

Al je konkurencija žestoka, objektivno očekujem Elden Ring da dobije GOTY, jer je From dosad dokazao više puta da zna zaokružiti igru i izbaciti remek djelo. Ali tu je naravno i Starfield, Dying Light 2, Horizon 2, Stalker 2. Daj Bože da se za godinu dana od danas svi po forumu žestoko svađamo oko toga koja je od navedenih igara najbolja.

 Ne kažem da nije moguće, međutim Starfield je pure next gen naslov i od te igre se očekuje da ima mnogo mehanika i stvari koje bi trebale biti prilično inovativne za Bethesdu. Ako se očekivanja ostvare i mi budemo u mogućnosti da krstarimo svemirom i imamo zanimljivu priču i questove teško da će išta moći da mu parira. Zamisli ako tu bude i posada, građenje odnosa sa ostalim članovima, putovanja, avanture, spletke... Uh, može biti dream come true...

 Jedini problem je taj kaj znamo tko je developer hehe

 

Možda im ovo bude pravi redemption. Naravno možda bude gore of Fallout 76. Ne mogu me zeznuti ako ne kupim igru, a kupovat je neću dok ne budem siguran što kupujem. Imam dobar osjećaj jer je ovo novi IP i navodno je Tim Howardu baš stalo do ove igre, kažu da je to njegova beba. Preostaje nam samo da čekamo

Dragonbane sri 1.12.2021 15:14
Santana kaže...

 Jedini problem je taj kaj znamo tko je developer hehe

 Kleli smo se u cd projekt red a oni su nam zadnji put dali kašičicu i rekli da idemo na obližnji pašnjak gde drže stoku i da se sami poslužimo...

Može Bethesda itekako da iznenadi, ali i ne mora 

Santana sri 1.12.2021 16:16
Cansee kaže...
Santana kaže...
Dragonbane kaže...
Cansee kaže...
Dragonbane kaže...

Izlazi 2022 dosta dobrih igara a Starfield će vrlo moguće biti igra goidne 

 

Od sveg srca bi želio da bude toliko dobra igra da bude igra godine. 

 

Al je konkurencija žestoka, objektivno očekujem Elden Ring da dobije GOTY, jer je From dosad dokazao više puta da zna zaokružiti igru i izbaciti remek djelo. Ali tu je naravno i Starfield, Dying Light 2, Horizon 2, Stalker 2. Daj Bože da se za godinu dana od danas svi po forumu žestoko svađamo oko toga koja je od navedenih igara najbolja.

 Ne kažem da nije moguće, međutim Starfield je pure next gen naslov i od te igre se očekuje da ima mnogo mehanika i stvari koje bi trebale biti prilično inovativne za Bethesdu. Ako se očekivanja ostvare i mi budemo u mogućnosti da krstarimo svemirom i imamo zanimljivu priču i questove teško da će išta moći da mu parira. Zamisli ako tu bude i posada, građenje odnosa sa ostalim članovima, putovanja, avanture, spletke... Uh, može biti dream come true...

 Jedini problem je taj kaj znamo tko je developer hehe

 

Možda im ovo bude pravi redemption. Naravno možda bude gore of Fallout 76. Ne mogu me zeznuti ako ne kupim igru, a kupovat je neću dok ne budem siguran što kupujem. Imam dobar osjećaj jer je ovo novi IP i navodno je Tim Howardu baš stalo do ove igre, kažu da je to njegova beba. Preostaje nam samo da čekamo

 Da ja se nadam da ce ovo bit odlicno jer djeluje jako zanimljivo, ali zna se ... Nema preorder

Dragonbane sri 1.12.2021 20:31
Santana kaže...

 Da ja se nadam da ce ovo bit odlicno jer djeluje jako zanimljivo, ali zna se ... Nema preorder

 Ma kakav preorder. To se ne radi ni za jednu igru ma kako izgledala na trejlerima i video-gameplayu. Ako se priključim Xbox konzolaškoj zajednici (a sve je izgledno da hoću) eto meni Starfield degustacije na game passu 

BorgMater pet 3.12.2021 10:33

zhUPer_C18 kaže...
Slažem se.

Kvalitetnu AAA svemirsku igru koja uključuje aktivno letjenje po svemiru, vrhunsku grafiku i dobru priču, po mom mišljenju, nismo dobili 20 godina, još od vremena freespace 2 i freelancera.
Zato se baš veselim Starfieldu i imam velika očekivanja.

ElektričnaOvca pet 3.12.2021 21:29
zhUPer_C18 kaže...
Slažem se.

Kvalitetnu AAA svemirsku igru koja uključuje aktivno letjenje po svemiru, vrhunsku grafiku i dobru priču, po mom mišljenju, nismo dobili 20 godina, još od vremena freespace 2 i freelancera.
Zato se baš veselim Starfieldu i imam velika očekivanja.

Čim netko Freelancer spomene, suza mi na oko krene.

 

Jedva čekam.

Dragonbane pet 29.4.2022 15:19
Cansee kaže...

12.06. će biti bethesda-xbox event na kojem će prikazati razne igre, sigurno možemo očekivati da ćemo vidjeti prvi gameplay Starfielda, a nadam se i za Avowed isto

 Starfield ćemo 100% videti jer igra izlazi krajem godine, a Avowed 50% / 50% nažalost, a zašto - pa zbog Starfielda jer verovatno svu pažnju žele da usmere ka njemu. Inaće show traje 90 minuta koliko sam čuo, Starfield neka oduzme nekih 35 minuta, vala Avowed može 5 minuta da je*e majku.