PC igre

SCUM (Gamepires & Croteam)

Soldier977 sri 28.9.2022 16:25
Hazzard From da Hood kaže...
MarcoXX kaže...

Nije vise, bilo aktivno mjesec dana nakon patcha, kasnije se svelo na 2-3 igraca dnevno, tako da je deaktiviran.

 so basicly, scum je relativno dead game :/

 Ali igra još nije službeno izašla.

Hazzard From da Hood čet 29.9.2022 09:04
Soldier977 kaže...
Hazzard From da Hood kaže...
MarcoXX kaže...

Nije vise, bilo aktivno mjesec dana nakon patcha, kasnije se svelo na 2-3 igraca dnevno, tako da je deaktiviran.

 so basicly, scum je relativno dead game :/

 Ali igra još nije službeno izašla.

 Istina da, zadnji put sam ju u Alfi igro, cim je izasla, cak sam i supporter pack uzeo jer sam vjerovo u devlopere...Ali kako stvari sad stoje, DayZ se drzi vrha(Valheim,rust,ark i te nebrojim), stvarno sam vjerovo da ce igra uspit, ali ista stvar kao i H1Z1 Just survive, developeri malo po malo odustaju i playerbase pada..Trenutno, sumljam da ce igra sluzbeno izac ikad,ali tko zna...

Rocinante2112 čet 10.11.2022 10:41
Gremlin144 kaže...
To sve govori o njima samo. Preživjet će oni bez mojih novaca sigurno, jer je to samo kap u moru. Ali kad god ću vidjet da je publisher croteam ili gamepires neću kupit pa da je ne znam što. Serious Sam 4 neću kupiti sigurno, ne podržavam hrvatske developere koji nisu spremni investirati u hrvatsko sučelje.

 jebote hrvatski. uzas jezik pogotovo za tehnicke stvari. najgore je radit ko tehnicka podrska pa te zovu ljudi s HR windowsima. to veze s vezom nema.

 

sudy_freak sri 17.5.2023 12:00

Da malo oživim temu.
Izašao je 0.85 s toliko novih stvari da je to možda do sad najveći patch.

Radili su preko 3.5 mjeseca na ovom patchu.

Igra je vani već skoro 5 godina, radi kako radi, ali isplati se probati ponovno.

 

 

Zaživio je hypetrain ponovno. Serveri su krcati, community je živnio.

50% off je trenutno pa za sve koji nemate - podržite lokalni game development.

Ima se stvarno sad svašta raditi.

 

https://www.youtube.com/watch?v=BNOggU-UMLI

dr3ad čet 11.1.2024 15:42

pozz, volim ovu igru zaigrati nekad poslije posla... s obzirom da ne igram često nemam vremena za razvijati neke dugotrajne kontakte na nekom serveru te obično igram sam... Nakon 0.95 sam totalno izgubio volju za igrom jer je zbog hordi nerealno teško proć običan bunker... ne kažem da se ne može solo ali jednostavno nemam volje za to... ima li još neko sa sličnim iskustvom? :)

scaramush sub 27.1.2024 20:11

nakon današnje "zakrpe" sve se smotalo i igra se često ruši...

sada me čuju i kroz zidove i ako sam etažu iznad ili ispod kreće horda pa se sve pokvarilo sa njihovim popravkom tj. prodajnom zakrpom za skinove vozila

navikavam se kroz SP, al nekako ne ide dobro zasada :-(

valjda će neki micro patch to da vrati na staro, prije mi se igra nije rušila sigurno nekih 3 mjeseca niti jednom