PC igre

Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

erminn ned 13.9.2020 17:36

Novi PES, gameplay copy/paste od 2020 uz malo kozmetike, novih dresova, transfera itd.

 

Na steam izlazi u utorak 15.9 kao standalone igra, znaci nije neophodno imati pes2020..

 

Ako ste igrali 2020 a kupujete 2021 neka bude na istom accountu radi milestones iz 2020, bonus spinovi za legende (1-3 spina) i iconic moments (1-5) za one koji su imali legendi u klubu i utakmica u matchday modu, zavisno od broja.

Hazar pon 14.9.2020 07:55

Ha mislim, budala, za mene respekt KONAMIJU jer su iskreno rekli, igra je gotovo ista, samo izdajemo update, i cijena je više nego duplo manja. S druge strane imaš 2k koji je izdao istu igru u kojoj razlike u odnosu na prošlu godinu moraš mikroskopom tražit i stavili punu cijenu kao da je skroz nova igra. Ono, kao da druge sportske igre rade ne znam kakve skokove od jedne do druge godine. Vidjet ćemo za next gen, a ovaj PES možda i uzmem, čisto da imam kakav nogomet igrat dok ne izađe next gen.

Mortiis pon 14.9.2020 10:55

1. pa ako je konami izdao update, koja mu je svrha? to se riječi patchem vrlo brzo i nikakve potrebe za nikakvim konamijevim update-ima, pogotovo ne nekima od 30€

2. zato po prvi puta u zivotu 2k nisam ni uzeo na release date, niti cu ga uzet...kad izadje ps5 u 12.mjesecu onda uzimam ps5 i 2k/fifu..ovo za ps4 kopirano sranje i 2k-a i fife od prosle godine me niti najmanje ne zanima

Hazar pon 14.9.2020 11:40
Mortiis kaže...

1. pa ako je konami izdao update, koja mu je svrha? to se riječi patchem vrlo brzo i nikakve potrebe za nikakvim konamijevim update-ima, pogotovo ne nekima od 30€

2. zato po prvi puta u zivotu 2k nisam ni uzeo na release date, niti cu ga uzet...kad izadje ps5 u 12.mjesecu onda uzimam ps5 i 2k/fifu..ovo za ps4 kopirano sranje i 2k-a i fife od prosle godine me niti najmanje ne zanima

 Ma ja tak ću i sam vjerojatno. Svrha mu je skupit pare :D. Gledali su si, mogu 2k i FIFA pa ajmo i mi probat.

m77 pon 14.9.2020 11:45

Potpis na ovo što je Hexfire napisao...mislim ljudi obećavaju popraviti neke osnove još od releasea lani, sad opet obećavaju jedno te isto...igra ima amaterske menije, debelo precjenjen gameplay i 0 contenta...i još te traže 200 kn za igru koju već imaš i već si ju platio.

BeLLicus pon 14.9.2020 12:35
Čitatelj kaže...

Trebaju uvest mjesecnu pretplatu od 10€, s tim da igru redovno patchaju i dodaju klubove,

transfere, dresove itd.

 

I onda se vise nitko nece zaliti na novu igru koja kosta 400kn.

 10 kuraca a ne 10 eura mjesečno.

antimadridista pon 14.9.2020 12:39
Čitatelj kaže...

Trebaju uvest mjesecnu pretplatu od 10€, s tim da igru redovno patchaju i dodaju klubove,

transfere, dresove itd.

 

I onda se vise nitko nece zaliti na novu igru koja kosta 400kn.

 Dodavati klubove ne mogu svaki mjesec samo tako jer treba za to imati licence. Transferi i dresovi se redovno dodaju kroz godinu sa patchevima. To je slučaj već godinama u nogometnim igrama.

erminn čet 17.9.2020 23:03
kule kaže...

Kako se ponaša u online igri? Zadnji PES koji sam imao bila je 19-ica pa sam gubio živce sa zakašnjelim kontrolama... 

 

Nema puno input laga, prihvataj meceve sa 2 i 3 crte i uglavnom ce biti ok.

Hazar pet 18.9.2020 08:39

Stvarno bi radije uzeo FIFU, gledam ima više liga, licence, bolje komentatore, stadione itd., ali mi je taj fliperasti gameplay toliko odbojan da mi ovo ostalo skoro pada u vodu. Nisam neki online tip igrača, fut, sličice i to, mogu odigrat, ali više volim single player modove. Tako da stvarno ne znam šta bi uzeo, PES mi ima puno privlačniji gameplay, ali je u ovom ostalom slabiji od FIFE.

Hazar pet 18.9.2020 09:59
Hexfire kaže...
Pa single player FIFU si možeš sliderima promijeniti iz temelja u odnosu na online.

Već promjena na manual kontrole izbacuje fliper efekt.

 

To stoji, ali problem je kad usporiš FIFU AI obrana jednostavno postane dosta lošija i možeš, pogotovo s ovim malo bržim igračima s boljim driblingom, radit šta hoćeš. Vidjet ćemo, možda u novoj verziji bude bolje, vidim da su i career mode popravili, ali opet, nisam tako siguran.

Mortiis pet 18.9.2020 10:12
Hazar kaže...

Stvarno bi radije uzeo FIFU, gledam ima više liga, licence, bolje komentatore, stadione itd., ali mi je taj fliperasti gameplay toliko odbojan da mi ovo ostalo skoro pada u vodu. Nisam neki online tip igrača, fut, sličice i to, mogu odigrat, ali više volim single player modove. Tako da stvarno ne znam šta bi uzeo, PES mi ima puno privlačniji gameplay, ali je u ovom ostalom slabiji od FIFE.

 kao sto ti je vec dogovoreno sa sliderima se igra moze dosta dosta popraviti...ne znam nisam skuzio nekakve defanzivne proposte u igri...

bas mi je cesto tesko dolaziti u prilike za gol a igram dosta duga poluvremena

Hazar pet 18.9.2020 10:23
Mortiis kaže...
Hazar kaže...

Stvarno bi radije uzeo FIFU, gledam ima više liga, licence, bolje komentatore, stadione itd., ali mi je taj fliperasti gameplay toliko odbojan da mi ovo ostalo skoro pada u vodu. Nisam neki online tip igrača, fut, sličice i to, mogu odigrat, ali više volim single player modove. Tako da stvarno ne znam šta bi uzeo, PES mi ima puno privlačniji gameplay, ali je u ovom ostalom slabiji od FIFE.

 kao sto ti je vec dogovoreno sa sliderima se igra moze dosta dosta popraviti...ne znam nisam skuzio nekakve defanzivne proposte u igri...

bas mi je cesto tesko dolaziti u prilike za gol a igram dosta duga poluvremena

 

Ajde baš ću probat demo, možda me sjećanje vara, nisam igrao fifu zadnjih par godina.

Mortiis pet 25.9.2020 11:26

dobio od prijatelja ovaj season update pa probao, meni to sve potpuno isto..

druga stvar..jel ima kakav option file za ps4 za hrv,srpskim,bosanskim kubovima? moze i odvojeno....samo da ih mogu ubacit u igru

BeLLicus uto 29.9.2020 09:51
The Unforgiven kaže...
BeLLicus kaže...

Moja ekipica :D

 Koji lvl su Torres i Messi i kak si ih dobio? Ja jučer dobio Carlosa sa onim agentom kojeg dobiš kad pobjediš COM na legendary.

 Ja dobio Cassillasa i Scholesa sa tim agentima kad pobjediš COM na Top Player i Legendary, Messi sam dobio odma na početku kao i Torresa bili su Messi (94) Torrest (89).