PC igre

Pro Evolution Soccer 2020

Mortiis pet 19.7.2019 21:35
playjob kaže...
MGloc kaže...

19 dosta lose ali nije losije od fife...

 Dapače, boljše je od FIFA-e, daj molim te...

Ne razumijem ni dan danas kako možete igrat taj nelicencirani otpad.

 

cuj ga....nelicencirani

nikad nisi cuo za patch s kojim imas sve? i to puno vise toga cega nema ni fifa?

sta fifi znace sve one licence ako ja sebe nemogu natjerat da odigram jednu jedinu utakmicu koliko je gameplay los?

sstrmi uto 30.7.2019 15:15

Odigrao par tekmi na PS4

Grafa odlična

Nova kamera je malo čudna,ali ima potencijala.Treba se samo naviknuti

Sve jedan PES dosad,oduvijek odmah +1 speed stavim ali ovaj sam odigrao par na +1 i par na 0 speed i ne mogu se odlučiti.Vidit cu šta društvo kaže kad krenemo igrati

Gameplay - svakako napredak naspram prijašnjeg.

Prošli sam uzeo na steamu,ali sad kad imam PS4 uzet cu za njega.

BeLLicus uto 30.7.2019 15:22
sstrmi kaže...

Odigrao par tekmi na PS4

Grafa odlična

Nova kamera je malo čudna,ali ima potencijala.Treba se samo naviknuti

Sve jedan PES dosad,oduvijek odmah +1 speed stavim ali ovaj sam odigrao par na +1 i par na 0 speed i ne mogu se odlučiti.Vidit cu šta društvo kaže kad krenemo igrati

Gameplay - svakako napredak naspram prijašnjeg.

Prošli sam uzeo na steamu,ali sad kad imam PS4 uzet cu za njega.

 Dobro uvijek mozemo prebaciti na wide kameru u opcijama.

Hexfire uto 30.7.2019 21:33

Samo radi nove kamere ću nabaviti. Napokon mogu vidjeti cijeli teren praktički ko u FIFI.

Ne kužim baš ovaj intentional faul. Piše da se i to i tackle radi pritiskom 2 puta na X. Moram odigrati još koju da skužim foru.

Ne mogu vjerojati da je game plan meni i dalje ostao isto totalno smećem

"Promjena" imena je apsolutna glupost, ali nismo ni navikli na bolje od Konamija.

maniti sri 31.7.2019 08:55
Hexfire kaže...
Samo radi nove kamere ću nabaviti. Napokon mogu vidjeti cijeli teren praktički ko u FIFI.

Ne kužim baš ovaj intentional faul. Piše da se i to i tackle radi pritiskom 2 puta na X. Moram odigrati još koju da skužim foru.

Ne mogu vjerojati da je game plan meni i dalje ostao isto totalno smećem

"Promjena" imena je apsolutna glupost, ali nismo ni navikli na bolje od Konamija.

 Ako promjena boje u ljubičastu i nova kamera vrijedi 450 kuna onda nabavi...sve je ostalo manje više isto ko na pesu 2019..e da i ime sam zaboravio...

The_K sri 31.7.2019 09:41

Jeli vama radi online u demou za PC? Upalim online stavim restrikciju da bude najbolja konekcija samo nadje mi protivnika u 3 minute i imamo povezanost od tri crtice. Spojimo se i onda kada dodje do izbornika tamo gdje je game plan, settingsi itd... pocne sve stekati jedva se upravlja u tim izbornicima i slaze momcad. Stisnem play udjem u utakmicu sve krene stekati igraci se jedva krecu i onda izgubim konekciju sa protivnikom jer kaze igra da je prelosa. Pokusavao sam 6 puta odigrati ali svaki put ista prica, pa me zanima jeli to do konamija jesu li im to serveri preoptereceni ili moj protivnik ima prelos internet ili je do mene. Ovo je moja brzina interneta https://www.speedtest.net/result/8461466844

maniti sri 31.7.2019 14:02
Hexfire kaže...
450kn nisam nikad dao za neku igru, a kamoli PES. Uzet će se Steam verzija za 200tinjak. Toliko vrijedi.

Jučer sam probao online i nije mi našao ni jednog protivnika pa sam odustao.

 Meni je našao..kad sam stavio da traži slabiju vezu.. :D al kad sam vidio gameplay sam ugasio...

antimadridista čet 1.8.2019 01:15

Ja skinuo i odigrao par tekmi i moram reći da me iznenadilo. Igra radi odlično. Sad neznam jel to zati što imam US account na PS4 a gore piše da je lošija igra na europskom. Ali meni radi fenomenalno. Pogotovo mi se sviđa nova kamera.

The Unforgiven čet 1.8.2019 13:34

Meni kamera nije ništa posebno, bolja od dosadašnje, al svejedno promijenio na blimp nakon 2 tekme.

 

Odigrao i 3 online, prosječno vrijeme traženja nekih 2min, 2 i 3 crtice uglavnom. Zadnji je bio neko s CRO u imenom i Rashford ga naprašio :P

Shivi čet 1.8.2019 21:23

Probao sam PES nakon godine dana i demoa za 2019...

 

Svida mi se sporiji tempo, ostavlja dojam realizma, animacije i reakcije igraca kod primanja lopte su mi zasad super odradene (odigrao sam 5-6 tekmi pa ako ima kakav bug, jos na njega nisam naisao) kao i fizika lopte, djeluje realno (ponavljam odigrao sam 5-6 tekmi pa mi jos ne zapinju za oko oni najsitniji detalji), ali me sudac ubio u pojam.

Da ne mogu posteno isprogramirati covjeka u crnom, ne vjerujem. Dijeli mi karton za remplanje, sudi ono sto nebi ni zupanijski sudac za gajbu pive i kilu janjetine, a nekad ociti faul ne vidi.

 

S obzirom da imamo losiju verziju demoa, ne odaziv na komande, ne ispeglanost cu pripisati tome jer je navodno to puno bolje odradeno na US verziji demoa.

 

U svakom slucaju ne mislim dat punu cijenu za igru, mozda si je uzmem tam nekad na nekom popustu i to nakon sto provjerim recenzije i malo bacim oko na video gameplaya.

m77 sub 3.8.2019 14:54

Probao novi pes i onako, ima poboljšanja, najviše u duelima, ali to je 98% ista igra kao prošlogodišnja...dodavanja su bolja jer će onemogućiti idiote koji se dodavaju po obrani pola utakmice da to čine i ove godine, tempo sporiji što mi se nesviđa, općenito to d*kanje na pretjerani realizam u igricama me poprilično počelo živcirati, fizika lopte blah...opet imam osjećaj kao da udaram kamenu loptu i nemoguće je dati gol van 16m.
Zaključak - čekati lite verziju ili ju kupiti na nekoj od mnogobrojnih rasprodaja.

Mortiis ned 4.8.2019 10:47

ma meni ovo skoro potpuno ista igra kao proslogodisnja,a i one prethodne..

nova kamera i par novih animacija...plus eto sto su passovi i kontrola lopte malo lošiji/netočniji..što dodaje malo realizma, ali opet je to prečesto ping pong i užasno precizna dodavanja i udarci....

ali ono ne znam, skoro ništa me netjera da ga kupim jer ne vidim nekakve razlike u odnosu na prethodnika...znači izgleda još jedna godina gdje neću igrati nikakav nogomet na PS4, nego samo NBA jbg ...šteta...