PC igre

PlayerUnknown's Battlegrounds

ReverseFlash sub 9.1.2021 17:38

Kakvo je ovo sranje, zadnja dva dana mi se igra stalno freeza, samo se smrzne ekran i moram ručno izlaziti iz igre, malo malo se to dešava i onda odjednom dobijem ovo na ekranu na slikama. Bez razloga me bannali. Što je najgore, nemogu se ni žaliti supportu jer ne mogu otvoriti je...ni sajt, koji se otvara u beskonačnost.

 

J...o im pas mater, prvo me nepravedno bannaju a onda se nemaš gdje ni žaliti, a i da imam vjerojatno bih čekao odgovor na ticket dok ne izađe ban. P....a im materina smrdljiva.

 

Dosad je igra besprijekorno radila

 

TomoR sub 9.1.2021 20:13

Mene je bilo bannalo, doduše na jedan dan, kada sam igrao preko laptopa na jako lošem Internetu. Ping mi je svako malo skakao na 2000ms itd.

 

Može biti da se nešto slično i tebi desilo.

 

Na moj upit zbog čega sam bio bannan dobio sam odgovor: "Opravdani razlog!" i to je sve što možeš očekivati od njihovog supporta kao odgovor.

TomoR čet 28.1.2021 22:17
ReverseFlash kaže...
ReverseFlash kaže...

Jel zna netko zašto mi discord uzrokuje PUBG da se crasha?

 Nitko ne zna?

 Nekad davno kad sam to bio koristio njegov Overlay mi je stvarao probleme. U trenutno stanje nisam upućen.

CyberDemonVZ pet 29.1.2021 16:59
TomoR kaže...
ReverseFlash kaže...
ReverseFlash kaže...

Jel zna netko zašto mi discord uzrokuje PUBG da se crasha?

 Nitko ne zna?

 Nekad davno kad sam to bio koristio njegov Overlay mi je stvarao probleme. U trenutno stanje nisam upućen.

 Da, ni ja ne znam rješenje. Ali i ja bi probao s gašenjem overlaya, hardverskih ubrzanja ako ima... il tak nešto.

TomoR uto 9.2.2021 15:13
Frenkyca kaže...

Svi koji igraju za pravo, igraju ranked FPP, ne znam tko uopce zeli igrati ovo sa botovima

 

Prije rankeda obavezno jedan deathmatch za zagrijavanje

 Ne znam, ja u zadnje vrijeme češće naletim na čitera nego na bota...

 

Igram samo solo, par sezona sam probao odigrati solo FPP ranked, ali nije to to. Puno previše kempanja, pa onda kako te pokenja zona.

 

Razumijem da je i ranked zabavan u OK squadu, ali randome zaboravi...

 

EDIT:

Odigram skoro svaki dan daily misije, tjedne svakako. Solo FPP i 1-man squad TPP (samo po potrebi, ovisno o misijama koje dobijem).

 

https://pubg.op.gg/user/MadTom_

 

Ovih par duo mečeva je bilo dok nisam dobio partnera koji je razumio da mora zatražiti ammo/healing od mene (za misiju)... I da, rolam misije dok ne dobijem neku koju mogu solo riješiti, ali ponekad jednostavno vraća na "grupne" misije

Baldurion sub 27.3.2021 18:20

Tražim nekoga da igramo duo normal. Ova moja ekipa svi bi htjeli igrati squads, a meni squads baš i ne paše, pogotovo za ozbiljniju igru(previše tu varijabli ima koji ne znaju timski igrati). Što se tiče skilla tu sam prosječan bih rekao. Ako je netko zainteresiran neka se javi na PM 

zabranjeniples čet 1.4.2021 19:49
Baldurion kaže...

Tražim nekoga da igramo duo normal. Ova moja ekipa svi bi htjeli igrati squads, a meni squads baš i ne paše, pogotovo za ozbiljniju igru(previše tu varijabli ima koji ne znaju timski igrati). Što se tiče skilla tu sam prosječan bih rekao. Ako je netko zainteresiran neka se javi na PM 

 Ja sam za, ovisno o vremenu, ali ne očekuj nekakvu ekstra kvalitetu, jer jbg., nisam dugo u tome :)

TomoR uto 15.6.2021 12:43

Prvi puta sam danas imao onu novu pušku (koja jednim metkom uništava motocikl!!!), navodno je oneshot ako pogodiš nekog bilo gdje...

 

Pogodio sam jednog lika jednom, a drugog 2 puta, nisam knockao ni jednog. Imao sam ukupni damage 138 sa puškom... Sve sam ih u mali prst pogodio???