PC igre

PlayerUnknown's Battlegrounds

TomoR pet 10.7.2020 00:18

Izgleda da je neki novi cheat vani, imam dojam da pola pravih igrača na koje naletim ima wallhack. Jednog sam od neki dan gledao u Replay-u; i dobio je odmah permanent ban... Lik je točno znao gdje ću ja i ostali igrači "izroniti" i prvi metak odmah u glavu - a začudo taj meč sam još pobijedio.

 

Njega je ubio lik iz plavog, pa je onda i taj lik umro...

 

TomoR sub 25.7.2020 21:56

Challenge misije su baš glupe; ajde preživi 15 minuta bez da primiš štetu, preživi do Top 10 bez da koristiš healing još nekako; ali sad sam zapeo na "Provozaj se u BRDM 1 km i dođi u Top 10". A to je tek na trećini od svih Challenge misija...

 

U 44 meča što sam igrao ovu sezonu (a nisam Karakin), našao sam jedan Flare Gun (prije te misije), ubio jednog lika u Top 5 koji je imao 2 Flare-a!!! (isto prije misije); a vidio sam samo jedan BRDM da se voza...

 

Ne bi me čudilo da je zadnja misija: napravi 360 noscope sa AWM-om za Chicken kill...

sudy_freak pon 27.7.2020 15:24
TomoR kaže...
Ne bi me čudilo da je zadnja misija: napravi 360 noscope sa AWM-om za Chicken kill...

Dok nosiš Gold Plated Skin i Dino kostim, imaš lvl 3 torbu, vestu i kacigu i protivnik mora biti BOT.


Debili.
Pogubili su konce totalno.

 

 

reddit do sad nikad toliko nije rejđao kao i Twitter.

comp scena isto.

 

Igra je gotova.

Amen

TomoR pon 27.7.2020 23:57

Uspio sam riješiti misiju sa BRDM-om (i još 3 challenge misije nakon toga)...

 

Ali ganjali me autima, skoro sam eksplodirao prije 10 alive...

 

Što sam vidio sad iza ove s BRDM-om je puno lakše "doable"

191x7 sri 29.7.2020 10:38

Igramo Duos i 3-man squad, početnici (svaki po 200-300 sati igre), primarno Erangel, omiljene lokacije Mansion, Quarry i Stalber, nešto rjeđe Farma, Ferry Pier i Shelter, ostale rijetko, tražimo četvrtog za povremeno squad. Koristimo Teamspeak, najčešće igramo noć petak-subota, noć subota-nedjelja te radnim danima navečer ponekad, po sat-dva.

TomoR pet 31.7.2020 00:58

Lik je vikao nešto no-recoil blablabla, čak me gledao do kraja meča (a meni je baš naletio iz neke druge borbe, pa sam ga maltene u leđa napuco - tj. sjećam se da se na mojem ekranu maltene nije ni okrenuo):

https://pubg.report/streams/2d10c055-9fdc-40ae-a204-1f51a7b2174a/1577058604

 

Kad je vidio koliko sam bio potato na zadnjem se predomislio 

 

I da, primijetio sam da u endgame maltene moraš imati bar Beryl/Groza/MK14 (AUG čak i nije toliko jak ko Beryl). Mislim da sam samo jedan endfight dobio AKM protiv Beryla, ostale uglavnom gubim u takvim situacijama...