Friday sub 28.12.2019 23:02
toxic kaže...

Kako igram Diablo odlucio sam malo prijeci na ovo..

 

trenutno sam na actu 5 ali umirem pre cesto..

Maraudera igram, ima li ikakva preporuka?

 

Sto veci naglasak stavi na vitality i defense opcenito.

toxic pon 30.12.2019 09:08
Friday kaže...
toxic kaže...

Kako igram Diablo odlucio sam malo prijeci na ovo..

 

trenutno sam na actu 5 ali umirem pre cesto..

Maraudera igram, ima li ikakva preporuka?

 

Sto veci naglasak stavi na vitality i defense opcenito.

 Kako ovdje teško ide leveliranje :)

u diablu bi vec sve karaktere levelirao do kraja a da ne pricam kako rijetko padaju legendary itemi koji su game changeri..

Ovo sa pasivnim skillovima je nesto najbrutalnije sto sam vidio, a otisao sam krivim putem, isao na pocetku na armor i na life i onda su me obuzele zelje sa nekavim stetama pa npr vec drugi puta rokam dmg na oruzjima za dvije ruke i te sheme...

 

Jucer skuzio tek da gejmove moram linkat jer inace ne rade a linka ih se pomocu itema, fala Bogu pa postoji i onaj modificirani game koji moze mjenjat linkove izmedu slotova :)

Uglavnom ima tu puno caki...

 

Nego jos nisam skuzio zasto moram igrat kampanju?

Ima li neka shema riftova i bountya kako je to u Diablu pa da ne moram gubit vrijeme na kampanju?

Gam3r pon 30.12.2019 20:50

moras odigrati kampanju od 10 actova da bih došao do pravog end-gamea tj mapa. Tamo imaš 150 različitih vrsta mapa gdje je svaka drugačija sa drugačijim modifierima. U princiopu dok završiš sve aktove trebao bih biti cca lvl 75+. Ako imaš malo vremena svakako baci oko na ove videe gdje je najbolje ukratko objašnjeno kako započeti igru i neke bitne stvari.

 

https://www.youtube.com/watch?v=lEZtq6FSebE&list=PL7GqFLebBU8inlrcqTZFXtIwP362XrdNe

Gam3r sri 26.2.2020 23:29

ne lose moram priznat. Uzbuden sam za novi wander skill. Napokon cu ponovo wandera igrati, zadnji put je to bilo davnih dana kada je CI/GR/VP shit bio OP. Svida mi se ovako na prvu sezona, jednostavna, a opet funkcionalna, Breach style. 

Leopold_IV pon 1.6.2020 11:49

je li moguće da je na HP Probook 650 sa I5 - 6200, 2,3 ghz procesoru sa Intel HD 520 grafikom i 4 gb DDR4 grafika onako loša?

Igra je gotovo neigriva, grozno. Pokusavao sam sa novim driverima, kombinacijama rezolucija i postavki ali je jako jako lose.

 

Diablo 3 fercera na max postavkama glatko i bez ikakvih problema. Ima li još neko slična iskustva?

Hvala

 

keke13 pon 1.6.2020 13:01
Leopold_IV kaže...

je li moguće da je na HP Probook 650 sa I5 - 6200, 2,3 ghz procesoru sa Intel HD 520 grafikom i 4 gb DDR4 grafika onako loša?

Igra je gotovo neigriva, grozno. Pokusavao sam sa novim driverima, kombinacijama rezolucija i postavki ali je jako jako lose.

 

Diablo 3 fercera na max postavkama glatko i bez ikakvih problema. Ima li još neko slična iskustva?

Hvala

 

 Probaj prebacit sa DirectX na Vulkan Beta

SamoPitam3 pon 1.6.2020 13:56
Leopold_IV kaže...

je li moguće da je na HP Probook 650 sa I5 - 6200, 2,3 ghz procesoru sa Intel HD 520 grafikom i 4 gb DDR4 grafika onako loša?

Igra je gotovo neigriva, grozno. Pokusavao sam sa novim driverima, kombinacijama rezolucija i postavki ali je jako jako lose.

 

Diablo 3 fercera na max postavkama glatko i bez ikakvih problema. Ima li još neko slična iskustva?

Hvala

 

 

Naravno da je moguce. Dual core i hd520. Poe je poprilicno neoptimiziran. Muci i daleko jace strojeve.

 

Sa druge strane, Blizzard opcenito ima kvalitetno optimizirane "engine" tako da nisu bas za usporedbu.

09jer90 uto 23.6.2020 11:10

pitanje, ima li neki fix vezan za rezu unutar ove igre, vrtim na nativnoj 1920x1080 ali lik i UI kao i sve izgleda ogromno,sto je crap teze kategorije, dynamic res i culling is turned off, npr u diablu radi ok...

znaci sada igra izgleda kao u alpha stage kad je bila...

 

Dado_ZG78 uto 9.3.2021 14:50

Dofuram likove do Atlasa prilično lako i meljem sve pred sobom i onda čim počnem grindat Atlas mape (čak tier I plave) počnem ginut ko pajcek. Resistancei su mi u banani i mada je dmg dobar jako sam squishi i to mi baš ide na jetrica...  moram smisliti kako da minmaxam opremu da postanem tvrđi a pritom zadržim damage 

Dado_ZG78 čet 11.3.2021 08:21
keke13 kaže...
Dado_ZG78 kaže...
keke13 kaže...

daj link lika ovdje da bacim oko i koliko para imaš c/ex

ovakav link: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/keke13/characters

 ne znam napamet sad profil link jer sam prek Steama logiran...

 

 Trenutno imam 2 ex i 20tak c (ostalo potroših na opremu za neke buildove..)

 to bi trebalo bit i više nego dovoljno (ovisno o buildu) za T9-11 mape bez beda

koji build igraš? imaš PoB tvog builda?

 Imam nekoliko buildova s kojima sam došel do Atlasa -
- Witch Necro Skeletal Mage summoner,
- Ranger Deadeye lancing steel gatling gun,
- Templar Hierophant Crackling Lance annihilator 

Thanks, znam da moram poraditi na opremi i dodavanju resistova gdje je god moguće bez da si skinem previše damage-a.

Tu i tamo još koji unique ne bi bil na odmet isto jer nemam 100% preporučenih.

keke13 čet 11.3.2021 11:54
Dado_ZG78 kaže...
keke13 kaže...
Dado_ZG78 kaže...
keke13 kaže...

daj link lika ovdje da bacim oko i koliko para imaš c/ex

ovakav link: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/keke13/characters

 ne znam napamet sad profil link jer sam prek Steama logiran...

 

 Trenutno imam 2 ex i 20tak c (ostalo potroših na opremu za neke buildove..)

 to bi trebalo bit i više nego dovoljno (ovisno o buildu) za T9-11 mape bez beda

koji build igraš? imaš PoB tvog builda?

 Imam nekoliko buildova s kojima sam došel do Atlasa -
- Witch Necro Skeletal Mage summoner,
- Ranger Deadeye lancing steel gatling gun,
- Templar Hierophant Crackling Lance annihilator 

Thanks, znam da moram poraditi na opremi i dodavanju resistova gdje je god moguće bez da si skinem previše damage-a.

Tu i tamo još koji unique ne bi bil na odmet isto jer nemam 100% preporučenih.

 S obzirom da neznam koju opremu koristiš par stvari,

koristi samo unique koji si ti esencijalni za build da bi funkcionirao,

cap ress pod hitno

https://poe.trade/search/atiwaturatenah

https://poe.trade/search/asutahimananar

https://poe.trade/search/tawokaduhumako

 

par primjera opreme za par c a sve 3 zajedno imaju 320 resistance od potrebnih 405, alira [15% to all] to si već na 365 znači ostaje ti 40 res. nać na ostaloj opremi

sve troje nek te košta 50c ostaje ti još 1.5 ex

 

Stvarno mi nije jasno kako možeš ginut na T1 mapama

E da na stranici od poe imaš dugme "login with steam" tako da možeš build linkat

 

LP

Dado_ZG78 pon 15.3.2021 08:53

Meh Harvest je u igri ionak tek drugu ligu i ljudi plaću ko da je s nama već godinama. Ionak ga nije bilo do nedavno i kaj sad.. 

Doći će druge mehanike s vremenom.. GGG zbilja nije škrt kaj se dodavanja različitih novih featurea tiče.