PC igre

New World MMO by Amazon Games

dani20 pet 13.12.2019 20:38

26.5.2020 nam dolazi novi open world MMO
The upcoming game is being billed as an open-world MMO, complete with player-run settlements, Companies (which are New World’s guilds), skill-based combat, and classless character progression. It sounds ambitious, and it should be as the team behind the game boasts talent who previously worked on games such as World of Warcraft, Destiny and EverQuest.

steam
https://store.steampowered.com/app/1063730/New_World/

info
https://www.mmorpg.com/previews/amazons-new-world-brings-players-to-the-age-of-exploration-1000014180
https://www.eurogamer.net/articles/2019-12-12-we-talk-to-amazon-about-its-new-world-mmo-and-problematic-associations

SamoPitam3 sub 14.12.2019 01:29

Nisam neki optimist u danasnje vrijeme za placene MMO-e.  Eventualno, ako ne bude mikrotransakcija. Sa jedne strane imamo WoW sa pretplatom, a sa druge strane hrpu toga besplatnoga koje se da igrati i bez mikrotransakcija.

Nego, ne mogu dokuciti jel' tu "znacaj" na  PvE ili na PvP ? Kao PvP je opcija, ali opet moze ici na 50 vs. 50. Doduse, ne znam kako ce to sazvakati niti preporuceni hardware.

 

SamoPitam3 ned 15.12.2019 01:28
dani20 kaže...

Igra je prvobitno zamisljena kao hardcore pvp survival ali su promjenili koncept.
Ovdje ima puno vise info o PVP,PVE
https://mein-mmo.de/new-world-interview-open-world

 Ako je to prvotno zamisljeno kao pvp hardcore survival onda mi izgleda da naveliko bauljaju. Izgleda da su pokusali napraviti neku konkurenciju albion online-u, ali i on je propao kao sto sam napisao da ocekujem da ce propasti (pod starim ugasenim nickom koji ne koristim jer se ne moze promijeniti nick), pa je sada isto f2p. Nema od ovoga srece.

dani20 ned 15.12.2019 10:08

Definitivno ne otpisujem New World jer imaju i lovu i manpower i vjerujem da ce igra biti kvalitetna.Rade i Lotr mmo
takodjer.
Ima na youtube video iz starije alphe,vidi se da izgleda lijepo i radi smooth.

Rhox sub 31.7.2021 13:44
dani20 kaže...
...Rade i Lotr mmo...

 Nope, LOTR MMO je otkazan prije par mjesec.

A što se tiče New Worlda, gledao sam streamove sada, i ne znam, ne čini mi se ništa posebno. Ima zanimljivih stvari, ali ništa toliko revolucionarno, po mom mišljenju. Za sada ostajem na FFXIV, iako vjerujem da bi s parama i ljudstvom koji imaju mogli nastaviti raditi na njemu. 

3dfx sub 31.7.2021 18:41
neznalica90 kaže...

Cudno da je ovako mali interes za igru na forumu.. Zadnjih tjedan dana twitch i youtube gori otkako su pustili closed betu, a ovdje nitko ni a ni b.  

 

 tu na forumu MMO igre nisu bas nesto popularne, pogledaj Star Wars, LOTR, FF i WoW temu, nula bodova

 

takoder New World nije nista specijalno bolj/zabavniji/evouliraniji od gore navedenih, a i kako je netko napomenuo Lost Ark je ono sto vecina koje MMO zanima cekaju, a to je sad na jesen

ploxrain ned 26.9.2021 18:57

Koji server će te igrat, s obzirom da igra izlazi 28.?

 

S obzirom da su objavljena imena servera

Central Europe

 

  • Asgard
  • Duat
  • Eurytheia
  • Finias
  • Hades
  • Hellheim
  • Ekera
  • Gaunes
  • Abaton
  • Harmonia
  • Alastor
  • Fae
  • Slavna
  • Tupia
  • Albraca - Recommended Language: German & English
  • Elysium - Recommended Language: German & English
  • Ganzir - Recommended Language: German & English
  • Silpium - Recommended Language: German & English
  • Utgard - Recommended Language: German & English
  • Antillia - Recommended Language: German & English
  • Styx - Recommended Language: German & English
  • Ravenal - Recommended Language: German & English
  • Annwyn
  • Hyperborea
  • Sanor
  • Rocabarra
  • Zerzura
  • Amenti
  • Glyn Cagny
  • Saena
  • Urdarbrunn
  • Penglai
  • Alfheim
  • Saba
  • Vainola
  • Lyonesse - Recommended Language: French & English
  • Nysa - Recommended Language: French & English
  • Bakhu - Recommended Language: French & English
  • Ife - Recommended Language: French & English
  • Melinde - Recommended Language: French & English
  • Baltia
  • Inferni
  • Muspelheim
  • Thule
  • Tir Na Nog
  • Barri
  • Idavoll
  • Runeberg
  • Naxos
  • Murias
  • Bifrost
  • Icaria
  • Niflheim
  • Nav
  • Tanje
  • Bengodi - Recommended Language: Spanish & English
  • Kor - Recommended Language: Spanish & English
  • Bensalem
  • Iroko
  • Midgard
  • Ketumati
  • Una-bara
  • Karkar
  • Jotunheim - Recommended Language: Italian & English
  • Caer Sidi
  • Ishtakar
  • Metsola
NEW_MAN uto 28.9.2021 13:47

Napravil sam lika na Hades serveru i Position in Queue mi je bil 4950 prije sat vremena. Sad sam na 4543. Znaci za deset sati sam nutra :)

 

EDIT: Nakon dva sata sam dosao do 4000 pozicije i onda me izbacilo van. Znaci moram ispocetka. Ide ispocetka i sad sam 8844 in Queue! Nabijem ih na onu stvar!

 

 

https://newworldstatus.com/?sort=queue

 

EDIT EDIT: za 71 sat sam nutra, ako ne pukne za dva sata i krene ispocetka! Da nisam vise od dva sata bil u Q i popusil vrijeme odma bi napravil refund. Pa ovi nisu normalni.

 

EDIT #3: 11027 position in queue

 

Cujemo se za tjedan dana.

dani20 sri 29.9.2021 11:37

New World je mmo koji je danas jednostavno potreban.Ljudima je dosta starih mmoa koji samo recikliraju sadrzaj.Igra ne donosi nista revolucionarno,nevidjeno.Standardni pvppve mmo sa prioritetom na pvp endgame. Instancirani pve kao i pvp sadrzaj postoji.Klasa nema tako da nemozete napraviti gresku kod kreiranja lika.Graficki izgleda impresivno,gameplay i animacije su fluidne.Prilicno sam siguran da igri u buducnosti nece faliti sadrzaja jer smo se uvjerili koliko brzo amazon moze zaokrenuti development igre i isto tako slusaju community.Za mene osobno vrijedi tih 40$ i znam da cu utuc hrpu sati.

dad0r sri 29.9.2021 18:29
dani20 kaže...
New World je mmo koji je danas jednostavno potreban.Ljudima je dosta starih mmoa koji samo recikliraju sadrzaj.Igra ne donosi nista revolucionarno,nevidjeno.Standardni pvppve mmo sa prioritetom na pvp endgame. Instancirani pve kao i pvp sadrzaj postoji.Klasa nema tako da nemozete napraviti gresku kod kreiranja lika.Graficki izgleda impresivno,gameplay i animacije su fluidne.Prilicno sam siguran da igri u buducnosti nece faliti sadrzaja jer smo se uvjerili koliko brzo amazon moze zaokrenuti development igre i isto tako slusaju community.Za mene osobno vrijedi tih 40$ i znam da cu utuc hrpu sati.

Igral sam wow hardcore od vanille do kraja Woltka i to mi je bilo vrh u ono vrijeme, a sve ostalo nakon toga samo put prema dolje.

 

WoW je trenutno hrpa zastarjelog govana koji se bazira na toksičnosti i wannabe elitist likovima koji misle da su posebni jer imaju vremena igrati 20 sati na da a gameplay je stariji od Jože Manolića.

 

New World mi je fakat odličan, nista mi se neda igrati vec duze vrijeme i NW betu probao onako iz dosade i totalno sam zakačeni na igru i 40 eura za ovo je premalo ako usporedimo sa drugim govnima koja se izdaju svaki dan.