PC igre

Mafia: Trilogy - Remake

dokmaa pet 24.7.2020 12:16

I meni to napucavanje malo primitivno djeluje ali izgleda da su se grafici i zvuku najvise posvetili tako da ne sumljam da ce ovo biti ponajbolja narative driven igra u zadnje vrijeme. Odlicnu pricu, likove i atmosferu su imali od prije, samo su to trebali na moderan nacin lijepo ukomponirat sto izgleda da su vrhunski napravili.

Jack Sparrow pet 24.7.2020 13:50
Santana kaže...

 Meni pucanje je najgora stvar ovdje. Izgleda skroz ubrzano bez tezine neke. Pogledaj reload animacije, tak niti u cod-u nisi brz sa fast reload perk-om

 Možda će mjenjati i usporiti. Ali meni pucanje i borba izgledaju dobri. Izgleda kao da su to uzeli iz Mafie 3, što u biti nije loše jer je to tamo radilo jako dobro. Mafia 3 jedna od boljih stvari je bila borba, pucanje, muzika, voice acting itd.

dokmaa kaže...

I meni to napucavanje malo primitivno djeluje ali izgleda da su se grafici i zvuku najvise posvetili tako da ne sumljam da ce ovo biti ponajbolja narative driven igra u zadnje vrijeme. Odlicnu pricu, likove i atmosferu su imali od prije, samo su to trebali na moderan nacin lijepo ukomponirat sto izgleda da su vrhunski napravili.

 Pa pucanje je doslovno Mafia 3 sa nekim sitnim preinkama. Što po meni dobro.

 

Mafia 3 je već bila jedna od boljih igri sa cutscenama, voice actingom i storyjem. Samo eto previše dosadne i repetitivne misije.

Ne sumnjam da će ovo biti još bolje u smislu priče, voice acting i sve što ide uz to. Čak mi se sviđaju i izmjene za sad. Ova potjera na kraju brutalno dobro izgleda.

 

Samo se nadam da nećemo imati 30000 metki i kao Terminator popiti 300 metaka. Nego kao stara  Mafia, jedan metak u glavu i par u prsa te ubijaju. Neki hard mode.

Promster čet 27.8.2020 18:34
Jack Sparrow kaže...

 Kolko ovi sa preview buildom kažu neće. Igraju max settinge, 1440p and 2060 i igra leti. Igra zahtjevna otprilike kao i Mafia 3.

 

Evo ovdje 4 i pol sata streamanja tog previewa, gdje lik pokazuje setting i isprobava razne stvari

https://youtu.be/a52Og72aGkU

 

Eh, onda super...Gledao sam pola sata gameplaya, izgleda OK, malo mi previše vuče na Mafiu 3. Neke animacije su smiješne, recimo kad se pojavi opcija za silent takedown, a još ima 3 metra do 'neprijatelja' dogodi se teleportacija i Tommy ta 3 metra preleti u animaciju. Nadam se da je do builda.

Jack Sparrow sri 23.9.2020 13:17
BeLLicus kaže...

Možda nam daju još sutra, prekosutra ima još nade :D

 ništa s toga, samo konzole.

 

To steam odlučuje dal može preload. Izgleda da nemože

Čitatelj kaže...

Ja nisam, cekam reviewe i da popatchaju, i neku akciju.

Ne zelim se razocarati po punoj cijeni.

 pa puca cijena je 20 eura manja od ostalih igri haha, ima 35 eura na GMG ja mislim.

BeLLicus sri 23.9.2020 15:30
Čitatelj kaže...

Ja nisam, cekam reviewe i da popatchaju, i neku akciju.

Ne zelim se razocarati po punoj cijeni.

 Previše se gamplaya vrti po netu i samim time je lako donjeti odluku, izgleda odlično, gameplay je odličan a priča je iz orginalne jedinice tako da teško ovdje ima prostora za razočaranje... Uostalom konačno pobogu nešto i za igrati... 

Jack Sparrow sri 23.9.2020 18:23
BeLLicus kaže...
Čitatelj kaže...

Ja nisam, cekam reviewe i da popatchaju, i neku akciju.

Ne zelim se razocarati po punoj cijeni.

 Previše se gamplaya vrti po netu i samim time je lako donjeti odluku, izgleda odlično, gameplay je odličan a priča je iz orginalne jedinice tako da teško ovdje ima prostora za razočaranje... Uostalom konačno pobogu nešto i za igrati... 

 Inače najavili su i free ride jučer. Počneš u Salieri baru, a free ride extreme kao ukomponiran u jedan free ride.

 

https://mafiagame.com/news/mafia-definitive-edition-free-ride-mode/