Fake_Alert pet 8.1.2021 21:23
Horatio_Hornblower kaže...

Hvala misija di moras koknit onog zasticenog svjedoka je jedna od najboljih misija u gaming povijesti.  Jednostavno presavrsena :)

 Koja tocno? Malo sam vec zaboravio misije u toj igri :)

 

zaki23 čet 21.1.2021 18:22
Jack Black kaže...

Nisam igrao jos Hitman igre, povezuju li se Hitman 1 2 i 3? Ima li neka prica ili je misija svaka prica za sebe?

 Baš sam i ja došao pitati dali se isplati kupovati ako nisam odigrao prva dva dijela?

lmutak čet 21.1.2021 19:57
zaki23 kaže...
Jack Black kaže...

Nisam igrao jos Hitman igre, povezuju li se Hitman 1 2 i 3? Ima li neka prica ili je misija svaka prica za sebe?

 Baš sam i ja došao pitati dali se isplati kupovati ako nisam odigrao prva dva dijela?

 1,2,3, dio se dobije kad se kupi 3 dio (provjerit jos).

 

Prica se povezuje sa sva 3 djela...

mp3david pet 22.1.2021 14:16

Meni je hitman uvijek zanimljiv.
Odigrao sam evo trecu misiju,spremam video za Youtube bice na mom kanalu.
Igra je naravno odlicno optimizirana.
Znaci na Ultra postavkama ju mogu igrati na nvidiji 1050, sa nekih 20fpsa bude i koji vise.

Treca misija ima pocetak na nekoj beninskoj,znaci scena je ja sam mislio da sam u remakeu resident evila 2 koji pocinje na benzinskoj.
Veoma cudna misija u nekom klubu,pogubio sam se u njemu 😆

Hexfire sub 23.1.2021 12:07

Čekam neki bundle sa sva tri dijela pa ću onda kupiti za PS5. Meni osobno niti jedan nastavak sam za sebe nema dovoljno sadržaja da bi opravdao full cijenu. Jadnih 6 levela u Hitman igri, malo sutra. Svaka čast ovim dodatnim stvarima, ali niti me zanima multiplayer niti user content niti igranje istog levela sa nekim dodatnim parametrima. 

mp3david sub 23.1.2021 13:59

Dvojka je dobila dva DLCa, jedinica ima isto neke dodatke, valjda i trojka bude dobila nesto kasnije..ili su bas zaokruzili pricu...
Uglavnom,zavrsio sam igru.
Sad planiram DLC iz dvojke rješiti,a jedinicu sam dobio kad se đaba djelila pa ju imam.