dv14 pet 6.11.2020 11:04

Napokon malo sredio komp pa već duže vrijeme gledam nabaviti ovo čudo. 

 

Ono što me najviše zanima je može li se bar donekle ugodno igrati na tipkovnici? Ili je volan/gamepad must have? MP ni neko osvajanje rekorda me ne zanima, samo SP dakle. 

MEGATAMA pet 6.11.2020 11:08
ZooZ kaže...

Zna netko zašto pri skidanju fh4 na pc microsoft store svako malo izbaci neki error i uspio sam skinut nekih 60gb od 76 i sad mi ponovno vratilo na 7gb (iako mislim da to samo skenira što je skinuto) i neće mi ponovno pokrenuti download.

Ja sam prosao pakao sa instalacijom kada sam kupio Xbox X i instalirao igru na njega ali sto se tice Win10 verzije ne sjecam se dali je bilo takvih problema.

 

EDIT:

Btw velika je razlika igrat na Xbox X u 4k/30fps i na pcu 4k/120fps ali vidio sam da je sada i na XsX igra 4k/60fps tako da ce to bit uzitak za vlasnike nove konzole.

Crocopzmaj12 pet 26.2.2021 16:21

problem sa crashanjem igre rješen, nekim forza fix programom, koji ubije explorer kada se počne igrati...

 

kolegi denoncro velika hvala na davnoj informaciji kako kupiti ovu igru za 3.5 dolara (ultimate sa svim dlcima)

 

ako ima koji hrv klan, napišite naziv da se vozamo

Boris grozni ned 12.3.2023 23:15

G29 odjednom ga uopce vise nema u igru, probao sam sve zivo i mrtvo za popizditi, kad zelim izaci iz igre igra muzika se cuje i neizlazi uopce van moram prisilno ugasiti igru, do sad sve radilo perfektno samo odjendom problemi!