PC igre

Football Manager 2020

itomic009 ned 22.3.2020 15:17

 Jel se može i dalje kao nekad na FM-u igrati više ljudi na jednom profilu ? Ono na šemu da se logiraš i onda kad se netko drugi logira, samo te izbaci u off line ali sve uredno radi ? Ako može, nek mi se javi tko ima igru pa se dogovorimo.

dado16 ned 22.3.2020 18:23
itomic009 kaže...

 Jel se može i dalje kao nekad na FM-u igrati više ljudi na jednom profilu ? Ono na šemu da se logiraš i onda kad se netko drugi logira, samo te izbaci u off line ali sve uredno radi ? Ako može, nek mi se javi tko ima igru pa se dogovorimo.

 moze se offline igrat preko steama... imas za par dolara kupit na ruskim stranicama

Mortiis sub 11.7.2020 16:06

Evo jedan mali FM projekt...uzeo sam 6 klubova iz njemačke 5.lige (oberliga)...točnije 5 su iz oberlige (a remscheid je iz landeslige 6.liga) i svakome od njih dao po 1.000.000.000 € (milijardu eura)

 

Ahlen

Reutlingen

Gütersloh

Blau Weiß Berlin

Kickers Emden

Remscheid (Landesliga)

 

pa ću simulirati iz sezone u sezonu i stavljati update kako klubovi napreduju prema bundesligi i champions league ...te koliko će im vremena trebati za to (ako uopće stignu do tamo i ako se milijarda eura pokaže dovoljnom) update ću raditi vjerojatno 2 puta tijekom sezone, veći osvrt će biti na transfere igrača i trenerskog osoblja u klubovima...evo za sada prvi video gotov, a drugi stiže za par dana...

 

https://www.youtube.com/watch?v=pJ3JJwxI-Xk