tmuppet pon 3.10.2022 20:36

Samo jedno pitanje, imam probleme s fpsom u igri, mozete li samo reci jesu ove komponente dostatne za normalnu igru FIFA 23? :

 

windows 10

8.00 GB RAM

NVIDIA GEFORCE GTX 950

AMD FX - 8300 EIGHT CORE PROCESSOR

1920 x 1080 , 60Hz resolution

 

Unaprijed hvala

movie pon 3.10.2022 21:46
tmuppet kaže...

Samo jedno pitanje, imam probleme s fpsom u igri, mozete li samo reci jesu ove komponente dostatne za normalnu igru FIFA 23? :

 

windows 10

8.00 GB RAM

NVIDIA GEFORCE GTX 950

AMD FX - 8300 EIGHT CORE PROCESSOR

1920 x 1080 , 60Hz resolution

 

Unaprijed hvala

Konfa ti ne zadovoljava niti minimalnim zahtjevima za pokretanje igre.

 

Ovo su preporučeni sistemski zahtjevi:

 

  • Operativni sustav: Windows 10 (64-bit)
  • Procesor: najmanje Intel Core i7 6700 ili AMD Ryzen 7 2700X
  • Memorija: 12 GB RAM-a
  • Grafika: NVIDIA GeForce GTX 1660 ili AMD Radeon RX 5600 XT

 

https://4pmtech.com/hr/problemy-s-zaderzhkoj-zavisaniem-i-propadaniem-kadrov-v-fifa-23-kak-ispravit/

movie pon 3.10.2022 22:19
ZeNGe_CRO-mt kaže...

kakva je fora sad s ovim na futbinu ispod nekih igrača stoji explosive ili controled?

i vidim da je sad arhitect najjači chem, u čemu se sad to radi?

 Na stranici prije imaš videoklip od skiledžije koji sve objašnjava.

ChelseaCFC uto 4.10.2022 12:26

Ak smo pričali kakvo govno je bila 22, ova nova je još veče. Mislio ja nemoguče, da može bit još gore ali evo može. Pa koliko je tu krivih dodavanja u jednoj utakmici pa to ne vidiš u 3 županiskoj ligi. Golovi u 90% slučaja tako padaju krivim dodavanjima, a golmani su smeče ne viđeno, di su te nove animacije? Pa golmanove animacije su nešto najgore šta mogu smislit.. oni i njihov hypermotion, pa prosle godine na ps4 bile bolje animacije neg sad na next genu. Ovo stvarno nema smisla, jedino sta je dobro je spor gameplay pa nema tolko skill abusa, al sta ak ne može igrači pogodit pass na 2m. Nemogu ni normalnu akciju odigrat.. Izbacim sa dembelejom rubena diaza iz igre al ovaj me dostigne u 2 sekunde nazad, pa koja svrha je onda da ima dembele 30 pace vise i koja svrha je skilla? Iz jedne krajnosti na fifi 22 u drugu na 23. Taj lenghty je zanimivljiv da su bar igraci manjeg pace upotrebljivi, ali nemoj me zajebavat da me dostigne jedan dias za 2 sekunde kad ga rolingom izbacim iz igre. Isto tako scripte ima koliko hoces 3-0 poluvrjeme, protivnika nema nigdje i onda magicno u drugom poluvremenu svaki pass je precizan i ide fliper i do 60 min 3-3? Pa koja je tu logika.. A de bruyne nemoze pogodit jedan through ball od 5 pokusaja.. A onda vidim nuneza kako dodava iz obrata, voleja i jos zabije mi finesse sa 25m a momak nezna u real lifu lopte štopat, a kamoli pogodit gol izvan 16m.. Da ne pričam o tacklu 3x moram stisnut krug da bar u jednom pokušaju lopta ostane kod mene ne da se odbije protivniku nazad. Ovo je stvarno najgora fifa do sad, a ni tjedan dana nije vani.. fifa 22 bar je bila super prvi tjedan dva dok nije stigao prvi patch. Ali nevidim šta mogu tu napravit, kakvo če tek govno ovo bit za mjesec dana ak je več sad skoro pa neigrivo.

Skilledžija uto 4.10.2022 12:46

Ja kad igram protiv panjeva koji mi presing udaraju od prve minute, ako povedem onda ih jebem sa dodavanjima u zadnjoj liniji.

Nakon nekog vremena moji igrači krivo dodaju na 5m samo zato da panj može oduzeti loptu.

Neću ni spominjati, što mi je najjača fora od svega, kad mi igrač s leđa dođe i oduzme loptu dok se gradim.

Neki dan Rooney mi tako lako oduzme loptu na sredini terena da sam ostao PAF.

 

Jučer igram kvale za WL i mislim da ništa od WL za mene :)

1 pobjeda od 5 partija... svi imaju Mbappea, Ronalda, ikone i pičke materine - ja ne mogu prdnut.

Osim toga, drop back u obrani, svi u napad kad napada i naravno presing - pa ti braco zabij gol.

 

Inače, ovo što igramo je FIFA 22 s dvije nove - glupe - animacije i novim sučeljem.

Toliko su jadni i nesposobni, ustvari boli ih kurac, da pri ulasku u partiju ja moram gledat 10 sekundi crni ekran jer se nitko nije udostojio staviti sliku umjesto prikaza prikaza tima kao u prošlim FIFAMA.

Sad su prikaz ekipe stavili u igru, al im se nije dalo radit animaciju prilikom učitavanja pa su ostavili crni ekran.

Isti gameplay sam igrao lani na početku FIFE 22 - dodavanja iz prve na napadače i onda "ako prođe, prođe".

Baš mi je gušt tako igrat - svaka partija mi je ista - svi opet igraju na jebeni isti način.

Sve debil do debila - mogu na prste jedne ruke nabrojat protivnike koji su pokušali preko krila napad ili nedajbože da su dodavanjima gradili napad i tako se približili mom golu.

Sve se svodi na dodavanje obrambenim igračima na napadače i to sve jebeno prolazi, a ja dobivam mlade svaki put.

Pogotovo kad ih jebem pa mi Militao dvaput u roku minute doda krivo loptu na 5m, a ovaj mi braničem teledirigiranu šalje na svog napadača.

FUJ!!!

 

Nadam se da će ove godine zaraditi barem duplo više para na prodaji pointsa jer je to možda jedini način da zaposle još jednog Kineza da im napravi tih par animacije koje im fale.

jopis uto 4.10.2022 18:15

Ooo kako mi je digao tlak, kaže WE wont offer no further assistance...

A oni nisu ponudili apsolutno nijednu soluciju da igra proradi ili da se errori riješe osim što su na prvu stranicu kopipejstali ono što je komjuniti isprobao pa došao do nekih rješenja/fixeva.

Jebote jadnici nisu u stanju ni ispričat se ljudima što im igra ne radi, nego se još bahate ovako, koja smeća, 99% sam siguran da ću cancellat play pro iz čistog inata.

picija21 sri 5.10.2022 15:00

Igra li tko na PC i da li je imao problem da ga izbaci iz igre i pise nesto oko directx?
Kako mi dizu tlak! Prvo nisam mogao uopce pokrenuti igru, a kad sam je pokrenuo onda problemi u vidu black screena, i nece da spremi kontrole recimo, i kad sam fino to rjesio i mislio da mogu sad igrati kao covjek oni sinoc izbace update nakon kojeg me u jednom trenutku samo izbaci iz igre i pokaze ovaj problem sa directX...

SimeKZ sri 5.10.2022 16:19

Kojom tocno mehanikom njegov Nunez pretrcava mog Upamencana, dok na drugoj strani ja sa istim lenghty igracem ne mogu pretrcat Van Dijka? 
Kojom mehanikom protivnik odigrava pas igru iz prve, dok je moj svaki drugi pas potpuno kriv? 

Ekipe na koje nailazim ne zelim ni komentirat. Udes u 6D, svaki isusov kurac ima Mbappea i kompaniju. Meni Berrardi igra krilo a borbu vodim sa Immobileom i Wernerom u napadu. Werner ni sa onim double sprint, explosive pickom materinom ne moze pretrcat moju babu. 

 

Ideja sa tim paceom im je bila super, no ko obicno potpuno promasena kaj se tice ingame situacije jer u 99% slucajeva oni testirali to nisu. 

 


Ekipa se uredno zatvori, nakrlja Mbappea na jedan kraj, na drugi Nuneza, duga lopta... frajer razgrne sve ispred sebe, tup gol. 

Dwyane Wade sri 5.10.2022 20:59
SimeKZ kaže...

Kojom tocno mehanikom njegov Nunez pretrcava mog Upamencana, dok na drugoj strani ja sa istim lenghty igracem ne mogu pretrcat Van Dijka? 
Kojom mehanikom protivnik odigrava pas igru iz prve, dok je moj svaki drugi pas potpuno kriv? 

Ekipe na koje nailazim ne zelim ni komentirat. Udes u 6D, svaki isusov kurac ima Mbappea i kompaniju. Meni Berrardi igra krilo a borbu vodim sa Immobileom i Wernerom u napadu. Werner ni sa onim double sprint, explosive pickom materinom ne moze pretrcat moju babu. 

 

Ideja sa tim paceom im je bila super, no ko obicno potpuno promasena kaj se tice ingame situacije jer u 99% slucajeva oni testirali to nisu. 

 


Ekipa se uredno zatvori, nakrlja Mbappea na jedan kraj, na drugi Nuneza, duga lopta... frajer razgrne sve ispred sebe, tup gol. 

 Ja iskreno mislim da su ti šmokljani inicijalno napravili donekle realnu igru. Pored tolikih milijuna, pristupa igračima, klubovima i pič**** materinama to bi bilo nemoguće. Vjerojatno su ti autistični invalidi u jednom trenutku probali igrati nogomet i skužili da nije toliko lagano kao stiskati gumbiće na kontroleru. Već ih vidim ujutro na dailyju - kako biti još realističniji, pa ovo je teško? I onda se neki mrtvi elon musk među njima kriplima sjetio. Tako da prokleti igrač, onaj mrtvi panj koji košta 150-200milijuna eura, momak koji cijeli život šuta tu prokletu loptu, ne radi i ne zna ništa osim toga, ne može dodati precizan pas na 10m. Iskreno ne znam kako bi to drukčije objasnio ali želim im sve najgore. Dabogda im djeca unatraške hodala.

Skilledžija čet 6.10.2022 09:21
SimeKZ kaže...

Kojom tocno mehanikom njegov Nunez pretrcava mog Upamencana, dok na drugoj strani ja sa istim lenghty igracem ne mogu pretrcat Van Dijka? 
Kojom mehanikom protivnik odigrava pas igru iz prve, dok je moj svaki drugi pas potpuno kriv?

Jep, i ja se pitam isto. Isto sam 6 divizija i strah me pomisliti što će biti kad uđem u 5.

Jučer igram protiv lika koji ima na LB Shawa (Acceleration 74; Sprint Speed 77) dok ja ne RM imam Raphinhu (Acceleration 90; Sprint Speed 91) - dakle ja pored Shawa nisam mogao prdnut.

Još mi je Raphinha na explosive, al nema jebene šanse da pretrči Shawa - ovaj ko stijena, samo se odbijam od njega, a ako ga prođem u dva koraka me stigne i raznese.

 

Meni još jedna mehanika nije jasna??!!

Svi koriste nekakav dribling gdje se moji doslovno odbijaju od njihovih igrača, a tacke ne radi, jednostavno ne mogu oduzet loptu kad mi tako idu.

A meni kako oduzimaju loptu je strašno - čim mi priđu ja gubim loptu, još moji često budu pod faulom i ozlijede se.

Toliko me krše (bez kartona i čak faula) da ću morat počet kupovat kartice za heal - u ni jednoj FIFI nisam trošio toliko tih kartica.

 

Kvale za WL sam ispušio samo tako - 2 pobjede sam uzeo samo :)

Neke tekme sam predao kad sam ostao bez šanse.

90% protivnika je imalo ekipu da boli glava, a ja ih napadam s Williamsom i Aspasom HAHAHAHAHAHAAH

 

Imam 90k coinsa i ne znam na što da ih potrošim jer mi trebaju igrači na svim pozicijama, a svaki malo bolji je preko 100k?!?!?!

Jadan sam u pičku materinu!

movie čet 6.10.2022 11:23

Na ništa neću trošiti coinse do prvog pada cijena jer ionako neću ništa time dobiti. Do tada igram s ovim i imam iste probleme kao i svi vi. Svi me pretrčavaju sa sporijim igračima a u napadau svi su brži od mojih igrača. Najbolja mi je fora kada obrambeni trči iza mene koji korak i ja si dam duži for da sam još brži, u tom trernutku obrambeni kao da dobija dodatnu brzinu i istrčava ispred mene i uzima loptu. Ispada da brže trčim s loptom u nogama nego bez nje. Dodajem svom igraču ispred sebe i gotovo uvijek da lopta završi u nogama protivnika. Zna se dogoditi da soslovno protivnik i ja izmjenimo po deset krivih dodavanja za redom. Lik doda meni, ja vratim njemu i tako desetak puta. Ne kužim to? O dalje se igrači na terenu ponašaju poput debila. Obrana mi je u liniji i onda jedan bočni stoji par metara iza obrane da poništi zaleđe. To se u fifi godinama događa. Zašto? Kad moram primiti gol to je jedna od omiljenih situacija u koju upadam. Ne mogu to riješiti. Lik mi puca sa 16m, moj golman pada na guzicu a lopta iznad njega ulazi u gol. S druge strane ubacim svom igraču na 4m od gola on iz voleja puca strašno, golman se baca i hvata loptu.. Hej on hvata jebenu loptu iz voleja s 4 metra a moj sjeda na guzicu da lopta uđe u gol sa 16 metara? Sve u svemu jebeno smeće od igre.

picija21 čet 6.10.2022 17:52

Samo problem do problema se redaju na ovom PC-u!
Rijesio konacno i da me vise ne izbacuje iz igre pa se pojavio drugi problem sa fps-om koji strasno opadne recimo kad je prekid izvodim korner padne na 25 30 trza nenormalno, a do sad klizilo kao po ledu, nije mi nista vise jasno...

jopis čet 6.10.2022 17:56
picija21 kaže...
Samo problem do problema se redaju na ovom PC-u!
Rijesio konacno i da me vise ne izbacuje iz igre pa se pojavio drugi problem sa fps-om koji strasno opadne recimo kad je prekid izvodim korner padne na 25 30 trza nenormalno, a do sad klizilo kao po ledu, nije mi nista vise jasno...

 Ti bar igraš, ja još ne mogu upast u igru, isto sranje od prvog dana, nema errora samo nakon anticheat sranja vrati u origin

picija21 čet 6.10.2022 18:47

Ma koje sranje, ne mozes vjerovati, samo zato sto sam ukljucio u originu da mi pokazuje fps u kutu gore mi je dropalo kod prekida. Kad sam iskljucio to vratilo se u normalu. Sad moliti Boga samo da me vise ne izbacuje iz igre, evo vec skoro 2 sata igre me nikako nije izbacilo.

Mortiis čet 6.10.2022 20:04

Razlog zasto sad vamo pisem je sto sam evo igrao FIFA 23 na PS5 i mogu reci da je uvjerljivo najbolja FIFA do sada. E sad dali ce ju sjebati sa Patchevima, vidjet cemo.

Inace govorim striktno za offline igru, online niti igram, niti me zanima..online je i dalje teska arkada.

fixxer_zg pet 7.10.2022 19:26

Bolje da i ne igras nego da ovakav lag i speedlag da dozivis..primjer igram pod lagom al reko ko ga je.e cist da vidim jel se situacija popravila...vodim,faul-animacija..slika se zamrzne na ekranu a cujem audio kak se nastavlja igra al ti nemres nis jel ne vidis igru samo cujes..on zabija naravno i tebi se slika vraca na teren taman da izvedes sa centra..plus na update-u na kraju teksta kazu da razumiju frustracije PC igraca i da se moli za strpljenje..lakrdija

movie pet 7.10.2022 21:58

Dobijem danas dva jumbo rare player packa za 500 golova i asistencija. U svakom od 24 kartice dobijem 10 duplića. Ove koje imam su sve untradeable kartice. Znači konstantno dobijam jedne te iste kartice. U jednom packu dobijem plavog Sulea koji će biti dobar za neki SBC jer s nijemcima ne igram. U drugom dobijem Mendya ali golmana. Sve ostalo nije vrijedno pažnje. Mislio sam, dobijam 48 kartica pa će bar biti materijala za neki sbc kad ono khurčina.

Ivan1985 pet 7.10.2022 23:53

Odustao sam od fife 23 na Ps5 jer je to smece nevidjeno. Onaj osjecaj da igraci nisu na travi nego na ledu je katastrofalan, a delay je odvratan.

Na PCju se donekle da igrat iako nista previse bolje...

Za sad sam 5D, vikend liga 24 boda 9 odigranih.

Jedno pitanjce za vas na pcju, imam osjecaj da je right stick switching nekako sjeban, kad bilo mi izabere krive igrace, u proslim fifama nisam imao problema s tim 

NixaFX sub 8.10.2022 09:48

Meni na ps5 sve radi perfektno .bolja mi je od fife22 . Skupljam pakove i coinse . Ove godine izbjegavam untradeable packove i sbc-ove .jedino marquee matchups odradim.  Trenutno Div 6 .borba je ...
sutra prekosutra se momčad jača ...a danas je ovako

hibrid fra-eng 

 

ZeNGe_CRO-mt sub 8.10.2022 11:01

neznam evo ja se nikako naviknuti na ovaj novi sistem, svi me pretrčavaju , nema veze s vezom pace.

iskreno neznam ni koje igrače više izabrat.

vidim da su trippier ,diego carlos ,rashford ,havertz najbolji suparnički igrači kojima nemogu ništa.

evo ja iskreno sa svojim raphinom nemogu nikog pretrčati kamoli rashfordom na kojem imam hunter ,dok s druge strane moju obranu isti igrač pretrčava kao da stoje.

 

SimeKZ sub 8.10.2022 11:35

45min + 3, nadoknada 1min. Izjednacujuci. 90+4, 2min nadokande... izjednacujuci. 120+ 3, 1min nadoknade...covjek me pobjedi ni kriv ni duzan. Ekipa od milju coina. Ja se borim sa Berrardiem i druzinom.

SimeKZ sub 8.10.2022 12:23
Dodinho kaže...

Jučer sam odradio vikend ligu.

 

Se mogu odmah sada kvalificirati za idući tjedan? Imam 4 pobjede, ali nebi htio da mi se nešto sjebe pa da mi prizna to kao kvalifikaciju za opet ovaj vikend.

 Udi u igru i pogledaj kaj pise pod nagradam. 

picija21 sub 8.10.2022 12:35

Kako je igrati weekend ligu? Ja nisam jos krenuo, veceras cu. Kakve protivnike baca, jel spaja i sa ovima iz slabijih divizija ili kako ide?
Ja sam zakucao u šestoj diviziji, ne mogu maketi dalje, od 3 utakmice jednu dobijem, rijetko kad da dvije pobjede povezem...
Valjda kako je crossplay pa ima previse dobrih igraca sad.