jopis sub 25.6.2022 16:45

Našao sam rješenje za retardirana kancerogena čiterska smeća.

Čim krenem u utakmicu i vidim da trči ko retardiran sa cdmom a da mu cijeli tim igra sam obranu, man marka SVE moje igrače od prve minute i da mu svi igrači tackleaju sami dok on letara po terenu sa cdmom, odmah ide lopta u aut, pa 3 pauze, i altf4.

Zen mode.

Skilledžija sub 25.6.2022 17:04
jopis kaže...

Našao sam rješenje za retardirana kancerogena čiterska smeća.

Čim krenem u utakmicu i vidim da trči ko retardiran sa cdmom a da mu cijeli tim igra sam obranu, man marka SVE moje igrače od prve minute i da mu svi igrači tackleaju sami dok on letara po terenu sa cdmom, odmah ide lopta u aut, pa 3 pauze, i altf4.

Zen mode.

To bi značilo da uopće ne igraš FIFU više HAHAHAHAHAHAHA

Meni je takav svaki protivnik, jebo im pas mater.

Počelo me to umarati u zadnje vrijeme toliko da ponekad gasim nakon jedne odigrane partije, pogotovo ako pobijedim mi se više ne da igrati protiv EA-a, presinga i degenerika.

Kad izgubim, to me ponekad morivira da igram do pobjede :)

 

Evo sad dvije partije u WL odigrao i dosta - iscrpljen k'o da sam kopao kanal.

Inače, tvoju tehniku često primjenjujem, samo bez pauza - odmah izađem čim primim gol.

 

BTW nedavno sam uzeo prime Gullita i od svih kartica koje sam probao u vezi je definitivno najbolja.

Nisam probao Vieiru doduše, ali nema do Gullita.

Još kad onako čupav juri terenom, milina ga je za vidjet :)

jopis sub 25.6.2022 17:16
Skilledžija kaže...
jopis kaže...

Našao sam rješenje za retardirana kancerogena čiterska smeća.

Čim krenem u utakmicu i vidim da trči ko retardiran sa cdmom a da mu cijeli tim igra sam obranu, man marka SVE moje igrače od prve minute i da mu svi igrači tackleaju sami dok on letara po terenu sa cdmom, odmah ide lopta u aut, pa 3 pauze, i altf4.

Zen mode.

To bi značilo da uopće ne igraš FIFU više HAHAHAHAHAHAHA

Meni je takav svaki protivnik, jebo im pas mater.

Počelo me to umarati u zadnje vrijeme toliko da ponekad gasim nakon jedne odigrane partije, pogotovo ako pobijedim mi se više ne da igrati protiv EA-a, presinga i degenerika.

Kad izgubim, to me ponekad morivira da igram do pobjede :)

 

Evo sad dvije partije u WL odigrao i dosta - iscrpljen k'o da sam kopao kanal.

Inače, tvoju tehniku često primjenjujem, samo bez pauza - odmah izađem čim primim gol.

 

BTW nedavno sam uzeo prime Gullita i od svih kartica koje sam probao u vezi je definitivno najbolja.

Nisam probao Vieiru doduše, ali nema do Gullita.

Još kad onako čupav juri terenom, milina ga je za vidjet :)

 Evo, danas više ne.

3 za redom, 3 isti scenarij, igra radi besprijekorno, čim ja dođem u priliku, igra slučajno točno tad lagga. Kad ja trebam presjeć loptu, igra lagga. U sve 3 naravno, man mark od prve sekunde, igram iz zajebancije 532 i nemam kome iza dodat loptu nijednu u te tri tekme. On igra 442 i njegovi na moj 532 stoje čovjek na čovjeku kad se brani. Ja prebacim na 343,  on opet ima na mojima svakog čovjeka, dobro da mu na glavi ne stoji. Prebacim na treću taktiku, 41212 wide, njegovi isti tren stoje opet zaljepiti na svakog mog igrača. Ja upalim pressing, njegovi pressaju, udvajaju, nigdje mu niko ne fali, fascinantno, a moji trče bezveze, bez ikakvog smisla po zadanoj formaciji u kojoj trebaju stajat. I tako SVE 3 jebene utakmice u 10 minuta igre. Šta sam, od jučer odjednom retardiran i ne znam igrat, jer sam jučer dobio 4 od 5 rivalsa sa 3,4 gola razlike???

Te fore s lagganjem kad sam ja u šansi ili kad trebam uzet loptu, i ove retardacije sa man markingom i pressingom 90 minuta, to je toliko kancerogeno i jadno, da se odmah sjetim svih kletvi kolege Deadmana sa Bc2, kad je spominjao odlazak u švedsku i sve ostale 'radnje'....

Ovo je stvarno postalo nemoguće igrat, jer je 1-2 protivnika legit na pcu, 8,9 od 10 su usrana jadna retardirana smeća bez mozga.

febo.sa sub 25.6.2022 17:33

meni nekad nije nista jasno 😂

 

evo i ja imam pc i ps5 i ne znam, vise volim igrati na pc sve, pa

tako i Fifu. Ja do sada nisam naletio na te probleme koji vi imate... istina,

ja samo igram wl i rivals, ne igram ostalo.


ono sto mi se desilo mozda 2-3 puta je da liku prilikom suta pozeleni timed sut cijeloj ekipi 😂😂

evo danas stigao i do 14w, iako na 11 uvijek gasim i rq sve.

imam i 3-4 jarana koji isto tako i igraju na pc i isto im je. Meni se desi da mi igraju pressing 90 min , ali uvijek im stamina padne na 0.

 

 

 

 

ZeNGe_CRO-mt sub 25.6.2022 21:04

kao i svaki vikend uz puno muke i živciranja odigrao tu mrtvu wl , pickovi lloris i cuadrado i u nagradama mi padne el shaarawy tradeable, mislim si neću ga prodat i u cupu mi padne opet el sharawaayi i ovog sam frknuo odmah za 480k

sad imam toliko igrača da više neznam kaj bi sa sobom

prva slika kak sam odigrao wl 

druga slika je sad kaj sam složio i počeo nekaj igrat ,chiellini je prebrutalan da bi ga držao u klubu i da ne igra kao i hernandez lb ali nemam linkova

na računu je 500k za potrošit ili da složim icon pick mada sam ih složio svaki do sad i uvijek kurchina ,od valjda 20 icona kaj sam složio jedino vrijedno spomena je pao vieira 91

malo sam isprobao fernandinha i za 200k koliko košta sbc je više nego odličan

 

btw čiter svaki drugu treću pod obavezno , ja kad vidim kad krenu kao što i jopis kaže trčat samostalno i igrat obranu ,full pressing non stop bez padanja stamine i još šlag na tortu kad me pretrčava i stiže igrač od 81 pacea ,a ja sa svojim koji ne može imat više nego što ima osim ak postoji igrač koji ima više od 99 

 

evo samo nešto od igrača u klubu....

marionezi82 ned 26.6.2022 12:29

>Vidim da je popust na steamu za fifa22 pa reko mogao bi je kupiti, al citajuci vase komentare pitam se trebam li seebi kupiti zivciranje? U biti ovo bi bila prva fifa koju bi kupio ( malo pes, malo nista ) i vecinom bi (izgleda) igrao samo offline, pa me zanima kao noobu u fifi isplati li se kupiti, i kakav je nacin igre (slican pesu ili...?)? Hvala za vase sugestije.... Odo sad ubit vrucinu sa 

marionezi82 ned 26.6.2022 14:37
marionezi82 kaže...

>Vidim da je popust na steamu za fifa22 pa reko mogao bi je kupiti, al citajuci vase komentare pitam se trebam li seebi kupiti zivciranje? U biti ovo bi bila prva fifa koju bi kupio ( malo pes, malo nista ) i vecinom bi (izgleda) igrao samo offline, pa me zanima kao noobu u fifi isplati li se kupiti, i kakav je nacin igre (slican pesu ili...?)? Hvala za vase sugestije.... Odo sad ubit vrucinu sa 

 haahaaa, kupim ju, instaliram i da pokrenem.....prc posle izbora jezika samo se crasha i mos je jebat. 1x da odigram fifu i odmah razocarenje, ide uninstall  i nikad vise fifa

 

jopis ned 26.6.2022 14:48

Evo nakon sto godina sam reportao smeće, jer mi ovakvi još od bf-a idu na jetru svojom bahatošću i preočitošću.

U timu logično R9 moments, i ostali abjuz igrači, on ima posprdni team name, a player name, kao i kod 90% čiterskog smeća je hrpa nabacanih brojeva.

Zabio sam prvi, popalio je nakon pauze sve moguće, stamina ne pada ni milimetra cijelo poluvrijeme, a pressing i man marking na najjače, zabio je gol iz četvrtog odbijanca u 44oj, logično, faule nije više sudilo, standard trčanje s jednim igračem u nedogled, ostatak tima sam igra.

Na 1-1 altf4, skrinšot, report smeća. Nek krepa. I on i svi koji to plaćaju. Vrlo jednostavno.

Hexfire sri 29.6.2022 07:10

Došla mi FIFA 22 na gamepass na Xboxu pa bih rado odigrao koju tekmu, ali isključivo na full manual kontrolama. Ima ovdje nekoga na Xboxu da je zainteresiran za to? Ili se može i preko crossplaya? Ili ako znate kakav forum, discord, što već gdje se okuplja takva ekipa.

jopis sri 29.6.2022 23:24

Zbog ovakvih smećara, neovisno što je ovo sad domaći, ima ih uvijek i od svud, nebitno, ovo je samo friški primjer od maloprije, treba napravit oduzimanje bodova u rivalsima za ragequittera i dodijelit win ovom što ostane ingame.

Prvo je napravio penal u 80 i nekoj kad sam ga izvozao, zabijem penal, i onda u 89oj opet ispada na isti način, i kad sam stisnuo šut, smeće opali altf4. Maestralno.

Shivi čet 30.6.2022 11:36

Vrući ljetni dani, "vrijeme" svjetskog prvenstva i ajde da nakon par mjeseci upalim fifu, ali bolje da nisam...

Naravno otišao sam u fut da se prisjetim ekipe i odigrao samo jednu tekmu jer fifa...

 

Znači, neki no name golman je branio čudesa, povratna na 5m, moj igrač sam, golman na prvoj stativi, pucam na drugu i on skokom leoparda brani to, a to je samo jedan od 3-4 primjera. Prođe 30.min i imam korner, nabacim na 11m, moj igrač osvoji duel, lopta lagano ide u golmana koji radi neku retardiranu animaciju i prima gol

 

Lik izvede centar, izbori korner, nabaci, moj izbije loptu, a sudac hladno svira penal, gledao sam gdje i šta, ali nisam ništa vidio... Da ne pričam da se obrana razdvaja ko mojsiju more, da nekad možeš dodat kome i kako hoćeš, a nekad ne možeš pogodit igrača na 3m, da se statsi igrača tokom igre ponašaju ko lutrija, jebeš pace 99 kad te obrambeni sa 20 manje stigne i slične stvari koje su nam svima poznate.

 

Dobio sam 3:1, ali nisam se veselio niti jednom golu, ni pobjedi, bio sam toliko živčan da sam si morao otvorit jednu gričku, a igru stavljam na hlađenje do 24 (nemojte za 23 pisat kak ima promjena, da su popravili stvari itd xD)

movie ned 3.7.2022 18:12

Gledam škvadra u onom 100k packu s 8 kartica dobija čuda. Ajde, imam coinsa a ionako ne igram pa da potrošim coinse. Garantirane su dvije 88+ kartice. Otvorim pack i gle čuda, dobijem dvije 88 rating gold kartice.  Dobijem rare suareza i kroosa. Pa je li može gore. Potom složim onaj 93+ sbc. 4 picka na biranje. Sve 4 kartice rating 94. Namam kaj izabrati i uzmem Coronu. Znači, prestao sam igrati i svejedno mi ništa ne daju. Ne jebe ih više tko igra a tko malo zuji oko igre. Slagao sam sve sbc u ova dva tjedan kako ne igram, najbolja kartica rating 84. Aj bok.

jopis ned 3.7.2022 21:14
movie kaže...

Gledam škvadra u onom 100k packu s 8 kartica dobija čuda. Ajde, imam coinsa a ionako ne igram pa da potrošim coinse. Garantirane su dvije 88+ kartice. Otvorim pack i gle čuda, dobijem dvije 88 rating gold kartice.  Dobijem rare suareza i kroosa. Pa je li može gore. Potom složim onaj 93+ sbc. 4 picka na biranje. Sve 4 kartice rating 94. Namam kaj izabrati i uzmem Coronu. Znači, prestao sam igrati i svejedno mi ništa ne daju. Ne jebe ih više tko igra a tko malo zuji oko igre. Slagao sam sve sbc u ova dva tjedan kako ne igram, najbolja kartica rating 84. Aj bok.

 Igram svaki dan hrpetinu tekmi, pa isti k. Kad oće oće, kad neće neće, a kad sere, onda daju duple.

A i šta to sve vrijedi, kad 50% igrača ima čit, pa je skoro nemoguće igrat normalne tekme.

 

movie sri 6.7.2022 18:19

Dobro smo zagazili u 7 mjesec a nitko još nije spomenuo fifu 23? Čudno. Prijašnjih godina si do početka 8 mjeseca mogao prednaručiti najskuplje izdanje a sada je situacija da se do 8 mjeseca neće ništa niti znati o novoj igri. Gdje je nastao problem? Nigdje nisam pronašao nikakvu informaciju.

Shivi čet 7.7.2022 07:17
movie kaže...

Dobro smo zagazili u 7 mjesec a nitko još nije spomenuo fifu 23? Čudno. Prijašnjih godina si do početka 8 mjeseca mogao prednaručiti najskuplje izdanje a sada je situacija da se do 8 mjeseca neće ništa niti znati o novoj igri. Gdje je nastao problem? Nigdje nisam pronašao nikakvu informaciju.

 Kako je sve navodno uzmi ovaj info sa dozom rezerve. Navodno će je predstavit tokom srpnja, a trebala bi izać 30.9.

To sam pročitao na nekom portalu prije koji dan, ali ništa službeno potvrđeno.

movie čet 7.7.2022 13:25
Shivi kaže...

 Kako je sve navodno uzmi ovaj info sa dozom rezerve. Navodno će je predstavit tokom srpnja, a trebala bi izać 30.9.

To sam pročitao na nekom portalu prije koji dan, ali ništa službeno potvrđeno.

 To sam i ja pročitao. No nikad se nije dogodilo da smo zagazili u 7 mjesec a da se ništa službeno ne zna. Do sada su bile otvorene prednarudžbe do početka osmog mjeseca za ultimate verziju s otw karticom a sada u 7 mjesecu nemaš pojma o igri. Obično sam do sada igru prednaručio polovicom 6 mjeseca, a pojedinih godina i puno prije od toga.

movie pet 8.7.2022 21:13
jopis kaže...

Zadnju kap foddera+još nekoliko totsa sam uvalio u sbc, i dobio rocco sifredijevu alatku.

GG Ea, još jednom

 

 Ja skupio 6 tokena preko web aplikaxije pa otvorio onaj 85+ pack. Niti jedna obojena kartica a ove kaj su uletjele onako, tuga...

jopis sub 9.7.2022 02:03
movie kaže...
jopis kaže...

Zadnju kap foddera+još nekoliko totsa sam uvalio u sbc, i dobio rocco sifredijevu alatku.

GG Ea, još jednom

 

 Ja skupio 6 tokena preko web aplikaxije pa otvorio onaj 85+ pack. Niti jedna obojena kartica a ove kaj su uletjele onako, tuga...

 Otvorio sam sve te 25xnešto i jedan 20xnešto iz swapsa.

Od tih, koliko, 95 igrača, samo jedna jedina šarena kartica, i to faking Pepe. Preprejadno, da iz toliko tih high rated packova, uleti samo 1. Da sam otvorio 5 običnih jumbo rare players packova, bolje bi dobio -.-

jopis ned 10.7.2022 14:31

Svako njihovo patchanje=ultimativno zaseravanje igre. Odvratno. Kreteni retardirani.

 

Edit:

Evo i treća za redom...

Znači situacija, jedna od nebrojenih od novog patcha - ja na lijevom rubu 16m s loptom, moj st u sredini na penalu, krilo na drugom kraju 16erca. 2 Obrambena na mom st-u, od čega jedan kreće trčat prema meni lijevo; stišćem automatski centaršut na krilo desno, sam je ko duh, no, taj obrambeni koji je već od penala skoro došao do mene, trči warp brzinom brže nego lopta, i stiže ispred mog igrača i uzima loptu. Znači lik je NAKON mog centaršuta, pretrčao 16 metara u roku pola sekunde, ladno napravio tackle i uzeo loptu. Da ne spominjem da je od patcha pace nebitan, jer niti jedan moj napadač, a imam 2 krila i 2 st-a, i SVA 4 imaju 98-99 pace bez ikakvog chema, koji više niti jednog obrambenog ne mogu pretrčat, štoviše, drugu tekmu sa ova 3 ssa, me lik koji je ispao jer je fulao tackle, sa usranim Blancom, nakon 3 koraka kašnjenja kad me fulao kod aut linije, do ruba 16erca superwarpspeedom PRESTIGAO. Sva sreća pa sam trčao sa EOE Insigneom koji je u top 3 najbrža u igri. GG EA, you fucked up it once more....

E da, i ovo da su s patchom smanjili reach autoblokova i sve ostale baljezgarije napisane, je proser stoljeća, 10-15 autoblokova po poluvremenu ide, iz nevjerovatnih udaljenosti, likovi se bacaju, lete zrakom vodoravno i blokiraju šuteve sa ruba 16erca. Top patch, top igra, bomba

jopis sri 13.7.2022 23:43

Nije u šoldima sve. Igram rivalse za 8i win za nagrade, 2 top tima za redom mi daje, prvi nisam ss-ao na vrijeme, ali u player performanceu se vidi tim, svi igrači su najjače verzije istih, brutalno, natamburam ga za čas posla 3-0, rage quit. Dođe drugi, vidim ima SVE, reko sad sam jebo ježa zbog onih brzih 3-0 u prošloj. No, smeće je na 1-1 odradio 3 pauze do kraja i onda izišao van.

Strašno kakve timove likovi imaju, a koliki primitivizam i iq kuhanog šarana u glavi....

nazariodelima9 čet 14.7.2022 13:21

Samo jedno pitanje, da li ima neke bas vidljive razlike u igri na Ps4 i Ps5 ? I da li na kvalitet onlajn igranja utice i koja je konzola u pitanju ?

 

Na nekim mestim sam procitao da serveri za Ps5 znaju da budu jos gori od servera za Ps4, ali to sam citao jesenas. 

movie čet 14.7.2022 14:55
nazariodelima9 kaže...

Samo jedno pitanje, da li ima neke bas vidljive razlike u igri na Ps4 i Ps5 ? I da li na kvalitet onlajn igranja utice i koja je konzola u pitanju ?

 

Na nekim mestim sam procitao da serveri za Ps5 znaju da budu jos gori od servera za Ps4, ali to sam citao jesenas. 

Fifa za PS5 je next gen a fifa za PS4 nije. Znači nova mehanika igre i nove značajke bit će samo na novoj generaciji konzola. Ne znam zašto bi serveri na PS5 bili gori kada na PS5 ima osjetno manje igrača nego na PS4. No niti to nužno ništa ne znači već sve zajedno je kombinacija EA servera i tvoje internet veze. Otkako sam prešao na optiku što se online igranja tiče to je druga igra. Naravno, i dalje je sranje zbog svima znanih razloga ali sama konekcija je nemjerljivo bolja nego što sam je imao do tada.