SimeKZ pet 13.5.2022 16:15

U kaj se ova igra pretvara jbt. Guram prema elite i svaki jebeni majstor igra 5-3-2. Uvjerljivo je brojniji u napadu isto kao i u obrani. Ono njihovo CB mogu samo CBovi igrat svi ostali dobivaju penalty na ocjene je pizdarija. Ekipe igra Vieiru, Petita, Cancela, Arnolda... sve ih igraju na CB i svi su zmajevi.

Igral sam protiv jednog zmusavca koji ima neku foru da posalje stopera naprijed i samo sa centra opizdi dugu loptu i posprema u gol. Dijk mu valjda ima 500 golova.

 

 

 

Nema tu vise nadmudrivanja i odigravanja nekih akcija. To je sve neka glitcherska picka materina i tko ce iskoristit vise glitcheva u vremenski kracem periodu. 

movie pet 13.5.2022 21:42

Ne znam čime je jedan Bellingham zaslužio tots karticu ratinga 96 a toliko ima i De Bruyne koji je bio najbolji igrač MC i jedan od najboljih igrača engleske lige i koji cijelu sezonu nosi na leđima MC. Prošle sezone je bio proglašen najboljim igračem engleske lige te je upao u 11 najboljih igrača na svijetu i zasluženo dobio toty karticu. Stvarno nema smisla. Čak nema smisla da Foden koji ima sjajnu sezonu za MC ima tots karticu rating 92 u odnosu na Bellinghama. Foden je postigao i asistirao u četvrtfinalu i polufinalu lige prvaka a zabijao je i neke odlučujuće golove i u prvenstvu. Standardan igrač ponajbolje svjetske momčadi. Kako se umjetno stvaraju neke OP kartice to nije normalno. Eno, lik dođe 4 milje coinsa.

Skilledžija sub 14.5.2022 12:29

Igram jučer navečer rivalse da malo isprobam POM Ronalda i još se čudim kako je okretan i agilan - očekivao sam da će biti trom u pizdu materinu.

Jutros igram WL s tim istim Ronaldom koji se ponaša kao tenk u blatu do kupole.

Ping isti kao sinoć, nemam laga, ali svi igrači se ponašaju kao da su im statsi odsječeni za pola - kao da s brončanima igram.

Osim što me jebe freezanje, sad još i to - ako se dovučem ikako do 45 bodova, sam sebi ću se obraćat sa "vi".

SimeKZ sub 14.5.2022 17:13
Shivi kaže...
SimeKZ kaže...

Kako igra lijepo nagradi idiota. Ovo je katastrofalno

 

 Po statistici bih rekao da te lik razvalio.

 Ma kakvi. Sve kaj je puknuto je bilo nakon odigrane sa svoje polovice u prostor.

jopis ned 15.5.2022 11:14

Protiv kakvog sam sad smeća igrao majko sveta.

Ne znam zašt sam uopće igrao ovu wl jer me švabe ne zanimaju 1 promil, i još se kreten živciram sa čiterskom žgadijom, krepali dabogda sve i jedan koji god to koristi.

Ovo nisam vidio još, znači, stamina mu je 300, pressing ne dva, nego 3,4 igrača na SVAKOM mom, nemam kud s loptom, pa ni kad je bezveze napucam naprijed preko ovih pressanih. Predriblam mu golmana, njemu se u toj sekundi brzinom orla u brišućem letu teleportiraju 3 do 4 igrača SVAKI put na golu, faula nema koliko god me lomio, njegov Ginola je brži od sve i jednog mog krila i beka, leti čovjek terenom, a tek Cantona, okretan ko Messi a brzina jedno 199 acc i 299 sprint speed. Vrh od igre i igrača, nema šta.

Skilledžija ned 15.5.2022 12:25
jopis kaže...

Vrh od igre i igrača, nema šta.

Ja sam jučer izgubio od lika kojem su dva centralna braniča bili zlatni Azpilicueta i zlatni Brozović.

Kakav Maldini, Varane i Dias kad Broz čuda radi.

 

Mene jedino jebe što ja više ne znam jel lik koristi čit ili je to do presinga koji svi koriste i tako boostaju igrače, al da je ovo postalo gadljivo, itekako je.

Sjećam se na početku kad su se hvalili da više nema povezanih driblinga i da neće biti tog sranja, a ovo kako sad driblaju je gadljivije nego lani.

Ne znam kako to rade niti me zanima, ali loptu im ne možeš uzeti, nema šanse.

 

Nego, skuham kavu i idem baciti par partija da se razbudim, al nema jebene šanse.

Znači ono freezanje koje već neko vrijeme spominjem je postalo nepodnošljivo.

Prije mi se događalo 1-2 po partiji, pa 1-2 po poluvremenu, a jutros svakih 4-5 minuta in game vremena.

Krenem u napad, dođem do protivničkog gola, freez... onda čekam da se odvrti film, on pred mojim golom - ili promašuje ili zabija.

I tako ja igram jebo im pas mater u pičku prokletu.

 

Sad čačkam grafičku, pizde materine po Originu, nemam pojma u čemu je problem.

Probao sam preko neta od mobitela igrat - isti kurac.

 

Fala kurcu, našao rješenje.

Ako netko ima sličan problem: http://youtu.be/TU907u3rFEU

Knappa89 ned 15.5.2022 17:23

Ovo su vam moje rank 4 nagrade. 

Pickovi očekivani, jumbo rare players pack i ultimate pack bez TOTS-a. U ultimate packu Fekir najjači (nema ništ jačega na drugoj strani gdi su duplići). 

Ali ono kaj me najviše "obradovalo", a to je ovaj Bundesliga & EFL TOTS paket. Pa jebem ti sve, kako u taj paket možeš strpat 3x 88 igrača iz EFL bez ijednog Bundesliga igrača, nije mi to jasno. 

Ovo je nagrada za muku i patnju kroz 20 utakmica ogavnog gameplaya, ogavnih protivnika i ogavne konekcije. Bravo EA.

maxy0 ned 15.5.2022 17:26

Jel se može kako staviti kada se igra divisions da me ne spaja s protivnicima koji upravljaju s dva igrača? Nije mi to uopće fer. Zna me matchmakeat s nekim likovima koji su uigrani i u značajnoj su prednosti

 

Edita: skužio sam

 

 

movie ned 15.5.2022 20:40
Knappa89 kaže...

Ovo su vam moje rank 4 nagrade. 

Pickovi očekivani, jumbo rare players pack i ultimate pack bez TOTS-a. U ultimate packu Fekir najjači (nema ništ jačega na drugoj strani gdi su duplići). 

Ali ono kaj me najviše "obradovalo", a to je ovaj Bundesliga & EFL TOTS paket. Pa jebem ti sve, kako u taj paket možeš strpat 3x 88 igrača iz EFL bez ijednog Bundesliga igrača, nije mi to jasno. 

Ovo je nagrada za muku i patnju kroz 20 utakmica ogavnog gameplaya, ogavnih protivnika i ogavne konekcije. Bravo EA.

 Zato ne igram WL jer nema smisla trošiti ionako kratak život na to smeće. Odigram si tjedno par tekmi rivalsa i sasvim mi je ok.

movie pon 16.5.2022 22:59

Odigram 75+ 10x bundes liga i prva kartica koja mi izlazi je Knauff 76 rating. Dobijem infarkt kad se sjetim što sam stavio u SBC i onda skužim na drugom mjestu iznenađenje. Aj, na kraju igre da i mene sunce malo ugrije.

movie uto 17.5.2022 10:44

Igram rivalse. Lik pukne 7 puta u okrvir gola i zabije mi 7 golova. Moj golman nema niti jednu obranu u cijeloj tekmi. Pola tih golova je iz kategorije glup gluplji. Doduše i ja sam takve zabijao ali kakvog ovo ima smisla? Lik povede 7-6 u 85 minuti i onda pusti proslavu do kraja i negdje svršava s druge strane od zadovoljstva, a onda u preostalih 5 minuta popije još dva gola i izgubi. Znači igra se cijelo vrijeme sprdala s obojcom a reza se mijanjali ne znam koliko puta.

SimeKZ uto 17.5.2022 12:53

Najjaca igra u galaksiji.

 

Vidim da je po novom igrat 532 jako popularno. Imat preko 200 dodavanja po tekmi takoder. Opet je neka youtuber budaletina izbacila neki mutavi video. Vrlo vjerovatno Krasi ili onaj jos veci idiot Ovvy. Ovo nije realno kako se klinci igraju sa zivcima. Od prve jebene minute, on se dodava po zadnjoj liniji dobrih 25min, u trenutku odigrat through ball preko kompletnog terena i zabija jebenom glavom gol. 

Igra je sama po sebi u kurcu, al' ovo kako su ljudi koji je igraju u kurcu je van svake pameti.

movie uto 17.5.2022 14:37
SimeKZ kaže...

Najjaca igra u galaksiji.

 

Vidim da je po novom igrat 532 jako popularno. Imat preko 200 dodavanja po tekmi takoder. Opet je neka youtuber budaletina izbacila neki mutavi video. Vrlo vjerovatno Krasi ili onaj jos veci idiot Ovvy. Ovo nije realno kako se klinci igraju sa zivcima. Od prve jebene minute, on se dodava po zadnjoj liniji dobrih 25min, u trenutku odigrat through ball preko kompletnog terena i zabija jebenom glavom gol. 

Igra je sama po sebi u kurcu, al' ovo kako su ljudi koji je igraju u kurcu je van svake pameti.

 Dobro, mene unatoč svemu i dalje interesira zašto u većini utakmica tvoj ili moj golman imaju 0 obrana? Ja se ne sjećam kada sam odigrao tekmu u kojoj je protivnički golman imao 0 obrana a moj bar 4? Danas u onom emgleskom kupu protivnikov golman ima 12 obrana. Završi nakon produžetaka 0-0 i odemo na penale i dobijem na sreću. Ja njemu nisam mogao zabiti gol. Ili stativa ili prečka ili pored gola ili golman brani. Čisto karanje u mozak. O ovim loptama da ne pričam. U nekim tekmama lik mi  ne može doslovce centar preći a da iznese loptu već s centra opizdi oštro dodavanje i njegov igrač sam stoji na penalu a moj stoper bar 5 metara od njega?

SimeKZ uto 17.5.2022 14:49
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Najjaca igra u galaksiji.

 

Vidim da je po novom igrat 532 jako popularno. Imat preko 200 dodavanja po tekmi takoder. Opet je neka youtuber budaletina izbacila neki mutavi video. Vrlo vjerovatno Krasi ili onaj jos veci idiot Ovvy. Ovo nije realno kako se klinci igraju sa zivcima. Od prve jebene minute, on se dodava po zadnjoj liniji dobrih 25min, u trenutku odigrat through ball preko kompletnog terena i zabija jebenom glavom gol. 

Igra je sama po sebi u kurcu, al' ovo kako su ljudi koji je igraju u kurcu je van svake pameti.

 Dobro, mene unatoč svemu i dalje interesira zašto u većini utakmica tvoj ili moj golman imaju 0 obrana? Ja se ne sjećam kada sam odigrao tekmu u kojoj je protivnički golman imao 0 obrana a moj bar 4? Danas u onom emgleskom kupu protivnikov golman ima 12 obrana. Završi nakon produžetaka 0-0 i odemo na penale i dobijem na sreću. Ja njemu nisam mogao zabiti gol. Ili stativa ili prečka ili pored gola ili golman brani. Čisto karanje u mozak. O ovim loptama da ne pričam. U nekim tekmama lik mi  ne može doslovce centar preći a da iznese loptu već s centra opizdi oštro dodavanje i njegov igrač sam stoji na penalu a moj stoper bar 5 metara od njega?

 Zato jer ne znamo zabit gol i ja.to stalno ponavljam. 

 

Meni ne pada napamet ic lobat iz mrtvog kuta, ubacivat sa centra igralista na glavu ili nesto tome slicno. Sve ostalo ne funkcionira.

 

Evo ga. Nema sanse.gol dat, on ubaci sa centra na TOTY Mbappea i loba glavom alissona na crti.

Skilledžija uto 17.5.2022 15:03
movie kaže...

 Dobro, mene unatoč svemu i dalje interesira zašto u većini utakmica tvoj ili moj golman imaju 0 obrana? 

I kod mene je slično, a mislim da je tome razlog što gotovo svi moji protivnici koriste presing.

Ja to govno ne koristim, ali je očito da su igrači koji imaju uključen presing jači i bolji, a to vjerojatno utječe i na golmana.

 

Ja imam na jednoj postavci uključen full press, ali to govno jako rijetko koristim jer mi se gadi pa se gadim sam sebi kad ga uključim.

Čim to uključim moji odmah dobivaju duele, agresivni su, jači, brži, zabijam bez većih problema.

jopis čet 19.5.2022 03:04

Dam čuda u bl tots sbc, dobijem od svih mogućih igrača duplog schlotterbecka

Ovaj tjedan je koma za sbcove, sva sreća pa me bl ne zanima previše.

84+ double upgrejd, dva 84 smeća, 80+ 3pl pick, tri dupla, tots pack, dobijem duplog totsa od svih.

Sve što sam uložio ovaj tjedan je otišlo kao da sam discardo, isti k, i još uz sve to dobijem ovog jebača narančastu karticu.

Nadam se da će se vratit sreća od prošlog tjedna

movie čet 19.5.2022 16:37
jopis kaže...

Dam čuda u bl tots sbc, dobijem od svih mogućih igrača duplog schlotterbecka

Ovaj tjedan je koma za sbcove, sva sreća pa me bl ne zanima previše.

84+ double upgrejd, dva 84 smeća, 80+ 3pl pick, tri dupla, tots pack, dobijem duplog totsa od svih.

Sve što sam uložio ovaj tjedan je otišlo kao da sam discardo, isti k, i još uz sve to dobijem ovog jebača narančastu karticu.

Nadam se da će se vratit sreća od prošlog tjedna

 Moji su jučer i danas svi ovakvi.

movie pet 20.5.2022 23:15

Skupio 20 tokena, odigrao sbc 84+x25 i ultimate pack. U ultimate packu najbolja kartica rating 84, golman milana a u 84+25 dobijem tots ono makedonsko smeće na LB i 4 88 rare kartice, znači karina. Potom razočaran odem otvarati packove i otvorim 40 packova i dobijem jedan walkout rare Llorisa. I to je to.U 10 mega packova nisam dobio karticu ratinga 85. Kad neće, neće.

jopis ned 22.5.2022 09:15

Dečki moji, mi se tu jebemo po forumu šta je ko dobio iz packova ili pickova, a igra je svakim patchom na sve većem dnu. Toliko stvari su sjebali da je igra neigriva. Igrao sam 40 tekmi drafta jučer i 20 friendlya. To su stotine situacija koje nemaju veze s mozgom, izdvojit ću samo neke od njih.

1. Frajer meni ukliže s leđa na 10m od gola u kontri, lopte vidio nije jer ni ja nisam još natrčao na nju, moj igrač pada od uklizavanja logično jer me slomio s 2 noge, i na mog ozljeđenog fauliranog igrača frajerov golman natrčava, pada preko njegovih leđa, jer logično čovjek leži na zemlji, i ja dobijem crveni i sudi se faul na golmanu?!?!?!?!?

2. Kreten gubi 3-0, i uklizava sa svakim igračem, ne igra uopće, i scena ide - ja u 16ercu s loptom, uklizavanje1 s leđa, izbije loptu ali prvo slomi noge mom igraču, ja natrčim s drugim, uklizavanje2 izbije i drugog iz cipela ali lopta leti poluvisoko, ja s trećim opalim volej, lopta ide u gol, ali u tome lik radi onaj tackle sa onim warpanjem 2-3 koraka naprijed (što su vvd-u napravili animaciju di mu niko u svijetu ne može uzet loptu kad uđe u taj tackle), i natrčava na mog igrača NAKON šuta i lopte koja je već pedalj od praznog gola, sudac sudi faul u napadu (valjda jer je mom igraču logično bila ispružena noga nakon voleja). To što su tome prethodila 2 uklizavanja s leđa i na trećeg igrača tackle s leđa bez lopte, to nema veze, jer ja jelte vodim 3-0....

3. Uklizavanje s leđa (alergičan sam na kretene kojima je to modus operandi) na CENTRU, moj pada, ja utrčavam na odbijenu loptu, faul se ne sudi, lik igra konstantno onu retardiranu foru koju ne mogu prokužit da ima stalno 2 igrača na meni a nigdje rupe za dodat, UZIMAM loptu, krećem naprijed, faul!?!?!?!? Za što, što je na MOG igrača uklizano s leđa, on je PAO i ja sam sa drugim slobodnim igračem natrčao na slobodnu loptu između dvojice.

4. Neuer tots je najgori high rated golman u igri. Znači lik mi ima 10% postotak obrana na 50 tekmi. SVE prima, SVE. Bilo koji drugi tots golman kojeg sam probao (imam trenutno petoricu), je barem duplo bolji. Alisson tots je spejs šatl od golmana za ovog idiota.

5. Uklizavanja bez lopte, znači frajeri su našli neki bug/glitch, di možeš lomit igrače bez lopte bez da se sudi faul, ali konstantno, to mi se događa uglavnom kod ekipe koja koristi već spomenuti glič sa dvojicom koji stalno pritišću igrača s loptom. Rekord na jednoj tekmi je što sam onak, kroz igru brojao je 30 uklizavanja bez lopte i 5 ozljeđenih igrača, suđen JEDAN faul za to sve, BEZ IJEDNOG kartona. Ja sam probao to koristit, dobio sam SVAKI put crveni na centru. Ali SVAKI put. Kakav glič je u pitanju ili opet čit, ne znam, ali retardirano je.

6. Dodavanja. Od zadnjeg patcha, dodavanja su bez imalo veze smisla i logike, ja ne mogu povezat 3 dodavanja u noge, bez obzira što koristim igrače sa 90+ short passingom, dok likovi igraju fliper po 30-40 dodavanja od zadnje linije do špice, neovisno jel dodaje sa rare gold klostermanom ili sa modrićem.

7. Lob s peterca nisu popravili i dalje, i jebeno prokleto ne kužim kako i kojim zakonima fizike je moguće lobat golmana igračem s peterca dok je golman na liniji. Osim u ovoj retardaciji od igre.

8. Ne znam više jel toliko čiterskog smeća kancerogenog na pcu ili je igra postala sjebana do te mjere da je više nemoguće razaznat jel sere igra ili smeće koristi pretplatu da mu piša naraste. Ne da mi se dalje pisat, toliko govana sam pojeo jučer igrajući i dalje i dalje, da sam stvarno kreten što se trudim igrat još uvijek.

jopis ned 22.5.2022 09:55

Evo, krenuo sam i wl....

Grčki bog, 3man press cijelo vrijeme, ronaldo i cruyf prolaze kroz gvardiola i varanea, bodycheck prvo da ih sruše, onda samo gas, ja golmana nemam po običaju. To je to, to je ta igra.