SimeKZ ned 23.1.2022 22:41

Meni Kante odavno nebi igral da nije red pick. Zadnjih par tjedana gledam sa kim da ga zamijenim. Cak bi rade igral Paqueta - Barella zadnja dva vezna a ispred njih Aouar, nego Kantea. Imam 3 dana da vratim fodder sa quick sella. Ako u tri dana ne dode Varan, slazem Paquetu.

movie ned 23.1.2022 22:48
SimeKZ kaže...

Meni Kante odavno nebi igral da nije red pick. Zadnjih par tjedana gledam sa kim da ga zamijenim. Cak bi rade igral Paqueta - Barella zadnja dva vezna a ispred njih Aouar, nego Kantea. Imam 3 dana da vratim fodder sa quick sella. Ako u tri dana ne dode Varan, slazem Paquetu.

Ispada da je Varane zajebancija. Već se trebao pojaviti. No sve kaj su najavili zajedno s njim se pojavilo u sbc. Možda on ide na kraju. Ako i dođe nadam se da neće biti skuplji od 800k coinsa. Ne dam milju + za njega ma kakva kartica bila.

ZeNGe_CRO-mt ned 23.1.2022 22:53

Varane izlazi sad ovih dana i ne očekuj jeftinu karticu ,francuz-stoper-premier liga, s tim ocjenama će biti jedan od najboljih u igri

jer gledaj kaj su gundogana stavili košta 550k ,kane skoro 500k, znači nisu normalni ,ja očekujem da cijena neće biti ispod milju 100%

jopis pon 24.1.2022 00:05

Igram one league, ostale mi još švabe za swapse. Ovaj kramarić je predobar, ugodno iznenađenje. Imao sam haalanda običnog, reko idem probat kupit kramu sign.s., čisto sentimenta radi, ali krama, baš jedan izbalansiran napadač, taman.

 

Nego, jel samo meni, ili je packluck neki blentavo dobar danas?!?

Ja sam u ovim pustim packovima 75+ i 2gold players i sličnima, od ovih objectiva za swapse, samo večeras dobio - haalanda 2x, de bruynea (u 18:50), suareza, rashforda, itd. Uglavnom, na 3-4 75+, jedan ono 88+ igrač je uletavao. To mi nije bilo nikad. Taman se skupljaju fodderi za do kraja završit Paquetu. Al ono, blesavo mi, otvaram jumbo rare players packove u kojima su nositelji 83 ili 84 kartice i sve ostalo 81 i manje, onda otvorim 15 75+ packova i dobijem 4-5 88+ igrača u njima. Mislim, fala EA, ali gdje je tu smisao?

Skilledžija pon 24.1.2022 00:20

Guendouzi je upao umjesto Kantea kojeg sam mometnalno prodao.

Probao jednu friendly s Guendom i baš sam ga forsirao s dodavanjem da vidim kakav je - odličan za razliku od Kantea.

Sad mogu bez straha igrat u pizdu materinu, bez da se bojim krivog dodavanja :)

SimeKZ pon 24.1.2022 13:54

70min majstor nema udarca na gol. U tim trenu ja vodim 1-0 i nikako zabit drugi.

71min, majstor se okrece sa Cruyffom i gada stativu. Od stative direktno Paqueti na noge i gol. 

Ekspresno zabijem za 2-1, ponovno on nista i u 92min od 1min nadoknade zabija. 

 

Na kraju pocnem pucat van 16m i zabijem sa Martialom i Eusebiom... in izlazi van.

 

Tekmu prije toga, slicna stvar. Vidi ae da neki koji je tek poceo. Ima full jeftinu ekipu. Prvi gol mi zabije u 45+3 dok je nadoknada +1. Nabije sa 20m po golu, pogada precku, od precke Diatti, koji volejom iz mrtvog kuta gada stativu blizu njemu. Logicno da se lopta bude odbila van, ali ne... lopta se frce u gol :D

 

movie pon 24.1.2022 18:27

Nije za neku pohvalu ali eto dohvatio sam s nikad gorom momčadi div 1. Odmah prvu tekmu se igra poigra samnom. Naravno, protivnikov golman brani sve kaj puknem po golu a moj prima sve kaj lik opizdi po golu. Dobijem doslovno 4 ista gola. Lik trči po mojoj lijevoj strani i centrira na drugu stativu na kojoj njegov igrač sam stoji. Moj golman neće izaći a Hakimi stoji na 16m i gleda razvoj situacije. I tako četiri puta. Vidim što će se dogoditi ali nema igrača na drugoj stativi koji bi to spriječio a golman ko labud lebdi. Na kraju moram biti zadovoljan rezultatom. Ne kužim zašto moj bočni prati igrača do 16m a onda stane i pusti ga da mi neometano uđe na drugu stativu?

Bombilakus pon 24.1.2022 23:04

Odem jutros igrat one squad battles i stavim najvisu razinu iz zajebancije i ugasim sve pomoci. I sad kad uđem u rivalse golman mi ne zeli braniti iako sam resetira golmana na auto save!
Doslovno mi mozes opaliti sa centra lik ne reagira

jopis uto 25.1.2022 01:02

Base or mid iz swapsa. Odigrao sve, potrošio sve tokene na one 25pl packove, i ostalo mi zadnjih 8 za ovaj cirkus

Ovaj put se lutrija nije isplatila, ali casillas ili rio nisu neki bajan izbor, pa sam logično išao na ovu lutriju, pa šta bude. Eto, još jedno beskorisno smeće u klubu

SimeKZ uto 25.1.2022 12:46

Mislim da sam propustio Lewandowski guara. Paket jer ga svaki kurac ima. A danas ne da ne mogu dobit tekmu. Nego u direktnom okrsaju imam svog IF Kantea protiv obicnog gold. Ovaj ga uredno pegla u svakom pogledu.

Sutra jedva cekam upalit i napravit 8 od 8 ili 10 od 10 pobjeda.

zagid3 uto 25.1.2022 17:35

Ova igra je toliko gadljiva postala da je to neopisivo.

Svi u elite rankingu igraju na constant pressure od prve minute do 90te, pobjedio ili izgubio ništa ni blizu nogometu neces igrati.

90% igraca je dobilo Ginolu u zadnjem player picku i kako god ga tackleas njemu se lopta ponovo odbija...

Sudeci po fifi taj lik je osvojio barem 3-4 zlatne lopte...

 

SimeKZ uto 25.1.2022 17:39
zagid3 kaže...

Ova igra je toliko gadljiva postala da je to neopisivo.

Svi u elite rankingu igraju na constant pressure od prve minute do 90te, pobjedio ili izgubio ništa ni blizu nogometu neces igrati.

90% igraca je dobilo Ginolu u zadnjem player picku i kako god ga tackleas njemu se lopta ponovo odbija...

Sudeci po fifi taj lik je osvojio barem 3-4 zlatne lopte...

 

 Jos teatralno u 88min izade van... a 100% sam siguran bi u kick offu zabio.

zagid3 uto 25.1.2022 17:46
SimeKZ kaže...
zagid3 kaže...

Ova igra je toliko gadljiva postala da je to neopisivo.

Svi u elite rankingu igraju na constant pressure od prve minute do 90te, pobjedio ili izgubio ništa ni blizu nogometu neces igrati.

90% igraca je dobilo Ginolu u zadnjem player picku i kako god ga tackleas njemu se lopta ponovo odbija...

Sudeci po fifi taj lik je osvojio barem 3-4 zlatne lopte...

 

 Jos teatralno u 88min izade van... a 100% sam siguran bi u kick offu zabio.

 Odigro sam sad jos jednu u kojoj  mi je Ginola nadskocio Vin Dijka i zabio...

Gasi mjesalicu, motaj kablove, pokrij pjesak nema smisla ovo igrati

SimeKZ uto 25.1.2022 17:50
zagid3 kaže...
SimeKZ kaže...
zagid3 kaže...

Ova igra je toliko gadljiva postala da je to neopisivo.

Svi u elite rankingu igraju na constant pressure od prve minute do 90te, pobjedio ili izgubio ništa ni blizu nogometu neces igrati.

90% igraca je dobilo Ginolu u zadnjem player picku i kako god ga tackleas njemu se lopta ponovo odbija...

Sudeci po fifi taj lik je osvojio barem 3-4 zlatne lopte...

 

 Jos teatralno u 88min izade van... a 100% sam siguran bi u kick offu zabio.

 Odigro sam sad jos jednu u kojoj  mi je Ginola nadskocio Vin Dijka i zabio...

Gasi mjesalicu, motaj kablove, pokrij pjesak nema smisla ovo igrati

 Ginola je iz nekog razloga najjaci igrac u igri. Toliko se place oko Agility i Balance, frajer ima balance 75 al' melje. Totalna je glupost taj Ginola.

movie uto 25.1.2022 18:26

Aj da i ja zaplačem malo. Danas sam haklao nekih desetak tekmi u div1 i ja tu ništa ne kužim. Jedan lik je bio stvarno bolji od mene a svi ostali ili isti ili gori. No to nema veze. Moj golman svaku tekmu ima maksimalno tri obrane a protivnikov minimalno 8 obrana. Svi mi zabijaju jedna te ista dva gola od kojih se ne mogu obraniti. Lik krene na mog stopera, ja mu uzmem loptu ali je ne mogu zadržati jer je lik ponovno isčeprka i odbija mu se u savršen for i ide jedan na jedan s mojim golmanom. Druga situacija je da mi lik ide po krilu i onda opali onaj brzi centaršut na drugu stativu i zabija gol jer mog igrača tamo nema a golman ne može izaću na centaršut. Kad je moj igrač tamo, odbija skakati i samo stoji a lik pored njega zabija. Najsmiješnije mi je kada mi lik gotovo iz mrtvog kuta zabija glavom s neymarom. Moj igrač ne skače, neymar ne skače ali puca glavom a golman sjeda na guzicu da bi balon iznad njega ušao u gol. I tako cijeli dan. Dobio sam tri tekme, tri odigrao neriješeno i četiri izgubio. Je li itko ovdje igra neki smislen nogomet osim kaj forsira taj centaršut na drugu stativu i siluje s jednim igračem kroz mog igrača i čeka sretno odbijanje lopte u for? Zašto je moj golman graviran na tri obrane a protivnikov golman uvijek ima bar tri puta više obrana od mog golmana. S dva metra sam danas pucao u prazan gol bar 5 puta i nisam zabio gol jer uvijek od nekud izroni golman i obrani. Moj prima gol uvijek iz prvog udarca pa onda ti stiži rezu. Svi su čvršći i brži od mene u duelu i to mi stvara problem.

Bombilakus uto 25.1.2022 22:18

Igra je doslovno došla do toga da je bitnije znati više glitcheva i imat glitch igrača nego znat igrat.
Kick off golovi, skraceni korner glitch, mbappeov k glitch itd itd
E da auto defender glitch i head glitch

movie uto 25.1.2022 22:47
jopis kaže...
Diplo kaže...

Gasi sveeee hahahahah

 Bravo.

Ja sam dobio u 10 premium ligue1 upgrejda 10x vollanda kao top igrača

Ja sam ih odigrao 7 i nisam vidio igrača ratinga 84. Prodao sam sve 88 i 89 rating igrače koje sam kupio za Varanea jer vidim da su im cijene porasle. Jebe mi se za Varanea, bit će kao i svaki drugi CB a nedam za njega koliko će tražiti. U petak otvorim sve packove i ako ništa ne dobijem nabijem ih na onu stvar i PS5 u oglasnik.

jopis sri 26.1.2022 00:12

I ja sam potrošio sve foddere danas. Sjetio sam se da nisam završio Zolu, ostao mi 88 tim još. Složio ga, probao u rivalsima, Icardi je ispao odmah iz tima. Obožavam male vižljaste igrače, jedan bigguy u napadu za borit se i navlačit obrambene na sebe, i ostatak da budu štiglići okolo koji će uletavat u prostor. Extremno zadovoljan! Još samo da Mendya maknem s lb-a i to je to, dalje skupljat lovu za guendu za maknit tchouamenija, al to je daleko jer je skup.

 

Ingame igram 4312, messi cam, špice zola i ginola. Odlična kombinacija, predobra.

SimeKZ sri 26.1.2022 00:31
Bombilakus kaže...
Igra je doslovno došla do toga da je bitnije znati više glitcheva i imat glitch igrača nego znat igrat.
Kick off golovi, skraceni korner glitch, mbappeov k glitch itd itd
E da auto defender glitch i head glitch

Nema vise korner glitcha. Ako je skraceni korner glitch jer ne zelis da ti golman pokupi loptu, onda u kurac i igra. 

Skilledžija sri 26.1.2022 09:00
jopis kaže...

I ja sam potrošio sve foddere danas. Sjetio sam se da nisam završio Zolu, ostao mi 88 tim još. Složio ga, probao u rivalsima, Icardi je ispao odmah iz tima. Obožavam male vižljaste igrače, jedan bigguy u napadu za borit se i navlačit obrambene na sebe, i ostatak da budu štiglići okolo koji će uletavat u prostor. Extremno zadovoljan! Još samo da Mendya maknem s lb-a i to je to, dalje skupljat lovu za guendu za maknit tchouamenija, al to je daleko jer je skup.

 

Ingame igram 4312, messi cam, špice zola i ginola. Odlična kombinacija, predobra.

Meni je jučer neki papak uvaljao sa Zolom gol brat bratu 30m minimum od gola.

Hvala bogu pa je njegov Areola skidao Mbappeu mrtvace s 5m.

Kako sam jučer kvitao, to nije istina.

Toliko sam bio nadrkan da bih ušao u partiju i kad vidim da mi lik krene trčat u kick-off glič, ja mu pustim gol i van iz partije.

Sa 1650 bodova sam se spustio na 1400 hahahahahahah