Skilledžija uto 30.11.2021 17:25

Igram kvale za WL i dvojica mi izađu usred partije.

Prvi negdje u 30 minuti, a drugi na poluvremenu i u obje partije je rezultat bio 0-0 tako da sam dobio kurac od toga.

Ne kužim?!

Ja budala dijelim pobjede kad mi ostanu utakmice viška, a idioti me jebu i onda mi izađu k'o šupci.

Jbga, EA nije dao da zabijem gol, a vidjeli su da kruha za njih nema.

Kužim ih s te strane, ali ako si odlučio izgubiti, daj tu jebenu pobjedu.

 

Trebalo bi uvesti, barem u WL i kvalifikacijama, da ti se piše pobjeda kad protivnik izađe iz partije.

Jbga, nije izašao bezveze, neki razlog postoji - pogotovo kad to naprave kod penala ili crvenog kartona.

 

Inače, zadnja dva dana je veza bolja i lakše igram, ali mi svejedno tu i tamo dopadne neki iz Tunguzije pa imam light-show na vrhu ekrana.

Gamad iz EA-a stave u lobiju da mi je ping 32, a čim uđem u igru pale se sva crvena govna i kreće lagiranje do iznemoglosti.

Nije mi jasno zašto ne stave kakav je zaista ping kad se protivinikov i moj zbroje pa da ja odlučim hoću li igrati u blatu ili ne.

movie uto 30.11.2021 22:42
Skilledžija kaže...

Igram kvale za WL i dvojica mi izađu usred partije.

Prvi negdje u 30 minuti, a drugi na poluvremenu i u obje partije je rezultat bio 0-0 tako da sam dobio kurac od toga.

Ne kužim?!

Ja budala dijelim pobjede kad mi ostanu utakmice viška, a idioti me jebu i onda mi izađu k'o šupci.

Jbga, EA nije dao da zabijem gol, a vidjeli su da kruha za njih nema.

Kužim ih s te strane, ali ako si odlučio izgubiti, daj tu jebenu pobjedu.

 

Trebalo bi uvesti, barem u WL i kvalifikacijama, da ti se piše pobjeda kad protivnik izađe iz partije.

Jbga, nije izašao bezveze, neki razlog postoji - pogotovo kad to naprave kod penala ili crvenog kartona.

 

Inače, zadnja dva dana je veza bolja i lakše igram, ali mi svejedno tu i tamo dopadne neki iz Tunguzije pa imam light-show na vrhu ekrana.

Gamad iz EA-a stave u lobiju da mi je ping 32, a čim uđem u igru pale se sva crvena govna i kreće lagiranje do iznemoglosti.

Nije mi jasno zašto ne stave kakav je zaista ping kad se protivinikov i moj zbroje pa da ja odlučim hoću li igrati u blatu ili ne.

Meni danas katastrofa. Do prije desetak dana nisam imao problema. Budem probao promijeniti internet no vidim da i protivnik ima iste probleme pa brijem da nije do toga. Danas sam igrao jednu tekmu i toliki je lag bio da nismo mogli peterac pogoditi a ne gol. Užas. Na kraju lik zabije s 20 metara i tako završi. Baš su neke tekme bile neigrive. Mislim da sam izašao iz njih jedno pet a to nikada ne radim. Jednostavno nije bilo smisla igrati pod takvim uvjetima.

movie sri 1.12.2021 09:47
ChelseaCFC kaže...

Hero pack prejak😀 jel ko dobio nesto da nije al jaabar dempsey ili cahill.. dobro da niso pack stavili za vrijeme totsa

 Ja dobio Morientesa, malo bolje od tebe ali ne znam što ću s njim. Znam moglo je biti i gore. Za neki sbc će biti dobar jer mi je stvarno beskorisna kartica s kojom nikad neću igrati.

jopis sri 1.12.2021 11:06
ChelseaCFC kaže...

Hero pack prejak😀 jel ko dobio nesto da nije al jaabar dempsey ili cahill.. dobro da niso pack stavili za vrijeme totsa

 Joe Cole...

A rasprodao sam sve engleze, igram sa talijansko-francuskom postavom

movie sri 1.12.2021 14:27

Svrbi me IF Neymar. Zbog njega neću biti bolji igrač a opet volio bih ga probati. Neće igrati sljedeća dva mjeseca tako da nema straha od SIF kartice pa mu niti cijena ne bi trebala nešto značajnije pasti. Nisam se mogao odlučiti prekjučer a danas je oko 50k skuplji i sada drži tu cijenu. Stvarno ne znam. Mbappe bi mi bio logičnija kupnja s obzirom da nemam izrazitu špicu u momčadi ali ne daje mi se za rare karticu gotovo 1.4 milje coinsa.

movie sri 1.12.2021 18:12

Zvali me danas iz A1 da bi došli zamijeniti mi router jer svima mijenjaju jer trenutno radi neispravno. Možda u tom grmu leži zec zašto mi zadnjih dana toliki lag u igri. Dolaze u petak pa ćemo vidjeti je li ima poboljšanja ili je sve isto.

SimeKZ sri 1.12.2021 18:44
movie kaže...

Zvali me danas iz A1 da bi došli zamijeniti mi router jer svima mijenjaju jer trenutno radi neispravno. Možda u tom grmu leži zec zašto mi zadnjih dana toliki lag u igri. Dolaze u petak pa ćemo vidjeti je li ima poboljšanja ili je sve isto.

 Ma tesko da je do toga. Nikom ne radi kak treba.

movie sri 1.12.2021 22:59

Ja tradicionalno igram s englezima i ove godine sam završio bez ijednog engleza. Sve mi sjebao untradeable messi pa sam išao slagati momčad oko njega. Nit smrdi nit miriše. Jednu tekmu sve super a već drugu muka živa.

movie čet 2.12.2021 10:41
SimeKZ kaže...

Moram si uzet vremena pa razmislit koji je smisao red picka u rivalsima.

 Zakaj si otvarao packove kad sutra ide najbolja momčad lige prvaka a danas nisi mogao u njima ništa dobiti? Znam da neću niti sutra ništa dobiti ali bar ću pokušati. Možda konačno nešto uleti.

SimeKZ čet 2.12.2021 12:19
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Nema sanse. Isti mi kurac. Budu paketi id WL.

Nisam mislio na pickove već na ostale packove koje si dobio.

Znas da meni to tak svejedno. Ne znam kaj bi reko na svoj pack luck. Dobivam, ali uredno dobivam one ''foddere''. 

 

Crveni Kante je valjda jedini red pick koji mi koristi, uz Wojceka 88, al' on sad otpada dok ne skuzim kak da ga vratim nazad. Konstantno mi isti igraci dolaze i mozes ga jebat. Sve kaj imam sklepano je kolko vidis iz SBCa. Insigne, Gelson, Chielini, Politano, Verati i zadnje kaj sam dobil iz Hero paketa Abedi Pele ( izgleda fenomenalno kao CAM ). Najveci trosak su Di Natale i Varane. Ako igrat kak mi igramo, takozvani RTG, onda moras planski trosit i slagat SBCeve. Inace si najebo. Da nisam igral mjesec dana sa istom ekipom, sad nebi imal ovo. Tak da mi sad ostaje igrat mjesec dana sa ovom ekipom pa kaj bude. Osim ako ne izade neki dobar TOTGS pa cu ga kupit. 

SimeKZ čet 2.12.2021 14:15

Kao sta sam reko. Jedina igra koja pobudi u meni zelju da razbijem sve oko sebe. Jako mucno je gledat kako mi prvo iz kick offa opali sa 25m pa zabije. Nakon toga nabije na drugu stranu gdje se nade Fofana, koji je 15s prije bio u svojih 16m, pa zakuca za 3-2. 

Skill... koji skill jbt kad VdS vadi sve kaj puknem.

ZeNGe_CRO-mt čet 2.12.2021 20:11

moj savjet, obavezno napravite benzemu tko nije jer će se kasnije kajati ,isto je bilo sa fekirom.

 također tko igra sa bundesligom ili francuzima neka napravi potm nkuknku frajer je odličan, meni igra cm i odličan je i u obrani i u napadu ,a na lopti je full okretan

sva sreća pa sam ga napravio 

crorockycro čet 2.12.2021 21:09
ZeNGe_CRO-mt kaže...

moj savjet, obavezno napravite benzemu tko nije jer će se kasnije kajati ,isto je bilo sa fekirom.

 također tko igra sa bundesligom ili francuzima neka napravi potm nkuknku frajer je odličan, meni igra cm i odličan je i u obrani i u napadu ,a na lopti je full okretan

sva sreća pa sam ga napravio 

 Potpisujem, odigrao kvalifikacije za WL s benzom, mašina na ST, nikad lakših 5 pobjeda

SimeKZ čet 2.12.2021 21:30
ZeNGe_CRO-mt kaže...

moj savjet, obavezno napravite benzemu tko nije jer će se kasnije kajati ,isto je bilo sa fekirom.

 također tko igra sa bundesligom ili francuzima neka napravi potm nkuknku frajer je odličan, meni igra cm i odličan je i u obrani i u napadu ,a na lopti je full okretan

sva sreća pa sam ga napravio 

Da sam znal da cu dobit crvenog kantea, slozil bi ga odavno. Ovako mi kraj Di Natalea ne sljaka nikako. Odnosno, nemam kam s njim.

Sve te flashback kartice sacuvaju ono nekaj od gold kartica. Ko Chielini SBC, cudi kartica.

movie čet 2.12.2021 22:29
ZeNGe_CRO-mt kaže...

moj savjet, obavezno napravite benzemu tko nije jer će se kasnije kajati ,isto je bilo sa fekirom.

 također tko igra sa bundesligom ili francuzima neka napravi potm nkuknku frajer je odličan, meni igra cm i odličan je i u obrani i u napadu ,a na lopti je full okretan

sva sreća pa sam ga napravio 

Jučer sam odigrao dvadesetak tekmi rivalsa i bar 18 protivnika je imalo benzemu. Već mi se gadilo kad sam ga vidio. Rekoh, neću ga napraviti makar bio najbolji ST u igri kad sam vidio koju su mu njušku stavili na karticu. Odvratan je. Imam POTM Benzemu i sasvim mi je dovljan. Ionako ga ne koristim. Nkunku mi se sviđa i već duže vrijeme razmišljam da ga složim ali nemam ga gdje ubaciti. Slagati da sjedi na klupi ne znam koliko ima smisla. Njega će mi biti žao što sam ga propustio.

movie pet 3.12.2021 11:25
SimeKZ kaže...
movie kaže...

Zvali me danas iz A1 da bi došli zamijeniti mi router jer svima mijenjaju jer trenutno radi neispravno. Možda u tom grmu leži zec zašto mi zadnjih dana toliki lag u igri. Dolaze u petak pa ćemo vidjeti je li ima poboljšanja ili je sve isto.

 Ma tesko da je do toga. Nikom ne radi kak treba.

Šime, dobio sam danas Fritz router. Ping od 19ms do 24ms. Sa starim danas bio od 40 do 50ms. Baš samo isprobali stari pa onda novi.

Kažu da je ovo trenutno najbolji router koji se može dobiti. Zvao frenda da ga pitam i odmah mi je rekao da sam sigurno dobio Fritza kada ga zovem. Iskreno, nikad nisam čuo za njega dok mi ga nisu danas donijeli.

No ako će ping biti ovakav kakav je sada, super.

SimeKZ pet 3.12.2021 12:05
movie kaže...
SimeKZ kaže...
movie kaže...

Zvali me danas iz A1 da bi došli zamijeniti mi router jer svima mijenjaju jer trenutno radi neispravno. Možda u tom grmu leži zec zašto mi zadnjih dana toliki lag u igri. Dolaze u petak pa ćemo vidjeti je li ima poboljšanja ili je sve isto.

 Ma tesko da je do toga. Nikom ne radi kak treba.

Šime, dobio sam danas Fritz router. Ping od 19ms do 24ms. Sa starim danas bio od 40 do 50ms. Baš samo isprobali stari pa onda novi.

Kažu da je ovo trenutno najbolji router koji se može dobiti. Zvao frenda da ga pitam i odmah mi je rekao da sam sigurno dobio Fritza kada ga zovem. Iskreno, nikad nisam čuo za njega dok mi ga nisu danas donijeli.

No ako će ping biti ovakav kakav je sada, super.

Onda cu zvat u Tcom i zatrazit novi router. Hvala na info.

movie pet 3.12.2021 13:59
SimeKZ kaže...

Onda cu zvat u Tcom i zatrazit novi router. Hvala na info.

Meni je zamjenu napravio A1. Imam i t com internet. Baš sam malo uspoređivao. Na A1 sada mi je konstantno 24ms a kod t coma od 38 do 45ms. Pitaj ih imaju li i oni Fritz router. Malo sam gledao na netu i stvarno ga svi hvale. Vidim ima ga kod nas u conradu gdje je najjeftinji i dođe 2100 kn. S obzirom na cijenu i na činjenicu da je njemački proizvod očekujem da radi dobro. Vidjet ćemo.