faba90 sub 27.11.2021 17:40

Dečki složite ova prva dva sbca sa brončanim i silver karticama za ove ikone. Jeftino je,a uvijek se dobije neka dobra kartica visokog ratinga. Ja sam casemira dobio depaya llorisa i tak. Uglavnom pozdrav svima. Nisam aktivan na forumu,ali čitam objave i eto puno sreće u otvranju paketa hah. Ja sam bio na pc- prošle fife,prešao na ps5,uzeo bolji net,ali nema pomaka što se tiče gameplaya. "Some time maybe good,some time maybe shit" 🤣🤣

movie sub 27.11.2021 17:50

Igram SB da poberem sutra dva rare player packa. No kakvo je to smeće od igre to nije normalno. Igram protiv momčadi koja je sastavljena od golmana. Znači veze s vezom nema. Igram uvijek na ultimate. Golmani koji niti jedan nije preko ratinga 75 imaju točnost dodavanja od 91%. Odigrali su blizu 200 besmislenih dodavanja po cijelom terenu a ja ne mogu do lopte. na kraju mi zabiju i dva gola kojih se ne bi posramio niti najbolji igrač svijeta. Naravno da su imali veći posjed lopte. Jedino logično je da statsi u ovom modu nemaju nikakve veze jer kad igraš protiv AI svi stasti su AI na 100. Ovo je bolesno. Znači meni je lakše igrati s momčadi ratinga 88 nego protiv 11 golmana. Natovarim ja njih na kraju ali sve zajedno to nema nikakvog smisla kada se baci pogled na statistiku.

movie sub 27.11.2021 17:52
faba90 kaže...
Dečki složite ova prva dva sbca sa brončanim i silver karticama za ove ikone. Jeftino je,a uvijek se dobije neka dobra kartica visokog ratinga. Ja sam casemira dobio depaya llorisa i tak. Uglavnom pozdrav svima. Nisam aktivan na forumu,ali čitam objave i eto puno sreće u otvranju paketa hah. Ja sam bio na pc- prošle fife,prešao na ps5,uzeo bolji net,ali nema pomaka što se tiče gameplaya. "Some time maybe good,some time maybe shit" 🤣🤣

 To kaj se dobije iz tvoje je perspektive. Iz moje je jedna velika karina. Godinama igram te sbc i nikad ništa u njima nisam dobio pa tako niti u ovima.

faba90 sub 27.11.2021 17:57

Hahahhahaha užas,izjeda nas ova igra. Ja sad više vremena provedem u app-u nego za konzolom kad krenem igrat pa se igrači vuku ko mrtvaci po terenu. Vidim i ekipa pljuje po serverima. Imao ping do sad 24ms,sad mi je 34ms. Jedino me sad veseli koncept slaganja momčadi i to što slažem sbc-e i visim na marketu i prodajem igrače
Da da neki dan igram SB i na golu tamy abraham skida zicere. HAHAHHAA al bar možemo na forumu se doć ispuhat ak ništ drugo nismo sami 😆

SimeKZ ned 28.11.2021 16:09

Ovo nije normalno kaj ljudi rade. Vec sam dvije tekme za redom izaso van jer ne mogu branit korner glitch. 

Tip igra neki pressing di mu stamina ne opada. Ja nisam u mogucnosti iznest loptu, dobije korner, izvede bez da ja uopce mogu reagirat i tovari na drugu. 

Pa jebem ti mater i onome ko ovo smatra eSportom i jos se natjece.

 

EDIT: Neka su mi dali crvenog Kantea... puj, mamu im glitchersku jebem.

Jack Black ned 28.11.2021 17:01

Jucer packao untradable Atala iz player picka, danas uletio red Messi nakon WL (zavrsio 12-5 i onda predao ostale meceve). Napokon mogu i ovog red Marquinhosa koristit tako da sam promijenio ekipu. Prije mi je Goretzka igrao defenzivnog cm-a dok je Bruno bio ofenzivan cm, a sad mi je Kimmich defenzivni i iskreno ne znam jos sto bi mislio o njemu, ali tek sam odigrao par utakmica.

jopis ned 28.11.2021 17:15

Nisam igrao ni rivalse ni wl ovaj vikend, razmontirao sam kuću, selio komp i sve ostalo u boravku, tak da ništa od lijepih crvenih pickova za mene....

Aaaaali, jedino veselje u pauzi od posla, sbc-ovi. Idem složit jedan hero usput, i jedino što želim su cordoba ili di natale, drugo mi je nemoguća misija uklopit niti ih trebam.

Iiiii, upada gospodin, bar neka sreća kad već ne igram a ovako dobre stvari u packovima i nagradama.

SimeKZ ned 28.11.2021 17:16
Jack Black kaže...

Jucer packao untradable Atala iz player picka, danas uletio red Messi nakon WL (zavrsio 12-5 i onda predao ostale meceve). Napokon mogu i ovog red Marquinhosa koristit tako da sam promijenio ekipu. Prije mi je Goretzka igrao defenzivnog cm-a dok je Bruno bio ofenzivan cm, a sad mi je Kimmich defenzivni i iskreno ne znam jos sto bi mislio o njemu, ali tek sam odigrao par utakmica.

Ne mogu vjerovat da Atal ima sveukupno 40 tekmi u zadnje 3-4g, frajer uredno dobiva specijalne kartice. Ko Gelson Martins i ostala kompanija. Nisu primjerice mogli Kramaricu dignut pace na 85-87 pa da kao spica bude iskoristiv. Jebo ih Ligue 1.

Jack Black ned 28.11.2021 17:48
SimeKZ kaže...

Ne mogu vjerovat da Atal ima sveukupno 40 tekmi u zadnje 3-4g, frajer uredno dobiva specijalne kartice. Ko Gelson Martins i ostala kompanija. Nisu primjerice mogli Kramaricu dignut pace na 85-87 pa da kao spica bude iskoristiv. Jebo ih Ligue 1.

 Upravo to... Iskreno da nema fife ne bi ni znao ko je Atal. Pretjeruju s tim special karticama, sjecam se prosle godine svi iz kineske lige su imali sarene, op kartice, a nisam u zivotu cuo za njih.

crorockycro ned 28.11.2021 19:08
Skilledžija kaže...

Da li je netko možda složio flashback Benzemu?

 Složio sam ga, ali ga nisam jos bas posteno isprobao. Igrao sam samo par tekmi, pokusao sam ga na CAM-u, ali je daleko bolji na ST. Zasad mi se pokazao kao dobar tako da ako imas viska foddera i mozes ga uklopit, nije na odmet.

ZeNGe_CRO-mt ned 28.11.2021 20:42

ja sve više i više naletavam na očite čitere, em im obrana igra sama em tipa golden bernardo silva pretrcava hakimia i ovaj ga nemre stić, ali manje više svi imaju taj čit da su im igrači od cca 70 pacea najbrži u igri

 

inače benzema je odličan! složio sam ga odmah i evo ovo je sve u wl i odigrao sam točno 10 rivalsa ,ne igram sq skoro pa nikad niti otključavam išta vezano za to jer je ultra dosadno za igrat

 

moram si nabavit neki dobar lw jer je ovaj diaby očajan kad treba zabit ,čim skupim nešto para njega mijenjam 

SimeKZ ned 28.11.2021 22:44

Ovaj promo ce napravit od Ligue 1 show. Kad naletim na jebenog Gelsona + Sanchesa + Mbappe + Messi + Neymar i jebeni WBY... pa jel moguce da ti igraci sve igraju. Constant pressure i kraj ovih nisi proso.

movie ned 28.11.2021 23:10

Uopće nisam pratio današnje tekme i kupim 5 Marquinhosha kad mu je počela padati cijena. Bilo mi čudno pa sam išao gledati rezultate tekmi i skužim da je zabio dva gola što znači da ide SIF kartica. Naravno, to provjerim nakon što sam ih pokupovao. Sad se samo mogu nadati da će SIF biti skupa kartica tako da ovoj IF dodatno cijena ne padne pa da bar vratim uloženo ako ne mogu zaraditi. Potom vidim da je Griezmann zabio i asistirao i bio igrač utakmice i kupim njegovih 5 kartica da pokrijem eventualni gubitak na Marquinhosu jer se nadam da bi mogao upasti u TOTW. Kakve sam sreće sada niti on neće upasti u TOTW pa da mi cirkus bude kompletan. Uglavnom sada nemam dovoljno coinsa za Ben Yeddera jer sam ga mislio uzeti da ga malo probam pa ga prodam jer brijem da mu cijena neće padati do polovice 12 mjeseca. No koliko sam sve promašio, promašit ću i s njim.

movie pon 29.11.2021 23:39

Kakvi debili, večeras su kartice lige prvaka dobile nadogradnju. Nekaj su sjebali kao i pretprošle godine i Robertsona su odrezali na 200k i momentalno je nestao s marketa. Svi ga pokupovali i sada čekaju a ljudi koji su prodavali spljugali su coinse jer su dobili samo 200k za karticu tj, 190k kada se odbije porez. Ovo su već jednom napravili sa Sonom prije mislim dvije godine. Nevjerojatno. Gledam sada, sjebali su još nekoliko kartica.

Wernera su odrezali na 350k coinsa. Tko ga je u tom trenutku imao na marketu izgubio ga je za 350k coinsa. Vidal je bio max 16k coinsa. Kakav smijeh. Znači u trenutki nadogradnje mijenjana je max cijena kartica. Imao si Wernera na marketu za  milijun coinsa odjednom je bio 350k coinsa i ode ti. Pa koji je njima kurac da ovako sjebu ljude?

SimeKZ uto 30.11.2021 00:04

Kakve legende tamo rade. Cudo. 

 

Po meni bi kartice koje su zaradile upgrade trebale bit momentalno upgrejdane jer za 2tj ko zna kaj ce bit. Lako se doda jos +1 ako produ skupinu.

 

Sad imam Vidala 86 i jos treba na 87. Zato sam ga kupio, zbog upgrejda.

 

Al ovo kak razjebu cijeli market je genijalno. Stvarno su majstori.

jopis uto 30.11.2021 03:13

Ja opet malo guštam u igri.

Ovaj napad, ova dvojica, pogotovo Di Natale, to nisu istine, lani mi ney i mbappe nisu bili ovakav ubojit duo kao sad novi Benzema u kombinaciji s Di Nataleom, i još Fekir iza njih, strava... Extremno sam zadovoljan napadom, još da mogu iskemijat i ovog novopridošlog Yeddera, to bi bilo ajme, ali 3 napadača su malo puno previše, ovako sad su mi svi na max chemu a momčad funkcionira besprijekorno. Još da imam neku kemiju za bacit da koundea zamjenim nekim konkretnijim, ali dobro je i ovak. Čak me i Lloris iznenađuje, brani 90% šansi bez nekih glupih golova primljenih.

movie uto 30.11.2021 10:14
SimeKZ kaže...

Kakve legende tamo rade. Cudo. 

 

Po meni bi kartice koje su zaradile upgrade trebale bit momentalno upgrejdane jer za 2tj ko zna kaj ce bit. Lako se doda jos +1 ako produ skupinu.

 

Sad imam Vidala 86 i jos treba na 87. Zato sam ga kupio, zbog upgrejda.

 

Al ovo kak razjebu cijeli market je genijalno. Stvarno su majstori.

Ista stvar s OTW karticama. Hakimi, Messi, Ramos, Wijnaldum i Grealish ostvarili su 5 pobjeda i te OTW kartice ostvarile su nadogradnju. No nisu je dobile. Je li čekaju srijedu i izlazak novog TOTW, ne znam ali ako si ostvario potrebnih 5 pobjeda daj odmah nakon što se odigra kompletno kolo nadogradnju tim karticama. Silva i MC matematički su osigurali prvo mjesto u svojoj grupi te prolaz dalje. Zašto mu odmah nisu dali plus 2 već moramo čekati još dva tjedna da se odigra zadnje kolo da bi dobio još taj plus jedan? Ista stvar s još nekim karticama. Ono, bezveze. Igra grabi naprijed i svakodnevno izlaze nove obojane kartice tako da ove stare gube smisao, pogotovo ako moraš toliko čekati nadogradnju.

 

Vidim, ispravili su maksimalne cijene koje su sinoć sjebali. Robertson je sa 200k otišao na 550k, Vidal sa 16k na 300k a Werner sa 350k na 1 200 000k coinsa. Tko će nadoknaditi ljudima koji su zbog njihove greške izgubili karticu i coinse?

Vidalu je maksimalna cijena bila 16 000 coinsa? Werneru je max cijena bila 350k coinsa a sada ide za 950k coinsa kada su ispravili pogrešku. Znači netko je ostao bez Wernera ako ga je u tom trenutku imao na marketu za 350k coinsa i spljugao 600k coinsa. Nije malo. Pa kaj nitko nije vidio što su napravili? I bitno, nije im prvi put. Pouka. Ne stavljati takve katrice na market kada trebaju dobiti nadogradnju.

movie uto 30.11.2021 10:19
jopis kaže...

Ja opet malo guštam u igri.

Ovaj napad, ova dvojica, pogotovo Di Natale, to nisu istine, lani mi ney i mbappe nisu bili ovakav ubojit duo kao sad novi Benzema u kombinaciji s Di Nataleom, i još Fekir iza njih, strava... Extremno sam zadovoljan napadom, još da mogu iskemijat i ovog novopridošlog Yeddera, to bi bilo ajme, ali 3 napadača su malo puno previše, ovako sad su mi svi na max chemu a momčad funkcionira besprijekorno. Još da imam neku kemiju za bacit da koundea zamjenim nekim konkretnijim, ali dobro je i ovak. Čak me i Lloris iznenađuje, brani 90% šansi bez nekih glupih golova primljenih.

Imao sam zadnja dva tjedna Llorisa i meni je on bio bolji od svih golmana koje sam imao prije toga. I on će popiti glupi gol ali u puno manjoj mjeri. Bio sam ugodno iznenađen.

SimeKZ uto 30.11.2021 10:39
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Kakve legende tamo rade. Cudo. 

 

Po meni bi kartice koje su zaradile upgrade trebale bit momentalno upgrejdane jer za 2tj ko zna kaj ce bit. Lako se doda jos +1 ako produ skupinu.

 

Sad imam Vidala 86 i jos treba na 87. Zato sam ga kupio, zbog upgrejda.

 

Al ovo kak razjebu cijeli market je genijalno. Stvarno su majstori.

Ista stvar s OTW karticama. Hakimi, Messi, Ramos, Wijnaldum i Grealish ostvarili su 5 pobjeda i te OTW kartice ostvarile su nadogradnju. No nisu je dobile. Je li čekaju srijedu i izlazak novog TOTW, ne znam ali ako si ostvario potrebnih 5 pobjeda daj odmah nakon što se odigra kompletno kolo nadogradnju tim karticama. Silva i MC matematički su osigurali prvo mjesto u svojoj grupi te prolaz dalje. Zašto mu odmah nisu dali plus 2 već moramo čekati još dva tjedna da se odigra zadnje kolo da bi dobio još taj plus jedan? Ista stvar s još nekim karticama. Ono, bezveze. Igra grabi naprijed i svakodnevno izlaze nove obojane kartice tako da ove stare gube smisao, pogotovo ako moraš toliko čekati nadogradnju.

 

Vidim, ispravili su maksimalne cijene koje su sinoć sjebali. Robertson je sa 200k otišao na 550k, Vidal sa 16k na 300k a Werner sa 350k na 1 200 000k coinsa. Tko će nadoknaditi ljudima koji su zbog njihove greške izgubili karticu i coinse?

Vidalu je maksimalna cijena bila 16 000 coinsa? Werneru je max cijena bila 350k coinsa a sada ide za 950k coinsa kada su ispravili pogrešku. Znači netko je ostao bez Wernera ako ga je u tom trenutku imao na marketu za 350k coinsa i spljugao 600k coinsa. Nije malo. Pa kaj nitko nije vidio što su napravili? I bitno, nije im prvi put. Pouka. Ne stavljati takve katrice na market kada trebaju dobiti nadogradnju.

 Pun je reddit ljudi koji su samo stisnuli list all i popusili masno na karticama. 

Nikom nista.

movie uto 30.11.2021 13:00
SimeKZ kaže...

 

 Pun je reddit ljudi koji su samo stisnuli list all i popusili masno na karticama. 

Nikom nista.

Kako su se neki lagano oparili ni krivi ni dužni. Samo su u pravo vrijeme bili na pravom mjestu. Kad sam skužio jer u klubu imam Robertsona već je sve bilo gotovo. Pokupovali su sve kartice na marketu a nove više nitko nije stavljao.

SimeKZ uto 30.11.2021 13:28

Vece smece od ovog igraca nisam vidio. Zabije 3 gola finessom sa Messiem. Nakon toga se dodaje po zadnjoj liniji crossingom i ne mozes loptu uzet. Za 4-4 sa 5m gadam stativu dva puta i odbija se njemu u kontru.

 

Strasan komad budale i komad toksicnog igraca. Ogavno.