Skilledžija pet 22.10.2021 19:02

Počelo me nervirat što mi šupci prekidaju slavlje nakon gola jer se sve češće događa.

Sad sam igrao protiv klasičnog idiota - kad napada svi u napad, a kad se brani drop back... osim toga stalno me lovio s igračem s kojim on ne upravlja i presing dakako postojan.

Al toliko je jedan da sam ga izjebo unatoč svemu.

Natrpao sam mu 6 komada i svaki put čim zabijem gol, nema slavlja, nema ničega, odmah je lopta na centru.

A takve degenerike baš volim provocirat s glupim proslavama, kad pate, neka pate do kraja.

 

Našao sam na netu da se može isključiti proslava od protivnika, ali u tom slučaju dok njegova proslava traje, na ekranu prikazuje moje igrače i tako se izbjegne gledanje gluparija.

Ovo što mi je ovaj radio, a u zadnje vrijeme sve češće se događa je da likovi čim dobiju gol prekinu bilo kakvu proslavu, reprizu i odmah je lopta na centru i kreće igra.

PA KAAAAAAK?!

festina pet 22.10.2021 20:43

prijatelji pomagajte ako bogas znate sve u vezi fife 22 inace igram je na ps5 ko go hoce da mi pomogne nek me doda ko frenda pa da malo popricamo oko svega u vezi fife 22 moj ps plus id je Srtefan Blaskovic hvala svakome ko mi zeli pomoci i ko me bude dodao kao prijatelja svako dobro .

movie pet 22.10.2021 20:54
zagid3 kaže...

Netko je nedavno stavio da je dobio Eusebia mozda je to taj lik @ movie 

 

EDIT- jos da znam citat navest...

Nisam nikad ikonu dobio. Večeras sam otvorio 21 pack i najbolja kartica Ben Yedder, pa je li to moguće? Ne mogu opisati frustraciju. Zar je moguće da u 21 packu ne mogu dobiti jednu karticu ratinga 85. Znači dobio sam jednu karticu rating 84 i dvije rating 83 i sve ostalo manje od toga.

jopis pet 22.10.2021 22:34
Skilledžija kaže...

Počelo me nervirat što mi šupci prekidaju slavlje nakon gola jer se sve češće događa.

Sad sam igrao protiv klasičnog idiota - kad napada svi u napad, a kad se brani drop back... osim toga stalno me lovio s igračem s kojim on ne upravlja i presing dakako postojan.

Al toliko je jedan da sam ga izjebo unatoč svemu.

Natrpao sam mu 6 komada i svaki put čim zabijem gol, nema slavlja, nema ničega, odmah je lopta na centru.

A takve degenerike baš volim provocirat s glupim proslavama, kad pate, neka pate do kraja.

 

Našao sam na netu da se može isključiti proslava od protivnika, ali u tom slučaju dok njegova proslava traje, na ekranu prikazuje moje igrače i tako se izbjegne gledanje gluparija.

Ovo što mi je ovaj radio, a u zadnje vrijeme sve češće se događa je da likovi čim dobiju gol prekinu bilo kakvu proslavu, reprizu i odmah je lopta na centru i kreće igra.

PA KAAAAAAK?!

 To sam i ja pitao tu prije koji dan

nedac96 pet 22.10.2021 22:34

Citaca igra je se svela da imas Fekira u ekipi, i lik svaku utakmicu daje po 3-4 gola lagano u svakoj ekipi je meta igrac...ulazis u utakmicu i vec znas sta slijedi, glup protivnik koji ima coinse napadas napadas on se brani, igraci sami letaju na moje igrace bez da on upravlja njima, i odjednom buuum on dadne gol....uzas

SimeKZ pet 22.10.2021 23:22
nedac96 kaže...

Citaca igra je se svela da imas Fekira u ekipi, i lik svaku utakmicu daje po 3-4 gola lagano u svakoj ekipi je meta igrac...ulazis u utakmicu i vec znas sta slijedi, glup protivnik koji ima coinse napadas napadas on se brani, igraci sami letaju na moje igrace bez da on upravlja njima, i odjednom buuum on dadne gol....uzas

 Svake godine jedan igrac obiljezi otvaranje igre. 

 

Pique, Ibrahimovic, Lucas Moura itd, itd... sve te specijalne kartice su bile jeftine i na kraju OP do bola. Fekir je za sada jeftini Messi. Makar meni Fekir ne stvara problem, koliko bilo kakva L1+trokut lopta. Prozvakao bi da me protivnik razvuce, okrene stranu i stvori prostor. Nego on odigra sa svoje polovice nekakvu loptu, moj De Ligt ju doslovno ima na glavi... taj trenutak prije dodira sa loptom neobjasnjivo uspori i promasi loptu. Ovaj ode i zabije gol. 

Trenutacno sam zadnje 4 tekme WL pobjedio 4-3. sve su bile identicne. Krene tekma, protivnik nabija neke kurceve lopte, povede 2-0... ja se vratim i to je to. 

AdisTM87 sub 23.10.2021 11:03

 
Eto moje RTG ekipe na PCu. Trenutno nemam ni jedne slabe karike, tako da ću sakupljati za Mid Raula, pa onda tek Messi.

Što se tiče divizija trenutno u div 3 ali idem prema div 2 i nadam se da ću do elitne doći.
Prvu WL završio 11-9 (3 zadnje izgubio)

Prošlu sam rank 2 bio

 

 

Ovu sam kvalifikacije prošao 5-1 i evo sad sam 8-1, prezadovoljan bih bio i sa rank 2 ali probat ćemo i malo jače zavisno kako danas budem igrao.


U odnosu na prošlu FIFU i ono govno od igre, ova je IGRETINA za onu prošlu. Baš uživam i u organizovanju napada, left stick driblinzima, finesse golovima.. baš moja fifa

 

Samo još da uleti neka dobra kartica za jedno 1M+ u paketiću pa da ubrza još više sklapanje ekipe a i da bude veći merak igrat napr na samom početku sa Cruyffom i Eusebiom.

 

P.S igram 4-3-3 , Raul špica i moja legenda iz djetinjstva ubija :)

SimeKZ sub 23.10.2021 12:45

Jel stvarno moguce da ljudi u ovoj igri zabiju za 1-0 ili okrenu na 2-1 i cuvaju loptu iza. Jebale im nagrade sve na svijetu sta imaju. Dabog da svaki nikad ne izvukao nista. 

 

Ova igra uz sva sranja i glitcheve kaj ima, uvjerljivo najvise losem gameplayu pridonosi community koji je dno jebenog dna.

Skilledžija sub 23.10.2021 13:31
SimeKZ kaže...

Jel stvarno moguce da ljudi u ovoj igri zabiju za 1-0 ili okrenu na 2-1 i cuvaju loptu iza. Jebale im nagrade sve na svijetu sta imaju. Dabog da svaki nikad ne izvukao nista. 

 

Ova igra uz sva sranja i glitcheve kaj ima, uvjerljivo najvise losem gameplayu pridonosi community koji je dno jebenog dna.

Ponekad mislim da bi trebalo tako igrat jer kad ti se dogodi da ispušiš dobivenu partiju kao meni maločas onda bih porazbijao sve u tri pičke materine

Vodio sam 4-1 da bih u produžecima ispušio 5-4.

 

Prvi gol - tada sam vodio 2-0 - uđe nekako u moj šesnaesterac i ne zna što bi s lopom, ja mu idem izbit i lopta se odbije naravno njegovom igraču k'o duhu na 5m što on posprema

Drugi gol - pošto nema blage veze, u šesnaesterac mi ne može ni prići, ali zato Messi sa 20m finess za 4-2

Treći gol - priđe mi na 20m i onda se dodaje u tri pičke materine - jednostavno ne zna što bi s loptom - doda Werneru na 20m šut, moj De Gea ju dira rukom, ali svejeno ulazi u gol.

Četvrti gol - kad je shvatio da mi s igrom ne može ništa, ubacuje Viniciusa i još neke brze pičke materine i samo šprint po strani dok ne dođe do korner linije i onda nabacuje i ništa, ništa, ništa, i u 90' mu prođe za 4-4.

 

Jebo sam majku svemu živom i neživom.

Ne moram spominjati da sam ja nakon četvrtog gola imao barem 3 mrtve šanse koje je njegov golman obranio.

A uz to, moji pasovi su postali kurčina i svako malo krivo dodam i izgubim loptu.

Naravno, zato jer njegovi rade presing pa se moji boje lopte.

 

Umjesto da sam na 4-1 lijepo laganini po zadnjoj liniji pa ako uleti neka kontra kad se otvori, ali ne, ja igram do kraja pa na kraju pojedem govno.

CroVandal sub 23.10.2021 17:25

Nakon sto sam odigrao 10h na PS5 i na Xbox series S uzeo jos 10h na PC u znaci na PS5 i X/S sam dobivao svako malo 85+ rated kartice recimo Depay sam dobio pa De Jonga Odmah na startu a na PC u odigrao 4 sata nisam dobio karticu preko 81+ iako na PS 5 igra bolje izgleda i pokreti su bolji na PC u mi se cini manje glitcheva. Zajednicko je svim verzijama kad se skripta zainati nemozes zabiti gol da je prazan trava bi krenula branit nemoguce svaka cast onima koji mogu protiv skripte.

Cofinho sub 23.10.2021 18:30

Prva wl rank 2. Sve sto sam izgubio, izgubio sam od protivnika koji je igrao bolje osim ove zadnje tekme, al tu nije bilo ni bitno jer sam vec osigurao rank 2, a nisam mogao uhvatiti rank 1. Ono sto me posebno smeta je to sto 95% ekipa izgledaju isto. Danas sam odigrao 11 tekmi. Naravno subota, udarno vrijeme, lag i delay u odredjenim tekmama nesnosljiv. Msm da ce mi ovo biti i jedina WL ove godine jer nemam vise zivaca i vremena za igranje fife. Btw. sta je s marketom ove godine? Nikad nije bio ovakav. Vrijedi samo ovo sto vidis u WL, ostalo se prodaje za smjesnu cijenu. Ove godine nece ni bit market crasha jer kartice nikad nisu ni uspjele dosegnut cijenu kao proslih godina. Sve je nekako cudno ove godine.

SimeKZ sub 23.10.2021 18:37
Cofinho kaže...

Prva wl rank 2. Sve sto sam izgubio, izgubio sam od protivnika koji je igrao bolje osim ove zadnje tekme, al tu nije bilo ni bitno jer sam vec osigurao rank 2, a nisam mogao uhvatiti rank 1. Ono sto me posebno smeta je to sto 95% ekipa izgledaju isto. Danas sam odigrao 11 tekmi. Naravno subota, udarno vrijeme, lag i delay u odredjenim tekmama nesnosljiv. Msm da ce mi ovo biti i jedina WL ove godine jer nemam vise zivaca i vremena za igranje fife. Btw. sta je s marketom ove godine? Nikad nije bio ovakav. Vrijedi samo ovo sto vidis u WL, ostalo se prodaje za smjesnu cijenu. Ove godine nece ni bit market crasha jer kartice nikad nisu ni uspjele dosegnut cijenu kao proslih godina. Sve je nekako cudno ove godine.

Nema coin pumpa od DRa. Jedini coin pump je bio zbog ultimate edicije igre koja je dobila 4600 FP a ni to odjednom.

Market je banana, 20-30 igraca nesto vrijedi, ostalo je ispod 5k. 86 kartice i 87 idu za smijesne cifre.

Uzeo sam R2 sa smijesnim Seria A timom. Tak da necu ni upgrejdat, cuvat te high rated igrace pa kaj bude. 

movie sub 23.10.2021 19:50
SimeKZ kaže...

Rank 2 nagrade. Solidno, nista spektakularno. 

 

EDIT: Moram rec' da sam uspio kresnut 3x u stativu sa 6-7m za redom. Iako sam drzao u suprotan cosak, sva tri puta je lopta isla u blizi kut :D 

Kaj je tu solidno Šime? Hrpa dreka a izgubio si godinu života dok si igrao. Sutra dobijam dva rare mega packa i još 15 tekmi da poberem ultimate pack i ako ništa ne dobijem nabijem ja njih na karu i njihovu igru. Nema smisla živcirati se za ništa. Ajde, jebe te igra ali nešto dobiješ u packu pa to lakše podneseš. No sve skupa ovo nema smisla.

MBuda sub 23.10.2021 23:30

Prošli tjedan sam ulovio 10 pobjeda u wl, danas prvih 10 tekmi skor 2-8. Jednostavno ne kuzim kaj se događa. Ista formacija, par novi "kao fol boljih" igraca, a nis vise ne vrijedi ni kurca. Moji svi stoje na mjestu, ne mogu dodat prvom do sebe, razmiču se po sredini terena dok lik ušetava u moj šesnaesterac i slično. Jednostavno užas čisti.

SimeKZ ned 24.10.2021 00:10
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Rank 2 nagrade. Solidno, nista spektakularno. 

 

EDIT: Moram rec' da sam uspio kresnut 3x u stativu sa 6-7m za redom. Iako sam drzao u suprotan cosak, sva tri puta je lopta isla u blizi kut :D 

Kaj je tu solidno Šime? Hrpa dreka a izgubio si godinu života dok si igrao. Sutra dobijam dva rare mega packa i još 15 tekmi da poberem ultimate pack i ako ništa ne dobijem nabijem ja njih na karu i njihovu igru. Nema smisla živcirati se za ništa. Ajde, jebe te igra ali nešto dobiješ u packu pa to lakše podneseš. No sve skupa ovo nema smisla.

Solidno iz jednog jedinog razloga. Crveni Wojcek koji ide u ekipu. Mogu rec' da sam dobil iskoristivog red picka.

Sve ostačo je fodder. 

Cofinho ned 24.10.2021 11:45
SimeKZ kaže...
Cofinho kaže...

Prva wl rank 2. Sve sto sam izgubio, izgubio sam od protivnika koji je igrao bolje osim ove zadnje tekme, al tu nije bilo ni bitno jer sam vec osigurao rank 2, a nisam mogao uhvatiti rank 1. Ono sto me posebno smeta je to sto 95% ekipa izgledaju isto. Danas sam odigrao 11 tekmi. Naravno subota, udarno vrijeme, lag i delay u odredjenim tekmama nesnosljiv. Msm da ce mi ovo biti i jedina WL ove godine jer nemam vise zivaca i vremena za igranje fife. Btw. sta je s marketom ove godine? Nikad nije bio ovakav. Vrijedi samo ovo sto vidis u WL, ostalo se prodaje za smjesnu cijenu. Ove godine nece ni bit market crasha jer kartice nikad nisu ni uspjele dosegnut cijenu kao proslih godina. Sve je nekako cudno ove godine.

Nema coin pumpa od DRa. Jedini coin pump je bio zbog ultimate edicije igre koja je dobila 4600 FP a ni to odjednom.

Market je banana, 20-30 igraca nesto vrijedi, ostalo je ispod 5k. 86 kartice i 87 idu za smijesne cifre.

Uzeo sam R2 sa smijesnim Seria A timom. Tak da necu ni upgrejdat, cuvat te high rated igrace pa kaj bude. 

 U prijasnjim fifama odredjene kartice ratinga 81-83 tipa Gabriel Jesus su isle preko 70-80k u prvom mjesecu igre, a nije ni bilo rivals moda kao takvog tako nije do toga. U necem drugom je stvar.

Skilledžija ned 24.10.2021 12:21

Upravo sam se kvalificirao za vikend ligu pa me zanima ako netko zna, da li moram baš ovu igrati ili ću moći onu iduću?

Sad mi je malo prekasno da krenem.

 

Inače, u kvalifikacijama imam veći lag nego u rivalsima.

One pizdarije u sredini se praktički ne gase.

Dodavanje, e to je umjetnost, pošto je takav lag, igrači ne dodaju kad ja to naredim nego postoji delay i onda se treba jebeno prilagodit kad i kako stisnut dodavanje.

4 sam dobio regularno, jednu mi je lik poklonio i na kraju sam ja učinio isto - ruka ruku mije :)

SimeKZ ned 24.10.2021 12:24
Skilledžija kaže...

Upravo sam se kvalificirao za vikend ligu pa me zanima ako netko zna, da li moram baš ovu igrati ili ću moći onu iduću?

Sad mi je malo prekasno da krenem.

 

Inače, u kvalifikacijama imam veći lag nego u rivalsima.

One pizdarije u sredini se praktički ne gase.

Dodavanje, e to je umjetnost, pošto je takav lag, igrači ne dodaju kad ja to naredim nego postoji delay i onda se treba jebeno prilagodit kad i kako stisnut dodavanje.

4 sam dobio regularno, jednu mi je lik poklonio i na kraju sam ja učinio isto - ruka ruku mije :)

 Nemam pojma kak to radi. Nadam se da neces morat ponovno u kvali.

Makar je mene trazilo da reedemam ulaz prije pocetka WL. Tako da valjda mozes sacuvat ulaz za sljedecu WL. 

Skilledžija ned 24.10.2021 12:48
SimeKZ kaže...

 Nemam pojma kak to radi. Nadam se da neces morat ponovno u kvali.

Makar je mene trazilo da reedemam ulaz prije pocetka WL. Tako da valjda mozes sacuvat ulaz za sljedecu WL. 

Nakon kvalifikacija nisam ulazio u vikend ligu tako da ništa nisam reedemao.

Još malo pa počinje El Clasico pa Manchester - Liverpool - jebeš vikend ligu :)

movie ned 24.10.2021 14:04
Cofinho kaže...

 U prijasnjim fifama odredjene kartice ratinga 81-83 tipa Gabriel Jesus su isle preko 70-80k u prvom mjesecu igre, a nije ni bilo rivals moda kao takvog tako nije do toga. U necem drugom je stvar.

Stvar je da smo na konzolama svi u startu dobili 4600 fifa pointsa koji smo kupili ultimate verziju igre. Sad uzmi kad par milijuna igrača u startu ima 4600 fifa pointsa. ja u njima nisma dobio ništa, no netko je dobio nešto i u startu je ponuda na marketu bila puno veća nego prijašnjih godina. veća ponuda, manje cijene.

 

Maloprije otvorim dva rare player packa. 24 kartice i sve zajedno ne vrijede 15k coinsa. Deset kartica mi ne vrijedi 750 coinsa. U jednom packu nositelj 83 kartica a u drugom 84 rating kartica. Za kaj sam ja igrao zadnja tri dana? Sramota, i tako svaku nedjelju. Još mi je ostalo 12 tekmi za odigrati pa da poberem ultimate pack i ne da mi se kada znam da ću i u njmeu dobiti karticu vrijednu 1200 coinsa.

jopis ned 24.10.2021 15:48
movie kaže...
Cofinho kaže...

 U prijasnjim fifama odredjene kartice ratinga 81-83 tipa Gabriel Jesus su isle preko 70-80k u prvom mjesecu igre, a nije ni bilo rivals moda kao takvog tako nije do toga. U necem drugom je stvar.

Stvar je da smo na konzolama svi u startu dobili 4600 fifa pointsa koji smo kupili ultimate verziju igre. Sad uzmi kad par milijuna igrača u startu ima 4600 fifa pointsa. ja u njima nisma dobio ništa, no netko je dobio nešto i u startu je ponuda na marketu bila puno veća nego prijašnjih godina. veća ponuda, manje cijene.

 

Maloprije otvorim dva rare player packa. 24 kartice i sve zajedno ne vrijede 15k coinsa. Deset kartica mi ne vrijedi 750 coinsa. U jednom packu nositelj 83 kartica a u drugom 84 rating kartica. Za kaj sam ja igrao zadnja tri dana? Sramota, i tako svaku nedjelju. Još mi je ostalo 12 tekmi za odigrati pa da poberem ultimate pack i ne da mi se kada znam da ću i u njmeu dobiti karticu vrijednu 1200 coinsa.

 Nije samo do toga. S nečim drugim se prtlja od strane ea. Lani je jedan tulavi richarlison vrijedio 70k na izlasku igre, allan preko 100k, itd. Imao sam ih pa znam.

A ove godine i ono što je vrijedilo neku lovu, je palo u roku keks sve na niske grane, Haaland je u roku 10ak dana otišao sa 150k na 70k, da bi sad bio koliko, 20ak, a koliko je od izlaska igre.

 

A i što se veličine ponude tiče, ja sam na pc, lani je bilo preko 3 milje aktivinih listanih igrača, sada kad pređe milju usred dana, to je ajme. Noćas dođem s turnira kuć, upalim čisto da složim koji sbc prije spavanja, 800.000 listanih. U prvom mjesecu igre, ahahahahhaha. 

movie ned 24.10.2021 19:32
jopis kaže...

 Nije samo do toga. S nečim drugim se prtlja od strane ea. Lani je jedan tulavi richarlison vrijedio 70k na izlasku igre, allan preko 100k, itd. Imao sam ih pa znam.

A ove godine i ono što je vrijedilo neku lovu, je palo u roku keks sve na niske grane, Haaland je u roku 10ak dana otišao sa 150k na 70k, da bi sad bio koliko, 20ak, a koliko je od izlaska igre.

 

A i što se veličine ponude tiče, ja sam na pc, lani je bilo preko 3 milje aktivinih listanih igrača, sada kad pređe milju usred dana, to je ajme. Noćas dođem s turnira kuć, upalim čisto da složim koji sbc prije spavanja, 800.000 listanih. U prvom mjesecu igre, ahahahahhaha. 

Po nekoj logici manja ponuda bi trebala značiti veće cijene. I danas imaš kartice tipa mendy 83 koji je oko 90k coinsa. Kimpebe je s 44k consa narastao u ovih mjesec dana na preko 60k coinsa. Haaland je kartica koja pravim igračima nije potrebna a meni je beskorisna tako da dođe koliko i vrijedi. Skill 3*, WF 3*, agilty i balance tak tak, ubrzanje tak tak.  I to je to. Još nisam igrao protiv nikoga tko ga koristi u igri. Sve u svemu povremenim igračima ovakva situacija odgovara jer uz malo truda složiš solidnu momčad s kojom možeš igrati. Isprofiliralo se dvadesetak kartica koje drže cijenu i s kojima svi igraju.