lovac82 uto 19.10.2021 22:16
Ivan1985 kaže...

Nije do tcoma, jednostavno imam taj neki delay pa cak i u practice areni. Na ps5 nista ne trza, i sve radi uredno za razliku od pcja, ali imam delay na obe gljive. Npr kad maknem RS desno za obicni ball roll treba mu sekunda da animacija pocne, dok to na pcju nije tako, sad jel to zbog navike, ne znam, al imam probleme u obrani zbog pracenja igraca, jer mojem treba pola dana da promijeni smijer.

 Koji k uzimate za PC last gen (ocito je da nas prisiljavaju da kupimo nove konzole)..... treba ih bojkotirati. Prosli su dani kada je i "last gen" verzija imala novine (FIFA 07), a ne samo nova s novim engineom (tadasnje nove konzole).

 

Osim toga, pola postojecih "game modova" su "downgrade-ali" ili napravili glupljima (pitam se koji je njima k), nikakve prave znacajne novine cak ni na novim konzolama.... njima treba 3-5 godina da izbace nesto bas ono inovativno, svjeze i novo, kada vidim da glupi stadion ne znaju promijeniti nakon toliko godina, dode mi muka, te price oko novih engine-a i sl. su price za naivne budale kada im je 60-80 % asseta samo prekopirano i prilagodeno za novi engine , vise od pola toga nije naravljeno iznova vec je ocito samo "update-ano" ali bitno je napacivati svake godine po 70+ eura.

 

BTW Remote Play na PS5 je uzasan (i to preko LAN kabela, na 250 - 500 Mbit/s konekcijama, da ne govorim da imam i vise routera od 300 - 500 eura), jednostavno neigrivo, s druge strane cak i direktno na PS5 definitivno ima neki delay i ako igrate na TV-u koji jos uz to ima i nesto input laga, naje**li ste ko zuti. Srecom, imam tv/monitore skoro bez ikakvog laga i igram direktno pa je igrivo ali opet se osjeti delay, steta jer gameplay se cini ok.... kada kazem delay, ne mislim na one animacije, dok on zamahuje nogu prema lopti pa treba cekat malo da je opali vec mislim bas doslovno na delay kada pritisnete neku tipku/komandu (snimite slow motion kamerom) pa cete vidjeti i usporedite sa starijim FIFAMA pa cete znati o cemu pricam.

jopis uto 19.10.2021 23:06
movie kaže...
Ivan1985 kaže...

Nije do tcoma, jednostavno imam taj neki delay pa cak i u practice areni. Na ps5 nista ne trza, i sve radi uredno za razliku od pcja, ali imam delay na obe gljive. Npr kad maknem RS desno za obicni ball roll treba mu sekunda da animacija pocne, dok to na pcju nije tako, sad jel to zbog navike, ne znam, al imam probleme u obrani zbog pracenja igraca, jer mojem treba pola dana da promijeni smijer.

Aj se logaj pa da ti izbaci rezultate konekcije zadnjih par dana pa stavi da ih usporedim sa svojima na A1. Baš me interesira.

 

https://help.ea.com/en/ea-connection-quality-report/

 

 

SimeKZ sri 20.10.2021 00:02

Ja sa ovim 5. div i lagano idem prema gore. 

 

Kvalificiral se sa 6 pobjeda i 3 pobjede. Sad cu vidjet kak to bude islo. Igram 3412, al sad cu probat ovu ajaksovu 4231 sa krilima na cut inside i visokim bekovima. Pogledo tekmu protiv Dortmunda i jos jednom me Ajax odusevio.

Cofinho sri 20.10.2021 16:28

Ne igram puno ovu fifu za sad. Na ps4 verziji sam, tek dosao do divizije 4, cak nisam jos niti jednu WL odigrao, ali slazem se s vama da su golmani ove godine totalni promasaj. Brane nemoguce situacije, a znaju primit neke isprdke. Definitivno najgore programirani golmani otkad igram fifu. Ovako na oko mi je ostatak gameplaya cak i ok i da se lijepo igrat.

gaaillc06 sri 20.10.2021 18:44

molim vas za pomoc

 

igram fifu na ps5 i dobio sam zabranu transfera jer sam ja nekakav distributer koina 😧

prvo su mi prije 10 dana poslali poruku da mi je profil u opasnosti zbog krsenja fut pravila pa su mi oduzeli 500 000 koina uz obrazlozenje da ja distribuiram koine. nisam nista poduzeo vec sam uz gorcinu nastavio igrati

 

juce dobijam email da sam dobio zabranu na transferima jer sam opet taj neki distributer koina

 

pisao sam njihovoj sluzbi za korisnike da bi dobio robotski odgovor da su oni provjerili i da mi nece odblokirat zabranu. Gledam na netu odavno ljudi imaju isti problem. Moj grijeh je izgleda sto sam stavljao max cijenu na igracima pa se desavalo da mi bronzu neko kupi za 10 000. Nisam znao da to povlaci robota koji onda oznaci profil kao tog nekog distributera. Oprostite ali toliko sam ljut i ogorcen

 

da li iko od vas zna sta da uradim da mi se racun ucini opet slobodnim jer ocito njihova korisnicka sluzba su roboti jer unazad par godina gledam ljudi iste odgovore dobijaju kao sto sam i ja dobio

Mic_zap sri 20.10.2021 20:57

Nema šanse da dobiješ nazad, ja pokušavao i uvjeravao jako dugo i nisam uspio, mislim u FIFI 19, nakon tog nisam igrao i prošlu sezonu se vratio, jedino kaj mogu rec je da su i mene u tjedan dana bannali na istu foru, ali sam ih ja stvarno kupovao, a čisto sumnjam da si ti “nastavio” igrati kroz gorčinu, nego si vjerojatno stvarno kupovao, jer nema šanse da si dobio dva prijestupa slučajno

gaaillc06 sri 20.10.2021 21:22

prvi put nisam ni shvatio sta je problem, ostao sam bez svih koina ali sam nastavii da igram. Prodavao igrace i kupovao druge. Slusao savjete da kupujem ove jeftine igrace veceg ranga. Tek kad sam banovan poceo sam istrazivat sta je problem

movie sri 20.10.2021 23:30
gaaillc06 kaže...

molim vas za pomoc

 

igram fifu na ps5 i dobio sam zabranu transfera jer sam ja nekakav distributer koina 😧

prvo su mi prije 10 dana poslali poruku da mi je profil u opasnosti zbog krsenja fut pravila pa su mi oduzeli 500 000 koina uz obrazlozenje da ja distribuiram koine. nisam nista poduzeo vec sam uz gorcinu nastavio igrati

 

juce dobijam email da sam dobio zabranu na transferima jer sam opet taj neki distributer koina

 

pisao sam njihovoj sluzbi za korisnike da bi dobio robotski odgovor da su oni provjerili i da mi nece odblokirat zabranu. Gledam na netu odavno ljudi imaju isti problem. Moj grijeh je izgleda sto sam stavljao max cijenu na igracima pa se desavalo da mi bronzu neko kupi za 10 000. Nisam znao da to povlaci robota koji onda oznaci profil kao tog nekog distributera. Oprostite ali toliko sam ljut i ogorcen

 

da li iko od vas zna sta da uradim da mi se racun ucini opet slobodnim jer ocito njihova korisnicka sluzba su roboti jer unazad par godina gledam ljudi iste odgovore dobijaju kao sto sam i ja dobio

Meni bronzu nitko ne kupi za 500 coinsa a tebi za 10 000 coinsa i tako do 500 000 coinsa? Malo smrdi ma što ti rekao. Što znači, kupovao sam igrače velikog ratinga? Svi ih kupujemo ali gledamo da je to po cijeni manjoj od one za koju se mogu prodati a to je ove godine s obzirom na slom marketa jako teško. Da se zaraditi ali sve je to sitno. Večeras sam na bidanju uzeo tri Ndombelea po 41k coinsa i sada ih prodao po 56k coinsa. Bio sam šupak pa nisam htio uzeti više. Uglavnom tako po malo ciganim i zarađujem i nitko me ne bana. Prije jedno 4 godine dobio sam ban i žalio se. Rekli da će provesti istragu, proveli, odbanali me i ispričali se. I to je to. Nisam ništa bio kriv i riješio problem u 24 sata.

 

Inače ovo je mail na koji se možeš žaliti i dobiti pisani odgovor   accountdisputes@ea.com

 

sexytoiletpaper čet 21.10.2021 08:18
gaaillc06 kaže...

nisam ja preko bronze dosao do pola miliona, bronza je bila primjer. Prodao sam ja mnogo jakih igraca sto sam dobio u paketicima kroz nagrade.

 

hvala za email, pisat cu im

 Lik, boli nas kurac sto ti varas EA, samo daj, nemoj varati druge igrace i nemoj lagati na forumu, jer ovo sto si rekao ne da smrdi na sranje nego tako vonja da ce ti svi zapamtiti ime. Lijepo reci "kupovao sam coinove, pobrao ban, postoji sansa da se makne, hvala lijepo" i to je to. Ovakav double down na preseravanje je ponasanje klinca od 10 godina.

movie čet 21.10.2021 09:18
gaaillc06 kaže...

drug ako ne znas kako da pomognes nemoj se ni javljat. To sto ti mislis da varam i da sam ovdje dosao da lazem je tvoj problem. Momak je konkretno dao email na koji mogu da pisem. To sam i uradio i cekam odgovor

Aj javi kako je završilo i što su ti rekli u mailu.

SimeKZ čet 21.10.2021 18:23

Lagano se penjem prema Elite ranku. Trenutno D3 i mislim da mi fali pobjeda ili dvije do D2. 

 

Kaj se tice protivnika. Jako puno ljudi ima Messi, Neymar, Mbappe trojac.... kad misilm jako puno, onda cu rec' da sam u 3/5 tekmi igrla protiv tog trojca. To me dovodi do zakljucka da je ove godine mozda najveca kaj se tice FPa i jedva cekam vidjet kolko su keša pobrali od debiloida koji kupuju FP. 

 

Igram 41212 usku sa ofenzivnim bekovima. Malo je teze ovako igrat jer skoro svi u ovim ''visim'' divizijama igraju through ball pa ako prode, prode. No, ako si dobar u manualnom defendingu u 60% slucajeva ces presjec pas... ovih ostalih 40 ostavljam kad se lopta neobjasnjivo odbije u noge protivniku, prode kroz noge obrani ili nesto u tom stilu.

 

Gol zabijam sa drivenom, finesom ili jednostavno nabijem u prvi cosak pa kaj bude. Ispod 150 pasova po tekmi nejdem, jer jedino tako razvijem sansu za gol. Ovaj spori gameplay bas pase mom stilu igre, ali neobjasnjive stvari poput vec navedenih, pasova koji idu nikome, centarsut kojeg golman nece pokupit i golmanskih obrana koje su na granici pizdarije.

 

 

DoctorEvil čet 21.10.2021 19:14
SimeKZ kaže...

Lagano se penjem prema Elite ranku. Trenutno D3 i mislim da mi fali pobjeda ili dvije do D2. 

 

Kaj se tice protivnika. Jako puno ljudi ima Messi, Neymar, Mbappe trojac.... kad misilm jako puno, onda cu rec' da sam u 3/5 tekmi igrla protiv tog trojca. To me dovodi do zakljucka da je ove godine mozda najveca kaj se tice FPa i jedva cekam vidjet kolko su keša pobrali od debiloida koji kupuju FP. 

 

Igram 41212 usku sa ofenzivnim bekovima. Malo je teze ovako igrat jer skoro svi u ovim ''visim'' divizijama igraju through ball pa ako prode, prode. No, ako si dobar u manualnom defendingu u 60% slucajeva ces presjec pas... ovih ostalih 40 ostavljam kad se lopta neobjasnjivo odbije u noge protivniku, prode kroz noge obrani ili nesto u tom stilu.

 

Gol zabijam sa drivenom, finesom ili jednostavno nabijem u prvi cosak pa kaj bude. Ispod 150 pasova po tekmi nejdem, jer jedino tako razvijem sansu za gol. Ovaj spori gameplay bas pase mom stilu igre, ali neobjasnjive stvari poput vec navedenih, pasova koji idu nikome, centarsut kojeg golman nece pokupit i golmanskih obrana koje su na granici pizdarije.

 

 

Igra je teški pay to win, ako nemaš kapitalce tipa Messi, Neymar ili Mbappe jako je teško igrati. A sad ih puno ljudi ima, ili su naštimali da češće izlaze u packovima ili su svi toliki paćenici da lupaju stotine dolara u ovo sranje od igre. Događa mi se često da izgubim recimo 3-1 s tim da lik zabije s Messijem dva finesse s 25 metara iz kosa, a ja ko budala se znojim da bi nekako napravio čistu situaciju i eventualno zabio ako golman dopusti. Znači, razlika između mene i lika jedino to da on ima Messija, a ja sa svojim polovnjacima teško mogu isto.

 

Sad sam inače divizija 2 rank 1. S vremenom ide sve lakše jer bolji igrači napreduju dalje. Prošli tjedan su me punili u diviziji 3 i prije toga 4, a trenutno nekako guram u diviziji 2. S tim da mi je ovo prvi puta u bilo kojoj fifi da imam negativan skor sveskupa u FUTu. Znači, ili ja nikad lošiji ili ova igra nikad više pay to win, mislim da je ovo zadnje ipak.

ZeNGe_CRO-mt čet 21.10.2021 21:07

ma koji p2w u ovoj fifi nikad jeftinji igrači, evo za 100k-150k složiš momčad i možeš svima parirati

ima jeftinih a dobrih igrača na bacanje.

golmani pope mendy maigan casteles handanović navas

obrana lacorix kounde mbabu miltao gomez upamecano škirinar koulibaly rudiger wan bissaka praktički do 10k neki su i po 3k-5k.

vezni red valverde kessie wijnaldum foden tchoumameni if allan martial chiesa sane carrasco hazard coman fekir renato sanchez

napad werner ben yedder dybala aubameyang mertens griezman depay

pa to su sve jeftini igrači ,a dobri i svima mogu parirat 

 

ali nekome je džaba i messi mbbape i svi najbolji igrači 

DoctorEvil čet 21.10.2021 21:34

Istina, ima dobrih igrača i strašno su jeftini tako da s te strane igra paše ljudima koji igraju casual jer se lako sagradi OK ekipa. Ali ako ideš u jače divizije, svaka tekma je bitka. Problem je u tome da je strašno lagano kad imaš top igrače, samo ti lik baci običnu l1+trokut i evo problema. A ti si nekakvim običnim igračima ne možeš baš tako, i često to odredi pobjednika.

SimeKZ čet 21.10.2021 22:13
DoctorEvil kaže...

Istina, ima dobrih igrača i strašno su jeftini tako da s te strane igra paše ljudima koji igraju casual jer se lako sagradi OK ekipa. Ali ako ideš u jače divizije, svaka tekma je bitka. Problem je u tome da je strašno lagano kad imaš top igrače, samo ti lik baci običnu l1+trokut i evo problema. A ti si nekakvim običnim igračima ne možeš baš tako, i često to odredi pobjednika.

Slozim ti ja L1+trokut sa Insigne - Mertens - Martinez trojkom naprijed. Veci je problem nadmoc jebenog Kimpembea i takvih jebivjetara. Najjace mi je kad ti uzme loptu da nit ne primjetis. Mislim da mi protivnici imaju redovito po 30-40 tacklea po tekmi. Samo ide spam cim udes u 16m, al' nikako da naprave penal. Sa druge strane, ja samo drzim jockey i frajer u punom trku se zaleti u Tomoria i fucka penal.

Za vecinu stvari kaj se dogadaju sa dugackim loptama sam si sam kriv posto igram 41212 sa napadackim bekovima... pa to na kraju izgleda vise ko 2-1-4-3. 

 

Frisko D2, idemo dalje. 

Mic_zap pet 22.10.2021 00:07

Evo kao sta sam objavio, brutalno mi se posrecilo prije par dana iz UCMM-a, slozio ovu momcad, imam jos 700k, prosao kvalifikacije 8-0, mislim da dokazuje stvarno da je igrica p2w, jer sam prijasnje prosao 6-3, nazalost ovaj vikend moram jako nagurati utakmice, ali se veselim, planirao sam poceti od 1.11. poceti spremati jace paketice za toty, prosle godine sam poceo 1.12. i imao sam posla otvarati jedno 6 sati i na kraju sam dobio Van Dijka, jer ne vidim puno nacina kako da pojacam momcad(kantea i llorentea vec mogu priustit)

 

edit: vec drugu godinu zaredom igram religiozno 352

movie pet 22.10.2021 11:36
Mic_zap kaže...

Evo kao sta sam objavio, brutalno mi se posrecilo prije par dana iz UCMM-a, slozio ovu momcad, imam jos 700k, prosao kvalifikacije 8-0, mislim da dokazuje stvarno da je igrica p2w, jer sam prijasnje prosao 6-3, nazalost ovaj vikend moram jako nagurati utakmice, ali se veselim, planirao sam poceti od 1.11. poceti spremati jace paketice za toty, prosle godine sam poceo 1.12. i imao sam posla otvarati jedno 6 sati i na kraju sam dobio Van Dijka, jer ne vidim puno nacina kako da pojacam momcad(kantea i llorentea vec mogu priustit)

 

edit: vec drugu godinu zaredom igram religiozno 352

Sve to si dobio u packovima do sada? Ja sam do sada dobio jednog igrača vrijednog 180k coinsa i par onih brzih stopera ratinga 78/79 koji su u startu išli po 30k coinsa i to je to.

SimeKZ pet 22.10.2021 12:14
Mic_zap kaže...

Evo kao sta sam objavio, brutalno mi se posrecilo prije par dana iz UCMM-a, slozio ovu momcad, imam jos 700k, prosao kvalifikacije 8-0, mislim da dokazuje stvarno da je igrica p2w, jer sam prijasnje prosao 6-3, nazalost ovaj vikend moram jako nagurati utakmice, ali se veselim, planirao sam poceti od 1.11. poceti spremati jace paketice za toty, prosle godine sam poceo 1.12. i imao sam posla otvarati jedno 6 sati i na kraju sam dobio Van Dijka, jer ne vidim puno nacina kako da pojacam momcad(kantea i llorentea vec mogu priustit)

 

edit: vec drugu godinu zaredom igram religiozno 352

Fakat mi se sere od srece. Nekom igra da sve, neko ovo ne dobije nikad. Ja u zivotu nisam dobio Messia, Ronalda, Neymara iz paketa. Igram od kad je FUTa.

 

 

Da se osvrnem na WL. Prva tekma, frajer zabije za 1-0 i cuva loptu. Na kraju me odjebe 4-1 jer sam moral upalit constant pressure, 3 komada l1+trokut na Sanea, cut inside i finessa sa 20ak metara :D Ako je ovakva WL, top :D 

sexytoiletpaper pet 22.10.2021 12:31
SimeKZ kaže...
Mic_zap kaže...

Evo kao sta sam objavio, brutalno mi se posrecilo prije par dana iz UCMM-a, slozio ovu momcad, imam jos 700k, prosao kvalifikacije 8-0, mislim da dokazuje stvarno da je igrica p2w, jer sam prijasnje prosao 6-3, nazalost ovaj vikend moram jako nagurati utakmice, ali se veselim, planirao sam poceti od 1.11. poceti spremati jace paketice za toty, prosle godine sam poceo 1.12. i imao sam posla otvarati jedno 6 sati i na kraju sam dobio Van Dijka, jer ne vidim puno nacina kako da pojacam momcad(kantea i llorentea vec mogu priustit)

 

edit: vec drugu godinu zaredom igram religiozno 352

Fakat mi se sere od srece. Nekom igra da sve, neko ovo ne dobije nikad. Ja u zivotu nisam dobio Messia, Ronalda, Neymara iz paketa. Igram od kad je FUTa.

 

 

Da se osvrnem na WL. Prva tekma, frajer zabije za 1-0 i cuva loptu. Na kraju me odjebe 4-1 jer sam moral upalit constant pressure, 3 komada l1+trokut na Sanea, cut inside i finessa sa 20ak metara :D Ako je ovakva WL, top :D 

 Jadna Beta. Ja sam proslu WL naletio na pravog Chada. u 70toj zabija za 2-1. Golman skine moju iducu akciju i od 70 i neke minute do kraja tekme frajer dodaje na LB/RB, cross na CB, CB glavom natrag golmanu u ruke.

E to je Sigma Chad Male.

SimeKZ pet 22.10.2021 13:07
sexytoiletpaper kaže...
SimeKZ kaže...
Mic_zap kaže...

Evo kao sta sam objavio, brutalno mi se posrecilo prije par dana iz UCMM-a, slozio ovu momcad, imam jos 700k, prosao kvalifikacije 8-0, mislim da dokazuje stvarno da je igrica p2w, jer sam prijasnje prosao 6-3, nazalost ovaj vikend moram jako nagurati utakmice, ali se veselim, planirao sam poceti od 1.11. poceti spremati jace paketice za toty, prosle godine sam poceo 1.12. i imao sam posla otvarati jedno 6 sati i na kraju sam dobio Van Dijka, jer ne vidim puno nacina kako da pojacam momcad(kantea i llorentea vec mogu priustit)

 

edit: vec drugu godinu zaredom igram religiozno 352

Fakat mi se sere od srece. Nekom igra da sve, neko ovo ne dobije nikad. Ja u zivotu nisam dobio Messia, Ronalda, Neymara iz paketa. Igram od kad je FUTa.

 

 

Da se osvrnem na WL. Prva tekma, frajer zabije za 1-0 i cuva loptu. Na kraju me odjebe 4-1 jer sam moral upalit constant pressure, 3 komada l1+trokut na Sanea, cut inside i finessa sa 20ak metara :D Ako je ovakva WL, top :D 

 Jadna Beta. Ja sam proslu WL naletio na pravog Chada. u 70toj zabija za 2-1. Golman skine moju iducu akciju i od 70 i neke minute do kraja tekme frajer dodaje na LB/RB, cross na CB, CB glavom natrag golmanu u ruke.

E to je Sigma Chad Male.

Fascinantno mi je kako nekada ovaj community nije bio takav. A nije bio takav jer nagrade nisu bile imperativ. Dam se kladit da cu odigrat 15-16 tekmi i da ce svih 16 biti identicne u potez. Protivnik ce raditi ball roll, scoop turn jer za drugo nije sposoban. Vrtit se sa najagilnijim igracem na rubu 16m sve dok ne otvori neki mutavi pas i zažvaljit loptu u 90. To je jedna akcija. Druga je nabit sa stoperom na spicu, spica iz prve trokut na krilo, cut inside i gol. 

Imam 65 tekmi u ovoj fifi, popeo sam se u D2. Tamo negdje oko D4 sam poceo gledat sablonsko igranje i identicne akcije. 

sexytoiletpaper pet 22.10.2021 13:31
SimeKZ kaže...
sexytoiletpaper kaže...
SimeKZ kaže...
Mic_zap kaže...

Evo kao sta sam objavio, brutalno mi se posrecilo prije par dana iz UCMM-a, slozio ovu momcad, imam jos 700k, prosao kvalifikacije 8-0, mislim da dokazuje stvarno da je igrica p2w, jer sam prijasnje prosao 6-3, nazalost ovaj vikend moram jako nagurati utakmice, ali se veselim, planirao sam poceti od 1.11. poceti spremati jace paketice za toty, prosle godine sam poceo 1.12. i imao sam posla otvarati jedno 6 sati i na kraju sam dobio Van Dijka, jer ne vidim puno nacina kako da pojacam momcad(kantea i llorentea vec mogu priustit)

 

edit: vec drugu godinu zaredom igram religiozno 352

Fakat mi se sere od srece. Nekom igra da sve, neko ovo ne dobije nikad. Ja u zivotu nisam dobio Messia, Ronalda, Neymara iz paketa. Igram od kad je FUTa.

 

 

Da se osvrnem na WL. Prva tekma, frajer zabije za 1-0 i cuva loptu. Na kraju me odjebe 4-1 jer sam moral upalit constant pressure, 3 komada l1+trokut na Sanea, cut inside i finessa sa 20ak metara :D Ako je ovakva WL, top :D 

 Jadna Beta. Ja sam proslu WL naletio na pravog Chada. u 70toj zabija za 2-1. Golman skine moju iducu akciju i od 70 i neke minute do kraja tekme frajer dodaje na LB/RB, cross na CB, CB glavom natrag golmanu u ruke.

E to je Sigma Chad Male.

Fascinantno mi je kako nekada ovaj community nije bio takav. A nije bio takav jer nagrade nisu bile imperativ. Dam se kladit da cu odigrat 15-16 tekmi i da ce svih 16 biti identicne u potez. Protivnik ce raditi ball roll, scoop turn jer za drugo nije sposoban. Vrtit se sa najagilnijim igracem na rubu 16m sve dok ne otvori neki mutavi pas i zažvaljit loptu u 90. To je jedna akcija. Druga je nabit sa stoperom na spicu, spica iz prve trokut na krilo, cut inside i gol. 

Imam 65 tekmi u ovoj fifi, popeo sam se u D2. Tamo negdje oko D4 sam poceo gledat sablonsko igranje i identicne akcije. 

 Ja sam na 2 pobjede do D1, prosao vecinu D2 sa win streak boostom. Zadnjih par tekmi sam primjetio da ekipa spama L1+Fake shoot ko sumanuta i razvio si teorije zavjere da je ekipa nasla nacin da sjebe konekciju bez da ih DCa. 24ms na pocetku tekme, sve ok do kraja prvog poluvremena, svih 45 sekundi se ceka i nakon toga ping skace posvuda, sa 24ms na 150ms+