movie ned 11.7.2021 13:25
Dwyane Wade kaže...

Bit će nažalost opet PS4/PS5 verzija.

 

Samo čekam da odrežu te stare konzole više, samo koče eventualan napredak...

Kao i kod prelaska na PS4 next gen fifu su dobili samo igrači novih konzola dok je PC verzija kao i verzija za stare konzole ostala ista,  nepromijenjena. Tako će biti i ove godine. Samo igrači novih konzola dobit će novu igru sa svim novim mogućnostima. Stoga, stare konzole ništa ne koče već se implementiranjem novih tehnologija samo u nove konzole želi potaknuti njihova prodaja. Već viđeno prošlih godina.

Diplo ned 11.7.2021 17:52

Samo ce 2 verzije bit standard i ultimate, nema vise champions verzije

 

 

 

ULTIMATE EDITION

 

100€

 

Dobije se

 

  • Limited Time Offer - FUT Heroes Player item
  • Ones to Watch Player item
  • 4 Days Early Access
  • Dual Entitlement - free PlayStation 5 upgrade
  • 4600 FIFA Points
  • Team of the Week 1 Player item
  • Kylian Mbappé Loan item
  • FUT Ambassador Loan Player Pick
  • Career Mode Homegrown Talent

 

 

Web App - September 22th

Early Access - September 27nd

Full Release - October 1st

 

 

-U novoj Fifi ce se u career modu moci napraviti svoj klub i napredovat kroz divizije + jos masu dodataka na taj mod

-Indijska liga

-Pro scena je iskljucivo na PS5,prize pool ce biti podignut za ogromne novce za razlike do sada

-Gurat ce se next gen consola, pojedine stvari nece biti dostupne na ps4

 

 

Hero igraci, linkat ce se preko reprezentacije i lige, kluba nema na kartici.

 

Abedi Pele

Fernando Morientes

Mario Gomez

Diego Milito

Jorge Campos

Robbie Keane

Sami Al-Jaber

Tim Cahill

Clint Dempsey

Joe Cole

Di Natale

Dudek

Solksjaer

Le Tissier

Kohler

Ljungberg

 

 

 

Nove ikone

 

Wayne Rooney

Cafu

Robin van Persie

Alfredo di Stéfano

Iker Casillas

 

 

 

Slike OTW,Hero,Gold rare i TOTW kartica

Shivi ned 11.7.2021 20:32

Ne znam uopće šta da mislim o novoj fifi, hypermotion ovo ono, ali po traileru bi naslutio da će biti silovanja sa skilovima i da ćemo ponovno imati igru koja je bliže arkadi nego simulaciji. Da me bar hoće ugodno iznenadit

movie ned 11.7.2021 20:46
SimeKZ kaže...
Hexfire kaže...
Igrao sam malo novog PES-a i izgleda čist ok. Baš me zanima bude li kod fife ikakvog napretka.

Gdje si igrao novi PES?

Misli na ovaj alpha mobile demo što je bio pušten prošli tjedan.

SimeKZ ned 11.7.2021 23:03
Hexfire kaže...
Ima demo za xbox SeX/S i PS5. Samo online, ali dovoljno da vidiš u kojem smjeru ide. Ne znam je li dostupno i dalje, prošli tjedan je bilo.

Jebena ti je mobile verzija igre na unreal 4 engineu? 

Svaka cast. 

Hexfire ned 11.7.2021 23:29

Ne kužim o čemu ti. Kakva mobile verzija? Pa novi PES je na Unreal Engine. Izašao je demo da bi testirali online performanse. Vidi se da je early development, ali vidi se i dobar smjer u kojem ide.

mariclius pon 12.7.2021 00:17
Hexfire kaže...
Ne kužim o čemu ti. Kakva mobile verzija? Pa novi PES je na Unreal Engine. Izašao je demo da bi testirali online performanse. Vidi se da je early development, ali vidi se i dobar smjer u kojem ide.

Ovo je tema o coinsima, paketićima i sl. Ti teškim ovisnicama o teme spominješ nekakav smjer misleći na gameplay. Daj se uozbilji.

SimeKZ pon 12.7.2021 00:25
Hexfire kaže...
Ne kužim o čemu ti. Kakva mobile verzija? Pa novi PES je na Unreal Engine. Izašao je demo da bi testirali online performanse. Vidi se da je early development, ali vidi se i dobar smjer u kojem ide.

Igra koju si igrao nema veze sa novim PESom. Engine i mehanike uopce nisu od novog PESa. To ti zelim rec'. 

 

@maricilius - promasio si kompletan fudbal. Boli me kurac za pakete i ostalo... Nit ne igram igru vec skoro mjesec dana bas zato jer igra ulazi u razdoblje kad vise nema smisla igrat upravo zbog tih kartica.

movie pon 12.7.2021 16:57
Hexfire kaže...
Ne kužim o čemu ti. Kakva mobile verzija? Pa novi PES je na Unreal Engine. Izašao je demo da bi testirali online performanse. Vidi se da je early development, ali vidi se i dobar smjer u kojem ide.

To su izbacili mobilnu verziju igre na unreal engineu kako bi samo testirali servere a da ne pokažu pravu verziju igre. Otkrivanje igre je ako se ne varam 21.07. Piše ti svugdje na netu. Baci pogled

SimeKZ pon 12.7.2021 17:20
movie kaže...
Primjer kako će se linkati Hero kartice.

Zasto su toliko prokleti da u igri koja traje manje od 1g, oni tebi posebnu karticu daju tek u 12mj. Pa jebo ih ultimate edition u golu guzicu.

Diplo uto 13.7.2021 19:23

Sljedece godine WL totalno promjenjena

 

- Za igranje WL svaki tjedan ce se trebati kvalificirat za istu.

-Kvalifikacije za WL pon-čet 3 pokusaja po 5 meceva, potrebna 3/5 wina za kvalificirat se

-WL umjesto 30 meceva smanjena na 20.

-Nagrade - veci wl rank =  bolja verzija kartice.

 

 

 

SimeKZ uto 13.7.2021 20:04
Diplo kaže...

Sljedece godine WL totalno promjenjena

 

- Za igranje WL svaki tjedan ce se trebati kvalificirat za istu.

-Kvalifikacije za WL pon-čet 3 pokusaja po 5 meceva, potrebna 3/5 wina za kvalificirat se

-WL umjesto 30 meceva smanjena na 20.

-Nagrade - veci wl rank =  bolja verzija kartice.

 

 

 

To je dobro. WL ce bit top natjecanje unutar FIFAe i tako treba bit. Rivalsi za sve ostalo uz SB. 

movie uto 13.7.2021 20:53
Diplo kaže...

Sljedece godine WL totalno promjenjena

 

- Za igranje WL svaki tjedan ce se trebati kvalificirat za istu.

-Kvalifikacije za WL pon-čet 3 pokusaja po 5 meceva, potrebna 3/5 wina za kvalificirat se

-WL umjesto 30 meceva smanjena na 20.

-Nagrade - veci wl rank =  bolja verzija kartice.

 

 

 

Tako je već bilo prve godine po uvođenju WL. Samo je tada bilo 40 tekmi na konzolama. Vraćamo se na staro. Samo bi trebali napraviti da kada se kvalificiraš više ne možeš igrati kvalifikacije. Ovako su oni super igrači i dalje igrali i smanjivali šanse onim lošijima. Nema smisla. S jedne strane igrač koji ganja treću pobjedu a s druge lik koji se samo dobro zajebava.

Shivi uto 20.7.2021 20:30

Netko gledao onaj show u 19h? Od 30.min krenite gledat

https://www.youtube.com/watch?v=OGyaaltvL-o

 

Sviđa mi se šta su dosta toga radili od nule (hrpa animacija, prirodniji pokreti, obrana, pogotovo se veselim novoj fizici lopte), ali nikako mi se ne sviđa speed burst makar su rekli da će to biti balansirano, tu vidim prostor za silovanje, ali pričekajmo sutra, možda dobijemo više informacija, a i vidimo pravi gameplay.

SimeKZ uto 20.7.2021 20:39

Puno toga je dodano i puno toga kaj se da exploitat. Sve te animacije su rasadnik da neki klinjo ko onaj mali iz Danske sjede u mraku i drkaju dok ne izdrkaju nekaj. Svida mi se da su napokon odradili ''snimanje'' utakmice a ne samo odredenih pokreta. Ocekujem da NextGen bude jako velik napredak i da cemo napokon moc igrat pravi nogomet. Sve dok sam ne probam, nece bit to, to.