crorockycro pon 27.9.2021 11:14
steedvd kaže...

zdravo svima, s obzirom da sam novi sa fifom i trenutno igram 21 dok ce 22 sacekati koji mjesec, da li moze neki savjet kako da brze sakupljam FUT coinse? jednom sam uspio odigrati draft i kupio cijelu prvu postavu igraci 82-85 svi iz spanske lige, takodjer zbog cega me stalno na online igri ubacuje sa likovima koji me nabuse po 10 golova razlike, zar ne bi trebalo poslije onih prvih 5 utakmica da mi daju lakse protivnike koji su malo bolji od mene ili isti kao ja? svaki savjet je dobrodosao 

Problem ti je vjerojatno što svi ostali likovi s kojim te spaja igraju FIFU 21 duže vremena i imaju dosta bolje ekipe. Sada pred kraj fife je bilo jaaako lagano dobit stvarno jako dobre (promo) kartice. Teško je parirati bilo kome s rare gold 82-85 ekipom. Usput jako je teško jer ti isti likovi vjj već znaju koristit meta skillove kao što su bili bridge i directional nutmeg (dajem primjer) pa te lakše pobjede. A što se tiče coinsa igraj Rivalse i čekaj tjedne nagrade, u međuvremenu rješavaj SBC-eve (ne znam je li ih uopće više ažuriraju s obzirom da ne igram više 21, čekam 22, to će ti možda netko drugi bolje reći), ali svakako imaš one početničke SBC-eve (ne znam koliko si upućen, to su ti Squad building challenges gdje trebaš složit određenu ekipu i dat ju u zamjenu za određeni paketić, šturo objašnjeno). Sretno :)

steedvd uto 28.9.2021 13:15

hvala puno, usao sam u stos za manje od 7 dana sam kreirao veoma dobru ekipu Courtoius- Varane-Lenglet-Carvajal-Mendy-   Parejo-David Silva-Griezman-   Hazard-Benzema-Portu
Sve su gold za sada ganjam da uhvatim Messia ili nekog stopera, elem jos uvijek se ne znam braniti kako treba nikako da savladam nakon 15 godina pesa