movie čet 30.7.2020 10:28
SimeKZ kaže...

Fora mi je pratit ova dogadanja u FUTu od kad sam prodal igru. 

 

U igri je preko 1000 igraca. Oni nabodu jedno te jebeno iste u SBC. Jedno te isti igraci dobivaju 201 razlicitu karticu sa razlicitom farbom. Ono kaj je najbolje... ljudi u 8mj kupuju FP i trose na pakete. Meni je to jebeno suludo. Nitko drugi osim Sissoka, Ndombelea, Dembelea i ostalih nisu mogli dobit SH karticu. 
Ovaj sad ''promo'' je isto smece gdje 5% ljudi ce izvuc sve i jednu karticu, dok ostalih 95% bude gledalo u jedno te iste pickove cijelo vrijeme.

 

Kad sam zbrojil prodane coinse, slozene SBCeve i ekipu koja mi je ostala. Mislim da nebi presao 11-12m vrijednosti. Dakle, jedan PIM R9... komedija.

Da, to sam već primjetio i rekao ovdje. Recikliraju jednih te istih dvadesetak kartica samo mijenjajući im boju. Inače u igri je preko 6000 igrača, kako se hvale. Ok, teško je očekivati da su svi interesantni. No niti ovo nije normalno. Evo, skoro je osmi mjesec a ja u 4 mega rare packa dobijem najbolju karticu ratinga 82? Ne trebam pričati da do sada još nisam dobio u packu niti najgoru moguću iconu. Nikakvu u tri godine.

 

Najbolja kartica ove godine koju sam dobio je rare son kojeg sam prodao za 570k coinsa. Dobio sam jednu od 200k, dvije od 100k i sve ostalo voda. Na masu svega toga u packovima sam dobio oko 2/3 milje i još sam na marketu okrenio oko 18 milja što je puno manje nego godinu dana ranije kada sam na marketu zaradio oko 30 milja. No ove godine sam puno ranije odustao od marketa jer mi se nije dalo. Kako može biti fer da mi jedan lik s frend liste dobije u packovima 3 toty igrača ove godine a ja ga nisam dobio niti jednom od 2012 godine? Gledam, lik je u packovima dobio preko 20 milijuna coinsa.  Ja u garantiranim tots sbc uvijek dobijem najgoru moguću karticu. Sve to uz godine utjeće na smanjenje interesa za igrom. Jednostavno nisu fer i svi nemamo istu šansu nešto dobiti u packu.

Knappa89 čet 30.7.2020 11:24

Kad pomisliš da su govnari iz Ea sportsa dosegli vrhunac idiotizma i prcanja u mozak, oni naprave još jedan korak dalje.

Dakle od izlaska ovog prime/pim icon packa napravio sam ih dva komada. U jednom sam dobio prime Moorea 92 rated.

Danas idem napravit još jednog, ubacim u njega tog istog Moorea i dobijem - prime Bobby Moorea.

 

 

movie čet 30.7.2020 14:52
Knappa89 kaže...

Kad pomisliš da su govnari iz Ea sportsa dosegli vrhunac idiotizma i prcanja u mozak, oni naprave još jedan korak dalje.

Dakle od izlaska ovog prime/pim icon packa napravio sam ih dva komada. U jednom sam dobio prime Moorea 92 rated.

Danas idem napravit još jednog, ubacim u njega tog istog Moorea i dobijem - prime Bobby Moorea.

 

 

Upravo zbog toga nikako da stisnem a posložio sam sbc ima već neko vrijeme. Jebe mi se za kartice, njih mi nije žao ali znam da ću infarkt dobiti ako dobijem neko sranje od icone a za to su šanse 99,9%. Jedan dan kad si popijem pa stres bude manji budem okušao sreću. Kraj igre je a oni ne daju ništa. Imam filing da sam spizdio 5k eura da ne bih dobio u packu iconu ili toty ili neku vrijednu tots karticu.

movie sub 1.8.2020 22:15
antimadridista kaže...

Ajde neka se i meni posrećilo sa ovim TOTSSF sbc

Ja sam dobio iličića i ubacio ga u icon sbc. Ne znam kakva je to sreća jer kartica vrijedi oko 100k coinsa. Da u ovoj fazi igre ne daju ljudima bolje kartice je sramota.

antimadridista sub 1.8.2020 22:32
movie kaže...
antimadridista kaže...

Ajde neka se i meni posrećilo sa ovim TOTSSF sbc

Ja sam dobio iličića i ubacio ga u icon sbc. Ne znam kakva je to sreća jer kartica vrijedi oko 100k coinsa. Da u ovoj fazi igre ne daju ljudima bolje kartice je sramota.

 Dobro s obzirom da sam dosad sa tim TOTSSF sbc dobivao neke kartice nebitnih igrača iz nebitnih liga, ovdje sam imao sreće. Ni jednog coina potrošio na igrače koje sam iskoristio za taj SBC a baš mi je trebao golam za La Liga ekipu.

Skilledžija pon 3.8.2020 09:19

Mene igra želi preobratiti da igram s Bundesligom :)

Još davno sam dobio TOTS Reusa pa onda kad su zajebali i dvaput davali TOTS igrače su mi dali Sanchoa.

Riješio onog RB-a, složio Delaneyja jer mi je ta kartica izgledala strašno pa mi bilo šteta propustit priliku.

I na kraju, sad u ovom zadnjem TOTS SBC-u mi dalo Kimmicha.

 

Složio sam bio iz zajebancije neki hibrid La Liga i Bundesliga i u zadnje vrijeme igram isključivo s tom ekipom :)

 

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=j2zu5Lk9nT0S2:FFA20PCC

jopis pon 3.8.2020 14:01
Skilledžija kaže...

Mene igra želi preobratiti da igram s Bundesligom :)

Još davno sam dobio TOTS Reusa pa onda kad su zajebali i dvaput davali TOTS igrače su mi dali Sanchoa.

Riješio onog RB-a, složio Delaneyja jer mi je ta kartica izgledala strašno pa mi bilo šteta propustit priliku.

I na kraju, sad u ovom zadnjem TOTS SBC-u mi dalo Kimmicha.

 

Složio sam bio iz zajebancije neki hibrid La Liga i Bundesliga i u zadnje vrijeme igram isključivo s tom ekipom :)

 

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=j2zu5Lk9nT0S2:FFA20PCC

 A ja opet ne znam više s kim bi igrao. Mrljavim stalno prebacujem, preslagujem, nemam neke volje igrat pa mi je glavna zahebancija lupat po kojekakvim sbc-ima i igrače mijenjat. Sa pet 93-94 timova sam pao na 3 od sveg tog preslagivanja, i opet, kao i uvijek, nisam zadovoljan.

Šta je najtužnije, odigrao sam jučer 3 drafta, ja takve loše momčadi nisam imao prije pola godine za igrat, a ne u draftu dobit. Komatozno smiješno, kad ja u osmom mjesecu, na zalasku igre, dobijem u draftu squad 88 rated. Bio bi i manji da nisam u prvom dobio uz sve puste silvere i beznačajne totw igrače pim R9, pa sam si bar tu želju ispunio da odigram i s njim koju tekmu, a već u sljedećem draftu dobijem 93 kramarića, summer heat, tu sam još i nekakav tim skrpio za igrat, ali Krama.... E kakva je to igračina, grijeh je što on nije dobio summer heat za normalni dio futa. Ja takav šut nisam vidio još u igri, svaki udarac unutar 20m od gola bio je gol. I baš se guštam s njim 2 tekme, 8 golova, krenem treću, neko smeće čitersko mi složi ono ispadanje iz igre i dobijem sa 0-0 poraz, a imam u opcijama sve ono namješteno kako treba da se to ne događa. Očito su patchali čitove.

 

Otkantam nakon tog smeća draft, vratim se na WL, i krene ekipa...

Prvo me neki lik izbije iz cipela s tots Tevezom, znači ja trpam sa Wijnaldumom PET komada, on meni utrpa ŠEST s tots Tevezom, i to na način da ja nijednom nisam mogao sa E.Militaom, Fabinhom, Marquinosom, ni omest Teveza u pustim okretanjima s loptom u nogama kao da je Ronaldinho uskrsnuo na terenu. Bolesno. Znači, obranu ne zna igrat, ali Tevez je GOAT. Koju god je fintu radio, jednu za drugom, lik ne gubi loptu i svaki šut je gol. Nakon 3 piruete za redom u 89oj kroz moje tri grdosije iza u obrani, sam sam si zabio sedmi gol, čisto da budem na miru s porazom.

 

Završim tu, krećem sljedeću, vidim Fnatic u imenu, tim brutala, reko jebo sam ježa, kad vidim ime tima - Let Me Win. Aha, jebem ti sve po spisku, seljačino. Povedem ga 2-0 u prvih 20min, jer sve što telac zna je rolat loptu do besvijesti i radit ono dodavanje u stranu iz drag backa. RQ u 22oj. Reko bravo mulac, bio ti Fnatic ili samo wannabe...

I onda krene smećarenje u režiji skripte by Fifa20 tm, pet za redom sam izgubio jer ekipa sa 99 dodavanjem više ne zna dodat, i 99 finishing i šut ne znaju opalit u okvir gola. Ostao na s1 i otišao spavat na miru.

Dok su ovi svi igrači u promou, pack luck je smiješan, otvorio sam preko 70 packova ovaj tjedan, samo Son totsf, sve ostalo tragedija žešća, više sreće sam imao u silver packovima di pokupim tu i tamo igrača Paderborna koji iako silver vrijedi +20.000, pa tu zaradim nešt, inače tuga.

Skilledžija pon 3.8.2020 14:16
jopis kaže...
Šta je najtužnije, odigrao sam jučer 3 drafta,

Ja već dugo pikam samo Rivalse i to bez opterećenja.

Čak više niti ne quitam kao prije :)

 

A što se draftova tiče... nedavno sam imao 3 tokena koje smo dobivali za neke gluposti, a u packovima su bili TOTS igrači pa sam ih potrošio tek toliko da otvorim packove.

Ušao bih u draft i stisnuo autoslaganje i odmah quitao.

Paketi su zakurac, ali kad su već tu onda sam ih pokupio :)

Ne sjećam se dal je bilo što vrijedno u njima?

 

Sad opet imam 2 tokena, a nemam čak volje ni tu operaciju više raditi :)

 

jopis pon 3.8.2020 15:59

Alaaaaaaaa.

 

Moja željoteka se krenula ispunjavati.

 

Malo sam još radio inventuru u momčadi, pa pobacao viškove 90+ igrača u prime/pim sbc....

Ide Brazilska zastava, ja padam sa stolice na guzicu, reko dajjjjjjjjjjjjj mi gaaaaaaaaaaaaa.

 

Inače dijelimo isti datum rođenja kompletno, samo eto, nisam bio te sreće da se rodim u Brazilu.

Knappa89 uto 4.8.2020 11:29

Ja sam obrisao igru u petak. I mogu vam reć da se jako dobro osjećam nakon toga. 😁

Užasan pack luck + užasan gameplay, nisam više mogo. 

Krenem u wl sa 7-1 i nakon toga me gasi. 5 poraza. Ja više ništa mogu, ko da igram fifu prvi put. 

 

Poslije brisanja igre još sam malo slagao sbc preko webappa. U ovim tots garantiranima neki shit igrači. 

U icon paketu prime Maradona. Ali Maradona s Karpata.

 

antimadridista uto 4.8.2020 21:36
movie kaže...

 Fascinantno mi je kako FIFA i PES svake godine ponavljaju ono što su rekli prethodnih godina. Da se vratiti unatrag 4-5 godina i gledati sve najave novih igara, zakleo bih se da bar svake druge godine pričaju kako je to ta godina gdje imaju uvjerljivo pucanje glavom, realistična kretanja igrača itd. Onda se zapitaš, pa nisi li me u to uvjeravao prije 2 godine? Nije li 2017. bila "ta" godina gdje si me uvjeravao da je taj dio doveden do savršenstva?

 

Pazi, spominju dodavanje u prostor na veću udaljenost kao nešto uvjerljivo u igri u 2020. godini...

Gameplay je nporavio minimalne korake još tamo od FIFA-e 12.

movie uto 4.8.2020 22:17
antimadridista kaže...

 Fascinantno mi je kako FIFA i PES svake godine ponavljaju ono što su rekli prethodnih godina. Da se vratiti unatrag 4-5 godina i gledati sve najave novih igara, zakleo bih se da bar svake druge godine pričaju kako je to ta godina gdje imaju uvjerljivo pucanje glavom, realistična kretanja igrača itd. Onda se zapitaš, pa nisi li me u to uvjeravao prije 2 godine? Nije li 2017. bila "ta" godina gdje si me uvjeravao da je taj dio doveden do savršenstva?

 

Pazi, spominju dodavanje u prostor na veću udaljenost kao nešto uvjerljivo u igri u 2020. godini...

Gameplay je nporavio minimalne korake još tamo od FIFA-e 12.

Sama činjenica da je popravljena kolizija igrača i da sata to bar iz prikazanog izgleda nemjerljivo realnije je velik skok u odnosu na ovu komediju koju smo do sada imali. Potpuno sam šokiran kada sam vidio da je aguero zastao kako ne bi bio u zaleđu što je u ovoj fifi normalna stvar, jer aguero ode 5m u zaleđe i maše mi da mu dodam. Samo ova dva poboljšanja mogu podići nivo igre na veću razinu. Nadam se da će i ova poboljšanja o većoj kontroli igrača imati realan smisao te da će se igrači bolje pozicionirati na terenu, kako kažu. Koliko vidim driblinzi izgledaju također puno fluidnije i realnije a igrači imaju taj potez više koji im to omogućava. Sve ovo što sam spomenio je vrijedno pažnje i bit će interesantno probati demo kako bi se uvjerili da sve ovo prikazano stvarno stanuje u igri. Ovo bi bila velika nadogranja na sadašnje stanje stvari koje je čisto sranje u 90% slučajeva.

jopis uto 4.8.2020 22:18
antimadridista kaže...
movie kaže...

 Fascinantno mi je kako FIFA i PES svake godine ponavljaju ono što su rekli prethodnih godina. Da se vratiti unatrag 4-5 godina i gledati sve najave novih igara, zakleo bih se da bar svake druge godine pričaju kako je to ta godina gdje imaju uvjerljivo pucanje glavom, realistična kretanja igrača itd. Onda se zapitaš, pa nisi li me u to uvjeravao prije 2 godine? Nije li 2017. bila "ta" godina gdje si me uvjeravao da je taj dio doveden do savršenstva?

 

Pazi, spominju dodavanje u prostor na veću udaljenost kao nešto uvjerljivo u igri u 2020. godini...

Gameplay je nporavio minimalne korake još tamo od FIFA-e 12.

 Upravo popuših od blentavog grka na način da je nabio sa vrha svog 16erca savršeno točnu loptu u prostor na 25m od mog gola, njegovom tots Mbappeu, dok moj Militao i Marqiunos glume promatrače i čuvaju prostor svaki razmaknut od Mbappea barem 10m u stranu.

Extra igra, nema šta. Lik je uzeo Amex, kupio si tim, i fifa mu je poklonila rezultate, jer je čovjek investirao u njih....

cicek sri 5.8.2020 17:51
antimadridista kaže...
movie kaže...

 Fascinantno mi je kako FIFA i PES svake godine ponavljaju ono što su rekli prethodnih godina. Da se vratiti unatrag 4-5 godina i gledati sve najave novih igara, zakleo bih se da bar svake druge godine pričaju kako je to ta godina gdje imaju uvjerljivo pucanje glavom, realistična kretanja igrača itd. Onda se zapitaš, pa nisi li me u to uvjeravao prije 2 godine? Nije li 2017. bila "ta" godina gdje si me uvjeravao da je taj dio doveden do savršenstva?

 

Pazi, spominju dodavanje u prostor na veću udaljenost kao nešto uvjerljivo u igri u 2020. godini...

Gameplay je nporavio minimalne korake još tamo od FIFA-e 12.

 Bas to. I jos nemojmo zaboravit da su rekli da pc nece na novi engine... znaci pc dobiva samo lineup refresh za nekih 500tinjak kunica. Porez za budale.

cicek čet 6.8.2020 00:38
jopis kaže...

Objavio sam i u fifa21 temu, zanimljiv tweet nadasve....

 Preneseno znacenje... nismo i tocka. Nakon ove dvije godine tko kupi fifu 21 nema pravo jedne zalbe. Do sad smo bili vise manje najebani, sad se zna sto se kupuje. Tko voli nek izvoli, ali pravo zalbe nema. Kupujes fifu s svim pizdarijama koje tvrde da postoje ili ne... 

Btw onaj new coliding system ce biti duhovit u doslovnom smislu rijeci. Igraci ce prolazit jedni kroz druge  vise nego obicno. :D