jopis pet 3.7.2020 12:59
movie kaže...
jopis kaže...

Nego, kojeg si slagao na kraju? Sarra ili Kimpembea?

 

 Nisam još ništa složio. Prodao sam van der sara jer mi je bio smeće. Kupio ga neki dan za 290k a prodao sada za 360k. Uzeo sad za 30k areolu jer moram imati na golu ili francuza ili iconu. Ne može biti gori od van der sara. Ja to ne kužim? Igram jučer s likom koji ima istog van der sara kao i ja i njegov skupi 14 obrana a moj 3. Što god lik pukne i kako god pukne sve ulazi. S druge strane njegov brani čuda. Nemamo iste uvjete u igri i kako da ga ja onda pobijedim? Općenito niti jednu tekmu nije obrani nešto da bih rekao to je to. Sada skupljam coinse za prime moments van der sara pa ću probati i njega. Nedostaje mi još oko 50k coinsa ali do nedjelje će mu opet pasti cijene kako se Wl primiče kraju. I dalje tvrdim da su svi golmani ista kita. Samo je stvar koji ti je simpatičan i kojeg želim imati na golu ili moraš zbog che.

 Da, tak nekak. Imao sam sve verzije Ter Stegena po parsto tekmi, 200 minimalno. Ovaj najjači je najgori, imho. 

 

Problem golmana u ovoj igri je što jednu tekmu brani dobro, onda idućih 5-6 ne brani ništa. I onda ko za k....c ti dođe protivnik sa istim takvim golmanom i ima 10-15 obrana u toj tekmi bez jebemti, a tvoj iz 2 udarca popije 2 gola. Meni se to događa stalno. Imao sam tots alissona, tots oblaka, tots handanovića, uefa cl tott ter stegena, običnog ter stegena, itd itd. Svi su isto smeće 90% vremena u igri. Zašto i kako, to zna samo onaj majmun koji je tu skriptu da se golman makne sa sredine gola kad šut ide posred gola ili da kad mu lopta ide poluvisoko on spusti ruke na noge da lopta može proć, napisao, nemam riječi. I da konstantno protivnički golman u 9 od 10 tekmi ima 15 jebenih obrana, to je nepojmljivo. Samo u ovoj retardiranoj fifi. Pa i u onom cirkusu od prošle fife si znao da ak si odigrao sve kak spada i stisnuo npr dolje lijevo da će ta lopta tu i ići, a u ovom smeću ja držim dolje lijevo, namješten sa igračem sa 99 šut+finishing, a lopta ide po sredini poluvisoko, ili nerijetko desno, to su meni nepojmljive stvari.

Ali najjadnija je odbijanje od nevidljivog zida, ono što sam tu nekom objašnjavao kako izgledaju poligoni igrača u ovoj retardaciji. To mi se u zadnje vrijeme najviše događa od svega - trčim na loptu, dolazim korak-dva ranije, stisnem da je povuče u stranu, moj igrač se odbije od nevidljivi zid drugog igrača, tj od njegov poligon koji ide maltene pol metra oko njega i ostavi mu loptu jer je u tom odbijanju stao na mjestu. Pregledao sam stotine takvih situacija, pattern je uvijek isti. Ista stvar je i kod nepostojećih penala, izbijam čistu loptu, koja ide točno tamo di sam je puknuo, protivnički igrač natrčava sekundu kasnije i penal. Ili izbijam loptu, njega nisam ni taknuo jer je pol metra dalje od lopte, ali sam taknuo nevidljivi dio njegovog poligona i on pada, vjetrom pokošen, penal. Stvarno je ovo smeće puno nebuloza. Ali količina istih sad pred kraj igre+količina stoke iz istočnih zemalja koji isprobavaju nova sranja od čiteva za iduću fifu, stvarno postaje besmislica za igrat. Nema više divizije od 5-9 u kojoj sam igrao da nema 94 rated timova punih raznih 'skillova' i 'assistova'....

Zato se lagano hladim skroz od nebuloznog kupovanja tots alissona opet za toliku lovu, kontam uzet nekog bzvz golmana za 50ak tisuća da mi paše u tim i boli me kifla. Ionak 3/4 tekmi ne brani kurtza nijedan.

ZeNGe_CRO-mt pet 3.7.2020 14:00

Kimpembe je bolji do Sarra tak da radije njega složi jer je kao po nekim komentarima najbolji ligue 1 cb

isti tako van der sar 91 je smeće, ali to si trebao prije znat jer po komentarima a i cijeni je 89 i bolji i skuplji.zašto?nemam pojma nema mi logike ali tak ispada.

ja da sam na tvom mjestu isao bi militao+totssf alison

movie pet 3.7.2020 17:52
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Kimpembe je bolji do Sarra tak da radije njega složi jer je kao po nekim komentarima najbolji ligue 1 cb

isti tako van der sar 91 je smeće, ali to si trebao prije znat jer po komentarima a i cijeni je 89 i bolji i skuplji.zašto?nemam pojma nema mi logike ali tak ispada.

ja da sam na tvom mjestu isao bi militao+totssf alison

 Već sam složio Kimpembea. Odigrao dvije tekme i izgleda mi jako dobro. Naravno to ništa ne znači. Svaka kartica koju staviš u momčad prvih par tekmi izgleda jako dobro.

jopis sub 4.7.2020 00:40

Evo vam i moj.

Na ultimate pack se neću žalit, ali matchmaking je u kurtzu opet... Dođem s posla, radim ujutro opet, reko ajd dvije tri sam zato što me nema sutra cijeli dan, prve dvije, ista kretenska žgadija od sinoć. Znači ISTA DVA čovjeka kao i sinoć otprilike u ovo doba kad sam zaigrao poslije posla i večere. Pa kako pobogu, jel BAŠ toliko malo igrača aktivnih ima? Treću sam dobio nekog panja sa full tots timom koji nema tri čiste o igri, pa je ragekvito nakon 25min igre. A i ja ću od ove smećave igre, ovu wl ću uredno preskočit, sreća što nisam redeemao pointse za upad danas prije posla. Ovo je cirkus od igre već danas, mogu mislit kak će bit sutra i u nedjelju...

SimeKZ ned 5.7.2020 11:19

Prvo poluvrijeme, ubijem lika. Ne prode centar. Pocne drugo poluvrijeme ja ne mogu tocno dodat prvom do sebe. On ekspresno 2 komada. 

Povedem ponovno i tu pocinje njegov pritisak. Ne mogu izac iz 16m. Pozivam igraca da pride, njegov AI ga prati u stopu. Naravno, 90min... Ja napunim do kraja ubacaj samo da ispucam, loptu. Carvajal iz nekog razloga full nisku loptu daje tocno njegovom Dembeleu u noge. 3-3. 

Produzeci. Ja oprt bolji al njegov TS neda u gol. Napokon Suarez utrpa. Kak sam zabio, tak je opet sve krenulo nizbrdo. Jedva, jedva izvucem 4-3.

 

Trenutno na 10-0.

movie pon 6.7.2020 17:56

Nikad lakše nisam došao do kartice nego do ovog mbabua. Pet tekmi i u klubu je. Iz objectivesa sam uzeo draxlera. Izgledala mi ok kartica. Sada opet imam fitness momčad.

 

edit: gledam ovog viniciusa i razmišljam da li da ga složim ili ne? Sve sam kartice pobacao i samo trebam stisnuti. No neodlučan sam. Nemam ga kuda ugurati a kartica mi se sviđa.

jopis pon 6.7.2020 20:47
movie kaže...

Nikad lakše nisam došao do kartice nego do ovog mbabua. Pet tekmi i u klubu je. Iz objectivesa sam uzeo draxlera. Izgledala mi ok kartica. Sada opet imam fitness momčad.

 

edit: gledam ovog viniciusa i razmišljam da li da ga složim ili ne? Sve sam kartice pobacao i samo trebam stisnuti. No neodlučan sam. Nemam ga kuda ugurati a kartica mi se sviđa.

 Ja sam ga složio, ali ja sam već 10x tu pisao da mi je cilj full brazil squad, čisto eto iz gušta. Sutra isprobavam te brazilčiće.

Sad mi fale još lb i rb brazilci, mada ovako isto imam full chem na svima, ali nije mi to baš to kad nisu svi brazilci. Još kontam završit napola složenog firminha umjesto J.Pedra, ali Pedro mi je odličan, pa sam stao na pola firminha.

Kontam uzet lijevo 89 tellesa ili Lodija, ovisi kolko love skupim od prodaje švaba danas, idu ko alva, Bellarabi se prodaje po full cijeni cijelo vrijeme, a desno ili Mariana (njega sam već imao prije, dobar je), ili Emersona kao jeftinjava verziju dok ne skupim dosta za Mariana.

Ostatak tima mi je po guštu, osim što će nedosanjani san ostat R9 i Ronaldinho.

 

Btw, od svih ovih glupastih packova, nakupio sam opet 30ak 86+ igrača, pa sam složio još jedan prime icon pack, sjeo 89 zambrotta, taman da na nepunih 1000 tekmi umirovim 86 verziju istog koji me vjerno služio.

jopis pet 10.7.2020 14:15

Složio sam si i 'fitness' momčad od španjolaca, budući da me nenormalno sere u packovima ovaj tjedan, i još se premišljam prodat Bale-a pošto vrijedi masnu lovu i malo ga ima na marketu. 

Druga slika je primarna momčad, završit ću idući tjedan i Fernandesa i Mendya do kraja, fali mi još po 1 obj. za oba, da li išta mijenjat tamo? 500-600.000 budžet za eventualni upgrejd.

 

Pack luck je nenormalan, u rare player packovima dolaze sranja, a u packovima sa 3-6 rare igrača od 12, dolaze igrači vrijedni 100-400.000 coinsa. Iz zahebancije slažem ove ligaške sbcove, to su čuda šta sad ispada iz tih glupih packova.

movie pet 10.7.2020 15:25
jopis kaže...

Složio sam si i 'fitness' momčad od španjolaca, budući da me nenormalno sere u packovima ovaj tjedan, i još se premišljam prodat Bale-a pošto vrijedi masnu lovu i malo ga ima na marketu. 

Druga slika je primarna momčad, završit ću idući tjedan i Fernandesa i Mendya do kraja, fali mi još po 1 obj. za oba, da li išta mijenjat tamo? 500-600.000 budžet za eventualni upgrejd.

 

Pack luck je nenormalan, u rare player packovima dolaze sranja, a u packovima sa 3-6 rare igrača od 12, dolaze igrači vrijedni 100-400.000 coinsa. Iz zahebancije slažem ove ligaške sbcove, to su čuda šta sad ispada iz tih glupih packova.

Meni je i dalje maksimalni dobitak u packu 7000 coinsa. Danas otvorio 10 packova i nisam dobio karticu vrijedniju od 7k coinsa. Apsolutna nula. Ne znam kako to nekog tako sere a drugog tako jebu u mozak? Apsolutni sam luzer što se tiče packova tijekom cijele godine ali da me mogu tako prcati i polovicom 7 mjeseca nije mi jasno.

antimadridista pet 10.7.2020 16:42

Ja nemam pojma kako vi igrate ovo cijelu godinu i imate strpljenja za ovu igru. Upalio sad FIFA-u nakon nekih godinu dana i odigrao par utakmica online. To je nevjerojatno koje je to smeće od igre. Likovi mi uzmu brze igrače, rade one fintice sa njima u 16 metara i ja ga samo pratim bez da stisnem biko koju tipku i moj igrač ispruži nogu i sruši ga - penal.

 

Znači ja na to nemam utjecaja, lik je totalno bezopasan, zalijeće se u prazno ja ga pratim i moj igrač ga ruši bez da ja stisnem tipku za tackle. I to mi se dogodilo nekoliko puta u tih 5-6 utakmica koje sam odograo. Igra ne liči na nogomet ni 2%. Više liči na hokej na ledu nego bilo koja NHL igra ikad.

jopis pet 10.7.2020 16:50
movie kaže...
jopis kaže...

Složio sam si i 'fitness' momčad od španjolaca, budući da me nenormalno sere u packovima ovaj tjedan, i još se premišljam prodat Bale-a pošto vrijedi masnu lovu i malo ga ima na marketu. 

Druga slika je primarna momčad, završit ću idući tjedan i Fernandesa i Mendya do kraja, fali mi još po 1 obj. za oba, da li išta mijenjat tamo? 500-600.000 budžet za eventualni upgrejd.

 

Pack luck je nenormalan, u rare player packovima dolaze sranja, a u packovima sa 3-6 rare igrača od 12, dolaze igrači vrijedni 100-400.000 coinsa. Iz zahebancije slažem ove ligaške sbcove, to su čuda šta sad ispada iz tih glupih packova.

Meni je i dalje maksimalni dobitak u packu 7000 coinsa. Danas otvorio 10 packova i nisam dobio karticu vrijedniju od 7k coinsa. Apsolutna nula. Ne znam kako to nekog tako sere a drugog tako jebu u mozak? Apsolutni sam luzer što se tiče packova tijekom cijele godine ali da me mogu tako prcati i polovicom 7 mjeseca nije mi jasno.

 Ja sam u tjedan, tjedan i pol ubo preko milju iz kojekakvih packova, cca milju i pol, ali otvaram sve i svašta, slažem kako rekoh ove liga sbcove gdje ima sveg i svačeg, sad sam na skoro 4 i pol milje transfer profita otkad je igra izašla, a nisam se nikad bavio kupoprodajom igrača, čisti pack luck, s tim da sam još milju popušio na frenč liga triu - yedder, mbappe, neymar, tj na razlici cijene koliko sam ih platio pri kupnji, a koliko dobio za njih kad su mi dopizdili.

 

Sad kemijam s čim se pojačat, a što više gledam više vidim da mi ništ i ne treba. Jedine prave želje su mi R9 i Ronaldinho, a oni su waaay tooo much money.... Jedino da me nastavi ovako srat u packovima...

SimeKZ pet 10.7.2020 17:09
antimadridista kaže...

Ja nemam pojma kako vi igrate ovo cijelu godinu i imate strpljenja za ovu igru. Upalio sad FIFA-u nakon nekih godinu dana i odigrao par utakmica online. To je nevjerojatno koje je to smeće od igre. Likovi mi uzmu brze igrače, rade one fintice sa njima u 16 metara i ja ga samo pratim bez da stisnem biko koju tipku i moj igrač ispruži nogu i sruši ga - penal.

 

Znači ja na to nemam utjecaja, lik je totalno bezopasan, zalijeće se u prazno ja ga pratim i moj igrač ga ruši bez da ja stisnem tipku za tackle. I to mi se dogodilo nekoliko puta u tih 5-6 utakmica koje sam odograo. Igra ne liči na nogomet ni 2%. Više liči na hokej na ledu nego bilo koja NHL igra ikad.

 Kaj mislis zakaj su NHL i FIFA u istom traileru? Zato jer ih najvjerovatnije grade na istom backboneu samo promijene body type i naravno teksture igraca. Nije nista cudno da VVD i ostali ogromni igraci u igri imaju NHL poteze bez ikakvih sankcija. Sve je to teski ''obnovljivi'' izvor keša.

jopis pet 10.7.2020 17:37

Ma yebo im pas mtr i njima i njihovom engineu. Smeće je na bf-u, a kamoli ovdje gdje je bitna svaka tisućinka sekunde za dodat ili puknit loptu.

Ja sad igram protiv nekog srbina, lik toliko lagga i toliku mu prednost ovo smeće daje od engina da se meni njegovi igrači doslovno warpaju po terenu, ne da ne stignem reagirat, nego dok ja stisnem dodavanje, njegov je skippao jedno 200 frejmova i stvorio se 2 metra dalje.

I onda još smeće sa takvim smrdljivim internetom lupa pauzu do kraja, pa na poluvremenu ne stišće next nego čeka da isteknu sve objave i čeka do kraja isteka vremena poluvremena. Pa ti sačuvaj živce kraj takve igre i takvih smećara.... Extra..

 

Možemo mi sad imat 100 rated igrače, džabe sve, kad se sve nebuloze koje ova igra ima još više manifestiraju sa toliko dobrih igrača na terenu.

antimadridista pet 10.7.2020 18:13

Igra ima iste animacije već 10 godina, tamo od FIFA 10 na PS3. Apsolutno ništa se ne mijenja po pitanju gameplaya. Isto tako ne rade na offline modovima poput career mode. Pa se pitam gdje prođe tih 10 godina, što oni uopće rade ramo?

 

Imaju sreće što su prije 10 godina pogodili s tim Ultimate Teamom koji je zarazan mod i ljudi će nažalost nastaviti kupovati bez obzira koliko je gameplay loš i zastarjeo.

movie pet 10.7.2020 19:50
jopis kaže...

 Ja sam u tjedan, tjedan i pol ubo preko milju iz kojekakvih packova, cca milju i pol, ali otvaram sve i svašta, slažem kako rekoh ove liga sbcove gdje ima sveg i svačeg, sad sam na skoro 4 i pol milje transfer profita otkad je igra izašla, a nisam se nikad bavio kupoprodajom igrača, čisti pack luck, s tim da sam još milju popušio na frenč liga triu - yedder, mbappe, neymar, tj na razlici cijene koliko sam ih platio pri kupnji, a koliko dobio za njih kad su mi dopizdili.

 

Sad kemijam s čim se pojačat, a što više gledam više vidim da mi ništ i ne treba. Jedine prave želje su mi R9 i Ronaldinho, a oni su waaay tooo much money.... Jedino da me nastavi ovako srat u packovima...

Ja sam otvorio packova sigurno koliko i ti i nisam prebacio 100k coinsa. Znači ne mogu dobiti karticu ratinga 84 a ne neku veću. Evo idem sada odigrati onaj sbc fut 20 86+ i već znam da ću dobiti karticu ratinga 86. Nema šanse da dobijem neku veću. Kartice koje ću ubaciti vrijede ziher 50k coinsa a dobit ću karinu epskih razmjera.  90% otvorenih packova mi je s karticom maksimalnog ratinga 79. Strašno nešto.

 

 

Evo odigrao i kaj sam ti rekao. Pogle kaj ja dobijem u ta dva packa a stavim dvije 85 i dvije 84 kartice i ostale 83 i 82 kartice. Ludnica. Znači, ako je sbc 83+ ja dobijem karticu 83, ako je 84+ ja dobijem 84, ako je 85+ ja dobijem 85, ako je 86+ ja dobijem 86 i tako stalno koliko god igrao. Smiješno.

movie pet 10.7.2020 19:54
SimeKZ kaže...

 Kaj mislis zakaj su NHL i FIFA u istom traileru? Zato jer ih najvjerovatnije grade na istom backboneu samo promijene body type i naravno teksture igraca. Nije nista cudno da VVD i ostali ogromni igraci u igri imaju NHL poteze bez ikakvih sankcija. Sve je to teski ''obnovljivi'' izvor keša.

 Nije NHL u traileru već NFL. NHL još nisu pokazali...

cicek sub 11.7.2020 00:54
antimadridista kaže...

Ja nemam pojma kako vi igrate ovo cijelu godinu i imate strpljenja za ovu igru. Upalio sad FIFA-u nakon nekih godinu dana i odigrao par utakmica online. To je nevjerojatno koje je to smeće od igre. Likovi mi uzmu brze igrače, rade one fintice sa njima u 16 metara i ja ga samo pratim bez da stisnem biko koju tipku i moj igrač ispruži nogu i sruši ga - penal.

 

Znači ja na to nemam utjecaja, lik je totalno bezopasan, zalijeće se u prazno ja ga pratim i moj igrač ga ruši bez da ja stisnem tipku za tackle. I to mi se dogodilo nekoliko puta u tih 5-6 utakmica koje sam odograo. Igra ne liči na nogomet ni 2%. Više liči na hokej na ledu nego bilo koja NHL igra ikad.

 Ti si upalio igru nakon godinu dana i donio zakljucak nakon par tekmi. Pitaj nekog tu tko je odigrao svaku wl ovdje pa ce ti rec kak zapravo stoje stvari. Mi smo prosli to sve sto si ti tu naveo tisucu puta svaki vikend i nesto manje od tisucu puta razglabali o tome. A to sto ti je branic uopce ispruzio nogu kad si dosao blizu njega bez da si ti nesto pritisnuo je ustvari voda na tvoj mlin samo sto ti nisi igrao godinu dana igru pa ne znas mehaniku i gameplay. Meni kad su igraci sami radili kad bih dosao blizu tu tekmu mi ne bi ovaj zapucao na gol. Prava festa je kad igrac uopce nema namjeru prismrdit lopti pritisnuo ti tackle ili ne. 

antimadridista sub 11.7.2020 01:53

Oprosti ali ne može moj igrač raditi stvari koje mu ja nisam naredio i da to bude voda na moj mlin. Jedino da nekom srećom ispadne u moju korist ali to nema smisla. Jedno je da ja pogriješim i ispadne tako kako ispadne, onda bi rekao ok, nisam igrao dugo vremena moja greška.

Ali ovo? To je kao da igram Call of Duty i stišćem tipku za bježanje od likova koji pucaju u mene a moj lik meni kontrira i trči prema mecima. 

 

Znači lik protiv kojeg igram radi potpuno bezopasne finitice u 16 metara, sa strane daleko od gola. Ja ga samo pratim i ne trebam ništa drugo jer on nema kuda. Može jedino napucati od mene pa da bude korner. Ali ne, moj igrač pruža nogu i ruši ga. To nije normalno, pa da ste vi ne znam koliko naviknuti na to. To se ne smije događati u ozbiljnoj online igri jer tu skill pada u vodu.