Skilledžija sub 20.7.2019 19:35

Rješavam ove SBC nove i dobijem u dva paketa po jednog TOTY, jedan Arapin i Rafa iz Benfice.

Idem dalje rješavat Walkera i prvi zadatak riješim i ovo mi izađe.

A bokte, nemam ga gdje uglavit, morat ću ga pred kraj tekme stavljat kao supersuba :)

 

 

movie sub 20.7.2019 22:02
Skilledžija kaže...

Rješavam ove SBC nove i dobijem u dva paketa po jednog TOTY, jedan Arapin i Rafa iz Benfice.

Idem dalje rješavat Walkera i prvi zadatak riješim i ovo mi izađe.

A bokte, nemam ga gdje uglavit, morat ću ga pred kraj tekme stavljat kao supersuba :)

 

 

 Ja sada riješim ovaj novi sbc. Pet packova i najbolja kartica Lacomte ovrl 82 koja ode za 2500 coinsa. Pa kaj da ja napravim da dobijem bar jednu šarenu karticu? Kad gledam što sve dobijate sjeo bih i plakao... Iz pet packova sam izvukao 23500 coinsa. Fitnesse i contractse ne prodajem. Jebote , ja ovog kimpembea ne mogu dobiti...

jopis sub 20.7.2019 22:45
movie kaže...
Skilledžija kaže...

Rješavam ove SBC nove i dobijem u dva paketa po jednog TOTY, jedan Arapin i Rafa iz Benfice.

Idem dalje rješavat Walkera i prvi zadatak riješim i ovo mi izađe.

A bokte, nemam ga gdje uglavit, morat ću ga pred kraj tekme stavljat kao supersuba :)

 

 

 Ja sada riješim ovaj novi sbc. Pet packova i najbolja kartica Lacomte ovrl 82 koja ode za 2500 coinsa. Pa kaj da ja napravim da dobijem bar jednu šarenu karticu? Kad gledam što sve dobijate sjeo bih i plakao... Iz pet packova sam izvukao 23500 coinsa. Fitnesse i contractse ne prodajem. Jebote , ja ovog kimpembea ne mogu dobiti...

 Ahahaha, onda neću ni napisat što sam dobio danas samo u ovih 5 packova za toty sbc.

Al ono, samo ću reći, svaki drugi, treći pack se nastavilo i dalje, po jedna šarena kartica 86+ obavezno.

Barem si popravljam budžet, imam šta trošit za slagat kojekakve sbcove i preslagivat momčad.

 

movie sub 20.7.2019 23:14
Boixus Nois PS kaže...

I opet imas vise coinsa od drugih.

 

Imas mozda previe coinsa ili vrijednosti u clubu a da ne kupujes fifa pointse i zato ti ne daju nista.

Nemam ništa coinsa. Sve sam potrošio. Momčad nemam ništa bolju nego što ima većina ovdje. Dapače, mnogi imaju bolju momčad od mene.

Skilledžija ned 21.7.2019 01:12

Jbga, što mogu kad znam otvarat pakete :)

 

Što se Messija tiče... ubacio sam ga dvaput da ga probam.

On doslovno prolazi kroz igrače.

Zabio sam se par puta u obrambene igrače s njim i iz tog komešanja, Messi izađe sam s loptom van skoro svaki put :)

U jednoj situaciji mi je izgledalo da je baš prošao kroz igrača, ali valjda mi se to samo učinilo?

 

Al' Messi je kurac za ljubičastog ST Ramosa.

Finess sa 20m Ramos posprema svaki put i pritom paučinu skida na rašljama.

Kako je ova igra pokvarena, to je strašno...

Igram s tim Ramosom zbog 10 golova sa Španjolcem i pucam glavom - ne zabija, nogom s 10m preko ili pored gola, penal sam čak pucao jedan s njim i pogodio je stativu, a on ima dobre statse za penale pošto ih inače izvodi, ali finess sa 20m k'o od šale.

Možda je do momentuma, odnosno adjustmenta, ali to je strašno kako je u jednoj utakmici pospremio 2 finessa... čak mi je na trenutak bilo neugodno :)

Pogotovo jer je protivnik složio neku jadnu ekipu od zlatnih Španjolaca, a nije uspio zabiti niti jedan gol.. a imao je lijepih par šansi.

 

 

Deadeye ned 21.7.2019 09:53
Boixus Nois PS kaže...

I opet imas vise coinsa od drugih.

 

Imas mozda previe coinsa ili vrijednosti u clubu a da ne kupujes fifa pointse i zato ti ne daju nista.

 Vjerovatno neka kombinacija istog accounta koji godinama koristi i velikog transfer profita.

 Ja isto imam acc od 2014 i ide novi sljedecu fifu. Big brader sve vidi.

movie ned 21.7.2019 15:35
Deadeye kaže...

 Vjerovatno neka kombinacija istog accounta koji godinama koristi i velikog transfer profita.

 Ja isto imam acc od 2014 i ide novi sljedecu fifu. Big brader sve vidi.

Da znaš da sam o tome već razmišljao. Palo mi je to na pamet u 9 mjesecu no bilo mi žao da u startu ne povučem onih stotinjak tisuća coinsa iz kataloga. Sad sam složio Firmina samo zbog ona tri packa da vidim što ću dobiti. Budem ih otvorio sutra ujutro jer nedjeljom do sada sam teško dobio i rare karticu. Vidim da je ekipa dobijala čuda iz tih packova, ja neću dobiti karticu ratinga 83. Bumo vidjeli sutra ujutro.

The_K ned 21.7.2019 15:48
Deadeye kaže...
Boixus Nois PS kaže...

I opet imas vise coinsa od drugih.

 

Imas mozda previe coinsa ili vrijednosti u clubu a da ne kupujes fifa pointse i zato ti ne daju nista.

 Vjerovatno neka kombinacija istog accounta koji godinama koristi i velikog transfer profita.

 Ja isto imam acc od 2014 i ide novi sljedecu fifu. Big brader sve vidi.

 Ne znam koji im je mehanizam u odlucivanju srece u paketicima. Ja igram od devetog mjeseca 2013 godine, u svakoj fifi dobio sam jednog igraca koji vrijedi oko 200k coinsa i dobijem jos 3,4 igraca koji vrijede 100k. Transfer profit mi nikad nije bio veliki jer ne trgujem cak sam i u par fifa bio u minusu sto se tice toga. U garantiranim tots packovima sam najcesce dobio neki prosjek nikad nisam dobio najbolje ali zato jesam najlosije moguce. A otkad postoje sbc mislim da sam napravio 98% marque matchupsa i ostalih isplativih sbc-a gdje se dijele paketici i igrao sam mislim 70% svih WL otkad postoji. Tijekom godine rijetko kada preskocim WL najcesce sam je preskakao kad dodje ljeto jer vise nemam volje igrati smece jer nije vise relevantno. A i evo moje famozne zadnje WL nagrade koja je bila kap koja je prelila bazen moje tolerancije na smece. To sam dobio kad su u nagradama bile "najbolje" od "najboljih" tots kartica.

Deadeye ned 21.7.2019 18:43
The_K kaže...

...

A i evo moje famozne zadnje WL nagrade koja je bila kap koja je prelila bazen moje tolerancije na smece. To sam dobio kad su u nagradama bile "najbolje" od "najboljih" tots kartica.

 

 Vec sam govorio o tome, kod mene za red pick iz WL nagrada funkcionira da me igra nagradi kad na tjedan otvaranja picka ne budem uopce spojen u igru.

 Znaci od nedelje do petka i lako moguce da igra vidi slabo je igrao tekuci tjedan daj mu red pick koji svejedno nemoze na market da mu popravi dan.

 Priznajem da sam cesto krsio ovo pravilo ako nista sam se bez razmisljanja znao spojiti na web app ili na mob.

 Na slici su red pikovi u zadnje vrijeme koji cekaju u klubu ako nista bit ce za sbc.

 

 Sta se tice coinsa iz kataloga i mene je to zeznulo ali i po prici ekipe koji na pocetku igre dok igraci vrijede vise sa novim accountima su znali dobro zaradit prvih 2,3 mjeseca,

 vjerovatno da te igra kao novog igraca navuce pa se moze i dosta vise profitirat sve skupa od 100k.

 

 Naravno ovo su sve spekulacije. Svaka sličnost sa stvarnim događajima u igri je slučajna.

 

 

Skilledžija pon 22.7.2019 09:26

Jučer sam završio sve tjedne zadatke i navečer sam napokon odigrao s Messijem dvije cijele partije.

Ukratko zaključak o toj kartici je sljedeći: prodajte sve što vam ne treba pa čak i ono s čim igrate, skupite 1.5 milijuna coinsa, kupite 99 Messija i uživajte do FIFE 20.

Mali trči k'o munja, loptu mu nitko ne može oduzeti, šut - bokte kakav šut ima hahahahaha.

movie pon 22.7.2019 10:20

Otvorim sada dva mega rare packa, jedan mega pack, dva rare player packa i jedan player prime pack ili tako nekao i pogađate karina. Najbolja kartica if milinković savić koji vrijedi oko 28k coinsa, martinez iz bayerna koji vrijedi oko 5k coinsa, de rossi oko 3k coinsa, dvije tri kartice od 2k coinsa i sve ostale kartice  od 1000 coinsa i manje vrijednosti. Tužno.

jopis pon 22.7.2019 10:28
Skilledžija kaže...

Jučer sam završio sve tjedne zadatke i navečer sam napokon odigrao s Messijem dvije cijele partije.

Ukratko zaključak o toj kartici je sljedeći: prodajte sve što vam ne treba pa čak i ono s čim igrate, skupite 1.5 milijuna coinsa, kupite 99 Messija i uživajte do FIFE 20.

Mali trči k'o munja, loptu mu nitko ne može oduzeti, šut - bokte kakav šut ima hahahahaha.

 Toliko ga inače ne mogu smislit zbog prgave bahate iskompleksirane naravi da ga ne bi kupio ni da je 150.000 a kamoli milju i pol.

 

Džabe mu i šut i trčanje kad skripta krene. Krenem ovu WL sa 10/5 do 15.e tekme. Gazio kudikamo jače ekipe od moje, likovi kvitali u 20oj minuti, svašta je bilo. E a kad je mene onda krenulo skriptat, ostao sam na 10 pobjeda i ja bio taj koji čuva svoje živce i kvita. Znači, igram 4-2-4, imam 4 igrača u igri i još 2 na klupi sa 97-99 pace i gazio sam protivničke obrane s njima. Kad je krenula skripta nakon 10e pobjede, nema tog obrambenog više u igri koji ih nije mogao pretrčat, odremplat, nadskočit, utrčat ispred njih, uzet im loptu ko malom djetetu. Strašno nešto. Jebala me skripta uvijek ko i svakog u wl, al PETNAEST tekmi za redom, to još nije. Valjda da me malo zgazi zbog predobrih kartica u paketima ovih zadnjih 7-8 dana.

 

I sinoć sam naletio još uz borbu sa skriptom i na 2 čitera. Ruski flag naravno obadvojica, jedan neki sergey, drugi kosta, povedem 2-0, lik opali 2 pauze komplet po minutu, nakon toga kreće lagg, kreću dodavanja mojih igrača bezveze, nigdje i nikom al baš SVAKO dodavanje je netočno ili je čarobno presječeno njegovim igračima koji su dobili speed boost na 130. Sergeyev Iago Aspas zabije hattrick nakon mojih 2-0, u slijedećih tri napada, i to tako da mu full sprint radi da pretrči i moje krilo sa 99 pace i mog beka sa 90 pace, a on ima 80 pace i cijelo vrijeme je brži duplo od obojice mojih. Odjednom. Do pauze nije mogao pretrčat B.Moorea koji ima 70 pace. Extra. Alt-tab nakon trećeg gola, živci zbor, pasmtr rusku čitersku i ajmo dalje.

Skilledžija pon 22.7.2019 11:32
jopis kaže...

 Toliko ga inače ne mogu smislit zbog prgave bahate iskompleksirane naravi da ga ne bi kupio ni da je 150.000 a kamoli milju i pol.

 

 

Ne volim ni ja pravog Messija, ali ovaj u igrici je lud :)

Već dugo igram igru po inerciji, praktički bez osjećaja ikakvih, ali nakon što sam sinoć probao Messija, baš mi se vratio gušt i volja za igranjem.

Jedva čekam popodne, nakon ručka da bacim koju partiju i da se spradam sa epileptičarima :)

movie pon 22.7.2019 15:34
Skilledžija kaže...

 

 Ne volim ni ja pravog Messija, ali ovaj u igrici je lud :)

Već dugo igram igru po inerciji, praktički bez osjećaja ikakvih, ali nakon što sam sinoć probao Messija, baš mi se vratio gušt i volja za igranjem.

Jedva čekam popodne, nakon ručka da bacim koju partiju i da se spradam sa epileptičarima :)

Poslušao sam te. prodao sam TOTS Sona i uzeo TOTS Messia. Ima nešto veću staminu i fizičku snagu pa sam se odlučio za toga. Skuplji je milju ali nema veze. Ionako je igra na kakvom takvom životu do izlaska demoa fife 20. Inače meni je TOTS Son vrh, s Aguerom čini pakleni dvojac u špici.

Skilledžija pon 22.7.2019 15:41
movie kaže...

Poslušao sam te. prodao sam TOTS Sona i uzeo TOTS Messia. Ima nešto veću staminu i fizičku snagu pa sam se odlučio za toga. Skuplji je milju ali nema veze. Ionako je igra na kakvom takvom životu do izlaska demoa fife 20. Inače meni je TOTS Son vrh, s Aguerom čini pakleni dvojac u špici.

Čak sam i ja jutros nešto kombinirao da prodam ovog i par jačih kartica koje mi ne trebaju i uzmem TOTS, ali samo zbog pozicije jer je ovaj RW.

Aj javi dojmove.

Nadam se da ćeš uživati.

movie pon 22.7.2019 17:09
Skilledžija kaže...

Čak sam i ja jutros nešto kombinirao da prodam ovog i par jačih kartica koje mi ne trebaju i uzmem TOTS, ali samo zbog pozicije jer je ovaj RW.

Aj javi dojmove.

Nadam se da ćeš uživati.

Pa i TOTS je RW. Samo je TOTY ST ali on je još za dvije milje skuplji od TOTS-a. Po statsima tots je bolji od tvoga u paceu te u skoku i igri glavom, stamini, snazi i agresiji. Svi ostali statsi su identični.

Skilledžija pon 22.7.2019 18:27
movie kaže...

Pa i TOTS je RW. Samo je TOTY ST ali on je još za dvije milje skuplji od TOTS-a. Po statsima tots je bolji od tvoga u paceu te u skoku i igri glavom, stamini, snazi i agresiji. Svi ostali statsi su identični.

U pravu si, Messi ima toliko specijalnih kartica pa sam se malo pogubio.

Na nekima je CF, na TOTY je ST, a na nekima RW.

Jbga, sad mi igra na 7 chem zato jer mi se ne da svaki put na početku partije mijenjat igrače, a formaciju zbog njega sigurno neću mijenjati.

 

Gle, ako je Jopis mogao igrati s cijelom ekipom na 50 chem, onda valjda i ja mogu s jednim igračem na 7 ;)

zagid3 pon 22.7.2019 21:02

Malo sam preslozio ekipu da isprobam De ligt i Dunfriesa. Dali netko ima preporuku za LW i RW(javite dojmove za Messia) pozicije, imati cu nekih 3-3,5 mil nakon sto se rjesim nekih igraca.

Za RW je izbor ocajan, a za LW neznam koga bih od opcija. Jeli netko isprobao TOTS Sanchoa i TOTS Dembelea?

 

Moram jos isprobati Alessandrinia i Promesa izgledaju sasvim pristojno kartice.

movie pon 22.7.2019 21:51
Skilledžija kaže...

U pravu si, Messi ima toliko specijalnih kartica pa sam se malo pogubio.

Na nekima je CF, na TOTY je ST, a na nekima RW.

Jbga, sad mi igra na 7 chem zato jer mi se ne da svaki put na početku partije mijenjat igrače, a formaciju zbog njega sigurno neću mijenjati.

 

Gle, ako je Jopis mogao igrati s cijelom ekipom na 50 chem, onda valjda i ja mogu s jednim igračem na 7 ;)

 Pa gotovo su mu svi bitni statsi na 99 tako da je svejedno na koliko che igra, samo da mu statsi ne odu u minus. Znači minimalno treba biti na 4 che. Ja ga isto koristim na ST poziciji. Pošto imam samo engleze budem uzeo tots di mariu da mi ga poveže na max che. Složit ćemo nešto...

The_K uto 23.7.2019 15:08

Upalim igru, slozim draft krenem igrat dobijem cheatera on izadje, krenem opet igrat dobijem opet cheatera on izadje ali u tom trenutku zamrzne igrica i nista se ne dogadja narednih 7,8minuta i ja samo izadjem preko alt+F4 vratim se nazad u igru pise da sam disconnectao i ja idem u ea help traziti draft token jer sam ga izgubio protiv cheatera i ja nisam dobio token nazad. Veselih 15min mog zivota koje mi nitko nikada nece vratiti 

Skilledžija uto 23.7.2019 15:21
The_K kaže...

Upalim igru, slozim draft krenem igrat dobijem cheatera on izadje, krenem opet igrat dobijem opet cheatera on izadje ali u tom trenutku zamrzne igrica i nista se ne dogadja narednih 7,8minuta i ja samo izadjem preko alt+F4 vratim se nazad u igru pise da sam disconnectao i ja idem u ea help traziti draft token jer sam ga izgubio protiv cheatera i ja nisam dobio token nazad. Veselih 15min mog zivota koje mi nitko nikada nece vratiti 

Ja isto češće u zadnje vrijeme nailazim na čitere što quitaju na početku partije.

Boli me kurac za njih jer ustvari ne gubim ništa osim nešto vremena dok ne nađem novog protivnika, ali jučer mi je jedan složio nekakav directx error.

Prvi put sam to doživio ove godine u FIFI.

Znalo me izbacit i da dobijem poraz jer lik quita sa cheatom, ali da mi izbaci bilo kakav error mi se još nije dogodilo.

Naravno, dobio sam poraz, ali boli me kurac jer igram samo rivalse, a koja sam divizija mi je tako svejedno.

cicek uto 23.7.2019 17:18
The_K kaže...

Upalim igru, slozim draft krenem igrat dobijem cheatera on izadje, krenem opet igrat dobijem opet cheatera on izadje ali u tom trenutku zamrzne igrica i nista se ne dogadja narednih 7,8minuta i ja samo izadjem preko alt+F4 vratim se nazad u igru pise da sam disconnectao i ja idem u ea help traziti draft token jer sam ga izgubio protiv cheatera i ja nisam dobio token nazad. Veselih 15min mog zivota koje mi nitko nikada nece vratiti 

 Draft se ove godine uopce nije mogao igrati. Mene je cesto znalo izbacit s directx failom u kojem je pisalo da nemam instaliran directx ili je netko fizicki uklonio graficku karticu. Trebalo mi se 4-5 puta desiti da me tako izbaci da skuzim da je cheat. I nedugo nakon tog mi je izgorjela graficka kartica, bez ikakvog ocitog dokaza na njoj da bi nesto bilo crno, pregoreto i tvrdim da je to zbog tog cheata, al ne mogu nikako dokazati jer da mogu vec bi tuzio EA na sve strane i sad bi ovo pisao iz neke privatne vile. 

Deadeye uto 23.7.2019 18:23

Svaka cast PC-u ali ja lagano krenuo razmisljat da pređem na PS4 do 9 mjeseca i nove fife.

Gledajuci pluseve PS4 cinjenica je da je market veci, kao i broj igraca, cijene nize i da nebi trebalo bit citera.

Jako je nezahvalno govorit o tome ali zbog velikog broja i strukture igraca mozda je moguce da je na konzoli mrvicu lakse doci do istog ranka nego na PC-u.

Sta se tice minusa za PS4 ne pada mi nesto napamet osim nekog straha od nekog lag-a sta ljudi pricaju ali posto bi vecinu vremena bio spojen na monitor koji nema input lag kao tv a net je ok, valjda problema nema.

movie uto 23.7.2019 18:35
Deadeye kaže...

Svaka cast PC-u ali ja lagano krenuo razmisljat da pređem na PS4 do 9 mjeseca i nove fife.

Gledajuci pluseve PS4 cinjenica je da je market veci, kao i broj igraca, cijene nize i da nebi trebalo bit citera.

Jako je nezahvalno govorit o tome ali zbog velikog broja i strukture igraca mozda je moguce da je na konzoli mrvicu lakse doci do istog ranka nego na PC-u.

Sta se tice minusa za PS4 ne pada mi nesto napamet osim nekog straha od nekog lag-a sta ljudi pricaju ali posto bi vecinu vremena bio spojen na monitor koji nema input lag kao tv a net je ok, valjda problema nema.

Bez brige, preporodit ćeš se.

SimeKZ uto 23.7.2019 18:47
Deadeye kaže...

Svaka cast PC-u ali ja lagano krenuo razmisljat da pređem na PS4 do 9 mjeseca i nove fife.

Gledajuci pluseve PS4 cinjenica je da je market veci, kao i broj igraca, cijene nize i da nebi trebalo bit citera.

Jako je nezahvalno govorit o tome ali zbog velikog broja i strukture igraca mozda je moguce da je na konzoli mrvicu lakse doci do istog ranka nego na PC-u.

Sta se tice minusa za PS4 ne pada mi nesto napamet osim nekog straha od nekog lag-a sta ljudi pricaju ali posto bi vecinu vremena bio spojen na monitor koji nema input lag kao tv a net je ok, valjda problema nema.

 Usporediti PC i PS nema smisla. PS je po kolicini igraca daleko ispred... Jednsotavno je ugodnije igrat kad znas da te nece cheater sjebat.

movie uto 23.7.2019 22:55

Polako ali sigurno dobijam traume od sbc. Riješio ga, otvorio pet packova, najbolji igrač khedira, vrijednost 9k coinsa. Fakat ne kužim kad netko kaže da otvori tih pet packova i dobije tri šarene kartice.

jopis uto 23.7.2019 22:59
movie kaže...

Polako ali sigurno dobijam traume od sbc. Riješio ga, otvorio pet packova, najbolji igrač khedira, vrijednost 9k coinsa. Fakat ne kužim kad netko kaže da otvori tih pet packova i dobije tri šarene kartice.

 Možda je to baš posljedica što vas je na plejki kudikamo više pa je i postotak šanse za dobit šarenu karticu manji zbog puno igrača/otvaranja packova...

movie sri 24.7.2019 17:42
jopis kaže...

 Možda je to baš posljedica što vas je na plejki kudikamo više pa je i postotak šanse za dobit šarenu karticu manji zbog puno igrača/otvaranja packova...

Sve ti je to sreća i ništa više. Znam lika koji je do sada dobio 4 icone i desetak tots kartica a u vrijeme totya i ramosa. O ostalim karticama da ne pričam.